Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Greys GR (50)

przelotki problem

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   jachu

jachu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1098 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Skowron

Napisano 18 sierpień 2018 - 20:45

@Jachu to jest fotka linki uzywanaj niecale 2 dni.
Chcesz zobaczyc linke po miesiacu rzucania?
Przygotuj chusteczki.

Pyknięte komórkiem

Bo to była linka jednodniówka. Nie przewidzieli, że ktoś zaryzykuje łowienie nią przez dwa dni. :)   


  • wene lubi to

#42 OFFLINE   wene

wene

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 18 sierpień 2018 - 21:30

Czyli inspiracja naturą
- jętka jednodniówka?

Podobno Durex ma zamiar rozszerzyc oferte: linki wakacyjne jednorazowe.

Pyknięte komórkiem

#43 OFFLINE   Radek79

Radek79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 18 sierpień 2018 - 21:39

DT zależy do czego.Ja używam tego typu linki i nie mam zamiaru łowić WFkami.
Lepsza do rolek.Do 20 metrów w klasie kija idzie łowić,do 15 lata jak ta lala a takie odległośći przy moim łowieniu są wystarczające.
Linkie jak się uszkodzi to można odwrócić i łowić dalej.
Wfkie w zeszłym sezonie załatwiłem na krzakach.
Dla mnie DT jest lepsza do mojego łowienia.

#44 OFFLINE   wene

wene

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 18 sierpień 2018 - 21:40

Jaka marka w uzyciu?

Pyknięte komórkiem

#45 OFFLINE   Radek79

Radek79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 19 sierpień 2018 - 11:39

Rio,ale inne firmy też ok w tym snowbee

#46 OFFLINE   rebeli

rebeli

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 53 postów
  • Lokalizacjamultikonto: @darek1
  • Imię:Duduś

Napisano 19 sierpień 2018 - 13:06

Brud -wszystkie linki warto myć.Pory wypełnione pastą ścierną(wystarczy powiększyć),a Greys bez winy.

#47 OFFLINE   Radek79

Radek79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:54

Ja tam linek nigdy nie myje.Jak już mi się zimą nudzi to przetrę jakimś towarem do linek i tyle i takich kwiatków jak kolega z tymi ego nigdy nie miałem.

#48 OFFLINE   tzienkiewicz

tzienkiewicz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaBielsko Biała
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 20 sierpień 2018 - 16:33

A jak wyglądała woda w której ta linka tak się zabrudziła? W czystej rzece nic takiego by się nie przyczepiło.

#49 OFFLINE   marekn

marekn

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 11:01

Przypominam sobie, ze pisałeś mi o tych przelotkach na priv, dlatego z ciekawości sam zrobiłem zdjęcia, takie jak Ty.

 

P1010245J_qewsnps.jpg

 

P1010247J_qewsnpa.jpg

 

P1010248J_qewsnpq.jpg

 

Tego Greysa używam bardzo intensywnie, bo pasuje mi jego długość na małych ciurkach, podobnie linki Rio. Od trzech lat dostają mocno "w kość" i to w różnych warunkach, słońce, mróz itd. co widać zresztą po kołowrotku  :) . Nie narzekam, linkę czas już będzie zmienić, bo widać drobne uszkodzenia, a przelotki cały czas są ok, a naprawdę łowię tym kijkiem bardzo często. To nie będzie wina przelotek. Może tak jak sugerowano wyżej, to przez wodę, ja łowię zazwyczaj w "krystalicznie" czystej, mam to szczęście :D .



#50 OFFLINE   wene

wene

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 11:16

A jak wyglądała woda w której ta linka tak się zabrudziła? W czystej rzece nic takiego by się nie przyczepiło.

Tak jak pisalem wczesniej - inne linki uzywane w tych samych wodach nie mialy takich sladow.
Zreszta po kazdym wypadzie bez wzgledu na wode linki sa myte i smarowane szuwaksem.

Pyknięte komórkiem

#51 OFFLINE   Maciej G

Maciej G

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Gałgański

Napisano 22 sierpień 2018 - 14:06

Witam serdecznie,

 

Jako twórca produktu Micro Skagit pozwólcie, że wyprostuje pewne fakty. Linkami Micro Skagit łowią w PL i na świecie setki, łowię nią ja (mam 3 linki z różnych okresów), łowi nimi co najmniej 20 osób z mojego najbliższego otoczenia. Jest więc możliwość obiektywnego porównania stopnia zużycia wielu różnych linek MS. Użytkownik Sarenkazaglady, domniemam, że Pan O[...], najpierw dostał całkowity zwrot pieniędzy za linkę EGO FIGHTER, którą łowił przez rok, następnie dostał nieodpłatnie linkę Micro Skagit, która zniszczył w tydzień po czym wyłudził, kolejną linkę która z kolei z nie wytrzymała 18-godzinnego traktowania przez Pana O[...]. Myślę, że każdy logicznie myślący człowiek, wie że linka obraca się w przelotkach po całym ringu, ruchem kolistym i nie ma takiej punktowej siły (tarcia), żeby wyżłobić rowek. Poza tym linka jest wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego i w tarciu z aluminium czy innym metalem będzie zawsze ścierać. Firma SA produkuje od wielu lat linki SHARK SKIN o szorstkiej powłoce przypominającej w dotyku skórę rekina z licznymi chropowatościami, w które z łatwością wchodzą różne zabrudzenia. Tą linką, również nie będziecie w stanie wpłynąć na strukturę aluminiowych przelotek. Reasumując miękkie tworzywo sztuczne vs aluminium - ściera się miękkie tworzywo nie aluminium. Na zdjęciach, które przysłał Pan O[...] widać wyraźnie, że uszkodzenia przelotek pochodzą od uderzeń i niechlujnego traktowania sprzętu. Ciężko mi ocenić w jakim stopniu tego typu wyżłobienia mogą niszczyć sznur muchowy ale wiem na pewno, że przez 18h nie powinny tak styrać linki. Pan O[...] dostał zwrot pieniędzy za używaną linkę Ego Fghter a także, dwa nowe Micro Skagity, które celowo niszczy w celu dalszych wyłudzeń. W tej chwili jest to celowe działanie i zemsta Pana O[...] za odmowę z mojej strony dalszego profitowania. Sprawę należałoby wyjaśnić w sądzie, gdzie mam nadzieję Pan O[...] będzie miał możliwość pokazania w jaki sposób niszczy linkę przez niecałą dobę, linkę którą setki wędkarzy użytkuje z ogromną radością przez długie sezony.


  • Krzysiek Dmyszewicz i tomaszek11 lubią to

#52 OFFLINE   wene

wene

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 15:04

Skrin zrobiony. 



#53 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1975 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 22 sierpień 2018 - 15:37

(...) najpierw dostał całkowity zwrot pieniędzy za linkę EGO FIGHTER, którą łowił przez rok, następnie dostał nieodpłatnie linkę Micro Skagit (...)


Maciek, ja zjechałem w półtora sezonu tyrania po krzakach pierwszą generację Nymph-a. Dostanę nowego? :D ;)

#54 OFFLINE   wene

wene

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 18:14

Wyjasnie Twoje klamstwa bo inaczej widze nie potrafisz:
Kupilem dwa Fightery- jeden rok temu i Ci go odeslalem a CW zwrocilo mi pieniadze i tu sprawa jest zamknieta.
Nastepnie kupilem drugiego, ktory tez wyglada tragicznie po kilkudziesieciu godz. rzucania a za ktorego zaproponowales nieodplatnie skagita, nie chcac jednoczesnie zwrotu zrypanego Fightera
(o ktorym sam mowiles ze byla taka trefna partia) co mnie troche dziwi bo przeciez wysylasz podobno zepsute linki do producenta (nie wiem czy do Lei czy Max).

Skagitem bylem zachwycony bo ma swietne parametry i fakt- daje frajde (szkoda ze nie jestes jego twórcą ani producentem a może to dla Ciebie lepiej).
Skagit po paru tyg. wygladał jak na zdjeciu.
Przypadkiem zauwazylem ze cos jest nie tak z przelotkami.
Wymieniles mi go na nowy i umowilismy sie ze nowy skagit zastosuje po zalozeniu nowych przelotek (twierdziles ze tamte byly zle) i zobaczymy co bedzie.

Z nowymi przelotkami z i nową linką zaczelo sie juz po dwoch dniach dziac to samo.
Zwrocilem sie do Ciebie zdezorientowany
z tematem ale zaatakowales mnie grozbami.
A ja oswiadczam i bede sie tego trzymał ze nigdy nie mialem zamiaru tej awantury wywolac.
Oswiadczam rowniez ze w zaden sposob celowym, umyslnym dzialaniem nie przyczynilem sie do zniszczenia linek Ego ktore uzywalem.
Nie oczekiwalem od Ciebie pieniedzy a rozwiazania problemu.

Mowienie o wyłudzeniu jest pomowieniem i istnieje dowod ze wyłudzenie jest klamstwem i tym samym naruszyles moje dobro odobiste.
Ponadto podawanie personalnych na publicznym forum tez jest nadużyciem z Twojej strony.

Linki ktore sa w moim posiadaniu odeslę Ci i nie chcę zadnych pieniedzy.

Niefortunne jest to ze moj dobry znajomy z Izby Celnej, ktory tez jest wedkarzem poczytal Twoje impertynencje i zauwazył ze z Twoimi towarami jest cos nie tak.
Jak nie wiesz co to zapytaj swojego radce prawnego.
Pewien Pan (ktorego nie znam) po przeczytaniu na fb Twoich wypowiedzi stwierdził, ze zachowales sie arogancko i chamsko i niezgidnie z przyjetymi zasadami.
Poprosil o zdjecie opakowań z Twoim produktem i stwierdził rownież ze nie jest ok; czegos zapomniales zlecic drukarni.
No i przepakowales linki w wydrukowane w PL pudelełczka.
Okazuje sie ze inspektorzy P. I.H. tez sa wedkarzami.
Zapytal co zamierzam.
Moja odp: to zalezy od Pana G[...].

No to mnie nastraszyłeś.

Widocznie jestes juz wystarczająco wielkim potentatem by pozwolić sobie na strate potencjalnego klienta walczac o fatalnej jakosci linke ktorą kupujesz po 2$ za sztuke.

Pozdrawiam.



#55 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18583 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 sierpień 2018 - 18:37

to  już się może sądźcie Panowie poza jerkbaitem a jak będzie prawomocny wyrok to możemy go opublikować - póki co prosiłbym jednak nie wykorzystywać portalu do czegoś co wygląda jak osobisty zatarg.


  • wojciiech, hi tower i Forest-Natura lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przelotki, problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych