Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Na planie „Taaakiej Ryby” - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 listopad 2006 - 10:54

Dlatego chciałem pokazać to co można kupić w większości polskich sklepów


Ale Remek.... w wiekszosci polskich sklepów można kupić chłam niestety... taka jest smutna prawda.
Teraz pytanie, czy w imie promocji metody warto promować również ten chłam?
Moim zdaniem nie, ponieważ wtedy nic się nie zmieni.

A przecież mamy w kraju sprzęt dobry i warto byłoby wykorzystywać takie okazje żeby ten sprzęt ludziom pokazać. Może nie TYLKO ten sprzęt ale RÓWNIEŻ ten sprzęt...Może dzięki temu byłby on z czasem bardziej dostępny i tańszy?

No cóż, może następnym razem...

Pozdrawiam


#22 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 22 listopad 2006 - 11:04

witam,
mam podobne zdanie Co @Friko, zgodze się, ze kijaszki zaproponowane przez głownych bohaterów filmu są jednymi z lepszych na polskim rynku, ale młynki sa znacznie żadziej spotykane a w polskich sklepach więcej widze lepszych multików ABU.
pozd jerzy

#23 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 22 listopad 2006 - 12:20

Remek,

Gdybyście zadzwonili mielibyśmy szansę powiedzieć Wam, że jez. Sukiel jest ostatnim miejscem w okolicach Olsztyna, które poleciłbym jako łowisko szczupaków. B) Właściciel sprawia wrażenie osobnika traktującego szczupaka jak szkodnika zagrażającego pstrągom i innym rybom, których nawpuszczał do zbiornika i tępi esoxy od 15 lat.. To temat, który często pojawia się w rozmowach olsztyńskich wędkarzy - wspaniałem jezioro o wielkim potencjale, które może służyć jako przykład złego gospodarowania. :wacko:

Jeśli chodzi o wolne weekendy, to my w Salmo jesteśmy chyba ekspertami od poświęcania wolnego czasu, weekendów i rodzin dla promowania metody jerkowej i nie tylko.. Po tylu latach znajomości powinniście o tym wiedzieć B)

Pozdrawiam,



#24 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 22 listopad 2006 - 12:23

Hej, pozdrawiam!

Doskonała wiadomość! :lol: i wyjaśnienia, że materiał będzie na DVD. Myślę, że sprzedając filmy poprzez forum można pomóc w zarybianiu, ale decyzja należy do Was. Pozdrawiam i czekam na wiadomość kiedy DVD będzie w sprzedaży. :( (nie bedę mógł oglądać tych programów, może uda mi się je nagrać).

Super!

kryst

#25 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 22 listopad 2006 - 12:25

Efex,
Tyle się słyszy o waszej zajętości, że daliśmy za wygraną w momencie kiedy pojawił się pomysł :D. Przepraszam! Następnym razem zadzwonię - obiecuję.


DVD nie będziemy sprzedawać. Panowie spokojnie. Jeszcze nie wiemy jak wyszedł materiał a już tworzymy wielkie dzieło. Powoli i spokojnie. To był na prawdę wstęp więc nie obiecujcie sobie zbyt wiele na początek. Lepiej być zaskoczonym niż zawiedzionym.

Pozdrawiam
Remek


#26 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 22 listopad 2006 - 12:27

Byliście 10 km od Salmo i przez 2 dni łowiliście 300 metrów od domu Piotra i nie zadzwoniliście nawet, żeby wypić razem jakieś piwo?? Shocked Rolling Eyes Shocked

Efex, koledzy z Warszawy byli niedaleko Świnoujścia i też nie dali znać, że mają ochotę wypić piwo. Obiecali, że zadzwonią ......

#27 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 22 listopad 2006 - 12:29

Zaraz będzie, że jakimiś zgredami jesteśmy. No Komancz znasz mnie :D W Szczecinie u Mifka byliśmy :D

Pozdrawiam
Remek


#28 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 22 listopad 2006 - 12:52

Ok ! chyba zrozumiałem ...... ale zgredami nie jesteście ! 15 minut u Mifka.. bez piwa ?
Czy Okuma V-200LX też była prezentowana ?

#29 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 22 listopad 2006 - 13:06

powiem tak:
towarzystwo takie sobie wybraliście...
Program, w którym kłusuje się przy jazie (był taki!), rzuca boleniami (leszczami i innymi) z nabrzeża na kamienie, przynosi do wagi ryby w reklamówce - nie koresponduje zbytnio z propagowana przez Jerkbait.pl ideą C&R...

Niemniej jednak, może warto uszknąć trochę z cnoty by popularyzować właśnie swój sposób widzenia świata... Przy okazji również i castingu :D

#30 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 listopad 2006 - 13:26

Mam podobne zdanie jak Friko. Od poczatku na tym forum bebnilem, ze trzeba promowac sprzet dobrej klasy to bedzie on tanszy.
Najwiekszym atutem Jekbaita jest to, ze jest on nie zwiazany z biznesem wedkarskim w Polsce, oby tak bylo nadal...
Gumo

#31 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2423 postów

Napisano 22 listopad 2006 - 16:01

powiem tak: towarzystwo takie sobie wybraliście...

Masz kontakt na Johna Wilsona? A namówisz Waltera juniora na program wedkarski? Czy tez innego Lisa...
Jak sie nie ma, co sie lubi...


#32 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 22 listopad 2006 - 16:25

Przecie napisałem, że może warto stracic cnoty ciut aby przesłanie swoje przemycic...

Ot, takie mięszane odczucia...
Co do namiarów na Wilsona to chyba w liście płac po emisji sa dane strony www :D

Poza tym
Andrzej Turski (obecny i tu i na multiplikatorze) w wywiadzie jakimś powiedział, ze Jego marzeniem jest... poprowadzić PROFESJONALNY magazy wedkarski

#33 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 22 listopad 2006 - 18:13

tak myslalem, ze to kiedys nadejdzie :mellow: :mellow: :mellow:

#34 OFFLINE   -YAN-

-YAN-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 22 listopad 2006 - 19:01

Na razie z gratulacjami się wstrzymam do emisji.Jaśli to będzie tak zmontowane i pokazane jak poprzednie programy/kilka widziałem i każdy następny zniechęcał mnie do oglądania/ to słabo to widzę.Jedynie nadzieja że błysną nasze gwiazdy.
Jans

#35 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 22 listopad 2006 - 19:07

ostatnio widzialem jakis program bodajze rapa- beznadzieja, wole taaaaaaaka rybe :D

czy sa jeszcze jakies programy wedkarskie oprocz tych dwoch wymienionych powyzej?

#36 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 22 listopad 2006 - 19:27

ostatnio widzialem jakis program bodajze rapa- beznadzieja, wole taaaaaaaka rybe :D

czy sa jeszcze jakies programy wedkarskie oprocz tych dwoch wymienionych powyzej?



na discovery travel cos czasem leci, ale nie moge go zlokalizowac:)
jakis czas temu byl odcinek z Polski.


co do takiej ryby, to zycze powodzenia, i oby fajnie to zmontowali
ale pametajcie
TELEWIZJA KŁAMIE <_< <_< <_<

#37 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 22 listopad 2006 - 20:34

Cześć,
Dziękuję za wszelkie uwagi. Są bardzo cenne.

Ponieważ pojawiły się dwie wypowiedzi, które mnie zaniepokoiły, a związane są z wyrazami kryptoreklama oraz chłam chciałbym poprosić Was o pomoc. Jeśli ktoś może dostarczyć mi dane firmy, która jest w stanie, w dwa dni, dostarczyć sprzęt ze swojej oferty do prezentacji metody jerkowej (chodzi mi o przynęty jerkowe - glidery, twitchbaity, pullbaity, stickbaity, przypony stalowe, fluorocarbonowe oraz tytanowe, plecionki, wędziska jerkowe castingowe i pod kołowrotek o ruchomej szpuli, multiplikator niskoprofilowy oraz okrągły) chętnie skorzystam z oferty. Dlaczego wymaganie jednej firmy? Chciałbym uniknąć sytuacji, w której firma X powie mi, że nie chce z Y, a Y, że z firmą Z. Czekam na oferty.

Jeśli chodzi o tematykę C&R to jerkbait reprezentuje stałe podejście do tego tematu. Podczas programu kilkakrotnie o tym wspominamy.

Zapraszam serdecznie! Konkurs związany z programem ogłoszę jutro.


Pozdrawiam
Remek

#38 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 22 listopad 2006 - 20:56

Remek,
Jesli masz na przygotowanie się do materiału dwa dni to nie oczekuj, że zrealizujesz perfekcyjny program. Rozumiem, że mając tak mało czasu musisz ograniczyć zarowno ofertę sprzetową jak i programową. Jesli jest faktycznie jak mówisz, że realizacja tego filmu była tak szybka to znaczy, ze zespół realizujący ten program uprawia partyzantkę, a to z kolei tłumaczy niepochlebne opinie na temat całej serii programów taaakiej ryby wyrazanej przez wedkarzy tu na forum. Skoro przygotowywujesz film o jerkowaniu to po prostu prosisz dystrybutorow o dostarczenie wytypowanego przez Ciebie sprzętu. Nikt nie bedzie się dąsał, ze kolowrotek X bedzie przyczepiony do wędki Y, bo jak sie nie zgodzi to po prostu jego sprzetu nie będzie na wizji. Jesli jednak z różnych pozamerytorycznych powodów bedziesz zmuszony do korzystania z oferty jednego producenta, ktory jak zapewniasz nie był współsponsorem produkcji, to nie pokazujesz dokładnie jakim sprzetem poslugiwaleś sie na wizji i w takim przypadku nikt nie bedzie zarzucał kryptoreklamy. tak to widzę...
pozdrawiam jerzy :D

#39 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 22 listopad 2006 - 21:12

Cześć,
Dziękuję za rady. Jurku, przykro mi to stwierdzić ale realia te, które Ty opisujesz są może prawdziwe w innych krajach ale nie w Polsce. To co opisałeś to sytuacja idealna, z którą się nie spotkałem. Myślę w ogóle, ze rozmawiamy zupełnie na dwóch częstotliwościach. Ja wiem co mówiłem podczas realizacji programu, a Tobie się wydaje, że wiesz. Proszę poczekaj do oceny kryptoreklamy po programie. Wtedy bardzo chętnie posłucham Twojego zdania na ten temat. No i czekam z niecierpliwością na ten moment.

Co do realizacji programu to na prawdę od strony TV wygląda to tak prosto i zawsze mamy coś do powiedzenia. Wiem to doskonale bo sam wielokrotnie komentowałem różne filmy. Z drugiej strony wygląda to zupełnie inaczej. Przygotowania trwają długi czas by nagrać kilka minut programu ale kogo to później interesuje :( i tak wszyscy wiedzą swoje. Walczysz wtedy z ograniczeniami: ogromny zakres tematyczny i limity - czasowy i kosztowy.

Idea naszego cyklu jest prosta. Zachęcić ludzi do jerkowania. Zaprosić ich na naszą stronę i ... zaszczepić bakcyla nowoczesnego wędkarstwa, w którym rządzi C&R, etyczne i nowoczesne łowienie ryb. Odcinanie się od jakiegokolwiek programu to głupota. Chętnie skorzystam z oferty innego programu ale który w Polsce jest lepszy? Dlaczego np. TVP nie realizuje czegoś takiego? Może w ogóle zrezygnować? Podsumuję to tak. Przykro mi słuchać takich wiadomości bo wiem ile kosztowała nas realizacja tego cyklu. Wiem jakie są ograniczenia związane z emisją jakichkolwiek reklam w TV bo przerabialiśmy to dokładnie przed realizacją. I tak np. mieliśmy ogromne problemy z tym by pojawił się gdzieś tam napis jerkbait.pl ale kto by się nad tym zastanawiał.

Pozdrawiam
Remek





#40 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 22 listopad 2006 - 21:29

Do wszystkich!

Embarassed Ale się naszym aktorom dostało, ile rad, pomysłów, rozwiązań. A prawda jest taka, że to Oni nakręcili te filmy, a nie Szanowni Krytykanci. Chwała Bohaterom, chciałoby się powiedzieć, ale nie, nie u nas w Polsce. Nikt z nas nie widział tego materiału i chyba powinniśmy, tylko z uprzejmości, poczekać na emisję,

A swoją drogą czuję się trochę zawiedziony, że nie będzie DVD, i zostaje mi wieczór z King of the Jerkbait, z PePe w roli głównej.

Pozdrawiam,

Kryst




Użytkownicy przeglądający ten temat: 10

0 użytkowników, 10 gości, 0 anonimowych