Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jazie 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
783 odpowiedzi w tym temacie

#601 ONLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 18:10

Ależ fotka! Świetny klimat, świetne ryby, świetne zdjęcia - czego chcieć więcej? Brawo!

#602 OFFLINE   Art__RZ

Art__RZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 18:11

gratulacje kolejnej pięknej rybki

#603 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 20 sierpień 2012 - 18:36

Genialna fota :huh:

#604 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 20 sierpień 2012 - 21:09

Jaź podczas odrzańskiego zachodu...
Przynęta w pysku, zassana przy jednej z ostróg...

http://img210.imageshack.us/img210/4654/jazius.png

Uploaded with ImageShack.us

Reszta fotek z wyprawy niebawem B) ...


patu w alaskach warto kotwice wymienic bo sa do du... co z reszta widac na tym zdjeciu (kotwica na brzuchu) :D


#605 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 20 sierpień 2012 - 21:13

...ta kotwica jest po przejściach - czytaj wielu jaziach...Na klenie sa ciut słabe, na jazie ideolo...

#606 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 20 sierpień 2012 - 21:15

te kotwice z alaski rozginalem na zaczepach zylko 0.20 masakra

#607 OFFLINE   andego

andego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 21:25

perfecto rybka jak i zdjęcie - gratki wszystkim co połowili :D

#608 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2135 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 20 sierpień 2012 - 22:18

te kotwice z alaski rozginalem na zaczepach zylko 0.20 masakra

żyłką p-line 0,2 zdarzyło mi się połamać kilka ownerów rozm.10 więc nie wiem czy te w dorado ,bonito i innych są aż tak masakryczne :unsure: w przypadku ryby raczej decyduje ustawienie hamulca,na zaczepach to już inna bajka ,bo przy równomiernie rosnącym naciągnięciu można rozgiąć/złamać każdą kotwiczkę rozm.12-8 :D
@patu- fota fajna ,ale jak dla mnie łowca ginie w świetle i rybie,co nie zmienia faktu że ryba w okolicy 50cm ,a to już fajny jaź :D


#609 OFFLINE   tasiek321

tasiek321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1419 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartek

Napisano 20 sierpień 2012 - 22:19

A mój jasiek dla odmiany połakomił się na boniciaka 3,5cm (z wymienionymi kotwiczkami ;) )
http://img825.imageshack.us/img825/6878/tasio.png

Uploaded with ImageShack.us

#610 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 20 sierpień 2012 - 22:27

Piękne jazie,moje gratulacje:)

#611 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 20 sierpień 2012 - 22:33

[quote]
te kotwice z alaski rozginalem na zaczepach zylko 0.20 masakra
[/quote]
żyłką p-line 0,2 zdarzyło mi się połamać kilka ownerów rozm.10 więc nie wiem czy te w dorado ,bonito i innych są aż tak masakryczne :unsure: w przypadku ryby raczej decyduje ustawienie hamulca,na zaczepach to już inna bajka ,bo przy równomiernie rosnącym naciągnięciu można rozgiąć/złamać każdą kotwiczkę rozm.12-8 :D
@patu- fota fajna ,ale jak dla mnie łowca ginie w świetle i rybie,co nie zmienia faktu że ryba w okolicy 50cm ,a to już fajny jaź :D

[/quote]

Bo Ty nie łamiesz Ownerów żyłką p-line tylko siłą charakteru :D

#612 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2135 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 20 sierpień 2012 - 23:00

[quote]
te kotwice z alaski rozginalem na zaczepach zylko 0.20 masakra
[/quote]
żyłką p-line 0,2 zdarzyło mi się połamać kilka ownerów rozm.10 więc nie wiem czy te w dorado ,bonito i innych są aż tak masakryczne :unsure: w przypadku ryby raczej decyduje ustawienie hamulca,na zaczepach to już inna bajka ,bo przy równomiernie rosnącym naciągnięciu można rozgiąć/złamać każdą kotwiczkę rozm.12-8 :D
@patu- fota fajna ,ale jak dla mnie łowca ginie w świetle i rybie,co nie zmienia faktu że ryba w okolicy 50cm ,a to już fajny jaź :D

[/quote]

Bo Ty nie łamiesz Ownerów żyłką p-line tylko siłą charakteru :D
[/quote]
:lol: :lol: :lol: siłą charakteru to jeszcze łowię ryby,bo jak patrzę na sytuację nad naszymi wodami ,to trzeba mieć siłę żeby to zdzierżyć....kotwice łamię dla przyjemności :mellow:

#613 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 20 sierpień 2012 - 23:05

Jak widze zdjecia na tym forum to sie zastanawiam czy fatalny stan naszych wod nie dotyczy czasem tylko tych miejsc w ktorych ja aktualnie przebywam xD

#614 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2135 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 20 sierpień 2012 - 23:17

Jak widze zdjecia na tym forum to sie zastanawiam czy fatalny stan naszych wod nie dotyczy czasem tylko tych miejsc w ktorych ja aktualnie przebywam xD

tego nie wiem,patrzę na to przez pryzmat łowieniogodzin ,zasadniczo łowię mało bo 4-6h/tydzień,kiedyś jak był czas to 20-30h/tydzień i efekty nie porównywalne. kiedyś też wierzyłem że ludzie łowią dla przyjemności ,teraz wiem że na pewno nie :unsure:


#615 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 20 sierpień 2012 - 23:33

A ile mozna lowic dla przyjemnosci z reszta przyjemnosc to ryby wyciagac a nie moczyc kija bez efektow ( moczyc kija dla przyjemnosci to mozna nad cieplym morzem stojac w wodzie po kolana )

#616 OFFLINE   tasiek321

tasiek321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1419 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartek

Napisano 21 sierpień 2012 - 08:03

[quote]
Jak widze zdjecia na tym forum to sie zastanawiam czy fatalny stan naszych wod nie dotyczy czasem tylko tych miejsc w ktorych ja aktualnie przebywam xD
[/quote]
tego nie wiem,patrzę na to przez pryzmat łowieniogodzin ,zasadniczo łowię mało bo 4-6h/tydzień,kiedyś jak był czas to 20-30h/tydzień i efekty nie porównywalne. kiedyś też wierzyłem że ludzie łowią dla przyjemności ,teraz wiem że na pewno nie :unsure:

[/quote]
Jak pod koniec listopada temp. około zera, siąpi sobie deszczyk i do tego wieje, że łeb urywa a ja stoje na pontonie jak ten kołek bez brania to też się czasmi zastanawiam gdzie ta przyjemność z wędkowania :unsure:
Poza tymi extremalnymi chwilami moczenie kija to sama przyjemność :mellow: :unsure:

#617 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 21 sierpień 2012 - 11:13

[quote]
Jak widze zdjecia na tym forum to sie zastanawiam czy fatalny stan naszych wod nie dotyczy czasem tylko tych miejsc w ktorych ja aktualnie przebywam xD
[/quote]
tego nie wiem,patrzę na to przez pryzmat łowieniogodzin ,zasadniczo łowię mało bo 4-6h/tydzień,kiedyś jak był czas to 20-30h/tydzień i efekty nie porównywalne. kiedyś też wierzyłem że ludzie łowią dla przyjemności ,teraz wiem że na pewno nie :unsure:

[/quote]
Jak pod koniec listopada temp. około zera, siąpi sobie deszczyk i do tego wieje, że łeb urywa a ja stoje na pontonie jak ten kołek bez brania to też się czasmi zastanawiam gdzie ta przyjemność z wędkowania :unsure:
Poza tymi extremalnymi chwilami moczenie kija to sama przyjemność :mellow: :unsure:
[/quote]
...a po chwili zastanowienia nastepuje mega strzał w Twojego niebieskiego Tourka i jestes taki happy, że mógłbys siedzieć w samych galotach :lol: ;)

#618 OFFLINE   tasiek321

tasiek321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1419 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartek

Napisano 21 sierpień 2012 - 11:49

Dokładnie tak jak piszesz @patu :D
P.S. Do pełni szczęścia jeszcze kilka voltów do herbatki i można siedzieć do zmroku :lol:

#619 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2135 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 21 sierpień 2012 - 18:10

@patu&tasiek- nie mam wątpliwości co do was,do samego siebie też nie mam wątpliwości że łowimy dla przyjemności.chodzi mi o to, co nas otacza nad wodą,Wy uciekacie pontonem w jakieś tajne rewiry,ja mimo iż praktycznie mieszkam nad rzeką uciekam autem godzinę w jedną stronę,po to by pomoczyć kija godzinę i wracać do domu. mam gdzieś paliwo,to że nie biorą ,mam gdzieś rozgiętą kotwiczkę czy piękne ptasie gniazdo na multiku- jadę by odpocząć,a nie wysłuchiwać (i teraz będzie na temat)że jazie mają podobne mięso do łososia :wacko:

#620 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 21 sierpień 2012 - 19:30

@patu&tasiek- nie mam wątpliwości co do was,do samego siebie też nie mam wątpliwości że łowimy dla przyjemności.chodzi mi o to, co nas otacza nad wodą,Wy uciekacie pontonem w jakieś tajne rewiry,ja mimo iż praktycznie mieszkam nad rzeką uciekam autem godzinę w jedną stronę,po to by pomoczyć kija godzinę i wracać do domu. mam gdzieś paliwo,to że nie biorą ,mam gdzieś rozgiętą kotwiczkę czy piękne ptasie gniazdo na multiku- jadę by odpocząć,a nie wysłuchiwać (i teraz będzie na temat)że jazie mają podobne mięso do łososia :wacko:



ziemie odzyskane są naprawde fajne po co kisić w pyrlandi :mellow:??





Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych