Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czytanka dla Janka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 11 styczeń 2012 - 08:41

Tak na marginesie dopiero co przebrzmiałej orkiestry medialnej i czysto onanistycznego , zbiorowego upustu emocji , jakże niepokojące votum separatum Alana Watta :
http://radtrap.wordpress.com/2011/10/17/alan-watt-szok-i-trw oga/
http://www.prisonplanet.pl/multimedia/alan_watt_wielka_globa lna,p2027324986
;) ;)

#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18586 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 styczeń 2012 - 08:53

E, lepsi by się znaleźli w USA. Głosicieli teorii że 09/11 to inside job, że lądowanie na księżycu zostało sfingowane, że ziemia jest płaska - do wyboru, do koloru :mellow:

A ponieważ zgodnie z kalendarzem Majów w grudniu będzie konieć świata, to jakby ktoś się chciał pozbyć nadmiaru dóbr doczesnych ( co by łatwiej przecisnąć się przez ucho igielne ) - to ja chętnie przyjmę, w szczególności blanki, komponenty, elektronikę wędkarską, wszelkie pływadła, przyczepki etc - adres do wysyłki podaję na priv :lol:

#3 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 11 styczeń 2012 - 10:18

Niechaj Ci wiecznie gra do słuchu , ta monopolowa , no .. orkiestra !! :lol: :lol:
Nasze elity , w tym politycy oraz celebryci , osiągnęły taki poziom zaawansowania , że w sposób najoczywistszy upoważnia je to i predestynuje do przyjęcia świetnie płatnej posady : jako opowiadacz morałów i bajek świniom w masarni . Czyżbyś próbował się w tym mechaniźmie pozycjonować , Paweł ..


#4 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18586 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 styczeń 2012 - 10:32

Daleki jestem od tego, podobnie jak mam nadzieję i Ty Sławku jako człowiek o wesołym usposobieniu lubię się po prostu czasem pośmiać z rozmaitych teorii spiskowych, to na szczęście jeszcze wolno, nawet moderatorowi :lol:

To co natomiast rzuciło mi się w oczy to to że tego typu teorie powstają głównie w USA a np. nie w Europie, pod tym względem społeczeństwo amerykańskie wydaje mi się dosyć specyficzne. Taką poczyniłem obserwację po prostu :D

#5 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 11 styczeń 2012 - 10:36

Alex Jones... Tego jeszcze brakowało Sławku <_< ...
Mam nadzieję, ze to nie są poczatki demencji :lol: :lol:
A w zwiazku z końcem świata, ja to chętnie łódki, złoto, walutę, sprzęt muchowy :lol: ...
Pamiętajcie - koniec świata nadchodzi, jest już tuż za Wami :lol:

#6 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 11 styczeń 2012 - 11:10

Alex Jones... Tego jeszcze brakowało Sławku <_< ...
Mam nadzieję, ze to nie są poczatki demencji :lol: :lol:
A w zwiazku z końcem świata, ja to chętnie łódki, złoto, walutę, sprzęt muchowy :lol: ...
Pamiętajcie - koniec świata nadchodzi, jest już tuż za Wami :lol:


21 grudnia są moje imieniny Więc wszelkie prezenty mile widziane :lol:

#7 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 11 styczeń 2012 - 11:45

Jak to każdy posiadacz imienin szybko znalazł , po co przyszedł , katastrofista jeden z drugim :lol: :lol:
Jest Wells , Huxley , Orwell , jest Matrix , jest też i Watt . I wszyscy oni o utopiach , tudzież ich mechanizmach , choć z różnych poziomów perspektyw widzianych . Czy to śmieszniej i głupiej , niż w naszym tutaj reality show ??

Ameryka , Ameryka !! A w Moskwie to bloki mieszkalne nie wylatują w niebo ? Każdy chce mieć jakaś założycielską katastrofę i jej interpretację . Tak jak my okrągły stół , którą to narodową tragedię na potrzeby społecznej propagandy nazwaliśmy transformacją .. :D

#8 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 11 styczeń 2012 - 14:33

Temu, kto z niepokojem pytałby, co wypada w obecnej sytuacji czynić, odpowiedzmy uczciwie, że dziś przystoi tylko bezsilna jasność umysłu
Nicolas Gomez Davili ( w tłumaczeniu K.Urbanka)
Obawiam się że niektórzy Koledzy będą opatrznie interpretować powyższy tekst. No więc dodam, że zerżniety z felietonu W.Łysiaka w ostatnim Uważam Rze Teraz wszszytko jasne! Łysiak kończy: Czyżby? Może miast jasnej bezsilności - trzeba po prostu walczyć przeciwko desuwerenizacji kraju
U.

#9 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 11 styczeń 2012 - 14:52

Tia, na barykady!!
Tylko pliz nie tutaj :mellow:

#10 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 11 styczeń 2012 - 15:00

Barykady z jednobrzmiących telewizorów , naturalnie ..

#11 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 11 styczeń 2012 - 15:07

Barykady z jednobrzmiących telewizorów , naturalnie ..

Z tym będziesz miec problem, wszak Tv Trwam nie dostała przydziału :lol: :lol:
Zawsze radioodbiorniki pozostają :mellow:

#12 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 11 styczeń 2012 - 16:20

Właśnie teraz chór medialny brzmi jednym , słusznym głosem , a Polska rośnie w siłę , i ludność żyje dostatnio , aż dobrze ułożony młody może zakrzyknąć : Partia , D... Ja to już w tym kraju przerabiałem ..
Bo to Kuba pluralizm jest made in III RP maści .. :D . Święta WOŚP Owsiaka jest ze swoim objazdowym cyrkiem , oraz budżetem z dobrowolnych zrzutek - imprezą o najwyższej wiarygodności finansowej . Inni , w żadnym razie nie są tak godni . Chyba złych darczyńców maja ..
I tak dobrze , że oprócz śliny dzisiejszych ZMS-owców , na Toruń z F 16 powracających z orkiestrowej defilady , w ramach zbiorowej odpowiedzialności , napalm nie spadnie .. :D

#13 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 11 styczeń 2012 - 16:25

:lol: :lol: dobre

#14 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18586 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 styczeń 2012 - 17:21

chyba Wam się ostro nudzi, Panowie. Naprawdę nie macie nic do roboty?

#15 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 11 styczeń 2012 - 17:22

:lol: :lol: dobre

Cieszy mnie Twoj śmiech Kubo albowiem przykazano aby w Cafe wesoło bylo :lol: Pamietajmy że Fridrich der Grose dociskał poddanym śrubę niemiłosiernie. Dopóki kleli i złorzeczyli dalej gnebił biedny naród. Gdy zaś w koncu doniesiono mu, że naród się śmieje natychmiast wycofał się ze swych postanowień :lol: Tak więc w Twym śmiechu poniekąd upatruje światełko w tunelu. :lol: Jako biolog zapewne staniesz w opozycji do mego stwierdzenia, że kastracja nie zawsze zapobiega rozmnażaniu :lol: :lol: :lol: Zwłaszcza słowa !
U.

#16 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 11 styczeń 2012 - 17:24

chyba Wam się ostro nudzi, Panowie. Naprawdę nie macie nic do roboty?


Paweł, blanty za słabe. Ot i cała prawda!

#17 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4893 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 11 styczeń 2012 - 23:32

Czołem kryst , dawno Cię tu nie było :D Blanty i butapren to gówniarska domena , my bourbona wznosimy ponad inne . Razem , ale osobno - zdrowia Panowie !! I Tobie też , jątrzący moderatorze Friko ..

#18 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 839 postów

Napisano 11 styczeń 2012 - 23:48

Skoro przy używkach już Panowie jesteście, chętnie dołączę, za przyzwoleniem oczywiście; ponad podziały się nie wznosząc, ale do toastu rękę tak - Zdrowie!


#19 OFFLINE   Arek Kubale

Arek Kubale

    Forumowicz

  • Fotograficy
  • PipPip
  • 440 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 12 styczeń 2012 - 01:03

Ja toastu nie wzniosę i nie zamierzam kadzić tej radosnej prześmiewce w niektórych fragmentach autorstwa @Sławka O.-B. Bo tam, gdzie ratuje się ludzkie życie i zdrowie, żartów nie ma – po prostu. Tak więc nazywanie WOŚP-u objazdowym cyrkiem odbieram w kategoriach gówniarstwa, tudzież nikłego styrania przez życie. Kto babrze się w szeroko pojętej ochronie zdrowia troszkę częściej niż raz do roku na kontrolnej morfologii – obojętnie czy z perspektywy pacjenta, czy też pracownika – wie, że sprzęt z serduszkiem jest widoczny na szpitalnych salach. Możemy zatem robić wokół „cyrku” Owsiaka smród, rzucać gównem, tudzież pseudoliterackim stylem – wszystko sprowadza się do tego jednego – na łóżku reanimacyjnym tudzież intensywnym sporo się zmienia, a dla lekarza czy pacjenta nie liczy się wtedy, czy kogoś ściąga na lewo, czy prawo w politycznych przekonaniach tudzież ile milionów darczyńca zdefraudował i jak bardzo utytłany jest w „zbiorowym, onanistycznym upuście emocji”. Za to, gdy już człowiek zaczyna jednym okiem podziwiać pocztówki znad Styksu w czterech szpitalnych ścianach, to nagle z jakąś dziwną taką nadzieją niejeden może spojrzeć na darowane sprzęty, których wcale po tych wszystkich latach zbiórek niemało. Szkoda tylko, że trzeba z nich ścierać flegmę ignorancji.

PS
Powyższy wątek obserwowałem dziś od początku dyżuru. Naprawdę dziwnie się czułem, patrząc na dwie, oddalone ode mnie dosłownie o parę metrów, darowizny z logo WOŚP-u. Przymiotniki: zbiorowy i onanistyczny pasują mi bardziej zatem do tego, czemu wyraz sprzeciwu dałem powyżej. Darując zaś sobie dozę asertywności i dobrego wychowania, nazwałbym to jednak forumowym waleniem gruchy.

Dziękuję za uwagę, smakujcie dalej burbona, panowie... :]

#20 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18586 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2012 - 01:31

Pozwolicie Panowie, że powrócę do sprawdzonych metod :D życzę dobrej nocy, mam nadzieję że będziecie kimać po tym burbonie jak aniołki




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych