Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

narzedzie wielofunkcyjne jaxon AJ-FT031


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3423 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 29 luty 2012 - 00:24

ma ktos?
Interesuje mnie czy ma zaciskarke do tulejek w stalkach i czy ona sie do czegos nadaje jesli tak.
Moze ktos by polecil jakias tania zaciskarke do tulejek w zastepstwo? (mam 1 foxa druga chce na na lodke kupic na zapas nie usmiecha mi sie kilkanascie euro za drugiego foxa a i przekladac z kamizelki mi sie nei chce co chwile...)

Ps bylo by milo jakby towar byl w fm bo akurat robie zakupy.

#2 OFFLINE   Elton

Elton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 29 luty 2012 - 00:34

Czerwone Cormoran'y ?
http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/cormoran-szczypce-we dkarskie-g5-a92-p1460-k8321.html

#3 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3423 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 29 luty 2012 - 12:15

Czerwone Cormoran'y ?
http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/cormoran-szczypce-we dkarskie-g5-a92-p1460-k8321.html


kolego nie wiem ile wazysz, ale jestes warty swojej wagi w zlocie Nie wiem jak ja je moglem przeoczyc...

#4 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14833 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • ImiÄ™:Daniel

Napisano 29 luty 2012 - 12:20

[quote]
Czerwone Cormoran'y ?
http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/cormoran-szczypce-we dkarskie-g5-a92-p1460-k8321.html
[/quote]

kolego nie wiem ile wazysz, ale jestes warty swojej wagi w zlocie Nie wiem jak ja je moglem przeoczyc...
[/quote]


Coridium - Å›wietne kleszcze do wyhaczenia ryb, pomocne rÃÅ‚wnieÅź przy samodzielnym zbrojeniu siatek.
:unsure:

#5 OFFLINE   Elton

Elton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 29 luty 2012 - 12:55

Cieszę się niezmiernie Twoją radością :D

#6 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 luty 2012 - 14:31

Niedawno w Ravenie mieli szczypce do zaciskania firmy Spro z ÅźÃÅ‚tymi rÄ…czkami. W porÃÅ‚wnaniu do tych czerwonych CormoranÃÅ‚w miaÅ‚y lepiej wyprofilowane rÄ…czki i dwa otwory pod tulejki wiÄ™c byÅ‚y bardziej uniwersalne.

#7 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3423 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 29 luty 2012 - 16:00

Niedawno w Ravenie mieli szczypce do zaciskania firmy Spro z ÅźÃÅ‚tymi rÄ…czkami. W porÃÅ‚wnaniu do tych czerwonych CormoranÃÅ‚w miaÅ‚y lepiej wyprofilowane rÄ…czki i dwa otwory pod tulejki wiÄ™c byÅ‚y bardziej uniwersalne.


no tak te spro identyczne jak moje foxy, ale to juz kosztuje 2x tyle a nie podejrzewam, ze je bede uzywal czesciej jak 5razy do roku i przeboleje 1 rodzaj tulejek - zobacze tylko czy do cienkich czy grubych lepiej pasuje i ta stalka wraz z tulejkami wyladuje na lodce. (foxy nosze w kamizece wedkarskiej na stale a zwykle jak cos przekladam na lodke (na lodzi mam ratunkowa) to pozniej zapominam wsadzic spowrotem i jestem pozniej na rybach 200km od domu a tu narzedzie do robienia stalek w chacie....)
Zdublowalem wszystko (noz, zaciskarki, szczyce do odhaczania etc) i mam z dyni.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych