Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Taimen [STX]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3656 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 01 styczeń 2012 - 19:15

Wykonanie dobre. Kropki na złączach troszkę nie symetrycznie, ale ujdzie Ciekawy uchwyt na kołowrotek. Duża zbieżność blanku. Ogólnie na duży plus. Nie miałem jeszcze okazji pomachać bo wcześniej na wodzie był lód, później ja się rozchorowałem. Może w styczniu wyjdę wypróbować :D

#22 OFFLINE   Baart

Baart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów

Napisano 11 styczeń 2012 - 23:21

Nareszcie przyszedł do mnie wyczekiwany kijek Airflo Bluetooth... z tym, że nie XT (jak było na aukcji) tylko NanTec.

http://www.airflofishing.com/airflo-rods-bluetooth-nantec.cf m

Niby ta sama seria Bluetooth ale jak to wiadomo... model modelowi nie równy.

I stąd pytanie czy ktoś użytkował dłuższy czas ten kijek? Ponieważ nie wiem czy mam zostawiać czy wymieniać :unsure: Jakby nie patrzeć NanTec jest nowszym wypustem od XT.

#23 OFFLINE   Arek Kubale

Arek Kubale

    Forumowicz

  • Fotograficy
  • PipPip
  • 440 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 12 styczeń 2012 - 00:03

@Baart

I tu mnie zaskoczyłeś tym Nan-Tec'iem - myślałem, że jeszcze go nie sprzedają. Nie znam się wiele, ale jak to mówi pewien Standerus z j.pl: I tak wszystko z Chin , więc znając życie, pewnie przemalowali trochę blanki, nową kalkomanię dziabnęli i jest Nan-Tec. Jeśli zdecydujesz się zostawić ten kij, to poproszę o namiary sprzedawcy (to ten, co mi podesłałeś?) i dawaj znać jakie wrażenia a propos samego kija (choćby na razie tylko wzrokowe), bo też się na niego czaję. Kupiłeś 8/9?



#24 OFFLINE   Baart

Baart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów

Napisano 12 styczeń 2012 - 09:43

arhuku jeśli chodzi o wrażenia estetyczne to całkiem spoko. Szczególnie uchwyt do kołowrotka jest kosmiczny. Korek wydaje się dosyć dobry (mało szpachlu). Jedyne co mi sie nie podoba to mnóstwo pęcherzyków powietrza na lakierze od omotek. Jeśli chodzi o klasę to wziąłem 8/9, ale jest jeszcze 10/11 jakby co <_<
Sprzedawca to ten do którego podawałem wcześniej link z ebay'a.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych