Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ręce opadają...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Sayonara

Sayonara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk, Niedersachsen
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:K...

Napisano 07 listopad 2018 - 19:55

Co w takim razie wg @Sayonara i @eRKa trzeba zrobić, żeby rozwalić, zmienić, bądź naprawić ten zły system?

 

attachicon.gif dobre rady.jpg

 

Akurat TY nie masz nawet moralnego prawa zadać takiego pytania.

W 2008 roku miałeś (Ty lub Stowarzyszenie którego jesteś na tym forum ikoną) stuprocentową możliwość dokonania przełomowych zmian. Miast tego zachowałeś się jak TYPOWY działacz PZW (Ty lub Stowarzyszenie którego jesteś na tym forum ikoną)

Efekty widać... lub raczej ich nie widać.

Nie dziw się więc, że ktoś sprowadza cię do roli typowego działacza PZW..... choć nim nie jesteś.

Cuda zdarzają się tylko w bajkach drogi Pitfish, a niebajkowa rzeczywistość nawet najbardziej zakręconych i tak w końcu zmusza do refleksji i finalnie... posypania głowy popiołem...


  • eRKa lubi to

#42 OFFLINE   PiotrCz

PiotrCz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 218 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 20:50

Zwykłego członka koła ma prawo wykluczyć ( ukarać ) sąd koleżeński koła, natomiast członka zarządu koła sąd koleżeński okręgu. Kto w tym przypadku kogo wykluczył.  

Tak zgodnie z regulaminem postępowania w sprawach przewinień członków PZW z zastrzeżeniem  § 21 pkt 5 statutu PZW

"Prawomocne orzeczenie sądu koleżeńskiego może być poddane rewizji przez Główny Sąd Koleżeński na podstawie umotywowanego wniosku" itd.
Co do zakładania stowarzyszenia, prowadziłem takowe przez ponad 10 lat, co prawda nie związane z wędkarstwem. Mam dość, z dokumentami zostałem sam i żeby je rozwiązać zeszło mi ponad dwa lata. Nie piszę się na takie rozwiązanie, owszem mogę pomóc, podpowiedzieć, ale nie będę już "przewodniczył" .

Użytkownik PiotrCz edytował ten post 07 listopad 2018 - 20:54


#43 OFFLINE   MajKar

MajKar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaRyki
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Majek

Napisano 08 listopad 2018 - 09:27

Czyli jest bat na każdego. Co do "Koleżeńskości" sądu i jego sprawiedliwych wyroków wiem coś na ten temat miałem tą niemiłą przyjemność bycia świadkiem na Głównym Sądzie Koleżeńskim.



#44 OFFLINE   pitfish

pitfish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 289 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 08 listopad 2018 - 10:03

Akurat TY nie masz nawet moralnego prawa zadać takiego pytania.

W 2008 roku miałeś (Ty lub Stowarzyszenie którego jesteś na tym forum ikoną) stuprocentową możliwość dokonania przełomowych zmian. Miast tego zachowałeś się jak TYPOWY działacz PZW (Ty lub Stowarzyszenie którego jesteś na tym forum ikoną)

Efekty widać... lub raczej ich nie widać.

Nie dziw się więc, że ktoś sprowadza cię do roli typowego działacza PZW..... choć nim nie jesteś.

Cuda zdarzają się tylko w bajkach drogi Pitfish, a niebajkowa rzeczywistość nawet najbardziej zakręconych i tak w końcu zmusza do refleksji i finalnie... posypania głowy popiołem...

@Sayonara - może zamiast kolejny raz oskarżać mnie i Stowarzyszenie, którego jestem wg Ciebie na tym forum ikoną, za wyrybienie Białej Przemszy, odpowiesz na zadane pytanie? Może wyobraź sobie, że kto inny je zadaje, jeśli ja nie mam do tego moralnego prawa.

Bo dalej nic nie wnosisz. Stoisz nadal w kolejce do krytyki. Ja już nawet nie chcę, żebyś coś zrobił (proponowałem Ci to już kiedyś i to nawet nie raz). Daj dobrą (w znaczeniu realną) radę chociaż. 

 

Co do sypania głowy... ja mam popiołu na głowie dosyć, uwierz. Nie jestem pewien tylko czy Ty potrafisz z refleksją spojrzeć w swoje lustro.

 

Pozdrawiam.



#45 OFFLINE   Sayonara

Sayonara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk, Niedersachsen
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:K...

Napisano 08 listopad 2018 - 19:37

Jeśli chodzi o Białą Przemszę to ja w lustro patrzę z DUMĄ. I nie ma tu cienia narcyzmu. Są tylko fakty. Sprawdzalne. Potwierdzalne. Naoczne. Rzeczywiste. PRAWDZIWE.

Co do reszty pasuję. Już tyle razy dyskutowaliśmy, że przypomina to rozmowę z koniem... A koń zawsze kiwa głową - niby na tak - ale zawsze zrobi swoje... Dziwnym trafem zawsze w końcu na nie.... Po co mi to.....



#46 OFFLINE   pitfish

pitfish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 289 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 09 listopad 2018 - 14:07

Jeśli chodzi o Białą Przemszę to ja w lustro patrzę z DUMĄ. I nie ma tu cienia narcyzmu. Są tylko fakty. Sprawdzalne. Potwierdzalne. Naoczne. Rzeczywiste. PRAWDZIWE.

Co do reszty pasuję. Już tyle razy dyskutowaliśmy, że przypomina to rozmowę z koniem... A koń zawsze kiwa głową - niby na tak - ale zawsze zrobi swoje... Dziwnym trafem zawsze w końcu na nie.... Po co mi to.....

Zazdroszczę Ci tej pewności siebie.

Pozdrawiam.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych