Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19465 odpowiedzi w tym temacie

#3361 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5366 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 02 luty 2013 - 16:56

Wydłubał  jakiejś gadzinie na 100%  :lol:  :lol:  :lol:



#3362 OFFLINE   jabr

jabr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 392 postów
  • LokalizacjaTychy
  • Imię:Jacek

Napisano 02 luty 2013 - 17:28

.Niech wam Bóg w dzieciach wynagrodzi hehe :lol:

Mnie już wynagrodził  B) , a one są po prostu piękne (R7). Żeby dzieci można było z taką perfekcją  :D



#3363 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4636 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 luty 2013 - 17:33

Tomy gdzie znalazłeś takie oczka?

tu masz spory wybór

http://www.bogdangaw...322_146_148_152



#3364 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 02 luty 2013 - 17:52

Mnie już wynagrodził  B) , a one są po prostu piękne (R7). Żeby dzieci można było z taką perfekcją  :D

To jedno z moich dzieł.Napracowałem się w życiu jeśli chodzi o tą kwestię.Dobrze wyszło?

 

Załączony plik  Nat.jpeg   34,12 KB   370 Ilość pobrań


  • joker lubi to

#3365 OFFLINE   jabr

jabr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 392 postów
  • LokalizacjaTychy
  • Imię:Jacek

Napisano 02 luty 2013 - 18:12

Może jest jakaś działka gdzie nie jesteś perfekcjonista ? Ja już jestem za stary na takie rzeczy. Ale z wydaniem na forum nie powinieneś mieć problemów. Dziewczyna piękna, a tata robi najlepsze woblery. :-D . Pytanie czy nie przegnasz narzeczonego jak wyjdzie że jest wedkarzem. Jak moja najstarsza mnie wkurza to życzę jej męża wedkarza :-P.

#3366 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 02 luty 2013 - 18:15

Przyszłemu zięciowi współczuje.Choć nie szczególnie się wykazałem jako ojciec i jesteśmy bardziej na stopie koleżeńskiej.Jak by ją ktoś ruszył, w sensie zrobił krzywdę,to jest sztywny.


Użytkownik Tomy edytował ten post 02 luty 2013 - 18:39


#3367 OFFLINE   jabr

jabr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 392 postów
  • LokalizacjaTychy
  • Imię:Jacek

Napisano 02 luty 2013 - 18:40

Też tak miałem, a teraz czekam żeby wreszcie się zdecydowała i poszła na swoje :-):-):-).

#3368 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 02 luty 2013 - 18:42

...a to moja ma już pod 30stkę i jest na swoim.Wczas człowiek zaczął.Matka była starsza jak się nie mylę.


Użytkownik Tomy edytował ten post 02 luty 2013 - 18:43


#3369 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 02 luty 2013 - 18:44

Tomek mówi się "łeb z płucami bym wyrwał"... :Da tak poważnie,pogratulować pociechy... :)



#3370 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2009 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 03 luty 2013 - 04:55

@Tomy Ludzie z sensownymi pasjami w tym świecie są raczej samotni. Jestem z lubą 3 lata albo i więcej a to jak Dejavu kolejna co jak zacznę mówić coś o rybach traktuje mnie jak obcą istotę. Takie życie. Córa zacna ale na ryby do Ciebie nie jadę ... chcę mieć cały kręgosłup ;)



#3371 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 03 luty 2013 - 06:20

Bo wiesz wędkarz w Polsce jest kojarzony zawsze z robalami,gumofilcem i okowitą,określany często słowem-rybak.Tak to mniej więcej kojarzy tzw.płeć piękna.


Użytkownik Tomy edytował ten post 03 luty 2013 - 07:49

  • erixon lubi to

#3372 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5366 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 03 luty 2013 - 08:41

@Tomy Ludzie z sensownymi pasjami w tym świecie są raczej samotni. Jestem z lubą 3 lata albo i więcej a to jak Dejavu kolejna co jak zacznę mówić coś o rybach traktuje mnie jak obcą istotę. 

Bo kobieta, nawet ta najwspanialsza (dla danego typa ;) ) a może, przede wszystkim właśnie ta,- to nie kumpel, kobieta to odmienny dla naszego męskiego świata stan świadomości, przeżywania świata, realizowania swoich pasji itd.

I jak to się uda odkryć i przyjąć za swoje to wszystko jest na miejscu.

 

Kumple są znów kumplami z którym i się gada godzinami o wędkarstwie, dupach i rock&rollu, podczas gdy one o .... na przykład ciuchach. 

Lecisz w samotności nad wodę,- jak Cie coś gryzie i puszczasz to z wodą, zamiast się zwierzać co z pewnością zostanie wykorzystane w chwili słabości  :P

Ot po prostu dwa światy, które mają cześć wspólną w sypialni, kuchni i części spędzanego wolnego czasu a z czasem przyjaźni i szacunkowi dla własnej odmienności.

 

Pedalstwo dzisiejszych czasów czytaj dzisiejszych mężczyzn polega właśnie na tym, że (czasem nawet w dobrej ale naiwnej wierze) mylimy pojęcia:

kobieta w sensie ta z którą aktualnie jesteśmy, to nie mama, a my nie mamy 10 lat by pytać czy mogę na ryby, czy z kumplami na piwo, czy koncert.

Takie rzeczy się oznajmia i już, choć na początku się krzywią, bo myślą, że są mniej ważne niż ryby, jednak z czasem i naszymi przemyślanymi działaniami uwzględniającymi ich odmienność możemy to skutecznie zmienić :) albo wymienić babę na inny model lepiej pasujący do naszego kija  :lol:  :lol:  :lol:

 

Ofiarami takiego stanu rzeczy są również kobiety,- bo jak już urobią i wsadzą pod kapeć to najpierw są dumne z sukcesu, ale po czasie usłyszysz od nich,- że taki nie męski jesteś :lol:  :lol:  :lol:

 

Tomy - sory, ze zaśmieciłem Ci Twój wątek takim "słowem na niedzielę" ale mam ostatnio takie poczucie, że coraz więcej fajnych chłopaków ma ten problem i tak jako stary pryk coś na ten temat dorzuciłem co nie znaczy, że sam nie miałem kiedyś z tym problemu ;)

 

Ech B)..... gdyby zastosować zasadę, dzięki której funkcjonuje giełda i tak jak do sprzętu przyłożyć się do rzeczonego problemu to może jeden miąłby maślaną pracę i innemu by połowica ząbkowała ale każdy stałby przy tej co mu pasuje dokąd nie zacznie skrzypieć :lol:  :lol:  :lol:


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 03 luty 2013 - 08:45


#3373 OFFLINE   Lester

Lester

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 544 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 03 luty 2013 - 14:02

Przecież mężczyzna został stworzony poza ogrodem "Eden".Rheinangler podpisuję się obiema rękami pod twoim tekstem.Swoje lata też już mam i jako takie doświadczenie.Ja właśnie swojej połowie oznajmiam że jadę i nie wywołuje to już emocji.Czyżbym był szczęściażem....

#3374 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 04 luty 2013 - 00:20

Łoo Tomy...cały dzień bez pisania w tym temacie :D Chory jesteś czy cuś ;) 

 

Jak tam się mają moje wobki ? Jutro kasa na konto idzie :D 



#3375 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 04 luty 2013 - 07:41

Siedzę w pracowni non stop.Kombinuje takie mini jerki na okonia i ciężki temat to jest żeby przy długości 3,5-4cm chodziły jak trzeba.



#3376 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 04 luty 2013 - 08:36

Rzeczywiście ciężki temat z takim jerkiem ,gdzieś tam widziałem że można zrobić nawet takie na rzekę :-). Moja żonka natomiast mówi mi czasem tak : "co się tak miotasz ,denerwujesz weź wędkę i idź sobie porzucaj" :-)

Złoto mam w domu :-)


Użytkownik Kielo edytował ten post 04 luty 2013 - 08:43


#3377 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 04 luty 2013 - 10:39

.....mam troszkę latek i wiem jedno że jak kobita jest zbyt dobra to trzeba zacząć uważać. :D

 

Załączony plik  P1070608.JPG   51 KB   195 Ilość pobrań

 

 


Użytkownik Tomy edytował ten post 04 luty 2013 - 11:45


#3378 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 04 luty 2013 - 12:02

Tomku dobrze prawisz ;)

Jak kobita za miła to znaczy że pan Jasio już w ogródku :lol:

Swoją drogą to wszystko w życiu Tomku robisz rewelacyjnie :P Pociecha piękna lecz wobki jeszcze piękniejsze :D

Jednej rzeczy tylko nie zazdroszcze przyszłemu zięciowi - teścia  B) Musi chłopaczyna mieć się na baczności :lol:

 

Tomku kiedy mozna się spodziewać ZZ i Leviatanów 10???



#3379 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 04 luty 2013 - 12:06

.....mam troszkę latek i wiem jedno że jak kobita jest zbyt dobra to trzeba zacząć uważać. :D

Czyli u mnie wszystko w porząsiu ;)



#3380 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 04 luty 2013 - 12:18

Tomku dobrze prawisz ;)

Jak kobita za miła to znaczy że pan Jasio już w ogródku :lol:

Swoją drogą to wszystko w życiu Tomku robisz rewelacyjnie :P Pociecha piękna lecz wobki jeszcze piękniejsze :D

Jednej rzeczy tylko nie zazdroszcze przyszłemu zięciowi - teścia  B) Musi chłopaczyna mieć się na baczności :lol:

 

Tomku kiedy mozna się spodziewać ZZ i Leviatanów 10???

Karol masz na giełdzie twórców ZZ'Rapki.dostępne od ręki.Coś popieprzyłem z liczeniem i po wysyłkach został komplecik.Leviathan 10 za ok.tydzień.Teraz trochę takich działam.

 

Załączony plik  P1070626.JPG   45,97 KB   174 Ilość pobrań

 

 

 


Użytkownik Tomy edytował ten post 04 luty 2013 - 12:39





Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych