Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#5161 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 13:57

Dobra podgadajcie sobie.Dużo tych woblerów poszło do ludzi jakoś nikomu nie wyleciał wkręt.Sam też na nie łowiłem.Po za tym to ostatnia partia a to że Ty będziesz unikał moich przynęt to super.Cieszy mnie to.


Użytkownik Tomy edytował ten post 01 lipiec 2013 - 21:33


#5162 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 29 czerwiec 2013 - 14:25

Panowie dość jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości do kogoś to niech wyjaśnia na priv.
  • joker lubi to

#5163 OFFLINE   gorzala

gorzala

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 44 postów
  • Lokalizacjawampierzow
  • Imię:Łukasz

Napisano 29 czerwiec 2013 - 14:48

Moje pytanie zagineło w dymie bitewnym :)

Tomy, nie planujesz sfilmowania pracy tych swoich gum? Niektórych to bardziej interesuje niż wyglad.



#5164 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 29 czerwiec 2013 - 14:48

Napisałem dość, następne posty zaśmiecające wątek będę usuwać.

Mimo prośby komentarze dalej były więc wątek został oczyszczony.

#5165 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 29 czerwiec 2013 - 15:15

Tomek to kwestia gustu i co komu w danych warunkach sie nad wodą sprawdza ;)

Akurat te firmy , ktore wymieniłeś są u mnie że tak powiem niszowe ( chodzi mi o ich zastosowania w warunkach w jakich łowie ) :lol: i nie mam absolutnie poza tym im nic do zarzucenia ;)

Co do winy kogo kolwiek nie mi to rozstrzygać :)

A to że akurat Twoje przynęty mi odpowiadają , no cóż tak bywa :lol:  :lol:  :lol: a i najważniejsze łowią :)



#5166 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 15:40

Tomy, nie planujesz sfilmowania pracy tych swoich gum? Niektórych to bardziej interesuje niż wyglad.

Pierwsza partia zostanie rozesłana do testów.Potem może jakiś filmik zmontuje ale uważam że skuteczność i testy na wodzie ważniejsza jest niż kręcenie pracy woblera.Co do wyglądu to sam jeszcze nie wiem do końca jak to będzie wyglądało.Temat dla mnie nowy i zerowe doświadczenie.Wizję mam ale jak i co to dopiero się okaże po odlaniu pierwszej partii.Może też skończyć się na wejściu cały temat.Woblery będą na 100% z piany Foam It15 i nie tylko no i muchy najprawdopodobniej z naciskiem na streamery Boleniowe.


Użytkownik Tomy edytował ten post 01 lipiec 2013 - 07:40


#5167 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 15:41

Tomek to kwestia gustu i co komu w danych warunkach sie nad wodą sprawdza ;)

Akurat te firmy , ktore wymieniłeś są u mnie że tak powiem niszowe ( chodzi mi o ich zastosowania w warunkach w jakich łowie ) :lol: i nie mam absolutnie poza tym im nic do zarzucenia ;)

Co do winy kogo kolwiek nie mi to rozstrzygać :)

A to że akurat Twoje przynęty mi odpowiadają , no cóż tak bywa :lol:  :lol:  :lol: a i najważniejsze łowią :)

Też tak słyszałem że bywają łowne.Taka partyjka na specjalne zamówienie po testach pracy.

Załączony plik  P1110223.JPG   118,25 KB   379 Ilość pobrańZałączony plik  P1110252.JPG   63,08 KB   480 Ilość pobrańZałączony plik  P1110258.JPG   53,56 KB   459 Ilość pobrańZałączony plik  P1110261.JPG   61,57 KB   405 Ilość pobrańZałączony plik  P1110259.JPG   60,46 KB   377 Ilość pobrańZałączony plik  P1110233.JPG   65,89 KB   368 Ilość pobrańZałączony plik  P1110238.JPG   63,26 KB   299 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 29 czerwiec 2013 - 15:53

  • Karol Krause, kacper524 i bryka lubią to

#5168 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 18:04

Też tak słyszałem że bywają łowne.Taka partyjka na specjalne zamówienie po testach pracy.

attachicon.gifP1110223.JPGattachicon.gifP1110252.JPGattachicon.gifP1110258.JPGattachicon.gifP1110261.JPGattachicon.gifP1110259.JPGattachicon.gifP1110233.JPGattachicon.gifP1110238.JPG

Czy ja tu widzę swoje dwa malutkie Raptorki?



#5169 OFFLINE   000kamyk000

000kamyk000

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 213 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Mateusz

Napisano 29 czerwiec 2013 - 20:40

I ja chyba też tu widzę swoich przyszłych żołnierzy :D



#5170 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 30 czerwiec 2013 - 15:13

Kryst dla Ciebie z tej marnej gromadki to są te największe.Mateusz Twoje dzisiaj mają montowane stery.ZZ'Rapki też doczekały się nowego ubranka.

 

Załączony plik  P1110273.JPG   51,24 KB   245 Ilość pobrańZałączony plik  P1110274.JPG   58,26 KB   245 Ilość pobrań

 

No i to tyle żegnam kolegów na jakiś czas.Jutro poniedziałek trochę spraw do załatwienia w tym jedna priorytetowa.Po za tym no co tu pokazywać.Chyba jak wymyślę coś nowego ale nie wiem czy mi się jeszcze chce.Woblery z pianki,drewna,silikony???wędki itd.będą na mojej nowej stronie i na forum najprawdopodobniej ruszy mój sklepik.Jeśli chodzi o mój wątek autorski to chyba wyczerpałem temat.Pozdrawiam-Tomy- 


Użytkownik Tomy edytował ten post 30 czerwiec 2013 - 15:23

  • kacper524 i Krystekwolf lubią to

#5171 OFFLINE   musk

musk

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 25 postów
  • Lokalizacjamałopolska

Napisano 30 czerwiec 2013 - 15:45

Chyba jak wymyślę coś nowego

 

 ... czyli do jutra Tomy;]

A tak serio to jakoś nie wyobrażam sobie póki co tego działu bez Twoich wobków:(


Użytkownik musk edytował ten post 30 czerwiec 2013 - 15:46


#5172 OFFLINE   bigrafi

bigrafi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1553 postów

Napisano 30 czerwiec 2013 - 18:34

Czekamy jeszcze na lewiatanka i lipienia :)


Użytkownik bigrafi edytował ten post 30 czerwiec 2013 - 18:34


#5173 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 05:59

Tomek, te z tych ostatnich fotek ,jeżeli nie mają właściciela to proszę do mojego zamówienia.

Jeżeli mają to zrób kilka dla Krystka ,w rozmiarze min.7cm.

No i widzę że zmieniłeś na dobre uzbrojenie wobów ,chwali się ,no i nie będę musiał się męczyć przy zmienianiu kotwic,he he ;) :D


Użytkownik Krystekwolf edytował ten post 01 lipiec 2013 - 06:02


#5174 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 07:46

Tomek, te z tych ostatnich fotek ,jeżeli nie mają właściciela to proszę do mojego zamówienia.

Jeżeli mają to zrób kilka dla Krystka ,w rozmiarze min.7cm.

No i widzę że zmieniłeś na dobre uzbrojenie wobów ,chwali się ,no i nie będę musiał się męczyć przy zmienianiu kotwic,he he ;) :D

Tak te z ostatniej fotki mierzą ok.8cm.Robię dzisiaj większą partię.Uzbrojenie jest zmienione.Podnosi to cenę woblera w granicach 5zeta.Tanie kotwice i kółka odeszły do historii.



#5175 OFFLINE   qmichalq

qmichalq

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • LokalizacjaŚwiecie
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Tuszyński

Napisano 01 lipiec 2013 - 11:46

na Pampuchy łowie od zeszłego roku i nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu, z wyjątkiem ze wala u mnie na nie bolenie zamiast kleni :), o okoniach nie wspomnę,  super wobki



#5176 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 13:17

Tomek,ja nie chcę nikogo przekonywać bo to i tak nic nie da..sam wiesz ile mam wobków od Ciebie (jeszcze te stare lipowe z przed roku) ryby łowią,wstawiałem fotki u Ciebie...nie były to ryby małe jak sam wiesz...wiesz też jakiego Bolenia miałem na Twojego wabika (fotek nie było wiesz dlaczego) a towar jak jest dobry obroni się sam..powiem tak,mi żaden wobler się nie rozpadł po tak długim czasie użytkowania...a i jeszcze jedno Tomek,nie rezygnuj z czegoś co jest naprawdę dobre,mam na myśli Rasta ;) pzdr

Krystian Rasta nie będzie,Wchodzę teraz w piankę i będą 4modele woblerów Boleniowych i dwie Jaziówki-Pampuch i Mrówa ale na większą skalę.Spróbuje jeszcze z gumami.Dopinam sprawę z opakowaniami pod to wszystko itd.chcę to zapiąć na ostatni guzik.Może potem jak mi się będzie nudzić.Hand Made-Raptory drewniane 6 i 7,streamery Boleniowe.Trwają również rozmowy z Krzysztofem na temat moich wędek firmowych.Myślę że się dogadamy jak będą  to będą dostępne do strzału na stanie będzie zawsze ok.10 patyków tak na początek.Design bardziej stonowany żeby nikt nie miał kłopotu z wizualnym dopasowaniem pod multiplikator czy kołowrotek spinningowy.Podobnie do wędek Ewergreena.


Użytkownik Tomy edytował ten post 01 lipiec 2013 - 13:20


#5177 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 01 lipiec 2013 - 13:35

Krystian Rasta nie będzie,Wchodzę teraz w piankę i będą 4modele woblerów Boleniowych i dwie Jaziówki-Pampuch i Mrówa ale na większą skalę.Spróbuje jeszcze z gumami.Dopinam sprawę z opakowaniami pod to wszystko itd.chcę to zapiąć na ostatni guzik.Może potem jak mi się będzie nudzić.Hand Made-Raptory drewniane 6 i 7,streamery Boleniowe.Trwają również rozmowy z Krzysztofem na temat moich wędek firmowych.Myślę że się dogadamy jak będą  to będą dostępne do strzału na stanie będzie zawsze ok.10 patyków tak na początek.Design bardziej stonowany żeby nikt nie miał kłopotu z wizualnym dopasowaniem pod multiplikator czy kołowrotek spinningowy.Podobnie do wędek Ewergreena.

Rasta szkoda bo git wabik był...ale dwa mam a ze względu na konstrukcję i sposób pracy nie postradam ich zbyt szybko (mam nadzieję) o kijkach rozmawialiśmy już wcześniej i mam nadzieję,że Ci się powiedzie to przedsięwzięcie...a widzę,że już się pojawiły poza Krakowem w sprzedaży blanki Krzysztofa (przynajmniej w jednej pracowni widziałem)pzdr



#5178 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 15:59

Tak te z ostatniej fotki mierzą ok.8cm.Robię dzisiaj większą partię.Uzbrojenie jest zmienione.Podnosi to cenę woblera w granicach 5zeta.Tanie kotwice i kółka odeszły do historii.

Tomek ,czy ja kiedyś mówiłem coś o cenie Twoich woblerów.

Dla mnie liczy się że jest taki jak ja chcę i tyle,lepiej jak są uzbrojone konkret -nie muszę zmieniać i kombinować.

Odłóż mi kilka tych zz rap-ków ze sterem ,znaczy dołóż do paczki.

Te ostatnie są lux ,nic z nimi więcej nie rób,łybki lubią dużo białego bzuska ;) :D :rolleyes:



#5179 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 16:41

Nie no tak ogólnie/informacyjnie piszę.Dzisiaj wybrałem się żeby trochę ochłonąć.Bolki nie brały ale na 6stki Raptory pięknie biły Kleksy i Okonie.Pech chciał że wziąłem ze sobą tykwę 10-35g i parę ryb mi zeszło.Zabawa też raczej średnia na takim kalibrze ale dobre i to.

Załączony plik  P1110289.JPG   75,04 KB   135 Ilość pobrańZałączony plik  P1110292.JPG   113,08 KB   126 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 01 lipiec 2013 - 16:42


#5180 OFFLINE   Gigi

Gigi

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 16:45

Piekne Tomku  na rybach sie znasz na woblerach sie znasz moz za fotografowanie sie wezmiesz?-ladne zdjecia tylo do gazetki!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)