Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zimowy zlot pstrÄ…gowy


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
543 odpowiedzi w tym temacie

#401 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 19 luty 2012 - 10:57

A ja tam doceniam występowanie pod własnym nazwiskiem :mellow:

#402 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1940 postów

Napisano 19 luty 2012 - 13:17

Jak ktoÅ› ma ulubiony kufel to niech weźmie bo nie wiem jak tam na miejscu ze szkÅ‚em do piwa. Do plastiku nie nalejÄ™. Nie nalejÄ™ i juÅź :angry:


#403 OFFLINE   igorglinda

igorglinda

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 19 luty 2012 - 15:04

Witam serdecznie

Na chwilÄ™ obecnÄ… 10 osÃÅ‚b potwierdziÅ‚o (przez dokonanie wpÅ‚aty) obecność. Mam ogromnÄ… proÅ›bÄ™, ktÃÅ‚ra uÅ‚atwi sprawy organizacyjne.
Dajcie proszÄ™ znać kto kiedy przyjeÅźdÅźa (czwartek, piÄ…tek , czy sobota) i czy zostaje ktoÅ› na obiad w niedzielÄ™? Przypominam,Åźe w niedziele w godzinach poÅ‚udniowych odbÄ™dzie siÄ™ prezentacja Flyhouse.BÄ™dzie moÅźna dokonać zakupÃÅ‚w.

Co do ulubionych kufli? JeÅ›li ma ktoÅ› taki z ktÃÅ‚rym siÄ™ nigdy nie rozstaje to jasna sprawa, ale szkÅ‚o w bazie jest.

Woda wczoraj mimo mocnych roztopÃÅ‚w ciÄ…gle nie wysoka, temp + 7 stopni.


pozdrawiam


Igor Glinda

#404 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaÅšLÄ„SK

Napisano 19 luty 2012 - 17:21

Igor, czy nie za pÃłźna pora z tÄ… prezentacjÄ… - niedziela poÅ‚udnie. Z minionych lat pamiÄ™tam, Åźe o tym czasie wiÄ™kszość byÅ‚a juÅź w drodze do domu. Oby byÅ‚o komu prezentować te cudeÅ„ka...

#405 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9507 postów
  • LokalizacjaDolny ÅšlÄ…sk
  • ImiÄ™:Waldek

Napisano 19 luty 2012 - 17:21

Nie wiem jak BÃÅ‚br. Kwisa za to wyglÄ…daÅ‚aby nieźle, gdyby nie znaczne iloÅ›ci bÅ‚otnistej wody, jaka wlewa siÄ™ wieloma dopÅ‚ywami
Ryby rÃÅ‚wnieÅź nie akcpetowaÅ‚y tego stanu rzeczy i olewaÅ‚y mnie zupeÅ‚nie :wacko: http://img696.images...beztytuu3wz.jpg

#406 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 19 luty 2012 - 17:28

tak to jest z kazda zima ...najpierw obawa o mroz i snieg ...teraz o to ze wszystko bedzie sie topic ....najlepiej jakby lekki mrozik gryzl w nocy i kolo minimalnego plusu w dzien co by woda gwaltownie nie przybierala ...o to w Polsce bedzie trudno w niektorych rejonach ....

#407 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • ImiÄ™:Maciej
  • Nazwisko:JagodziÅ„ski

Napisano 19 luty 2012 - 20:36

Ja poproszÄ™ kolegÄ™ Mirata o podanie swojego numeru tel. na priv :D Dogadamy siÄ™.

My z Miratem i jeszcze kimÅ› wyjeÅźdÅźamy zdaje siÄ™ w piÄ…tek :D

#408 OFFLINE   michcio

michcio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 966 postów
  • LokalizacjaKraków
  • ImiÄ™:MichaÅ‚
  • Nazwisko:K.

Napisano 19 luty 2012 - 21:11

o kurde tysz prawda! ToÅź to juÅź w tym tygodniu. Od jutra zaczynam przygotowania :D

#409 OFFLINE   igorglinda

igorglinda

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 19 luty 2012 - 22:12

Odpowiadając na pytanie dotyczące prezentacji sprzętu, Flyhouse jest pod telefonem, panowie macie ochotę na spotkanie z nimi i prezentację skontaktujcie się proszę z nimi, chłopaki są chętni i mobilni, ale za winklem nie mieszkają i tez mają kawałek. nr tel. do Flyhouse tel.: 0603 796 777 | tel./fax: 071 333 14 15.
MoÅźe uda sie to przeÅ‚oÅźyć na sobotÄ™.

pozdrawiam

Igor

#410 OFFLINE   kaktus

kaktus

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 luty 2012 - 11:36

Igor, proszÄ™ o adres miejscÃÅ‚wki. KlepnÄ™ to w nawigÄ™, bÄ™dzie wygodniej. Z gÃÅ‚ry dziÄ™ki!

#411 OFFLINE   igorglinda

igorglinda

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 20 luty 2012 - 12:01

Zapora Pilchowice, Dolnośląskie, a ściślej pisząc pod zaporą przez most i w prawo. Dojechałeś do celu.

pozdrawiam

Igor

#412 OFFLINE   jamesty

jamesty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 443 postów
  • LokalizacjaMaków Mazowiecki
  • ImiÄ™:Jakub

Napisano 20 luty 2012 - 12:29

Hej szkoda pisać ale nie jadÄ™. Nie dam rady dotrzeć. MyÅ›laÅ‚em Åźe mÃÅ‚j szwagier bÄ™dzie jechaÅ‚ tirem w tamte okolice to bym siÄ™ zabraÅ‚ ale nie jedzie.
Udanych poÅ‚owÃÅ‚w i drinkowania :mellow:.




#413 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 20 luty 2012 - 17:56

Znaczy odklepujesz miejsce 3 dni przed?
Sweet
Znowu impreza na 10 osÃÅ‚b :/


#414 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • ImiÄ™:Maciej
  • Nazwisko:JagodziÅ„ski

Napisano 20 luty 2012 - 18:48

Kuba noł problem damy radę i w 10-ciu :D

#415 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 20 luty 2012 - 22:04

No wÅ‚aÅ›nie jest problem, bo po raz kolejny brać forumowa wystawia mnie jako organizatora z imprezÄ… do wiatru, Å‚Ä…cznie z klimatem wycofania zaliczki (choć wydawać by siÄ™ mogÅ‚o Åźe jednak nazwa ta coÅ› wskazuje). Jest to jak dla mnie normalne lecenie w siusiaka z ludźmi i trochÄ™ niepowaÅźne podejÅ›cie, blokowanie miejsc, gdzie kilka osÃÅ‚b rezygnuje z przyjazdu bo nie ma miejsc i w efekcie jest jak zawsze. Nie wspominajÄ…c, ze inaczej kalkulacjÄ™ imprezy sie robi na 20 prawie ludzi, inaczej na 10...
Dlatego - by nie wkurwiać Igora i choćby ekipy flyhouse, moÅźe zadecydujmy, czy ekipa z WrocÅ‚awia ma dymać na pokaz sprzÄ™tu, czy teÅź raczej na to teÅź kÅ‚adziemy lagÄ™? Bo jak majÄ… przyjechać w niedzielÄ™ w poÅ‚udnie, by przywieźć dwa fanty dla LadyD i pogadać sobie ze mnÄ… i Igorem, to dajmy spokÃÅ‚j, bo i tak spotkamy siÄ™ trochÄ™ ponad tydzieÅ„ pÃłźniej na targach.
Podobnie z opcją materacową - ekipa wykruszyła się tak bardzo, ze łapiemy się na pokoje, ew jedna osoba nadmiarowa na jakiś materac...
Pytanie co z ludźmi co zaliczek nie zapÅ‚acili? PrzyjeÅźdÅźacie?

#416 OFFLINE   michcio

michcio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 966 postów
  • LokalizacjaKraków
  • ImiÄ™:MichaÅ‚
  • Nazwisko:K.

Napisano 20 luty 2012 - 22:39

Po części rozumiem tych co odwoÅ‚ujÄ…. Czasem na prawdÄ™ jest siÅ‚a wyÅźsza - zachoruje Ci dziecko, w pracy nie dostaniesz wolnego. Nie Åźądam od nikogo wytÅ‚umaczenia, ale okoÅ‚o tydzieÅ„ przed kaÅźdy juÅź raczej wiedziaÅ‚ na co siÄ™ szykuje i odwoÅ‚ywanie na 3-5 dni przed to jest nie w porzÄ…dku wobec organizatora. Dlatego teÅź jak organizuje to jakaÅ› firma, to zaliczki nie zwraca. Tutaj wszystko po koleÅźeÅ„sku. Ma to być miÅ‚y wypad i czas spÄ™dzony we wpsÃÅ‚lnym wÄ™dkarskim gronie. Szkoda, Åźe tak siÄ™ dzieje, Åźe 3 dni do wyjazdu a humory siÄ™ pogarszajÄ… co poniektÃÅ‚rym. Sam Was w ogÃÅ‚le nie znam. PÃÅ‚ki co piszÄ™ i wybieram siÄ™ z obcymi mi ludźmi. ChcÄ™ Was poznać i dla mnie nie waÅźne czy bÄ™dzie 5 czy 25 osÃÅ‚b. Nie jednokrotnie liczy siÄ™ jakość a nie ilość
Zatem do zobaczenia koledzy w piÄ…tek :D

Kuba podaj mi proszÄ™ nr telefonu do siebie na prv, zgadamy siÄ™ co i jak.


#417 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • ImiÄ™:Maciej
  • Nazwisko:JagodziÅ„ski

Napisano 20 luty 2012 - 22:56

Ja teÅź nikogo nie znam :D Ale wiem, Åźe warto jechać.

#418 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaÅšLÄ„SK

Napisano 21 luty 2012 - 09:00

Cześć

Jak na mÃÅ‚j gust to zaoszczÄ™dziÅ‚ bym Panom z Flyhouse niepotrzebnej drogi. SÄ… targi w Zabrzu... Co do frekwencji, zawsze fajniej jest być w wiÄ™kszym gronie, pod tym wzglÄ™dem Jerkbait (zloty) przechodzi kryzys. W miarÄ™ jak wzrasta ilość czÅ‚onkÃÅ‚w forum spada aktywność uczestnictwa na tego typu spotkaniach. Monitor i klawiatura nigdy nie zastÄ…piÄ… kontaktÃÅ‚w w realu, atmosfery wspÃÅ‚lnego Å‚owienia, wieczornych spotkaÅ„ przy imadle i szklaneczce Whisky. Widzimy siÄ™ na ZLOCIE. :mellow:

#419 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 21 luty 2012 - 10:25

Tak teÅź chyba zrÃÅ‚bmy, nie goÅ„my WrocÅ‚awiakÃÅ‚w by siÄ™ spotkać w 3 osoby.

#420 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 21 luty 2012 - 11:38

Specjalnie dla mnie chÅ‚opakÃÅ‚w z FlyHouse nie zapraszajcie bo raz, Åźe we Wrocku jestem 5 dni w tygodniu, a dwa to nieszczegÃÅ‚lnie interesuje mnie moÅźliwość zakupu sprzÄ™tu z ktÃÅ‚rym nie wiedziaÅ‚bym co mam zrobić.
Potwierdzam udziaÅ‚, ale juÅź lekko zmodyfikowany. W sobotÄ™ bÄ™dÄ™ z Wami Å‚owiÅ‚ i mam nadziejÄ™, Åźe pogadamy, ale nie wiem o ktÃÅ‚rej powrÃÅ‚t i ile dam radÄ™ posiedzieć. Niedziela juÅź zupeÅ‚nie mi odpadÅ‚a wiec nie dam rady.
Do zobaczenia.