Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bez komentarza...


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   w.d.wobler

w.d.wobler

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisano 17 luty 2012 - 18:49

...


Użytkownik w.d.wobler edytował ten post 20 styczeń 2014 - 22:03


#2 OFFLINE   kocmyrz

kocmyrz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 539 postów
  • Lokalizacjastrumyki, szklaki i susz
  • ImiÄ™:JaÅ›
  • Nazwisko:Zaborowski

Napisano 17 luty 2012 - 19:13

myÅ›lisz, Åźe tym kwokiem je zberetowaÅ‚ :unsure: Å‚adny komplecik taki w stylu prezesa Grabowskiego :wacko:

#3 OFFLINE   w.d.wobler

w.d.wobler

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisano 17 luty 2012 - 19:21

...


Użytkownik w.d.wobler edytował ten post 20 styczeń 2014 - 22:02


#4 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 17 luty 2012 - 19:29

Odbijają sobie z pewnością komplety jakie nasi wędkarze łowili u nich, ot cała filozofia.

#5 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • ImiÄ™:Józek

Napisano 17 luty 2012 - 19:35

Ztego co ja wiem to siedzieli coÅ› z 10 dni moÅźe to poÅ‚ÃÅ‚w z caÅ‚ej wyprawy?

#6 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 17 luty 2012 - 19:40

No co Ty? Taki kawaÅ‚ miÄ™cha 10 dni bez lodÃÅ‚wki? Chyba Åźe zakÅ‚adali hodowlÄ™ biaÅ‚ych robakÃÅ‚w. :lol:

#7 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • ImiÄ™:Józek

Napisano 17 luty 2012 - 19:42

:lol: :lol: :lol:

#8 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy IstambuÅ‚

Napisano 18 luty 2012 - 17:16

Z tego co ja usÅ‚yszaÅ‚em na miejscu to goÅ›ciu jednego dnia przywlÃÅ‚kÅ‚ na przystaÅ„ 3 szt. i wszystkie wyjechaÅ‚y. Tym siÄ™ rÃÅ‚Åźnimy od SÅ‚owakÃÅ‚w, Åźe ci zadzwonili by po policjÄ™ a nasi nie mogli siÄ™ zacmokać. PocieszajÄ…ce jest to, Åźe sÅ‚awny SÅ‚owak juÅź daÅ‚ spokÃÅ‚j Solinie bo za maÅ‚e te sumy tam. Chyba ma duÅźo dziecek :D A co do wiodÄ…cej gazety to chyba pora siÄ™ wyzbyć juÅź zÅ‚udzeÅ„ :lol:

#9 OFFLINE   PaweÅ‚ Bugajski

Paweł Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1978 postów
  • LokalizacjaPoznaÅ„
  • ImiÄ™:PaweÅ‚
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 18 luty 2012 - 18:34

Witajcie.Polska zaraza jest faktem-tak idiotycznie sformulowany wÄ…tek poruszyÅ‚ mnie ostatnio i sprowokowaÅ‚ do odpowiedzi na forum flyfishing pl.ProÅ›ba o interwencjÄ™ moderatora oczywiÅ›cie bez odzewu.Z lektury wÄ…tku w ktÃÅ‚rym aktualnie dyskutujemy,ale i z wÅ‚asnych doÅ›wiadczeÅ„ wiem,ze obÅ‚Ä™d zabijania wielkiej iloÅ›ci ryb i przekraczanie przepisÃÅ‚w dotyczÄ… wÄ™dkarzy z rÃÅ‚Åźnych krajÃÅ‚w i zawsze powinny być piÄ™tnowane.Polacy nie sa Å›wiÄ™ci,ale jak widać nie tylko im okresowoodbija.ParÄ™ lat temu miaÅ‚em wÄ…tpliwÄ… przyjemność wÄ™dkowania we wspÃÅ‚lnej bazie z Niemcami.Nie pomogly groÅźby i proÅ›by-dziesiÄ…tki ryb godzinami dogorywaÅ‚y w plastikowych wiadrach :angry: .DziÄ™kujÄ™ za ten wÄ…tek i oczywiÅ›cie poprawÄ™ zaczynajmy od siebie nie czyniÄ…c uogÃÅ‚lnieÅ„ w zadnÄ… ze stron.;)

#10 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 18 luty 2012 - 22:28

To sÅ‚owacki swÃÅ‚j chÅ‚op - a chÅ‚op Åźywemu nie przepuÅ›ci.

Ze strony gazety, moÅźe jakieÅ› wyjaÅ›nienia???

#11 OFFLINE   piotrek78

piotrek78

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjaprzemysl

Napisano 24 luty 2012 - 21:50

panowie to nie jest odosobniony wyczyn pana erica zbyniowskiego mozna by tu pisac i pisac,,,90% zlapanych przez niego ryb laduje na patelni,,,
najgorsze jest to ze ten czlowiek zrobli taka reklame solinie ze teraz cala resza czeskich i slowackich wedkarzy czeka na rozpoczcie sezonu wpl,,,,wiekszosc znich przyjezdza do pl po tanie :mieso:
nie ma co ukrwac slowacy i czesi sa znakomitymi sumiarzami,,,tam sztuka lapania jest przekazywana z pokolenia na pokolenie,,,az ciezko sobie wyobrazic jakie spustoszenie zrobia na naszych wodach,,,,ktore sa zarybiane z naszych skladek,,,,,

#12 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrÄ…giem

Napisano 25 luty 2012 - 07:53

To ja moÅźe za Panem u ktÃÅ‚rego na Solinie byliÅ›my na linach przy pomoÅ›cie jak Å›winie powiÄ…zane moÅźe nie w 100% dokÅ‚adnie ale coÅ› w ten deseÅ„. A Pan ktÃÅ‚ry to mÃÅ‚wiÅ‚ teÅź Åźywemu nie przepuszczaÅ‚.

#13 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • ImiÄ™:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 25 luty 2012 - 10:50

Ale sie wzawa podniosla :lol: :lol: . Zmienic regulamin, kontrolowac. Panowie juz zapomnieliscie o najezdzie na ich lowiska, jak watachy uzbrojaone po zeby jezdzily na Orawe i inne ICH łowiska. Wywoziłe na lodkach nadkomplety, a smiechem bylo jak Polaczki filetowali na szybko na łodkach sandacze...no tak Polaczkowi wolno !!!! :huh: :huh:

#14 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrÄ…giem

Napisano 25 luty 2012 - 11:14

Tu masz akurat racjÄ™. Ja do Orawy mam w prostej linii przez gÃÅ‚rkÄ™ jakieÅ› 15km. Jak byÅ‚em maÅ‚y to poamiÄ™tam, Åźe jeździÅ‚y caÅ‚e procesje z mojej wioski i przywozili peÅ‚ne bagaÅźniki karpi ktÃÅ‚rymi handlowali pÃłźniej po domach. SÅ‚owacy wpuszczali a nasi wyÅ‚awiali po polskiej stronie.
No ale tak czy owak buractwo obojętne w wydaniu jakiego narodu jest bardzo smutne.

#15 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • ImiÄ™:Józek

Napisano 25 luty 2012 - 11:18

No wiÄ™c my powinniÅ›my teraz raczej siedzieć cicho i nie psioczyć na sÄ…siadÃÅ‚w ;).
Takie przysÅ‚owie Jak Kuba Bogu tak BÃÅ‚g Kubie :mellow:

#16 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 25 luty 2012 - 12:26

Tak przy okazji to ktoÅ› wie moÅźe, czy na Orawie sandacz siÄ™ odradza? ByÅ‚ taki moment, Åźe wcięło go zupeÅ‚nie (rÃÅ‚Åźne plotki gÅ‚osiÅ‚y, Åźe na zarazÄ™ wychorowaÅ‚, Åźe go zjedli zupeÅ‚nie, itp...).
To tam ostatni raz widziaÅ‚em pÅ‚ynÄ…ce stado sandaczykÃÅ‚w (takich do 50-60cm, ale byÅ‚o ich w grupie jakieÅ› 200 sztuk).

#17 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrÄ…giem

Napisano 25 luty 2012 - 13:24

Nie odradza siÄ™ bo bym wiedziaÅ‚. Z mojego koÅ‚a jeÅźdÅźą tam non stop. NarzekajÄ…, Åźe w ogÃÅ‚le ryby nie ma i Åźe to nie to co kiedyÅ›. Ciekawe czemu tak jest :lol: Ja tam nie bywam ale informacja jest raczej miarodajna. Jakby byÅ‚ to by Å‚apali. To sÄ… co prawda trupiarze ale ta metoda jest skuteczna. WiÄ™c jak oni nie Å‚owiÄ… to nie ma.

#18 OFFLINE   piotrek78

piotrek78

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjaprzemysl

Napisano 25 luty 2012 - 13:47

Panowie tu chodzi o przyszÅ‚ość naszych wÃÅ‚d i w nich pÅ‚ywajÄ…cych ryb.....jeÅźeli kaÅźdy bÄ™dzie tak obojÄ™tny to w niedlugiej przyszÅ‚oÅ›ci na ryby bÄ™dziemy chodzić tylko po to aby sie spotkać i powspominac dawne czasy.

#19 OFFLINE   piotrek78

piotrek78

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjaprzemysl

Napisano 25 luty 2012 - 13:49

nie ukrywajmy ryb w naszych wodach jest coraz mniej i to tylko od nas zaleÅźy czy coÅ› z tym zrobimy czy nie....A tacy ludzie jak pan SÅ‚owak przyczyniajÄ… sie do tego ze za rekordowa sztuka trzeba jechać poza granice naszego kraju....dziÄ™ki takim jak on nasze polskie wody stajÄ… sie bezrybne..
Co bÄ™dzie jak sie sumy na solinie skoÅ„czÄ…...proste dobiora sie do sandaczy...pÃÅ‚zniej karpi i tak dalej....

#20 OFFLINE   piotrek78

piotrek78

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjaprzemysl

Napisano 25 luty 2012 - 13:50

..
....Akurat dzialalnosc pana erika Å›ledzÄ™ od pewnego czasu...wystarczy wejść na czeskie czy slowackie fora i jest peÅ‚no informacji ze to zwykÅ‚y klusownik...nie szanujÄ…cy Åźadnej ryby





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych