Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Na planie „Taaakiej Ryby” - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 22 listopad 2006 - 21:41

Remek,
Piszesz, ze mialeś dwa dni na zebranie całego ekwipunku na plan zdjęciowy i sugerowaleś, słusznie, że to nie wiele. Co do pojecia o realizacji programów, sesji etc. to nie odzywałbym się gdybym nie wiedzial jak tego typu przedsięwzięcia wyglądaja od kuchni. Zrealizowałem (w zespole) w ciągu ostatnich kilku lat kikadziesiąt materiałów i wiem ile trzeba sie naganiać, zeby w finale było kilkanascie sekund albo dwa zdjątka. Co do idealnej sytuacji z pozyskiwaniem sprzetu do realizacji medialnych. Jesli jest tak jak mówisz, ze pan iksińskiz firmy X stroi fochy bo nie zyczy sobie żeby jego sprzet był przyczepiony do sprzetu firmy Z to poprostu dzwonisz do sklepów wedkarskich ewentualnie znajomych, wypożyczasz potrzebny ci sprzet a w stopce artykułu piszesz podziekowania dla sklepu takiego a takiego. Masz do tego prawo, a panowie z firm dystrybujących sprzet mogą ci na sko czy ć !! Biorąc pod uwagę fak, ze mieszkasz w Warszawie to w dwa dni zebrałbyś co trzeba.
A teraz najwazniejsze
Ja nic nie mowiłem o TWOIM czy ROGNISA wystepie w tym programie bo go nie widzialem. To po primo. Ja ustosunkowałem się do informacji, a sciślej zdjęć, opublikowanych na stronie j.pl, gdzie można zobaczyc niemalże wyłacznie produkty jednej firmy. takie przedstawienie sprawy sugeruje, ze w programie TV są one przedstawione w tę sam sposób. tak to odebralem. Jeśli film tak nakręcono, ze nie widać znaków szczególnych, to prosze o wybaczenie.
pozd JW

#42 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 listopad 2006 - 22:01

@All,

Dziękuję za dobre słowo. Jest mi niezmiernie miło, że jesteście z nami swoim sercem. :D

Jednak, po przeczytaniu kilku postów jest mi także przykro.
Szczególnie, że włożyliśmy wiele wysiłku w nagranie tego programu... a przecież nie nagrywaliśmy tego dla siebie, tylko dla was.
No cóż... my jedziemy dalej (Dziękuję Jerry :D )

p.s.
Dzięki firmom, które pojawiły się w nagraniu mogliśmy w ogóle to zrealizować. Niestety bez tego nie byłoby to możliwe.



#43 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 22 listopad 2006 - 22:02

Mysle ze trzeba Remka i Rognisa zostawic w spokoju , nie udzielac im za bardzo rad i czekac na wynik ich przygody z Filmem . Ta Przygoda to ciekawe i fajne doswiadczenie ...niech sie wiec bawia , my se to poogladamy , najwyzej sie troche posmiejemy :mellow: . Rekwizyty sa wazne ale ukazanie istoty swiata jerkingu , metoda CR , swiezego spojrzenia [ sadze ze takie mamy ] jest najwazniejsze . Przyjdzie czas na pokazanie i tego sprzetu z topu i tego z dolnej polki . Podjecie sie tego wyzwania jakim jest prezentacja na zywo swiadczy dobrze o Was ...trzeba isc do przodu . Wielu z nas ma swoje zdanie i wizje roznych tematow z wedkowaniem zwiazanych . Mozemy je tu przedstawiac . Musimy pamietac o tolerancji . I o optymizmie...to pcha dyscypline do przodu :mellow:
jerry - filmowy krytyk :lol:

#44 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 23 listopad 2006 - 06:31

panowie, nie znacie warunkow i ograniczen produkcji, nie znacie kontraktow sponsorskich i nie znacie efektu koncowego, czyli tresci materialu a jak milo sie po kims skacze, prawda?
panowie, przyhamujcie troche z wasza krytyka prosze, bo pomalutku robi sie z tego farsa z invidia w roli glownej

#45 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 23 listopad 2006 - 06:50

Po prostu luz ...i dodatnia energia :D

#46 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 23 listopad 2006 - 07:10

Do wszystkich!

A swoją drogą czuję się trochę zawiedziony, że nie będzie DVD, i zostaje mi wieczór z King of the Jerkbait, z PePe w roli głównej.

Pozdrawiam,

Kryst



Hmm, Kryst - czy mam rozumieć, że jesteś zawiedziony oglądaniem King of the Jerkbait?? B)

#47 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 23 listopad 2006 - 08:30

Piszesz, ze mialeś dwa dni na zebranie całego ekwipunku na plan zdjęciowy i sugerowaleś, słusznie, że to nie wiele.


Ja napisałem, że DesignFishing zrobił to w dwa dni a nie, że miałem na to dwa dni. Gdyby dokładnie się temu przyjrzeć to po moim telefonie na następny dzień wszystko (linki, przypony, kołowrotki, wędki) mieliśmy dostarczone pod nos. Tak jak powiedziałem przygotowania trwały znacznie dłużej. Bieganie po sklepach pozostawiam bez komentarza.

Pozdrawiam
Remek


#48 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 23 listopad 2006 - 09:02

Hmm, Kryst - czy mam rozumieć, że jesteś zawiedziony oglądaniem King of the Jerkbait?? B) [/quote]

@Efex

Zawiedziony? :huh: Wręcz przeciwnie! :mellow: Suuuuuuuuuuuuuper film! Jeden z najlepszych od WMH! Pepe daje taki przykład, że szczęka szoruje po dnie łodzi.

Wiele miłych słów przeczytałem o Remku i Sebku, ich profesjonaliźmie i umiejętnościach posługiwania się multikami. Chciałem zobaczyć akcję.

Pozdrawiam,

Kryst

#49 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 23 listopad 2006 - 09:07

Wiele miłych słów przeczytałem o Remku i Sebku, ich profesjonaliźmie i umiejętnościach posługiwania się multikami. Chciałem zobaczyć akcję.


Widzę, że oczekiwania rosną ale zapewniam ze spokojem panowie :D bo to krótkie odcinki po 10 minut, a nie film, który był kręcony 2 tygodnie z kilkunastoma powtórkami jednej sceny. :D

Pozdrawiam
Remek



#50 OFFLINE   Gromit

Gromit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 268 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 23 listopad 2006 - 10:03

Panowie, robicie dobrą atmosferę na j.pl jak ... na Wiejskiej w Naszym Sejmie :)Jeszcze nie widzeli a już VETO <_<


Pozdrawiam Gromit

#51 OFFLINE   klon

klon

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaPruszków/Piastów

Napisano 23 listopad 2006 - 10:37

No i wychodzi polske piekiełko. Zamiast cieszyć się z tego, że koledzy zaniosą w końcu kaganek oświaty wedkarskiej do większej rzeszy ludzi to staramy się znaleźć dziurę w całym. Zastanawiam się czy to malkontenctwo czy zwykła zazdrość i frustracja? Obejrzyjmy, a potem podyskutujmy. I to nie o duperelach typu logo na kijku, tylko o merytorycznej wartości przekazu.
W naszym kraju gdzie grono wędkarzy jest chyba tak liczne jak w żadnym innym w Europie istnieje szedrokie pole do stworzenia programu wędkarskiego z prawdziwego zdarzenia. Taaaka ryba tego pola nie wypełnia. Może wartoby zainwestować parę złotych stworzyć odcinek autorski oraz napisać scenariusz na cały cykl, a potem próbować się przebić, do którejś ze stacji telewizyjnych. Są agencje, które w takich rzeczach dopomogą. Moim zdaniem jest szansa na to iż ktoś to kupi. Zobaczcie ile jest programów kulinarnych i wszystkie mają się dobrze. Inaczej my tu sobie we własnym sosie w paru nawiedzxinych będziemy prawić o no-kill i C&R, o wypuszczaniu okazów, o kłusownictwie, miernocie sprzętowej i pirnikach na Twardej, a gumofilc (nie mylić z Gumo :D ) będzie sobie kłusował i karmił rybami kota.
Wydaje się, że pierwszy krok został właśnie uczyniony.

#52 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 23 listopad 2006 - 10:55

[quote title=Gromit napisał(a) dnia czw, 23 listopad 2006 10:03]Panowie, robicie dobrą atmosferę na j.pl jak ... na Wiejskiej w Naszym Sejmie :)Jeszcze nie widzeli a już VETO <_<


@Gromit

Tylko niektórzy Koledzy mieli uwagi. Myślę, że będzie super, a na podstawie pierwszych sukcesów będzie można pomarzyć o więcej.

Gratuluję,

Kryst


#53 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 23 listopad 2006 - 11:24


Ja napisałem, że DesignFishing zrobił to w dwa dni a nie, że miałem na to dwa dni. Gdyby dokładnie się temu przyjrzeć to po moim telefonie na następny dzień wszystko (linki, przypony, kołowrotki, wędki) mieliśmy dostarczone pod nos. Tak jak powiedziałem przygotowania trwały znacznie dłużej.

Bieganie po sklepach pozostawiam bez komentarza.

Pozdrawiam
Remek

.


Remek i oto chodzi, jedno zdanie dziekuje firnmie DF za pomoc.... i niebyło by mojego pytania na początku tego wątku..


Po sklepach biegają często nawet naczelne wysokonakładowych magazynów, praktyka bardzo powszechna przy produkcji nawet najwiekszych materiałów do publikacji..

pozdrawiam jerzy

#54 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 23 listopad 2006 - 13:10

A ja nie obejrzę tego programu :( nie odbieram jeszcze TV Puls :wacko: czy ktoś z mojej okolicy będzie to nagrywał????
A co do jakości programu wypowiem się jak obejrzę B)

#55 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 23 listopad 2006 - 13:23

no fajnie by bylo jakby ktos nagral i wrzucil gdzies do sieci.

ja podobnie, bede w trasie do wawy takze nie bede mial mozliwosci :(

#56 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 23 listopad 2006 - 13:32

Cóż, ja bym najpierw ustalił z kim trzeba, czy to aby legalne :unsure:

#57 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 23 listopad 2006 - 14:23

Cóż, ja bym najpierw ustalił z kim trzeba, czy to aby legalne :unsure:

Jeżeli będzie to udostępnione tylko dla znajomych to chyba nie ma problemu, nie wiem jak by to wyglądało przy udostępnieniu dla ogółu.
A program już niedługo... wygląda na to że uda mi się go dziś obejrzeć :D

#58 OFFLINE   Singor_ths

Singor_ths

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 listopad 2006 - 14:25

heheheheh ale mieliscie pewnie ubaw przez ten weekend. Szkoda ze nie moglem sie z wami wybrac. Trzymalem kciuki i bylem z wami duchowo!


Pozdro dla Rognisa, Remka, Gromita, Tomaszka i Xaviego

Juz sie nie moge doczekac filmiku :D. Proponuje zgrzac go przy malym conieco hehe

#59 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 listopad 2006 - 14:49

EEEEE no brawo, chlopaki robicie dobra robote. Szkoda, ze nie obejrze filmu (Irlandia obecnie), ale moze uda sie to DVD zobaczyc. Pozdrawiam i powodzenia.

#60 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 23 listopad 2006 - 15:50

Chlopaki gratuluje ! A każdemu kto krytykuje filmy wedkarskie , tych czy innych producentów polecam zmierzenie sie z tym tematem.. kamery dzis taniutkie , zobaczymy jak zmienia sie Wasze poglady w tym temacie <_<

Jerzy kiedys dyskutowalismy na temat zdjeć wedkarskich , Twierdziles , ze nie jest to takie trudne ... Twoje zdjecie z okoniem jakby temu zaprzecza , sam widzisz , ze nasze z pozoru błache hobby jest bardzo niewdzięcznym tematem w fotografii , a w filmie trudność ta sie potęguje , wiem bo kiedys mialem zakusy na krecenie , ale jak po dwoch dniach biegania z kamera mialem 5 minut filmu , a moze i mniej w dodatku bardzo statycznego, dalem sobie luz , na naszych rybnych wodach , każda próba nakręcenia jakiegoś materiału jest godna uwagi ... co innego zrobić krótki fimik kilku sekundowy z holu ładnego szczupaka ,a co innego materiał na choćby kiepskie 10minut ... do tego dochodzi trema i wiele innych czynników ... Pamiętam kiedyś z Jackiem kręciliśmy dla TVP3 krótki programik o wędkarstwie , pokazującym je jako miłe i niewinne hobby i akurat wtedy pierwszy i jak na razie ostatni raz zaczepiłem kaczke w locie ... pełny profesjonalizm <_< <_< <_<




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych