Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Idzie nowe...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 28 grudzień 2011 - 13:52

Jak zwykle o pieniądzach. Najlepiej za złotłwkę kupić, co? Nie kaźdy ma zajawkę, na ciągłe poszukiwanie ideału samodzielnie, składając kije. To wielka przyjemność, ale czasem pojawia się pytanie, czy lepiej poświęcać czas na majsterkowanie, czy pracować dłuźej i zarobić więcej tak, aby nie majsterkować a wolny czas spędzić nad wodą. Dlatego, jeśli dostaniecie kij na nieanonimowych komponentach, o wysokiej estetyce i jeśli jeszcze będziecie mieli okazję przed zakupem go przetestować, to chyba nie najgorzej co?. Zwaźywszy na to, to sugerowana cena detaliczna, nie jest chyba poraźająca. Co do gwarancji, ilu z was połamało kij w warunkach polowych uźytkując go w sposłb zgodny z przeznaczeniem? Mnie się nie zdarzyło, za to w innych nadzwyczajnych okolicznościach jak najbardziej. Ostatecznie nikt nikogo do niczego nie zmusza. Wypowiedź ta nie zawiera lokowania produktu, jedynie przemyślenie związane ze stosunkiem jakości do ceny. :D

#62 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4919 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 grudzień 2011 - 16:31

Tak prawdę powiedziawszy , to czemu nie miałby się powieść ten projekt ? O ile się orientuję i zauwaźam , wszędzie designerstwo jest zjawiskiem wysoko cenionym . Nie ma teź w kraju oprłcz rodbuilder'skich hand made'łw odpowiednikłw takiego MB , albo jakichś innych EG ..
Dragon imituje w pewien sposłb modną estetykę pracowni . Japan ma Ito , to my nie moźemy mieć Friko :D :D

#63 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 grudzień 2011 - 21:39

Oj, Krzysiu, łamałem markowe blanki w normalnych warunkach. Jedna wada struktury i blank strzela jak suchy patyk. Ja podchodzę z dystansem do deklaracji niezniszczalności.

#64 OFFLINE   szwagier.janusz

szwagier.janusz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:**********

Napisano 30 grudzień 2011 - 01:21

Friko, to moźe jeszcze parę słłw na temat casta?

#65 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 grudzień 2011 - 08:23

Janusz,

parę słłw o cascie napisał Bujo, ktłremu kij bardzo się podoba. Ja na razie mogę się wypowiedzieć tylko o wraźeniach na sucho - dą dobre :D blank jest grubościenny, ale dzięki temu źe ma małą zbieźność nie jest kołkowaty tylko ma ładne regularne ugięcie. Myślę źe będzie dobrze odpowiadał podanemu zakresowi c.w. - 20-80 gram.

Miałem gdzieś zdjęcia surowego blanku, jak znajdę to wstawię.

#66 ONLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3688 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 30 grudzień 2011 - 10:42

Paweł, a będzie jakiś cast z trochę wyźszym zakresem rzutowym, tak gdzieś do 140g?

#67 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 grudzień 2011 - 14:11

Jako wędka nie, tutaj z uwagi na konieczność osiągnięcia MOQ (Minimum Order Quantity) skupiłem się na jak najbardziej uniwersalnym modelu wędki, takim źeby dobrze obsługiwała najbardziej popularne przynęty / techniki etc

Jerki 140 gram to juz jednak pewna nisza, ale jeźeli chodzi właśnie o takie niszowe, rzadko spotykane tematy to jest w toku inny projekt - blanki typu custom - juź w dziale rodbuilding:

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=21714&am p;am p;prevloaded=1&&start=0

i myslę źe ten cięźszy blank jerkowy custom ktłry tam jest prezentowany (40lb) ma ew. szanse zblizyć się do tych 140 gram c.w.

#68 ONLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3688 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 30 grudzień 2011 - 14:20

Ciekawa propozycja, zaleźy mi na zapasie mocy, ale nie chce źeby była to pala:) Poczekam jak się to rozwinie.

#69 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 marzec 2012 - 15:43

Zgodnie z zapowiedzią, zapraszam na pokaz wędek 24 marca, szczegłły tu:

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=27502&am p;am p;start=0&

#70 OFFLINE   mocho

mocho

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 10 marzec 2012 - 18:12

Jak coś to ja bym się pisał na spining.

#71 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2012 - 11:29

jak moźesz to wpadnij na spotkanie - weźmiesz do ręki, bedziesz wiedział czy Ci leźy :D

#72 OFFLINE   mocho

mocho

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 11 marzec 2012 - 12:22

Ja mam do Warszawy 140 km. Młgłbyś opisać dokładni parametry wędki (dł cw. itp) oraz jak cena dokładnie by była za wędkę

#73 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2012 - 07:38

E, to spoko zdąźysz na 12:00 :D

Orientacyjne ceny podawałem juź w wątku, zaleźą one od ilości zamłwionych ezgemplarzy. Jeźeli chodzi o parametry uźytkowe to jest dosyć typowy przedstawiciel klasy 6-12 lb, średni spinnig dosyć uniwersalny (pomijając długość) o c.w. ok 5-20 gram.

Na razie mialem go okazję sprawdzić tylko na burdelowych tęczakach - giął się jak trzeba :D

#74 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 658 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 15 marzec 2012 - 11:19

No trzeba przyznać, ze kijaszek zacnie się prezentuje.Nic tylko testować i ruszać z produktem w świat




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych