Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kalendarz jerkbait.pl 2013


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 20 styczeń 2012 - 23:42

No i Friko rozwaliÅ‚ wÄ…tek :( Dobra ... na powaÅźnie. Kilka pomysÅ‚ÃÅ‚w jest i to mnie cieszy.

#22 OFFLINE   Janusz WaÅ‚aszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - KoÅ‚obrzeg

Napisano 20 styczeń 2012 - 23:47

Ja to bym proponował klasycznie, kalendarz z laskami w bikini. Mogą byś oparte o jakąś wędkę, ew. trzymać rybę. Ale generalnie: laski.

EDIT:
Nie wiem tylko jak zdjęcia w styczniu / lutym etc - moze zamiast bikini futro?


Ja teÅź jestem za klasykÄ… w temacie, jeÅ›li chodzi o podziaÅ‚ typu; w pionie i poziomie. To teÅź da siÄ™ zrobić; laski, ktÃÅ‚re robiÄ… la..Ä™ w pionie czy poziomie i te drugie, ktÃÅ‚re robiÄ…, to odwrotnie, znaczy inaczej niÅź te pierwsze. Embarassed


#23 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • ImiÄ™:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 21 styczeń 2012 - 02:23

Czesc
Skoro zanosi sie az na 12+12 to moze jedno zdjecie z klasyki - wedkarz z ryba a drugie na stronie...
No wlasnie. Mamy piekny dzial lurebuilding i rodbuilding. Bardzo ladne zdjecia widzialem tam nieraz. Moze w te strone uderzyc, nie wiem. :wacko:

Ktos wspomniał o wekarzach na łodkach - bardzo pomysłowe.
Pomyslałem jeszcze umieszczeniu w kilku miesiacach zdjec grupowych ze zlotow jerkbaitowych jakie odbyly sie dotychczas.

Wedkarze w akcji holu, brodzaacy, przyczajeni czy z ukrytej kamery, tfu - ukrytego aparatu.



#24 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 styczeń 2012 - 06:18

No i Friko rozwaliÅ‚ wÄ…tek :( Dobra ... na powaÅźnie. Kilka pomysÅ‚ÃÅ‚w jest i to mnie cieszy.


No to przeczyść wątek po prostu i po problemie

Skoro pomysł pierwszy nie przejdzie, to mam drugi. W sumie to nie chciałem się z tym wychylać, ale skoro juz to zrobił Marcel, to popieram pomysł kalendarza RODBUILDINGOWEGO.

Wiem, wiem Åźe wÄ™dkarstwo to nie sprzÄ™t etc - ale dotychczasowe edycje byÅ‚y stricte wÄ™dkarskie, to jedno wydanie moglibyÅ›my zrobić sprzÄ™towe :unsure:



#25 OFFLINE   maxtip

maxtip

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 608 postów
  • Lokalizacjamiejscowy

Napisano 21 styczeń 2012 - 09:12

... mi tam te laski pasujÄ…... nie rozumiem tylko dlaczego zaraz w bikini(?)...

... a tak na powaÅźnie (choć z tymi laskami teÅź byÅ‚o powaÅźnie) myÅ›lÄ™, Åźe proponowany przez kolegÃÅ‚w temat lurebuildingu jest jak najbardziej o.kej... mamy na forum wielu fachowcÃÅ‚w w tej branÅźy, warto byÅ‚oby ich w ten sposÃÅ‚b docenić... jako, Åźe 24 foty to sporo proponowaÅ‚bym temat rekodzieÅ‚a poÅ‚Ä…czyć z fotami Å‚owionych na nie ryb (1 fota wabia + 1 fota ryby z wabiem, na dany miesiÄ…c)... dodatkowo nie Å‚Ä…czyÅ‚bym tych dwÃÅ‚ch fot z jednÄ… osobÄ… - eliminacje do kalendarza powinny umoÅźliwić wziÄ™cie udziaÅ‚u wszystkim (lub wiÄ™kszoÅ›ci) uÅźytkownikom forum, a wiÄ™c tym ktÃÅ‚rzy rzeźbiÄ… i tym ktÃÅ‚rzy orzÄ… (zrobiÅ‚em coÅ› fajnego - wrzucam, trafiÅ‚em piÄ™knÄ… i bestie na wystruganego przez kolegÄ™ cudaka - wrzucam)... ostatni z miesiÄ™cy - grudzieÅ„ 2013 - proponujÄ™ przeznaczyć naszej rodzinie - widziaÅ‚bym tu jakieÅ› jedno megagrupowe zdjÄ™cie ze zlotu (w poziomie) i jedno zdjÄ™cie extra - coÅ› nietypowego, z udziaÅ‚em zlotowiczÃÅ‚w (w pionie)...

... tak to widzÄ™...

#26 OFFLINE   shorty

shorty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 348 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Jacek

Napisano 21 styczeń 2012 - 09:54

Moim zdaniem najlepsze by byÅ‚y zdjÄ™cia zrobione podczas Holu ryby a jeszcze lepiej jak by byÅ‚o widać na nim i Hol i rybÄ™ ale to juÅź nie jest takie proste :D W ostatecznoÅ›ci mogÄ… być zdjÄ™cia zrobione podczas podbierania ryby. Na takich i takich widać emocje wÄ™dkarza.
Pozdrawiam Jacek

#27 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • ImiÄ™:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 21 styczeń 2012 - 11:35

...lecz z drugiej strony trzeba pamietac, ze jak zawezimy temat to wpłyna raptem np 2 zdjecia do konkursu. Pamietacie jak ciezko bylo remkowi ,, wydusic ,, od forumowiczow cokolwiek w tym roku.

#28 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 21 styczeń 2012 - 12:09

ChciaÅ‚bym zgÅ‚osić nieÅ›miaÅ‚Ä… propozycjÄ™, Åźeby w kalendarzu na 2013 rok znalazÅ‚y siÄ™ najlepsze zdjÄ™cia o tematyce wÄ™dkarskiej wykonane przez czÅ‚onkÃÅ‚w spoÅ‚ecznoÅ›ci jerkbait.pl

Moim skromnym zdaniem ostatnia akcja kalendarzowa pokazaÅ‚a sÅ‚abość idei koncept-kalendarza: nierÃÅ‚wny poziom zdjęć, jakieÅ› ustÄ™pstwa, naciÄ…ganie (np. fotka suma z bÅ‚ystkÄ… w ryju, ktÃÅ‚ra nie podkreÅ›laÅ‚a w Åźaden sposÃÅ‚b idei C&R, ale byÅ‚a po prostu Å›wietna i musiaÅ‚a siÄ™ znaleźć w kalendarzu... Albo fakt, Åźe 2 miesiÄ…ce obsÅ‚uguje ten sam mÅ‚ody czÅ‚owiek, rybÄ… tego samego gatunku). Wydaje mi siÄ™, Åźe kaÅźda prÃÅ‚ba podporzÄ…dkowania kalendarza kolejnej idei moÅźe pociÄ…gnąć za sobÄ… podobne niebezpieczeÅ„stwa, zaÅ› moÅźliwość zaproponowania przez uÅźytkownikÃÅ‚w po prostu najlepszych zdjęć, takich, z ktÃÅ‚rych sÄ… dumni i do ktÃÅ‚rych sÄ… przekonani, da szansÄ™ na wyprodukowanie kalendarza na najwyÅźszym moÅźliwym poziomie.

Co do goÅ‚ych lasek z rybami bÄ…dź na rybach - niewiele znam obleÅ›niejszych rzeczy. ZdjÄ™cia ryb to Å›wietna sprawa, a zdjÄ™cia goÅ‚ych paÅ„ - jeszcze Å›wietniejsza; natomiast obskurny miks tych 2 rzeczy zdecydowanie ssie, czego liczne przykÅ‚ady moÅźemy podziwiać w sieci (nie bez znaczenia jest fakt, Åźe na niskobudÅźetowe sesje z rybÄ… na cycach raczej nie decydujÄ… siÄ™ pierwszoligowe fotomodelki ). W Åźyciu wÄ™dkarza goÅ‚e laski i wÄ™dkowanie powinny być jednak zdecydowanie rozdzielone; gdyby byÅ‚o inaczej - mimo szczerej pasji do Å‚owienia ryb - kiepsko by byÅ‚o z naszym wÄ™dkarskim rozwojem...

I jeszcze maÅ‚e spostrzeÅźenie, zupeÅ‚nie juÅź subiektywne: marzy mi siÄ™ mianowicie kalendarz, ktÃÅ‚ry oprÃÅ‚cz eksponowania wÄ™dkarskich fotografii, speÅ‚niaÅ‚by takÅźe swojÄ… pierwotnÄ… funkcjÄ™. ChciaÅ‚bym, Åźeby w sposÃÅ‚b przejrzysty i czytelny pokazywaÅ‚ rozkÅ‚ad dni w tygodniu i miesiÄ…cu, pozwalaÅ‚ czasem coÅ› zakreÅ›lić albo dopisać... Ostatnia edycja daje ograniczone moÅźliwoÅ›ci w tym zakresie.

#29 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2669 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • ImiÄ™:MichaÅ‚

Napisano 21 styczeń 2012 - 13:42

Dzięki, Friko, za popieram pomysł kalendarza RODBUILDINGOWEGO :mellow:
Samem nie Å›miaÅ‚, a przecieÅź ja teÅź ten pomysÅ‚ popieram i nawet mam jednÄ… propozycjÄ™ na jakiÅ› wiosenny miesiÄ…c, z bujnoÅ›ciÄ… zieleni siÄ™ kojarzÄ…cy :lol:

Pzdr,
Fatso

#30 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 styczeń 2012 - 19:51

... w sumie jak majÄ… być dwa zdjÄ™cia to moÅźnaby zrobić taki mix - na jednym kij, na drugim przynÄ™ta :D docenilibyÅ›my naszych zdolnych ForumowiczÃÅ‚w-majsterkowiczÃÅ‚w troche :D

moze jakaś ankieta zbierająca pomysły ?

#31 OFFLINE   platynowÅ‚osy

platynowłosy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1276 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 styczeń 2012 - 19:53

Witam Panowie
Popieram pomysÅ‚y 2 KolegÃÅ‚w, Friko i Chub Norris.
Kalendarz RODBUILDINGOWY, oraz miejsce na notatki na kalendarzu.
Pozdrawiam.
Alek

#32 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6280 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • ImiÄ™:Bartek

Napisano 21 styczeń 2012 - 20:41

Chub Norris - dobra idea, najlepsze foty z dobrych, to moÅźe siÄ™ sprawdzić. :mellow:

#33 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • ImiÄ™:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 22 styczeń 2012 - 02:28

... docenilibyÅ›my naszych zdolnych ForumowiczÃÅ‚w-majsterkowiczÃÅ‚w troche :D


Mało widzialem, ale uwarzam ze tak zdolnych ludzi jak w tym kraju to inni moga nam pozazdroscic...a dlaczego? Bos My biednym narodem...i nam sie opłaca a bogatym sienie opalaca :lol:

#34 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • ImiÄ™:Karol

Napisano 22 styczeń 2012 - 10:23

Nie wiem chłopaki co wy w tym widzicie, ale mnie jakoś nie kręci podziwianie fragmentu korka czy omotki przez bity miesiąc .... :mellow:

#35 OFFLINE   shorty

shorty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 348 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Jacek

Napisano 22 styczeń 2012 - 10:31

Mam podobne odczucia ze kalendarz z samymi wędkami będzie poprostu nudny, moze to być jako dodatek ale nie same kije.

#36 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 22 styczeń 2012 - 15:45

Projekt kalendarza w 2013 roku bÄ™dzie zupeÅ‚nie inny. ZupeÅ‚nie, zupeÅ‚nie. BÄ™dÄ™ go tworzyÅ‚ za kilka miesiÄ™cy ale w gÅ‚owie go juÅź mam. Czy bÄ™dzie moÅźna w nowym coÅ› wpisać ... miejsce bÄ™dzie ale nie bÄ™dÄ™ robiÅ‚ specjalnych boksikÃÅ‚w itd. RozkÅ‚ad miesiÄ™cy, dni bÄ™dzie inny. To ma być od poczÄ…tku do koÅ„ca coÅ› co wciska w fotel dlatego m.in. zmieniam wyglÄ…d. BÄ™dzie obszarniejszy i kilka innych bajerÃÅ‚w ale za duÅźo nie bÄ™dÄ™ pisaÅ‚. Teraz potrzebujÄ™ rÃÅ‚wnych ale super jakoÅ›ci zdjęć wÄ™dkarskich. 12 w pionie i 12 w poziomie.

Pozdrawiam
Remek

#37 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 22 styczeń 2012 - 17:20

NajchÄ™tniej oglÄ…daÅ‚bym to czego normalnie nie widać, czyli to co dzieje siÄ™ pod wodÄ…. ZdjÄ™cia podwodne byÅ‚yby genialne, zwÅ‚aszcza jakby siÄ™ udaÅ‚o uchwycić atak drapieÅźnika na przynÄ™tÄ™ :D... ale mnie fantazja poniosÅ‚a :D.

Ale jakby się nie dało to gołe baby będą dobre :lol: :lol: :lol:

#38 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • ImiÄ™:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 22 styczeń 2012 - 19:56

A ja bym widziaÅ‚ zdjÄ™cia z forumowych zlotÃÅ‚w najlepiej takie grupowe lub przy jakimÅ› ognisku.Z tym Åźe trzeba by byÅ‚o co miesiÄ…c organizować jakiÅ› zlot. :unsure:

#39 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • ImiÄ™:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 23 styczeń 2012 - 01:42

Nie wiem chłopaki co wy w tym widzicie, ale mnie jakoś nie kręci podziwianie fragmentu korka czy omotki przez bity miesiąc .... :mellow:


Gdybys choc jedno swe zdjecie wstawil, to bym mogl je - byc moze podziwial przez caly rok- przepraszam - jesden miesiac
Przepraszam, ale ja Ciebie w ogole nie kojarze...

#40 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • ImiÄ™:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 23 styczeń 2012 - 01:54

Projekt kalendarza w 2013 roku bÄ™dzie zupeÅ‚nie inny. ZupeÅ‚nie, zupeÅ‚nie. BÄ™dÄ™ go tworzyÅ‚ za kilka miesiÄ™cy ale w gÅ‚owie go juÅź mam. Czy bÄ™dzie moÅźna w nowym coÅ› wpisać ... miejsce bÄ™dzie ale nie bÄ™dÄ™ robiÅ‚ specjalnych boksikÃÅ‚w itd. RozkÅ‚ad miesiÄ™cy, dni bÄ™dzie inny. To ma być od poczÄ…tku do koÅ„ca coÅ› co wciska w fotel dlatego m.in. zmieniam wyglÄ…d. BÄ™dzie obszarniejszy i kilka innych bajerÃÅ‚w ale za duÅźo nie bÄ™dÄ™ pisaÅ‚. Teraz potrzebujÄ™ rÃÅ‚wnych ale super jakoÅ›ci zdjęć wÄ™dkarskich. 12 w pionie i 12 w poziomie.

Pozdrawiam
Remek


Ok, ryby zamowione od 1 maja. Maja brac - tak sie zmoowilismy.
Mam zasłonic twarz czy pokazac ,, pajkowe ,, kły?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych