Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#2981 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 14 grudzień 2012 - 11:26

Kombinuje teraz z innym materiałem.Zobaczymy co z tego wyjdzie.Obrabiam też nową kalkomanie na Boleniówki.

Czekamy czekamy co znowu wykombinujesz chociaż te już są ......................e ale poczekamy paczka się wypełnia he he

 

  • Okoń 1977 lubi to

#2982 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 14 grudzień 2012 - 11:27

Krystian Ty masz odłożone i pójdzie wszystko razem.

Listonosza mam fajnego ale taki wyścigowy raczej chłopaczyna będzie musiał paleciakiem sobie pomóc jak nic jak wszystko naraz dojdzie

#2983 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 10:22

Taka mała Jazióweczka w kształcie narybku o pracy dość energicznej 4,5cm waga ok.5g.Przy wolnym prowadzeniu powinna się sprawdzić również na Bolkach.Można też gasić pracę przednim oczkiem podginając je do góry lub chwostem na tylnej kotwicy.

Załączony plik  P1060852.JPG   31,41 KB   178 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 16 grudzień 2012 - 10:51


#2984 OFFLINE   bobesku

bobesku

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2598 postów
  • LokalizacjaWarta

Napisano 16 grudzień 2012 - 10:49

Ile cm??



#2985 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 10:54

"Przecie" napisałem :) .Namotałem się przy tym z obciążeniem a wyjście okazało się tak proste że sam jestem w szoku że to wogóle chodzi.Idę do pracowni zdziałać parę sztuk.


Użytkownik Tomy edytował ten post 16 grudzień 2012 - 10:56


#2986 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 11:25

Taka mała Jazióweczka w kształcie narybku o pracy dość energicznej 4,5cm waga ok.5g.Przy wolnym prowadzeniu powinna się sprawdzić również na Bolkach.Można też gasić pracę przednim oczkiem podginając je do góry lub chwostem na tylnej kotwicy.

attachicon.gifP1060852.JPG

Fajny jak mi kolo zdradzi miejsca na wkrze na klonki i jaziory to zrobisz mi kilka fajnych drobiazgów w miarę możliwości na razie jednak będę chciał sie dobrać do tych naprawdę dużych rapulek  z Młodym na Wisełce he he



#2987 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 13:12

Właśnie sobie robię woblery na Rapulki :)  i 10sztuk szokobąsów jaziowych.

Załączony plik  P1060853.JPG   41,74 KB   230 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 16 grudzień 2012 - 15:42


#2988 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 17:33

Właśnie sobie robię woblery na Rapulki :)  i 10sztuk szokobąsów jaziowych.

attachicon.gifP1060853.JPG

Rób rób bo coś przecież muszą jeść he he no i pudełka też nie lubią być puste

 

 

ale te sreberka to na rapulki jakie wymiary mają te ślicznotki he he no i jaką skórkę he he oczywiście wiem że ekologiczną ale design o to jest pytanie

 


#2989 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 17:53

To są ZZ'Rap 8mki.Design zobaczę bo mam nowy pomysł na skrzela.



#2990 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 18:31

To są ZZ'Rap 8mki.Design zobaczę bo mam nowy pomysł na skrzela.

Znaczy się poczekamy zobaczymy no to czekamy ale jak byś miał chwilkę to byś coś pomyślał o ciut większych raptorkach ...no dobra muszę to powiedzieć takie jak są odłożone dla mnie te mix naturala z tęczą bo nie wiem jak to inaczej opisać ale dla mnie z.........te jak byś miał czas to byś kilka wystrugał z łaski swojej można by było w takim na pewno designie co te dwa a i w innym np naturalnym designie też by było fajnie nie daj się prosić póki co to moja ostatnia prośba he he



#2991 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 18:35

Właśnie sobie robię woblery na Rapulki :)  i 10sztuk szokobąsów jaziowych.

attachicon.gifP1060853.JPG

Ale wiesz ze jak kolo sprzeda mi miejscówkę z klonami i jaziorami to bedę Cię molestował o wobki na nie mam już kilka pomysłów większość już robiłeś podobały mi się a kolo tylko patrzył i kiwał głową he he jak mu pokazałem

 

 

 

Krystekwolf, on 16 Dec 2012 - 18:35, said:snapback.png

Ale wiesz ze jak kolo sprzeda mi miejscówkę z klonami i jaziorami to bedę Cię molestował o wobki na nie mam już kilka pomysłów większość już robiłeś podobały mi się a kolo tylko patrzył i kiwał głową he he jak mu pokazałem

He he no i kij he he



#2992 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 18:51

Kurna spadek mocy mam.Koń przyjaciółki mojej żony nam się połamał dzisiaj w karuzeli i trzeba było go uśpić.Ja pi......e zero weterynarzy a jak był to nie miał takiej dawki.Ten kwiczy z bólu masakra.Inne Konie próbowały go ratować.Eh...nie mam siły już pisać.Muszę się ogarnąć jakoś.



#2993 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 19:21

Kurna spadek mocy mam.Koń przyjaciółki mojej żony nam się połamał dzisiaj w karuzeli i trzeba było go uśpić.Ja pi......e zero weterynarzy a jak był to nie miał takiej dawki.Ten kwiczy z bólu masakra.Inne Konie próbowały go ratować.Eh...nie mam siły już pisać.Muszę się ogarnąć jakoś.

o ..........k......a śmierć zwierzaka szkoda naprawdę a raczej przykro ja musiałem uśpić stafa sunię była z nami 13 lat prawie to gorsze nizśmierc człowieka czasami przepraszam ze tak piszę ale tak jest niestety pozdrówko .

 

 

Może stary wojskowy sposób co , ale zapomniałem że Ty nie tego ............ spożywasz


Użytkownik WOBLER-W1 edytował ten post 18 grudzień 2012 - 08:06


#2994 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 12:13

Edytuj posty Krystian bo już zaczyna się pucować jeden z drugim.Fakt nie spożywam bo mi to nie służy a otoczeniu jeszcze mniej.Jaziówki seria testowa w trakcie.Narazie wszystko idzie zgodnie z planem.

Załączony plik  P1060864.JPG   36,48 KB   290 Ilość pobrańZałączony plik  P1060870.JPG   40,49 KB   251 Ilość pobrań

 

 


Użytkownik Tomy edytował ten post 17 grudzień 2012 - 16:27


#2995 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 12:14

o ..........k......a śmierć zwierzaka szkoda naprawdę a raczej przykro ja musiałem uśpić stafa sunię była z nami 13 lat prawie to gorsze nizśmierc człowieka czasami przepraszam ze tak piszę ale tak jest niestety pozdrówko

Lepiej nie rozwijajmy tego tematu na forum hehe :).Spotkamy się to powspominamy.Te Twoje Bolenie mnie bardzo interesują.Taki sliderowaty wzorek potestujemy.

Załączony plik  P1060869.JPG   27,82 KB   260 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 17 grudzień 2012 - 13:01


#2996 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 17 grudzień 2012 - 13:47

Tomku ja coś z oczami mam  , czy tam już jest wygnieciona łuseczka z siatki ?



#2997 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 14:35

Tak jest tam próba wygniatania w korpusie i da się to zrobić.Niebawem efekt końcowy. 


Użytkownik Tomy edytował ten post 19 grudzień 2012 - 07:35


#2998 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 19:21

Lepiej nie rozwijajmy tego tematu na forum hehe :).Spotkamy się to powspominamy.Te Twoje Bolenie mnie bardzo interesują.Taki sliderowaty wzorek potestujemy.

attachicon.gifP1060869.JPG

Jak przyjedziesz to Ci pokaże fajnych dziur a tam pływają rybki--  aaaaa tak się robi edycję dobrze wiedzieć żeby nikogo nie denerwować przepraszam Tomku że tak to wyszło ale resztę na priv He he no no


Użytkownik Krystekwolf edytował ten post 17 grudzień 2012 - 20:49


#2999 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 07:53

Spokojnie w sumie dobrze że jak to powiedział Kiepski "Pałka się przegła". :angry:  Pożyjemy zobaczymy ;) .Na forum nie będę się przepychał bo to nie ma sensu a efekt też żaden.Cel został wyraźnie określony a droga do niego jest bardzo prosta,byle bez zbędnych filozofii.Krystian czyń swoją powinność-mam tu na myśli oczywiście fotki i filmy z Boleniami :ph34r: .Na tą chwilę mam sporo na głowie-moje firmowe wędki,wobki z tworzywa,strona  itd.Ważne że sytuacja jest klarowna. Przy okazji zbliżających się świąt życzę Tobie takich i większych Boleni.  

Załączony plik  B120.jpg   48,46 KB   253 Ilość pobrańZałączony plik  7.jpg   65,07 KB   241 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 19 grudzień 2012 - 08:13


#3000 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 08:24

Spokojnie w sumie dobrze że jak to powiedział Kiepski "Pałka się przegła". :angry:  Pożyjemy zobaczymy ;) .Na forum nie będę się przepychał bo to nie ma sensu a efekt też żaden.Cel został wyraźnie określony a droga do niego jest bardzo prosta,byle bez zbędnych filozofii.Krystian czyń swoją powinność-mam tu na myśli oczywiście fotki i filmy z Boleniami :ph34r: .Na tą chwilę mam sporo na głowie-moje firmowe wędki,wobki z tworzywa,strona  itd.Ważne że sytuacja jest klarowna. Przy okazji zbliżających się świąt życzę Tobie takich i większych Boleni.  

attachicon.gifB120.jpgattachicon.gif7.jpg

Dzięki bardzo Tomku w nadchodzącym myślę że czasu będzie sporo to i popstrykam z Młodym troszeczkę nie tylko dla użytku własnego ale dla Ciebie te kilka co Ci wysłąłem to tak na początek  i na forum oczywiście może parę filmików choć reżyser ze mnie żaden żeby nie było w tym sezonie było troooooszeczkę ale to już inna historia za póżno się obudziliśmy i na forum jesteśmy z braciakiem od niedawna ale nadrobimy






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych