Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#641 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 05 czerwiec 2011 - 17:01

no to jak pytac ? brzmi pytanie :lol:

#642 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 05 czerwiec 2011 - 17:05

Nie ważne czy Paweł to źle ujął czy ja źle odebrałem.Tak bywa czasem i to jest sprawa między nami a właściwie nie ma sprawy.

#643 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 05 czerwiec 2011 - 17:07

...i tak to zostawiam B)

#644 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 05 czerwiec 2011 - 21:38

Przyjechałem i co widzę , że temat się rozwija . Nie potrzebnie Koledzy . Moja naiwność została nagrodzona . Teraz już będę mniej ufny wobec ludzi . A gwiazdy ? No cóż , jedne jeszcze świecą inne się wypalają a jeszcze inne spadają . Ja jestem cierpliwy i na szczęście nic nie muszę . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie .

#645 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 05 czerwiec 2011 - 21:51

Wyluzuj jasno i wyraźnie masz wytłumaczone.Sam ciągniesz temat a potem piszesz że niepotrzebnie.Może źle odebrałem,może źle Ty to ująłeś-nieważne jak wcześniej napisałem.No chyba że nie chcesz tego pojąć.Twoje tłumaczenie o kropkach na laptopie czy sfloganym monitorze no daj spokój Paweł po co takie pierdoły.Wystarczyło napisać źle zrozumiałeś i tyle temat zamknięty po sprawie,koniec&kropka.Z tego co pamiętam fakt była pomoc z Twoje strony i jesteś bardzo mocno pomocny jeśli chodzi o stronę stricte rzemieślniczą czy filmiki na You Tube i nie tylko,potem była wymiana informacji,wspólne co nie co robiliśmy,było fajnie więc niech tak zostanie.Ja swoją wiedzę aczkolwiek skromną w stosunku do Twojej jeśli chodzi o stronę rzemieślniczo,konstrukcyjną też chętnie przekazuje dalej.Może nie wszystko ale dużą jej część.

#646 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 06 czerwiec 2011 - 08:18

Nie lubię brać udziału w takich dyskusjach ale skoro wywołujesz mnie do tablicy to jeszcze jeden raz Ci odpowiem .
Nie przeżywaj tak Tomku gdy ktoś napisze coś nie po twojej myśli i nie wyzwalaj w sobie pokładów agresji . Często się zdarza , że ktoś zrobi jakąś uwagę pomijając słowa Ach i Och . Jak zauważyłeś zdarzyło się i mi , że zwróciłem na coś uwagę na wskutek tego co widać szczególnie na ostatnim zdjęciu tego nieszczęsnego postu . Może uaktualnij tamtego posta i wymień to zdjęcie i nic nie będzie widać . Na Twoje słowa jakobym planował tu jakąś intrygę odpowiedziałem , przeprosiłem . Użyłem też kilku radosnych sformułowań aby rozładować atmosferę i zamknąć gorące myśli . Twoja odpowiedź na moje wyjaśnienia zamieszczona 4 czerwca Była rozsądna i wydawało mi się , że już nie ma tematu . Brzmiała ona tak :

To też byłem zdziwiony i napisałem że nie spodziewałem się tego po Tobie.Koniec tematu.Może jaki ślepy i głupi w to uwierzy.

Na Twoje słowa Koledzy zareagowali stosownymi pytaniami czy też stwierdzeniami na które odpowiadasz jak odpowiadasz .
Gdy przyjechałem , sprawdziłem pocztę i oczom nie wierzę . Zamiast faktycznie zamknąć temat to poprzez dodanie tych kilku słów nakręciłeś atmosferę . Przeczytałem posty i odpowiedziałem wskazując na bezsens dalszej dyskusji w temacie . Na prawdę już nie chciałem pisać ale skoro gotujesz się w sobie to po raz ostatni Ci odpowiadam i proszę o nie zaognianie i tak już dosyć rozdmuchanych myśli .
Tomku , nie gotuj się i zakończ tą dyskusję , nie poprawiaj wszystkich postów po czasie aby wywołać inne wrażenia , bo to właśnie wygląda na planowanie intrygi . Ja wcześniej pisząc o lakierze na sterach nie miałem niczego złego na myśli i nadal nie kieruję się wobec Ciebie żadnymi uprzedzeniami .
Teraz ja piszę - sprawa zamknięta . Nie będę już odpowiadał w tej rozmowie chyba , że później ale to już przy okazji innych mam nadzieję przyjaźniejszych myśli . Pozdrawiam serdecznie .

#647 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 08:35

Też mam taką nadzieję.A cóż to zmieniło ta edycja dałem tylko dosadnie do zrozumienia że na moich sterach nie ma lakieru.Pawcio nie baw się słowami i chcesz zakończyć temat to go po prostu kończ

#648 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 06 czerwiec 2011 - 08:41

Panowie - robicie świetne woblery, i na tym skupcie swoją energię <_<. Takie poważne chłopy a licytują się na słowa jak dzieci :lol:

#649 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 08:46

Panowie - robicie świetne woblery, i na tym skupcie swoją energię <_<. Takie poważne chłopy a licytują się na słowa jak dzieci :lol:

Fakt Patu aż mi wstyd Embarassed .Paweł graba i zapominamy o sprawie.
Mini Boleniówki kryte mylarem w toku.Będzie parę modeli testowych ;) .Ktoś chętny :D

#650 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 czerwiec 2011 - 09:59

Chętny B)

#651 OFFLINE   Wojtek.mirecki

Wojtek.mirecki

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 10:02

Chętnie przygarnę jakąś sztukę na próbę.
pozdrawiam

#652 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 10:18

:D Trzy za free były przewidziane:
1.Patu
2.lukash10
3.duce13

#653 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 czerwiec 2011 - 11:48

Bomba B)

Kłaniam się.

#654 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 15:09

Następne kroki w Kleniku na korpusie RAPTOR 7cm pod Bolki.

Załączone pliki



#655 OFFLINE   mefik

mefik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Przybylski

Napisano 06 czerwiec 2011 - 15:59

Jezusie ta płetwa toż to płetwa prawdziwego kleniucha...
Coś wspaniałego i to malowanko łuski i te obwódki miodzio.
Bolki będą szaleć.
Gratuluję wspaniałego wyrobu bo designersko wymiata i to chyba najbardziej mi się podoba z wszystkich twoich wobków, ale to chyba zauroczenie przez ta płetwę :D ahhhh.


#656 OFFLINE   TOFIX99

TOFIX99

    "Powsinoga"

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Piotruś Pan

Napisano 06 czerwiec 2011 - 17:27

Normalnie takie same kleksy widziałem dzisiaj pod mostem drogowym na Bugu przy Siemiatyczach..no może miały nie 7 a 15 centymów..SUPER!!!

#657 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 18:16

Jeszcze klopsik dostanie transparent na łuki skrzelowe.No SIECZKA pod Bolki 3,8cm waga 7g-8g w masie skupionej.

Załączone pliki



#658 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 20:44

Uła!!odpowiedź 666.Omalowane pierwsza warstwa.dojdzie jeszcze parę szczegółów.No Panowie:
1.Patu
2.lukash10
3.duce13
Który kolor dla kogo :o

Załączone pliki



#659 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 21:13

oka.

#660 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 07 czerwiec 2011 - 07:05

..mi to ganz egal...brzuszek jest dla bolków, a grzbiecik dla mew :mellow:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych