Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Może jestem upierdliwy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 listopad 2006 - 20:47

@remek,
proszę o wyjaśnienie. Dlaczego wyciąłeś praktycznie cały wątek? Czy uważasz, że tak będzie lepiej? Dla kogo? Chyba nam się to należy. Jeżeli nie wiesz o co chodzi to wykasuj mój post.

#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 28 listopad 2006 - 21:23

@remek,
proszę o wyjaśnienie. Dlaczego wyciąłeś praktycznie cały wątek? Czy uważasz, że tak będzie lepiej? Dla kogo? Chyba nam się to należy. Jeżeli nie wiesz o co chodzi to wykasuj mój post.


Witku uważam, że tak jest zdecydowanie lepiej bowiem wypowiedzi związane z tym tematem odbiegały merytorycznie od wątku głównego. Jeśli uważasz inaczej to masz do tego prawo. Moja wizja na forum jest inna. Jeśli Ty masz swoją to tylko mogę powiedzieć - przykro mi, ale ja tu rządzę i będzie po mojemu. Proszę weź to pod uwagę!
Ponadto dałem wyraźny sygnał oznaczający koniec rozmowy na ten temat, a Ty próbujesz ciągnąć dalej z czego również nie jestem zadowolony.

Jeszcze raz podkreślę - nie toleruję przepychanek, wycieczek na prywatne podwórko i rozgrzebywania spraw, które jednoznacznie zostały załatwione.

Pozdrawiam
Remek


#3 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 listopad 2006 - 21:31

EOT.

#4 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 28 listopad 2006 - 22:02

Remek ma racje ,jak ktoś ma do kogoś problem to można to załatwić na priv :)a nie zaśmiecać forum.nara




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych