Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

G Rod Custom - Czyli moja przygoda z Rodbuildingiem

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
193 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 12:00

Artur ,proszę nie powołuj się na tamte posty ,które były jedynie wyrazem emocji dotyczących zupełnie innej i konkretnej sytuacji .W żaden sposób tamtych wypowiedzi nie można ,a przynajmniej ja nie postrzegam ,jako podsumowujących osobę Kamila i na pewno nie są wyrazem jednoznacznej i ostatecznej opinii na jego temat.Każdy ma prawo do lepszych i gorszych dni  ,a czytając teraz tamte posty śmiem twierdzić ,że kilu z nas miało raczej te gorsze.

Co do lakieru to nie wszystkim musi odpowiadać akurat jeden konkretny ,choćby uznawany przez 90% użytkowników za nr 1.

Lamar jest fajny,ale dość szybko żeluje i to jego minus ,CMW nie znam zupełnie . 

A kopanie się z powodu który lepszy,chyba bez sensu ,podejrzewam że żaden z was nie zmieni swojej opinii ,choćby skały srały :D



#142 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 31 lipiec 2013 - 12:46

Co racja to racja ,jeżeli jestem do czegoś lub kogoś przekonany to wiele musi się zdarzyć aby coś się zmieniło,  więc najlepiej będzie temat definitywnie zamknąć :)

pozdrawiam



#143 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2068 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 31 lipiec 2013 - 13:18

I kto to mowi :D Tez zna polskie przyslowie Przygadal kociol garnkowi ;) Moja opinia byla rzetelna a ze niezgodna z twoja coz ja na to poradze. A co do kolegi Dabka to malo wiesz, juz dawno wyjasnilem sobie z nim co trzeba i sytuacja wyglada troche inaczej, ale to moja i jego sprawa.

Użytkownik Gugcio edytował ten post 31 lipiec 2013 - 13:24


#144 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2068 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 04 październik 2013 - 21:33

Witam po dlugiej przerwie  :) Duzo sie u mnie nie dzialo, po operacji za dlugo siedziec nie moglem i aktulnie mimo ze lepiej dlugo tez w tej pozycji nie wytrzymam. Oprocz robienia omotek i lakierowania nic ciekawego sie nie dzialo.... do dzisiaj  :D Kumpel sie znowu zdecydowal na 3 kijek z pod mojej reki. Padlo na Blank WFT Penzill 10-30gr ubrany w komponenty Matagi i sici w tytanowej ramce firmy FUJI. Wczoraj spasowalem i poskracalem elementy a dzisiaj posklejalem wszystko do kupy. Design mial byc prosty ale nie nudny, mysle ze mi sie to udalo. 

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   22,59 KB   123 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.jpg   38,42 KB   148 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.jpg   26,45 KB   145 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.jpg   23,72 KB   140 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5.jpg   22,82 KB   115 Ilość pobrań

  • fish28 lubi to

#145 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 918 postów
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imię:Marek

Napisano 04 październik 2013 - 23:37

Prosty nie nudny. raczej standard, a co dalej?



#146 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2068 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 05 październik 2013 - 00:02

Tak mialo byc wiec plan wykonany. Kolega nie lubi fajerwerkow zwlaszcza ze mlynek tez stonowane kolorki ma. Jutro bede pierwsze omotki robila a tu mam wolne reke ale wiadomo bede staral sie dopasowac do calosci jak i do mlynka ;)

#147 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2068 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 05 październik 2013 - 10:52

Zeby nie byc goloslownym wstawiam pierwsze omotki przed foregripem pomiedzy ktore pojdzie Decal MATAGI. Kiepskie swiatlo i pogoda na dworze nie ulatwila uchwycic tego co widac na zywo. Omotki naturalnie proste jak calosc kijka ale glowna nic pod mlynek ktory zasiadzie na kijku. Teraz wezme sie za szlifowanie stopek i spacing.

 

zdr

 

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   30,89 KB   91 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.jpg   28,98 KB   84 Ilość pobrań


#148 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2068 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 19 październik 2013 - 14:02

Kijek Skonczony. Po drodze kolorystyka ulegla zmianie bo kolega zdecydowal ze kupi sobie inny mocniejszy mlynek. Fotki klepniete na szybko i do tego wrzucilem kij do pokrowca w ktorym lerzy oszlifowany blank i troche go pyl obsiadl. Jak kijek dostanie docelowy mlynek klepne kilka fot nad woda i moze nawet i z rybka  ;)

 

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   113,74 KB   5 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.jpg   117,25 KB   5 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.jpg   84,57 KB   5 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.jpg   47,54 KB   5 Ilość pobrań
  • Załączony plik  5.jpg   77,07 KB   5 Ilość pobrań
  • Załączony plik  6.jpg   36,39 KB   5 Ilość pobrań

  • joker, kogut i Zwierzu lubią to

#149 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 19 październik 2013 - 22:17

Proste i estetyczne :) Robisz podbieraki ;P ? 



#150 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 19 październik 2013 - 23:08

Ta z fioletowymi omotkami mnie rozpierdzieliła! Super,zajerąbisty design.Brawo,brawo i jeszcze raz brawo.Fajny tu to już low profile dopasowany kolorkami i

MegaWypas G custom rod. 



#151 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2068 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 19 październik 2013 - 23:31

Dzieki Chlopaki, ciesze sie ze kijek sie podoba.

 

@Rafal, podbierakow nie robie ale trzonki do podrywki, chcesz? :P

 

@Tomek, dzieki za lob. Z fioletem to byla moja koncepcja ale kumpel zdecydowal sie na MB IP79 a ten multis to czern z czerwienia dlatego taka zmiana  :) musialbym sobie cos wkoncu ukrecic  :lol:



#152 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 20 październik 2013 - 01:40

A mi sie bardzo podoba nowa kolorystyka :) Bardzo ladny kij, wlasnie takie lubie :)



#153 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 20 październik 2013 - 08:21

Kamil, zaje... (już jedno ostrzeżenie dostałem, więc nie mogę ;) ) - kozacki projekt i to co podoba mi się najbardziej, każdy detal pasuje do siebie! Może kiedyś odważę się zrobić sobie patyk w takim stylu chociaż jeszcze jestem daleki od tego... ;)


  • krzychun lubi to

#154 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 20 październik 2013 - 13:04

Bardzo ładna wędka ,niby prosta a jednak dostojna.Ostatnio trafiły mi się projekty w pianie i coraz bardziej się do niej przekonuję. 

Korek niby sam się obroni ,ale moim zdaniem nie wszystko do niego pasuje w odróżnieniu do czarnej eva.Chodzi mi po łbie od jakiegoś czasu projekcik w kolorystyce pod Zilliona od Tomyego.



#155 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2068 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 20 październik 2013 - 17:22

@Maciek dzieki sliczne. RB nie taki straszny jak sie wydaje problem w tym ze na jednym kiju sie nie konczy. A ja jak przyslowiowy szewc boso chodze. Mam 2 blanki za szafa ktore juz sie niezle zakurzyly :lol:

@Rafal i taka tez byla koncepcja. Mnie z kolei kusi korek ale nie mam miejsca do obrobki niestety. Zona by mi dala jak bym w domu szliwowal a biedna ma astme. Piwnica taka ze jeden rower i zimowki sie ledwo mieszcza hahah. Pianke tez obrabiam zeby nie bylo ale to sie tak az nie syfi. Masz wielki talent i fach w lapie z checia bym zobaczyl twoj patyk w pianie na kompontach matagi, mozesz sie skusisz? ;)

#156 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 20 październik 2013 - 17:46

Ja szlifowałem na balkonie ukradkiem,jak wyszła na zakupy,odkurzacz pełną parą i naprzód.Skończyło się jak znalazła maszynerię po kocem i kit o syfie na framugach i szybach legł w gruzach. :lol: Teraz szlifuję u braciaka w garażu i jest przy okazji pretekst na małe co nieco  ;)

Mam właśnie na tapecie projekcik w pianie z Matagi raczej nic ,chyba tylko pierścionki.,ale ostatnio ciekawy uchwyty w Rodmas widziałem ,w macie i łazi mi po łbie .ale ta cena hamuje skutecznie.



#157 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2068 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 20 październik 2013 - 18:10

No moze jak sobie za pare lat bede wstanie kupic jakas chatke to sobie warsztacik machne, narazie moge pomarzyc. Piany Ci sie raczej nie oplaci samej zamwiac. Przeslka 65zl przy sredniej cenie za pianke ok 25krotka 50 dluzsza malo oplacalne. Ale lakierowany uchwyt i jakies ciekawe pierscionki w polaczeniu z lakierowana tuby da napewno ciekawy efekt :D

#158 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2068 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 22 styczeń 2014 - 19:03

U mnie cos sie znowu dzieje. Do uzbrojenia mam WFT Penzill do 3,5gr jak i 2 szklaczki batsona SPG601. Penzill ma byc dla kolegi pod pstraga na mala zakrzaczona rzeczke pod kolowrotek Shimano firblood 1000. Blank ma 185cm ale na prosbe kolegi skrocilem od dolu na 170cm. Uchwyt i foregrip pochodza z polamanego Shimano Fahrenheit. Pianki na dolnik mialy 65mm ale skrocilem jedna na 40 a druga na 55mm. Uchwyt kolowrotka ma nietypowy wymiar bo 24,7mm i musialem troche wyprofilowac pianke zeby wszystko ladnie pasowalo. Na zdjeciach tylko przymiarka bo nie mam jescze zatyczki ktora leci z innego shopu. 2 projekt to 2 blizniacze Castingi na szklaku batsona spg601. Blank opisany do 5gr i tyle realnie powinno dac rade. Dlugosc 1,52m. Czesc Blanku polakierowalem na czerwono. Ten projekt to typowy low budget ale mimo to chce wycisnac z niego ile sie da. Uzbrojony bedzie w mikroski PB w spirali. Jak mowilem narazie tylko przymiarka bo kilka czesci leci z innego shopu.<br /><br />P.S sorki ale fotki z telefonu. Jak bedzie juz co to cykne porzadne na dworze itd.<br /><br /><br />Zdr<br />

Załączone pliki


  • joker i osiak lubią to

#159 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 styczeń 2014 - 19:08

Fajne te szklane mikruski . W takich maleństwach zachować w miarę sportową linie jest trudno . Jednym słowem wyszły dobrze te maluchy :)



#160 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2068 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 22 styczeń 2014 - 21:00

Dzieki sliczne. Jak dojda brakujace elementy i 2 spg601 to powrzucam troche wiecej i bardziej przyzwoitych fotek. Teraz dlubie przy wobaskach :D :lol:





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb