Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łódź River Fox - opinie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1837 odpowiedzi w tym temacie

#641 OFFLINE   Maciek.

Maciek.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1018 postów

Napisano 10 marzec 2018 - 00:33

pewnie vmax około 10km/h

 

Solo na 6 km raczej coś pod 16-18 km/h. Do ślizgu imho potrzebne 9,9 km.



#642 OFFLINE   tryt

tryt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 304 postów
  • LokalizacjaWodzisław Sl.
  • Imię:Roman

Napisano 10 marzec 2018 - 06:50

Dla mnie satysfakcjonujące 



#643 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 10 marzec 2018 - 10:03

Jaka skok śruby? 11...12?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

12


  • suszek lubi to

#644 OFFLINE   gumowy

gumowy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • LokalizacjaDelta Odry
  • Imię:Filip
  • Nazwisko:Skywalker

Napisano 10 marzec 2018 - 11:09




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#645 OFFLINE   JaK666

JaK666

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra
  • Imię:Jarek

Napisano 13 marzec 2018 - 11:04

Wszyscy piszecie o 15 - 20 - 40 KM. A ja zapytam, jak tam by byłona RF 390 przy 6 KM? Bardzo źle? Na ślizgu mi niekoniecznie zależy...

 

Tak mi się poskładało, że dokładnie takim "zestawem" wystartowałem w 2 dzień MP na Sulejowie w 2017. Do tego dolosowałem zawodnika lekko (albo ciężko ;) ze 100 kg plus elektryk, 2 skrzynie z przynętami, akumulatory, a na wodzie orkan Ksawery i konkretne fale :) Spod tamy wracałem ok 3 km pod wiatr. Oczywiście żadnego ślizgu, 6 KM, pchanie wody i zderzanie z falami. Partner wziął kilka bryzgów na plecy i ze dwa razy wylewałem wodę (nie miałem jeszcze zęzówki). Po takim extrem mogę powiedzieć - RF390 poradzi sobie w każdych warunkach na śródlądowych wodach PL. Z mocniejszym silnikiem, w ogóle nie ma tematu.

Na spokojnej wodzie ze sprzętem i akumulatorami przy 6 KM osiągałem 14 - 17 km/h - kilawater bardzo ładnie rozciągnięty i mam wrażenie, że do ślizgu brakowało 2 - 4 KM.



#646 OFFLINE   Jaras82

Jaras82

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaChaguaramas (Trinidad)
  • Imię:Jarek

Napisano 22 marzec 2018 - 01:03

Gdzieś obiło mi się o ucho że trwają prace nad wersją 470? Ceny Łodzi na stronie producenta też
macie w eur? Czy ja tak mam bo jestem za granicami? 500 po wstępnej konfiguracji wychodzi mi ponad 15tyś. EUR to sporo w porównaniu do 420tek.

#647 OFFLINE   Krzysztof Kacprzak

Krzysztof Kacprzak

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaRIVERFOX Grudziądz

Napisano 22 marzec 2018 - 09:15

Jak system konfiguratora wykryje zagraniczny system operacyjny lub IP to odpala się w euro. Jak nie dasz rady zrobić w zł. to mi to prześlij to Ci przepisze na PL

Użytkownik Krzysztof Kacprzak edytował ten post 22 marzec 2018 - 09:15


#648 OFFLINE   Jaras82

Jaras82

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaChaguaramas (Trinidad)
  • Imię:Jarek

Napisano 22 marzec 2018 - 13:34

Jak system konfiguratora wykryje zagraniczny system operacyjny lub IP to odpala się w euro. Jak nie dasz rady zrobić w zł. to mi to prześlij to Ci przepisze na PL


Dzięki za szybką odpowiedź Panie Krzyśku.
Początkiem maja wracam na 2 miesiące do kraju to myślę że po wcześniejszym uprzedzeniu wybiorę się przy okazji do Grudziądza. Na celowniku mam pana 500tkę , skyllę, ewentualnie atana cast ale ta już no3 w zestawieniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#649 OFFLINE   horac

horac

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 295 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 17:30

Zeby miec w PLN dane z foxboats wystarczy w Google Chrome w settings ustawic jezyk Polski na sama gore w preferencjach



#650 OFFLINE   Jaras82

Jaras82

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaChaguaramas (Trinidad)
  • Imię:Jarek

Napisano 26 marzec 2018 - 18:08

Zeby miec w PLN dane z foxboats wystarczy w Google Chrome w settings ustawic jezyk Polski na sama gore w preferencjach

Neta mam przez satelitę, brazylijski dostawca i ze względu na innych obcojęzycznych użytkowników nie wypadało mi zmieniać. Dało radę zmienić na moim laptopie i mam już ceny w pln tak że mogę porównać.
Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#651 OFFLINE   pio76

pio76

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 373 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:Piotr

Napisano 23 kwiecień 2018 - 18:40

Witam

czy może ktoś posiada w woj. lubelskim LAKEFOX 320 i można by było u niego obejrzeć na żywo. Będę się może niedługo przymierzał do kupna łodzi i chciałbym zobaczyć czy 320 nie jest za mała czy lepiej kupić RiverFox 390, tylko ja potrzebuję tylko na jezioro i nie wiem czy River nie jest przystosowany bardziej na rzekę...?



#652 OFFLINE   MarMilo

MarMilo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaPiaseczno
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:M.

Napisano 24 kwiecień 2018 - 13:02

Witam

czy może ktoś posiada w woj. lubelskim LAKEFOX 320 i można by było u niego obejrzeć na żywo. Będę się może niedługo przymierzał do kupna łodzi i chciałbym zobaczyć czy 320 nie jest za mała czy lepiej kupić RiverFox 390, tylko ja potrzebuję tylko na jezioro i nie wiem czy River nie jest przystosowany bardziej na rzekę...?

Cześć - miałem łódeczkę (bo inaczej jej nazwać teraz nie mogę) Agata 310- powiem jedno - nie kupuj tak małej łupinki, bo po pierwszych wypłynięciach będziesz żałował. Taka łodeczka jest podatna na każdy podmuch wiatru, trudno się nią steruje elektrykiem - musisz ciągle pilnować kursu - nawet płynąc na wiosłach jest trudniej niż dużą krypą.

Też pływam wyłącznie po jeziorze i uważam, że łódka od 4 m dla jednego wędkarza dopiero ma sens. Na 310 po wrzuceniu klamotów, podbieraka, jakiejś torby z ubraniami itp okazywało się, że mogę wędkować tylko z jedego miejsca na łodzi. NIE RÓB tego - dozbieraj i weź 390 lub jeszcze lepiej 420.

Pozdrawiam Mariusz (teraz z Semperem 440XT i to jest to :) )


  • Paweł J lubi to

#653 OFFLINE   qmichalq

qmichalq

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • LokalizacjaŚwiecie
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Tuszyński

Napisano 24 kwiecień 2018 - 14:51

Na jedna osobe w zupelności Ci wystarczy Lake Fox 320 w 2 osoby tez spokojnie mozna lapac chyba ze zabierasz na lodke tone gratow to i 4m bedzie malo. Fox 320 ma w srodku wiecej miejca niz niektore dluzsze lodki.

#654 OFFLINE   dropek96

dropek96

    Forumowicz

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaGrudziadz
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Dropiński

Napisano 24 kwiecień 2018 - 17:02

Mialem lake fox w dwie osoby mozna bez problemu spiningowac. Smigalem po Wiśle nią na spalinie

#655 OFFLINE   pio76

pio76

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 373 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:Piotr

Napisano 24 kwiecień 2018 - 17:14

Cześć - miałem łódeczkę (bo inaczej jej nazwać teraz nie mogę) Agata 310- powiem jedno - nie kupuj tak małej łupinki, bo po pierwszych wypłynięciach będziesz żałował. Taka łodeczka jest podatna na każdy podmuch wiatru, trudno się nią steruje elektrykiem - musisz ciągle pilnować kursu - nawet płynąc na wiosłach jest trudniej niż dużą krypą.
Też pływam wyłącznie po jeziorze i uważam, że łódka od 4 m dla jednego wędkarza dopiero ma sens. Na 310 po wrzuceniu klamotów, podbieraka, jakiejś torby z ubraniami itp okazywało się, że mogę wędkować tylko z jedego miejsca na łodzi. NIE RÓB tego - dozbieraj i weź 390 lub jeszcze lepiej 420.
Pozdrawiam Mariusz (teraz z Semperem 440XT i to jest to :) )

Ale Ty miales LAKEFOX 320 czy jakas Agate 310...przeciez to zupelnie inne lodzie. Ja pytalem konkretnie o LF320. Nie jest to za wielki wymiar 320 ale te LakeFoxy wygladaja wlasnie na dosc pojemne w tej klasie i dlatego chce zobaczyc ja w realu a najlepiej przeplynac sie. Przesadzasz troche ze dla jednej osoby od 4m mialem Wigry 355 i w 2 os. bez zadnego problemu. Teraz mam 460 alu ale nie miesci mi sie w garazu i chce zamienic wlasnie na mniejsza. I chce porownac Wigry 355 ktora mialem z LakeFox 320 bo podoba mi sie ta lodka...

Użytkownik pio76 edytował ten post 24 kwiecień 2018 - 17:18


#656 OFFLINE   SYMBIOZA

SYMBIOZA

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 44 postów
  • Lokalizacjabużysko
  • Imię:VOLF

Napisano 24 kwiecień 2018 - 17:25

Miałem f320 i miejsca jest tyle co w standardowych łódkach 360,370cm.
A wynika do ze ściętego dziobu tej łódki. Fajna łajba na małe jeziora i starorzecza.
Tam gdzie pływają szybsze i większe łodzie oraz przy duźej fali jest nieciekawie i niebezpiecznie.
Teraz mam f420 i pływając po Narwi czuję się komfortowo, a f320 sprzedałem.
  • Piotrek Milupa i ubot lubią to

#657 OFFLINE   SYMBIOZA

SYMBIOZA

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 44 postów
  • Lokalizacjabużysko
  • Imię:VOLF

Napisano 24 kwiecień 2018 - 17:27

Niskie burty i fała ....to kłopoty

#658 OFFLINE   pio76

pio76

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 373 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:Piotr

Napisano 24 kwiecień 2018 - 20:10

A moze ktos mial okazje porownac Foxa 320 do lodek typu Wigry,ABC itp....chodzi mi o wysokosc burt i zachowanie na fali na zbiornikach takich do 500 hektarow...

#659 OFFLINE   M a r a s

M a r a s

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1166 postów
  • LokalizacjaZS
  • Imię:Marek

Napisano 24 kwiecień 2018 - 20:59

LF 320 po przez obcięty dziób jest ,że tak powiem odpowiednikiem łodzi 3.5 -3.6 m. 

 

Gdybyśmy chcieli ją porównać do innej łódki to najbliżej jest  jej do nieprodukowanej  już i  nieco krótszej Kasi  z Milexu. Jej stabilność przy długości 2,55 była naprawdę zadowalająca. 

Piotr , czy z Wigry 355 byłeś niezadowolony ?  



#660 OFFLINE   Krzysztof Kacprzak

Krzysztof Kacprzak

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaRIVERFOX Grudziądz

Napisano 27 kwiecień 2018 - 18:58

A tak dla porównania... na wodzie.

Załączone pliki


  • RobertGrudziądz lubi to