Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Urlop 2012 nad jeziorem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   slawito

slawito

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Sławek

Napisano 10 styczeń 2012 - 07:45

jeśli chodzi o Żarnowieckie to zasady masz tu http://www.gniewino.pl/UserFiles/akt.1_2012/reg.polow_ryb_20 12.pdf . natomiast jeśli chodzi o bazę noclegową to poszukaj w necie. ja jestem z Gdyni więc mam blisko i nigdy nie kożystałem. rybki trafiają się ładne, szczególnie warto popływać za okoniem. bez środka pływającego w sumie nie połowisz. ja pływam na pontonie z silnikiem elektrycznym i spokojnie daję radę od wiosny aż do późnej jesieni.

#22 OFFLINE   wonton

wonton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 176 postów
  • LokalizacjaMasuren

Napisano 10 styczeń 2012 - 08:01

Rybak ty to zaraz ile ile... Ja tam na płotki chodzę:P

#23 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 10 styczeń 2012 - 10:17

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy podali konkretne miejsca, nazwy, telefony, linki (na priv i tu w wątku). Sprawdzę sobie wszystkie i dam znać co z tego wyszło.
Jak nie wyjdzie to zawitam ponownie do mojego miejsca w okolicach Sejn. Bylem tam już 4 czy 5 razy i było cudownie, przede wszystkicm gospodarze tacy, że chce się tam wracać kolejny raz przez ZAFAJDANĄ Warszawę (chodzi mi o ruch i korki - nie ludzi :D ) 650km z Wrocławia ... :(

Kolegów kłócących się o rybność/bezrybie jezior proszę żeby dali spokój :D Po co te kłótnie? Na ryby idźcie lepiej :D

Pozdrawiam

I czekam na kolejne ciekawe wieści, jeśli macie może fotki domków, linki to dawajcie.

Slavobeer

#24 OFFLINE   Luke

Luke

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 10 styczeń 2012 - 11:39

Łowił ktoś może na jeziorach Ublik Wielki/Mały? Byłem tam chyba ze dwa trzy lata temu na Rajdzie Polski i ośrodek wypoczynkowy tam się znajdujący bardzo mi się spodobał. Ogólnie cisza i spokój. Białej rybki było pod dostatkiem ale z drapieżnikiem nie miałem przyjemności się spotkać ale pewnie dlatego że było mało czasu na łowienie. Planujemy się tam wybrać w tym roku tylko pytanie czy jest sens jechać 500km żeby zlowić kilka szczupaczków 50cm? ;)

#25 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 15 styczeń 2012 - 19:13

Witajcie,
kilka miejsc już obdzwoniłem i obmailowałem.
Najfajniejsze jak na razie są okolice Szczecinka i jeziorka w lubuskiem.

Co do rybności jezior? Zobaczymy... :D

Jak macie coś fajnego z okolic dawnych województw: pilskiego, zielonogórskiego, gorzowskiego i okolic Olsztyna, proszę o info.
Ma to być agroturystyka nad jeziorem albo ośrodki wczasowe z domkami nad wodą.

Dzięki za wiadomości.

Slavobeer

#26 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 18 styczeń 2012 - 21:36

Witam !

Zapoznaj się z tą ciekawą miejscówką. Bywam tam systematycznie jeżeli czas pozwala. Ryba szczupak okoń i biała ryba. Cisza spokój i łódka do dyspozycji w cenie.



http://www.domeknadwoda.pl/



Pozdrawiam :mellow:
Outsider

http://www.szkiery.com





#27 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 19 styczeń 2012 - 13:13

[quote title=outsider napisał(a) dnia śro, 18 styczeń 2012 09:36]Witam !

Zapoznaj się z tą ciekawą miejscówką. Bywam tam systematycznie jeżeli czas pozwala. Ryba szczupak okoń i biała ryba. Cisza spokój i łódka do dyspozycji w cenie.



Dzięki,
już wysłałem pytanie do P. Sławka.
Wygląda fajnie :D

Pozdrawiam

Slavo

#28 OFFLINE   kwasik

kwasik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 746 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 19 styczeń 2012 - 16:45

www.bledzewo-osrodek.pl
Byłem tam dwa razy. Domki o różnym standardzie, większość pamięta Gierka. Jeziorko raczej nie dla spinningisty. Spokojnie za to można posiedzieć na pomoście ze spławikówką, i nie trzeba karty wędkarskiej.

#29 OFFLINE   piotr zamiara

piotr zamiara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 kwiecień 2012 - 21:40

Slavobeer - powiedz, gdzie łowisz w okolicach Sejn...

Przez wiele lat tam jeździłem i znam dobrze: Gaładuś, Pomorze, Zelwę, Hołny, Berżniki, Dafrajtis itd.

#30 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 13 kwiecień 2012 - 19:56

Mam pytanko był ktoś z was nad jeziorem Krasne (lubelskie),jak wygląda ta woda pod wypoczynek pływanie wędkowanie?

#31 OFFLINE   robertd

robertd

    Legnica

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 20:43

a ja polecam jezioro nieslysz ryby sporo niestety w lecie tez sporo turystow

#32 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15590 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 kwiecień 2012 - 23:28

Masz priv-a.

#33 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 23:30

Witam i gorąco polecam J.Śniardwy a konkretnie wieś letniskową Nowe Guty, jest wspaniałe kąpielisko około 100m piaszczystego dna a woda po pas, dzieciaki szaleją, wypożyczalnia sprzętu pływającego, ryby w/w jeziorze jeszcze są itd, itd tel do właściciela domku 600 944 628 lub 695 710 354 można z pieskiem. Pozdrawiam nagruberyby.pl

#34 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 18 kwiecień 2012 - 19:44

Witam,jak wygląda urlop wypoczynek nad jeziorami na Słowacji?Które warte uwagi by pojechać,popływać,zwiedzić ładne okolice?

#35 OFFLINE   jaccoo1

jaccoo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 301 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 14:14

Witam,
szukam domku nad jeziorem w okolicach woj. lubuskiego lub wielkopolskie.Interesuje mnie domek blisko wody w której jeszcze są jakieś drapieżne rybki.
Macie coś ciekawego do polecenia?


#36 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 19 kwiecień 2012 - 21:04

Slavobeer - powiedz, gdzie łowisz w okolicach Sejn...

Przez wiele lat tam jeździłem i znam dobrze: Gaładuś, Pomorze, Zelwę, Hołny, Berżniki, Dafrajtis itd.



Kilka razy byłem nad jeziorem Dmitrowo/Dymitrowo położone ok. 4 km od Sejn (wioska Sumowo).
Fantastyczni gospodarze, dla nich samych warto mi tam jeździć 650km :wacko: i pchać się całą niemal Polskę.
Niestety jezioro ogołocone z ryb przez dierżawcę, który ponoć wiosną na tarliskach sieci ustawiał. Kilka lat temu odebrano mu/im możliwość rybaczenia żeby ryba się choć trochę odrodziła. Nie wiem czy to prawda... Tak mówili miejscowi i Pani z byłego sklepiku, która sprzedawała zezwolenia.

Służę pomocą w razie chęci wybrania się i jak byście chcieli kontakt do gospodarzy.

Przez Sejny przepływa bardzo ładna rzeczka Marycha, w której pływa całe mnóstwo kleni. Nieopodal płynie Czarna Hańcza, a tej rzeczki raczej roklamować nie trzeba. Chociaż ja poza małymi klenikami i kiełbiami nic podczas sływu kajakiem nie widziałem. Pewnie się bały biedne rybki zarobić po łbie wiosłem... :lol:

W tym roku także myślałem o wybraniu się tam, ale jednak będzie albo to o co pytałem w wątku albo południe Europy-się zobaczy ;)
Pozdrawiam

Slavo

#37 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 20 kwiecień 2012 - 12:51

Może zna ktoś podobne miejsce w woj. Lubelskim? :D

#38 OFFLINE   tomekkor

tomekkor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaWąwelnica :)

Napisano 20 kwiecień 2012 - 17:10

Ja w tym roku jadę do miejscowości Szczybały Orłowskie nad jezioro Gawlik. Ponoć się odradza... Dam znać więc na początku września. A może wcześniej ktoś mi coś o nim napisze na priv... Byłbym wdzięczny. A na Mazurach polecam Kirsajty ( w zespole jeziora Mamry ). Sporo szczupaka tam jest, giganta nie złowiłem ale może coś urośnie :D

#39 OFFLINE   kmr1

kmr1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 448 postów
  • LokalizacjaBug i okolice
  • Imię:Krzysztof

Napisano 02 lipiec 2012 - 09:55

Do @piotr__zamiara:
Kolego, napisz coś więcej na pw. o tych okolicach. Jadę w tym roku na dwa tygodnie do miejscowości Poćkuny, nad jez. Samanis (małe jeziorko), ale niedaleko Berżnik, Pomorze i wiele innych.
Będę wdzięczny za informacje.
Pozdrawiam

#40 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 02 lipiec 2012 - 11:58

Witam, chyba nie do mnie to zapytanie, pozdrawiam M.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych