Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Akcje pomocy na portalach społecznościowych


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOÅ›wiÄ™cim MaÅ‚opolska

Napisano 06 styczeń 2012 - 10:47

I przez tego typu działania potrzebujących uczciwe ludziska w prawdziwej potrzebie cierpią,bo znajdując hasło proszę o pomoc włącza się czerwona kontrolka. :(

#22 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • ImiÄ™:Józek

Napisano 06 styczeń 2012 - 10:57

Dokadnie, na mnie juÅź nie dziaÅ‚ jak na ulicy zbierajÄ… na chore dziecko, wÅ‚aÅ›nie po takich akcjach.
Natomiast podzedÅ‚ pod kerfurem do mnie pijaczek i powiedziaÅ‚, Åźe chce 0,50zÅ‚ na wino bo mu brakuje i dostaÅ‚ 2zÅ‚, bo okrutnie chÅ‚opa suszyÅ‚o i szkoda mi go byÅ‚o, bo czasem czÅ‚ek zna ten bÃÅ‚l :lol:.

#23 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 styczeń 2012 - 11:09

Watek ten to jest dla mnie jeden z tych przypadkow kiedy nie wiem co napisac ale wiem, ze trzeba.

Osobom, ktore byly zwiazane z organizacja akcji, moge niesmiało przekazac moje zapewnienie, ze mimo wszystko warto uczestniczyc w tego typu akcjach.

Osobie ku ktorej byla skierowana akcja ,moge powiedziec - bedac osoba niepelnosprawna (zakladam, ze tak jest istotnie), czy zastanowiles sie, jakie skutki dla podobnych tobie i ciebie samego(a raczej trzeba powiedziec-naprawde potrzebujacym), beda mialy twoje dzialania zwiazane ze sprzedaza rzeczy, ktore zostaly ci podarowane i przekazane bezinteresownie przez ludzi dobrej woli?

Gumo
p.s.Nie chcialbym tutaj czegos glupio dodac niepotrzebnie ale przychodza mi na mysl slowa kolegi z pracy, ktory bral udzial w takiej akcji o zasiegu gminy....- naprawde potrzebujacy sa anonimowi, nie afiszuja sie, trzeba ich z trudem znajdowac a po znalezieniu dlugo namawiac zanim zdecyduja sie skorzystac z pomocy...

#24 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • ImiÄ™:Józek

Napisano 06 styczeń 2012 - 11:20

@Gumo i tak to wyglÄ…da, Åźe jeden potrzebujÄ…cy nie chce siÄ™ afiszować, ma swojÄ… godność i naprawdÄ™ ciÄ™Åźko nieraz dotrzeć do nich z pomocÄ….
Inni natomiast sÄ… bezczelnymi naciÄ…gaczami notabene jak ten koleÅ› :mellow: .

#25 OFFLINE   PIOTR 100574

PIOTR 100574

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 styczeń 2012 - 13:10

Witam Panowie,czy KtoÅ› by jeszcze mÃÅ‚gÅ‚ podać jakieÅ› portale na ktÃÅ‚rych to Balcerek sprzedawaÅ‚ sprzÄ™t wÄ™dkarski ,pozdrawiam

#26 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • ImiÄ™:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 06 styczeń 2012 - 13:57

Dokadnie, na mnie juÅź nie dziaÅ‚ jak na ulicy zbierajÄ… na chore dziecko, wÅ‚aÅ›nie po takich akcjach.
Natomiast podzedÅ‚ pod kerfurem do mnie pijaczek i powiedziaÅ‚, Åźe chce 0,50zÅ‚ na wino bo mu brakuje i dostaÅ‚ 2zÅ‚, bo okrutnie chÅ‚opa suszyÅ‚o i szkoda mi go byÅ‚o, bo czasem czÅ‚ek zna ten bÃÅ‚l :lol:.


Oj skad ja to znam.
Tez miekne jak Koles z czerwonym nosem podchodzi i prosi o zlotowke. Przynajmniej wiem na co te zlotowke przeznaczy.
Ja niee zbiednieje...



#27 OFFLINE   MIGOTKA

MIGOTKA

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1197 postów
  • LokalizacjaDal niedaleko Oslo
  • ImiÄ™:Marek
  • Nazwisko:szymczak

Napisano 06 styczeń 2012 - 14:06

http://wedkarzmorski.pl/forum/27-Dyskusje-o-wszystkim-i-o-ni czym/13186-Przykro-czyta%C4%87 bez komentarza :wacko:

#28 OFFLINE   damian22777

damian22777

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 06 styczeń 2012 - 14:32

http://www.matchfishing.pl/forum-wedkarstwa-wyczynowego/61-S przedam/7642-Tyczka-Robinsona
Zobaczcie na date. Wnioski wyciÄ…gnijcie sami :wacko:


#29 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2967 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • ImiÄ™:Kamil

Napisano 06 styczeń 2012 - 15:12

Przyznam, Åźe do tej pory myÅ›laÅ‚em, Åźe to po prostu jakiÅ› chÅ‚opak, ktÃÅ‚ry totalnie nie ma poczucia, Åźe to co zrobiÅ‚ jest sprzeczne z zasadami moralnymi. Ale po tych dwu powyÅźszych linkach widać, Åźe to zwykÅ‚y naciÄ…gacz... Masakra...

#30 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • ImiÄ™:Darek

Napisano 06 styczeń 2012 - 15:16

Miejmy nadzieje Åźe nie ujdzie mu to pÅ‚azem i Åźe ktÃÅ‚regoÅ› dnia do jego drzwi za puka policja :angry:

#31 OFFLINE   patronservice

patronservice

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 06 styczeń 2012 - 17:30

smutne :(

#32 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3423 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 06 styczeń 2012 - 17:56

Miejmy nadzieje Åźe nie ujdzie mu to pÅ‚azem i Åźe ktÃÅ‚regoÅ› dnia do jego drzwi za puka policja :angry:


w jakim celu? przynies wedki?

Jak to mowil J Cage w jakims filmie co go niedawno widzialem (wypadl mi z glowy tytul):
nie jestem zlodziejem tylko mistrzem oszustwa - roznica taka, ze ludzie sami mi daja swoje rzeczy wiec nie ma przestepstwa...
(wlasny przeklad z pamieci).

Ja pier.... i pomyslec, ze niedawno jak chcialem kupic szosowke to na Irlandzkim forum dostalem propozycje wziecia roweru bez kol na ramie BH i pelnym osprzecie DURA ACE to mimo, iz siedze na zasilku od jakiegos czasu nie potafilem wziasc roweru za darmo i po krotkich klotniach z wlascicielem zaplacilem za rower (oczywiscie kwote niewielka w stosunku do jego wartosci, ale za darmo wziasc nei potrafilem)

#33 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 06 styczeń 2012 - 18:04

gooral, bo Ty porządny człek jesteś.

#34 OFFLINE   range1970

range1970

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 277 postów
  • LokalizacjaMazury
  • ImiÄ™:Robert

Napisano 06 styczeń 2012 - 18:16

PrzeczytaÅ‚em wszystko co byÅ‚o do przeczytania i tutaj i w innych miejscach. Strasznie mnie takie rzeczy wkurzajÄ…. KaÅźdy moÅźe teraz tak powiedzieć ale sam miaÅ‚em coÅ› mu wysÅ‚ać, nawet zajechać po to przy okazji do sklepu bo na stanie niewiele mam, jestem poczÄ…tkujÄ…cym wÄ™dkarzem.
SÄ…dzÄ™, Åźe w ewidentnych, jak ten, przypadkach w interesie wÅ‚aÅ›ciciela tego forum jest usuwać na zawsze takie osoby bez cackania siÄ™. Sam jestem nowy i chciaÅ‚bym wierzyć, Åźe tzw. Å›rednia statystyczna przyzwoitoÅ›ci i kultury uÅźytkownika jerkbaita jest wysoka, dlatego tu jestem.
W kwestii oceny moralnej mam cytat z Krzysztofa KieÅ›lowskiego - wykropkowaÅ‚em w tekÅ›cie parÄ™ sÅ‚ÃÅ‚w...
Jak ktoÅ› straci oko albo rÄ™kÄ™, to jest tak, Åźe ten przypadek moÅźe zmienić tym kim jesteÅ›, poniewaÅź jesteÅ› juÅź czÅ‚owiek bez rÄ™ki albo bez oka. Natomiast nie zmienia tego jakim jesteÅ›. JeÅźeli jesteÅ› skur.....em – to jesteÅ› po prostu skur....em bez oka, jeÅźeli jesteÅ› czÅ‚owiekiem z dobrym sercem to jesteÅ› dobrym czÅ‚owiekiem bez oka. I nic wiÄ™cej. To siÄ™ nie zmienia.

#35 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 styczeń 2012 - 18:34

informacyjnie: konto uÅźytkownika balcer00 zostaÅ‚o oczywiÅ›cie zablokowane

KaÅźda zdrowa spoÅ‚ecznoÅ›c dÄ…Åźy eliminowania ze swojego grona czÅ‚onkÃÅ‚w o podejrzanej reputacji. Tyle moÅźe zrobić administracja portalu. NaleÅźy przy tym pamiÄ™tać, Åźe internet jest bardzo anonimowym Å›rodowiskiem wiÄ™c takie sytuacje niestety moga siÄ™ zdarzać.

PoniewaÅź zostaÅ‚ poruszony wÄ…tek ewentualnej odpowiedzialnoÅ›ci, wydaje mi siÄ™ Åźe osoby ktÃÅ‚re czujÄ… siÄ™ wykorzystane przeÅź uzytkownika balcer00 mogÄ… ewentualnie zÅ‚oÅźyć doniesienie o mozliwoÅ›ci popeÅ‚nienia przestÄ™pstwa z art. 286 Kodeksu Karnego do najbliÅźszej prokuratury ktÃÅ‚ra oceni czy doszÅ‚o do popeÅ‚nienia przestÄ™pstwa czy teÅź nie.

Art. 286.
§ 1. Kto, w celu osiagniecia korzysci majatkowej, doprowadza inna osobe do niekorzystnego rozporzadzenia wlasnym lub cudzym mieniem za pomoca wprowadzenia jej w blad albo wyzyskania bledu lub niezdolnosci do nalezytego pojmowania przedsiebranego dzialania, podlega karze pozbawienia wolnosci od 6 miesiecy do lat 8.
(...)
§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolnosci albo pozbawienia wolnosci do lat 2.


ps. prosiÅ‚bym o nieuÅźywanie kolorÃÅ‚w w wypowiedziach, zwÅ‚aszcza czerwonego i zielonego - sÄ… one zarezerwoane dla administratora i moderatorÃÅ‚w portalu

#36 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • ImiÄ™:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 06 styczeń 2012 - 20:57

Za bardzo nie chce drazyc tematu......sam pare rzeczy wyslalem dla chlopaka,ale czytajac to wszytsko tez mam mieszane odczucia....tym bardziej ze znalazlem jakis link,ze ten chlopak z dwa lata temu z koleji prosil o pomoc w kompletowaniu sprzetu na morze :wacko:


Ale coz bylo minelo,i pewnie jak kazdy teraz z dwa razy sie zastanowie jak bedzie trzeba komus pomoc,i nawet nie chodzi ze sie tych pare rzeczy wyslalo itd..ale poprostu o zaufanie do drugiej osoby

#37 OFFLINE   PIOTR 100574

PIOTR 100574

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 styczeń 2012 - 22:37

Panowie chciaÅ‚em napisać maÅ‚e sprostowanie zÅźutka na dzieci ze Å›wietlicy to nie pomysÅ‚ balcera ,to zrobiÅ‚ Kolega z portalu wÄ™dkuje pl KLEPA 683,balcer tylko powstawiaÅ‚ na inne portale prosbe o pomoc ,akcja zakoÅ„czyÅ‚a sie powodzeniem i dzieci dostaÅ‚y to o czym marzyÅ‚y ,to nie tÅ‚umaczy postawy balcera na tym portalu ,chce tylko ÅźebyÅ›cie mu nie przypisywali zeczy za kture nie jest odpowiedzialny ,to link na stronÄ™ wÄ™dkujÄ™ na ktÃÅ‚rej piszemy o listach od dzieci ,pozdrawiam http://forum.wedkuje...a,371512,0.html

#38 OFFLINE   Revizor

Revizor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 postów
  • LokalizacjaJabÅ‚onna/k. W-wy
  • ImiÄ™:Marcin

Napisano 06 styczeń 2012 - 23:17

@PIOTR 100574

ProszÄ™ sprawdzaj pisownie przed wstawieniem postu. JÄ™zyk ojczysty naleÅźy szanować!

#39 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • ImiÄ™:Maciej
  • Nazwisko:JagodziÅ„ski

Napisano 07 styczeń 2012 - 10:48

Szkoda, gdyby chciaÅ‚ wymienić przynÄ™ty na inne itp. to rozumiem, ale wyprzedawać wszystko z gÃÅ‚ry na dÃÅ‚Å‚ - szok. Tym bardziej, Åźe koledzy przejechali tyle km i poÅ›wiÄ™cili wolny czas, by usÅ‚yszeć dziÄ™kujÄ™ i zobaczyć uÅ›miechniÄ™tÄ… buziÄ™. :(

Z drugiej strony szkoda, Åźe ktoÅ› inny moÅźe stracić szansÄ™ na prawdziwÄ… pomoc. Moim zdaniem takowej pomocy moÅźna byÅ‚oby udzielić, ale po tym jak uÅźytkownik nie ogÅ‚asza siÄ™ w pierwszym poÅ›cie, sam przedstawia swojÄ… sytuacjÄ™ itd. ale popiera swojÄ… pasjÄ™ zdjÄ™ciami - to byÅ‚oby taki dowÃÅ‚d, Åźe naprawdÄ™ wÄ™dkuje i siÄ™ tym pasjonuje. Im wiÄ™cej zdjęć tym bardziej byÅ‚oby to wiarygodne.

#40 OFFLINE   Kaemel

Kaemel

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 194 postów

Napisano 07 styczeń 2012 - 13:39

Åšcisnęło mnie jak przeczytaÅ‚em jego proÅ›bÄ™. MiaÅ‚em pomÃÅ‚c chÅ‚opakowi i wysÅ‚ać parÄ™ wobkÃÅ‚w na dniach.


MiaÅ‚em to samo, chciaÅ‚em chÅ‚opakowi wysÅ‚ać paczkÄ™ gum, dobrze, Åźe poczekaÅ‚em na rozwÃÅ‚j sytuacji... :wacko:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych