Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jakie buty do brodzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   pinqwin

pinqwin

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaJastrzębie Zdrój
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Marchlewski

Napisano 07 luty 2012 - 10:17

Witam serdecznie
Na pewno już gdzieś jest taki sam temat, ale potrzebuje waszej porady i opinii potrzebuje bucisze do brodzenia. Na początku myślałem o Taimen ale różnie to bywa, Greys trzeba zapłacić chodź są dobre. W sobotę chcę się wybrać do Krakowa a dokładnie Vision myślę nad butkami Mako Vibram&Studs lub trochę tańsze Hopper Vibram&Studs co o tym sądzicie koledzy.

#2 OFFLINE   spinerman

spinerman

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 07 luty 2012 - 12:20

O ile śpiochy freestone w moim przypadku okazały się totalnym niewypałem - przetarły się na szwach na drugim wyjściu(przywiozłem nówki z usa)o tyle buty freeston mogę Ci polecić w 100 % - nie do zajechania <_< i dosyć wygodne ;) Serdecznie pozdrawiam.

#3 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 07 luty 2012 - 17:20

Mako są dośc dobre, ładnie wyglądają ale chodzą słuchy o problemach z trwałością, do weryfikacji. Ja mam buty Visiona sprintery - maja rewelacyjne podeszwy, guma jest tak lepka, ze w cieple czujesz jak się do palców lepi - świetnie trzymają w wodzie.
Ale, najlepsze buty z jakimi miałem do czynienia do Simms Rivershed - kosmos ile wytrzymują. Po kilku sezonach łowienia na rwącej rzece wyglądały prawie jak nowe, gdy w moich Visionach zaczeły się odklejac podeszwy z przodu po nastu dniach. Podklejone w ramach serwisu etc, ale... nie widziałem butów które byłyby w tak dobrym stanie po 3 latach intensywnego łowienia.

#4 OFFLINE   pinqwin

pinqwin

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaJastrzębie Zdrój
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Marchlewski

Napisano 12 luty 2012 - 15:59

Więc koledzy zakup padł na Vision Hopper Vibram&Studs, but naprawdę bardzo solidnie wykonany,lekki i wygodny.Kolce malutkie nie rzucające sie w oczy.
Opłacało się jechać do Krakowa bardzo miła obsługa i to sam
P. Adam Sikora sprzedawał mi bucisze, który fachowo dopasował buciki.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych