Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

o komercyjnym drugim dnie - wątek wydzielony z tematu o żabach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 10 luty 2012 - 23:26

O! to już jest nawet wątek poświęcony mojej skromnej osobie... :lol:

Panowie , o czym wy w ogóle tu rozprawiacie???
Czy już tak zimno w Polsce ,że zamarza nie tylko woda?
O jakim skrytym lokowaniu produktu opowiadacie?
Czy chodzi o to ,że napisałem jakimi wędkami łowię żabami?
Wielu nawet nie wie,że takie istnieją.
Niektóre już nawet od lat nie są produkowane.
Jak mam szczegółowo opisać temat nie podając ważnych być może dla czytających detali.
Nie reklamowałem żadnych żab podając ich nazwy.
Nikomu nie każę ich kupować.
Te , o których pisałem ,że uważam je za najlepsze nie są w produkcji już od dawna.
Jak można opisac jakiś ciekawy,nowy produkt ,który pojawia się na rynku nie podajac żadnych na jego temat informacji???

Kiedyś zadałem na forum pytanie na temat z jednych z opisanych później plecionek .
Żaden wszechwiedzący nie zgłosił się z odpowiedzią.
Teraz już ,ktoś może się na jej temat czegoś dowiedzieć.
Choć będzie to tylko moje na jej temat zdanie i wcale nie będzie musiał się z nim zgadzać.
Jak mam napisać o zimowej czy jakiejś tam świecącej w nocy plecionce , tak by nie być podejrzewany ,że robię to z przyczyn komercyjnych?
Może są na tym forum ludzie,których ten temat ciekawi i chcieliby cos o tym wiedzieć.
Wielu czytających reaguje na takie tematy wyrażając swe zainteresowanie i zadowolenie z tego,że o czymś takim właśnie się dowiadują.
Dobrze,że nie wstawiłem na forum kilku foto relacji z ostatnich targów i innych imprez wędkarskich.
Byłbym podejrzany za reklame wszelakich nowosci i ciekawostek.
Dobrze,że nie przyznałem się do żadnych kontaktów z ludźmi z wedkarskiego światka producentów - byłbym pewnie członkiem wędkarskiej loży masońskiej, który tylko czeka ,żeby zasypać nasz bujny,krajowy rynek produktami z zachodu(właściwie z Chin).

Ile na tym forum jest tematów,testów poświeconych jakiemuś produktowi , w których autor przy okazji podaje nazwy całego używanego w teście zestwu?
Ile jest chwalebnych świadczeń , rozchwalających swój HandMade kijek forumowiczów , polecających i opisujących ich stwórcę jako tego jedynego i słusznego?
Ile jest zachwytu i pochwał w tematach , w których pojawiają się opisy waszego hi-end nabytego z dalekiego Japan sprzętu?
Ile ah i oh...
Ile rozczuleń i nieomal fetyszyzmu nad starą , poczciwą ,dobrą ciotką Stellą?

A co z wedkarzami, ktorzy chca chca czasem przeczytać coś innego?
Może sa na tym forum ludzie , których interesuje istota łowienia a nie tylko siedzenie w domu i polerowania sprzętu.

Czy napisanie czegoś o realnym wędkarstwie musi na tym forum wiązać się z mozolnym przepychaniem się przez gąszcz drutów kolczastych?

Nie wiem po co stworzono ten chory ,komercyjny temat.
Nie świadczy on chyba dobrze o charakterze tego forum i pewnie lepiej ,żeby go nie było.

Cieszę się jednak,że są tu ludzie,którzy do tematu o żabach podeszli bez podejrzeń i z zainteresowaniem.
Dziękuję im serdecznie i pozdrawiam.
Jednako też pozdrawiam tych , którzy boją się ,że pewnego dnia zapukam do ich drzwi z pytaniem : Kupi Pan żabkę?

#22 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 11 luty 2012 - 00:02

Temat o żabach jak i innych - dziwacznych przynętach jest bardzo fajny,
mnie osobiście zainspirował do kombinowania ze swoimi przynętami, więc mam nadzieje że się nie zrazisz
Wrzuć tu jakieś cycki, panowie zaraz się uspokoją :lol:

Ps. dodał byś do tematu dziwactw te które się nie sprawdziły / których byś nie polecił?

#23 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 11 luty 2012 - 00:09

Temat o żabach jak i innych - dziwacznych przynętach jest bardzo fajny,
mnie osobiście zainspirował do kombinowania ze swoimi przynętami, więc mam nadzieje że się nie zrazisz
Wrzuć tu jakieś cycki, panowie zaraz się uspokoją :lol:

Ps. dodał byś do tematu dziwactw te które się nie sprawdziły / których byś nie polecił?


Dzieki.
Kombinować trzeba zawsze.
Niestety wolę już nic publicznie nie polecać :lol:
Jakbyś miał jakieś pytania ,czy potrzebował jakichś dokładniejszych opisów przynęt to wal śmiało na ptiv.

#24 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 11 luty 2012 - 00:16

Dzięki, zapamiętam :D puki co jak dorwę jakieś małe wirówki/wahadłówki to się pochwalę co wykombinowałem :mellow:

#25 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 11 luty 2012 - 07:26

@makamba, olej to i pisz dalej.


#26 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 11 luty 2012 - 21:05

@Makamba, jakbym skądś znał ten sposób pisania, dyskusji i retoryki ....... Nieważne, wątek z żabkami podoba mi się, kolegów z wątpliwościami też rozumiem. Jednym zdaniem - napisz kolejny tekst i więcej luzu. :mellow:

#27 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 11 luty 2012 - 21:17

Też myślę, że mimo dymu, który w pewnym sensie sam wywołałem, nie ma się co przejmować. Tym bardziej, że pewne sprawy animozje między mną a autorem wątku zostały wyjaśnione. A fakt, że czasami mamy różne spojrzenie na te same, wydawałoby się sprawy, to chyba dobrze. O ile oczywiście będziemy mogli w ramach dyskusji dojść do konstruktywnych konkluzji. ;) B)

#28 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1935 postów

Napisano 11 luty 2012 - 21:30

Już widziałem jak nadgorliwość moderatorów i wietrzenie wszędzie teorii spiskowej przez zdrowy człon forum odprowadziło inne całkiem fajne forum w niebyt. Wielu starych miało wiele zasług a na nic się to nie zdało.
Tu też czasami widzę te objawy, mam nadzieje, że nie pójdzie to w tym kierunku.

#29 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 11 luty 2012 - 22:41

Już widziałem jak nadgorliwość moderatorów i wietrzenie wszędzie teorii spiskowej przez zdrowy człon forum odprowadziło inne całkiem fajne forum w niebyt. Wielu starych miało wiele zasług a na nic się to nie zdało.
Tu też czasami widzę te objawy, mam nadzieje, że nie pójdzie to w tym kierunku.

Chyba wiem, co masz na myśli. :wacko:

#30 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 11 luty 2012 - 22:50

Też myślę, że mimo dymu, który w pewnym sensie sam wywołałem, nie ma się co przejmować. Tym bardziej, że pewne sprawy animozje między mną a autorem wątku zostały wyjaśnione. A fakt, że czasami mamy różne spojrzenie na te same, wydawałoby się sprawy, to chyba dobrze. O ile oczywiście będziemy mogli w ramach dyskusji dojść do konstruktywnych konkluzji. ;) B)


jak dla mnie sprawa jest calkiem prosta... musicie sie razem wybrac na ryby ;)

#31 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 11 luty 2012 - 23:17

@Makamba, jakbym skądś znał ten sposób pisania, dyskusji i retoryki ....... Nieważne, wątek z żabkami podoba mi się, kolegów z wątpliwościami też rozumiem. Jednym zdaniem - napisz kolejny tekst i więcej luzu. :mellow:

Chyba Bartuś masz czuja :lol: Tez mi to pisanie przypomina pewną osobę :unsure:

#32 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 12 luty 2012 - 21:06

Mam nadzieję, że mylimy się obaj :angry:

#33 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 12 luty 2012 - 21:13

Już nawet sam nabieram ciekawości. :huh:

#34 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 12 luty 2012 - 21:18

Koledzy, nie ma co drążyć tematu, wyjaśniłem już moją nadgorliwość i tyle. Pewien też jestem, że nie będzie żadnych akcji, z wycinaniem wątków, userów czy czego tam jeszcze. Nie na tym Forum, spokojnie Panowie. ;) B)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych