Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SPRO Black Arc Baitcaster LH 9000


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Kadet

Kadet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisano 03 styczeń 2012 - 14:17

Witam.
Coś cicho o multiku SPRO Black Arc Baitcaster LH 9000.Czyżby był
tak kiepski że nikt go nie kupuje.Z chęcią bym go sobie sprezętował ale wcześniej zapoznałbym się z opinią kogoś z użytkowników tego młynka.


#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 03 styczeń 2012 - 15:55

konkurencja cenowa w tym przedziale jest chyba na tyle mocna i powazna ze niewielu ma ochote na experymenty i sprawdzanie na wlasnym protfelu do czego sie owa maszynka nadaje... przynajmniej takie jest moje zdanie...


#3 OFFLINE   Kadet

Kadet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:22

Eksperymenty..?
Jakoś stałoszpulowce nie zaliczają się do ryzykownych eksperymentów,wręcz przeciwnie,zalizane są do czołówki w swojej półce cenowej.To jest powód dlaczego wlaśnie multiplikatory nie mają powodzenia.Na forum dominuje bowiem Abu Revo Sx i droższy Shimano Curado 201E.

#4 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2976 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:33

Tak jak w przypadku stałoszpulowych Arc'ów tak i multiki Spro to nic innowacyjnego tylko kopia jakiegoś modelu. Pierwszy był Ryobi Ixorne, więc jak o nim sobie poszukasz opinii to będziesz wiedział, co to te multiki Spro.

#5 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 03 styczeń 2012 - 21:27

Tak jak w przypadku stałoszpulowych Arc'ów tak i multiki Spro to nic innowacyjnego tylko kopia jakiegoś modelu. Pierwszy był Ryobi Ixorne, więc jak o nim sobie poszukasz opinii to będziesz wiedział, co to te multiki Spro.

to raz, a po drugie coraz czesciej slychac, ze ta czy inna excia czy red arc siada po jednym sezonie ... raz sie uda malpie lepiej a raz gorzej

#6 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2976 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 03 styczeń 2012 - 22:02

Prawda, różnie to bywa

#7 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3699 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 03 styczeń 2012 - 22:15

[quote]
Tak jak w przypadku stałoszpulowych Arc'ów tak i multiki Spro to nic innowacyjnego tylko kopia jakiegoś modelu. Pierwszy był Ryobi Ixorne, więc jak o nim sobie poszukasz opinii to będziesz wiedział, co to te multiki Spro.
[/quote]
to raz, a po drugie coraz czesciej slychac, ze ta czy inna excia czy red arc siada po jednym sezonie ... raz sie uda malpie lepiej a raz gorzej
[/quote]
Pitt pierwsze Ryobi Zaubery i Excie były dużo lepiej wykonane, niż obecnie dostępne na rynku. Kolega ma jednego z pierwszych Zauberów jakie weszły do sprzedaży kilka lat temu. Porównywaliśmy z obecnie dostępnym, różnice w pasowaniu części widać od razu.

#8 OFFLINE   Kadet

Kadet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisano 06 styczeń 2012 - 15:05

Wygląda na to,że zostałem sam na placu boju.Panowie,a czy to ważne gdzie Spro produkuje swoje kręciołki.Jeżeli chodzi o mnie to mogą być nawet z Marsa.Kręcąc sobie nim nad wodą nie zastanawiam się nad jego pochodzeniem, czuję tylko dobrze spasowany mechanizm i masełko w przekładni.Tego samego można spodziewać się właśnie w multiplikatorach tej Firmy.

#9 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2976 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 06 styczeń 2012 - 15:18

1. Tak, poniekąd jest to dość ważne, gdzie są robione
2. Nikt nie wspomniał, gdzie są produkowane
3. Właśnie zarówno pitt, jak i TomCast napisali, że z tym masełkiem to może być różnie

#10 OFFLINE   Marcinos25_ac

Marcinos25_ac

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:łapka

Napisano 06 styczeń 2012 - 19:41

Witam nie ma co eksperymentować, sam nie tak dawno kupiłem Excelera Daiwy, dziś wolałbym dołożyć i kupić coś lepszego takie też moje zdanie pozdrawiam

#11 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 06 styczeń 2012 - 22:03

Wygląda na to,że zostałem sam na placu boju.Panowie,a czy to ważne gdzie Spro produkuje swoje kręciołki.Jeżeli chodzi o mnie to mogą być nawet z Marsa.Kręcąc sobie nim nad wodą nie zastanawiam się nad jego pochodzeniem, czuję tylko dobrze spasowany mechanizm i masełko w przekładni.Tego samego można spodziewać się właśnie w multiplikatorach tej Firmy.

widze, a raczej czytam, ze koniecznie chcesz to uslyszec ... tak, kup go! jest swietny i spelni wszystkie twoje oczekiwania terazniejsze jak i w przyszlosci!

#12 OFFLINE   boor

boor

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów
  • LokalizacjaLwow
  • Imię:Witalij

Napisano 07 styczeń 2012 - 00:22

Kadet, tak, Ryobi robili bardzo zacnie Zaubery i Excia. Ale,wie kolega-mult-to cos innego. Czasem cos naprawiam w roznych kolowrotkach,dlia tego mowie-Niech kolega nie wyrzuca pienenzki.
Son Daiwa,ABU,Shimano,Quantum-duzo roznych modeli,jest co do wyboru

#13 OFFLINE   piatras

piatras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 263 postów
  • LokalizacjaKacergine, Kaunas
  • Imię:Robertas
  • Nazwisko:Rimkus

Napisano 09 styczeń 2012 - 16:46

Co do rzeczy to: jako nizkoprofiliowiec lezi na patyku wyzej drugich mi znanych, waga mlynka nieco wysoka (powyzej 280g) a uzywam okazyjnie w przedzialie 25-50g.(lekki jerk) bez obawy zabicia :unsure: Ach tak, moj klon to czarny AwaShima AstroOne 301XT :mellow:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych