Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19461 odpowiedzi w tym temacie

#7141 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 12 styczeń 2014 - 06:30

Podobno "normalni" ludzie w zimową  niedziele jeszcze śpią, a "nienormalni" już próbują realizować swoje "szaleńcze" pomysły.

Prawdę napisałeś o wzorowaniu się na najlepszym z twórców. Czekam (zapewne nie tylko ja) na finał pracy nad R75 i ZZ, może podejmę wyzwanie 

 połowów z BS-em choć to dla mnie czarna magia.



#7142 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 06:45

Podobno "normalni" ludzie w zimową  niedziele jeszcze śpią, a "nienormalni" już próbują realizować swoje "szaleńcze" pomysły.

Prawdę napisałeś o wzorowaniu się na najlepszym z twórców. Czekam (zapewne nie tylko ja) na finał pracy nad R75 i ZZ, może podejmę wyzwanie 

 połowów z BS-em choć to dla mnie czarna magia.

Raptor8BS to jest chyba najłatwiejszy wobler w prowadzeniu.Trzeba tylko słuchać/czytać co Tomy pisze.Rzut w poprzek nurtu,sprowadzanie na napiętej lince,wolne tempo zwijania tzn.likwidacja większych luzów na lince żeby mieć non stop kontakt,od czasu do czasu delikatnie go tyrpnąć szczytówką.Bolki zbierają to jak muchę z powierzchni.

Taka próba opalizacji na korpusie.Tak będzie wychodził z formy.Jeszcze dojdzie malowanie.Przewidziana wersja ze sterem Raptor75 i bez steru ZZ'Rap75. Dwoma woblerami o różnej pracy można ogarnąć praktycznie każdą miejscówkę.Przykładowo R7-expres,łowienie pod prąd przy opasce,wstawianie w warkocz itp.ZZ'Rap-łowienie wachlarzem,z prądem.opad i jerkowanie.

Załączony plik  P1150983.JPG   60,57 KB   9 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 12 styczeń 2014 - 06:59


#7143 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 12 styczeń 2014 - 07:23

Dzięki Tomy za błyskawiczną lekcję, wątek czytam z uporem maniaka i otwartym dziobem zdziwionego 3latka.

Doszedłem do str 200 , i ten natłok ciągłych nowości, info o technikach w ich prezentacji mnie zamulił stąd stwierdzenie o czarnej magii.

Opal zarąbisty, czekamy na finał.



#7144 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 07:25

Dzięki Tomy za błyskawiczną lekcję, wątek czytam z uporem maniaka i otwartym dziobem zdziwionego 3latka.

Doszedłem do str 200 , i ten natłok ciągłych nowości, info o technikach w ich prezentacji mnie zamulił stąd stwierdzenie o czarnej magii.

Opal zarąbisty, czekamy na finał.

Jurkan tu masz to lepiej opisane.

http://www.tomysbait...s-w-akcji!.aspx



#7145 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 12 styczeń 2014 - 07:26

Tomy coś nie mam szczęścia do tych Twoich przynet ;p wczoraj wybrałem sie na okonie. Namierzylem ryby na 8m wodzie. Pomyślałem ze pośle tam leviatana zanderka wertykalnie... Po kilku rzutach jakiś szczupaczy bydlak go dorwal. Po około 10min walki plecionka poszła sie je.... Niestety na okoniowce i plecioneczce 4kg nie za wiele mogłem zrobić. Przylowilem juz kilka 90+ na okoniowke i mogę powiedzieć ze to co zabrało mi zandera było naprawdę duże.... Szkoda.. myślę ze to będzie spoko przyneta na szczupaki na wiosnę.

#7146 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 12 styczeń 2014 - 07:31

Przeczytałem, jest super.Dzięki .



#7147 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 07:42

Tomy coś nie mam szczęścia do tych Twoich przynet ;p wczoraj wybrałem sie na okonie. Namierzylem ryby na 8m wodzie. Pomyślałem ze pośle tam leviatana zanderka wertykalnie... Po kilku rzutach jakiś szczupaczy bydlak go dorwal. Po około 10min walki plecionka poszła sie je.... Niestety na okoniowce i plecioneczce 4kg nie za wiele mogłem zrobić. Przylowilem juz kilka 90+ na okoniowke i mogę powiedzieć ze to co zabrało mi zandera było naprawdę duże.... Szkoda.. myślę ze to będzie spoko przyneta na szczupaki na wiosnę.

Jak by co to jest z czego dorobić :D

Załączony plik  P1160002.JPG   48,44 KB   6 Ilość pobrań

Gotowe-teraz będę oczka czyścił no i taniej niż Zandery.

Załączony plik  P1160001.JPG   55,88 KB   6 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 12 styczeń 2014 - 07:42


#7148 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 07:45

Maniek66 już niedługo wobki do Ciebie polecą.

Załączony plik  P1150997.JPG   46,28 KB   6 Ilość pobrań

 


  • Manniek66 lubi to

#7149 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 07:46

Dobra idę się kimnąć.Nocka zeszła.



#7150 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 07:48

Przeczytałem, jest super.Dzięki .

Takich artykułów i filmów w tym roku na mojej stronie będzie sporo.Zapraszam.



#7151 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 12 styczeń 2014 - 08:09

Dobra idę się kimnąć.Nocka zeszła.


Przyszła 8 i kolejny z trojaczkow wsiada za stery? Tomy narazie nie potrzebuje, dzięki :) nam sporo nowości swoich w tym sezonie do potestowania ale napewno zanderek będzie dostawał swoją szansę :)

#7152 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 12 styczeń 2014 - 08:31

Śpij spokojnie i nie śnij o nowych projektach bo sen będzie koszmarny i krótki.



#7153 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 09:34

E...nie usnę.Robótka na dziś.Raczki i Cierniki Samczyk oraz jego gorsza połowa.

Załączony plik  P1160004.JPG   48,68 KB   14 Ilość pobrań

 

 

 


  • White Fish lubi to

#7154 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 12 styczeń 2014 - 14:05

A jednak próbowałeś śnić. Tworzyć, tworzyć ponad wszystko( z czymś mi się to kojarzy) oczywiście w pozytywie.

Muszę wrócić do cierników w wątku, może polubią go moje garbusy.



#7155 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 15:10

Nie mogłem spać bo mam potworną grypę.Chyba hiszpanka albo jaka świńska.Leczę się mlekiem z czosnkiem.Najpierw żona się pochorowała więc jej się dostało że mnie zaraziła.Wczoraj było tragicznie ale teraz już odpuszcza.Tak z 3dni będzie trzymać.Znajomy lekarz był zalecił jakieś para leki to nie jest dobre wyjście.Swoje wiem a z chemii i farmakologii byłem wręcz wybitny choć nie kształcony w tym kierunku.Takie hobby.Mleko z czosnkiem da radę o ile się w to wierzy bo 99% skuteczności to wiara w skuteczność.Człowiek wiarą może wszystko.Przykładowo-kumpel ostatnio nawalił się nospą bo mu ktoś powiedział że się da i jest super.Tym czasem jest to niemożliwe,choć zawiera papawerynę która jest opiatem tyle że pozbawionym właściwości narkotycznych.Można się co najwyżej poczuć nad przeciętnie wyluzowanym i odprężonym.     



#7156 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 12 styczeń 2014 - 15:25

 

 

Swoje wiem a z chemii i farmakologii byłem wręcz wybitny

 To już chyba wiem skąd wzioł sie twój nick @aptekarz (tylko nie pamietam czy to na tym forum czy innym było)



#7157 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 16:11

Aptekarz to jest ksywa z wojska ale to bardziej z precyzji/celności się wzięło+zdolności farmakologiczne i tak chłopakom wyszło.Potem miałem 2 Apteki taka zbieżność ale dałem sobie z tym spokój.Za dużo zachodu.Po za tym co ta za przyjemność sprzedawać leki w Polsce ludziom chorym,często starszym,wydającym ostatnie grosze po to żeby przeżyć.Po tym jak refundacja zaczęła obejmować tylko proszki na ból głowy i inne przeważnie tanie,rujnujące wątrobę,trzustkę itd.Sprzedałem to w cholerę mać bo ciężko na sercu było. 

Góra się tym kosztem dobrze bawi ale przyjdzie oj przyjdzie czas Brunona K. :angry:  :angry:  :angry: Wspomnicie moje słowa. 


Użytkownik Tomy edytował ten post 12 styczeń 2014 - 16:13

  • tofik lubi to

#7158 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 13 styczeń 2014 - 06:40

Tomy, jak Twoja czosnkowa walka z chorubskiem ?.

Mam nadzieję ,że i w twj materii robisz postępy.

Nie daj się.

Jerzy



#7159 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 08:24

Powiem szczerze że jeszcze takiego grypska nie miałem.Wczoraj sobie jeszcze dremelem ucho zawiałem.Ciekawe co dzisiaj się stanie.Co tym razem!Złamanie czy może oko se wybije?Ważne że przesyłki spakowane i w sumie odrobiony jestem.Jakoś trzeba na pocztę dojechać. 



#7160 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 13 styczeń 2014 - 08:39

Będziesz zarazki po Polsce rozsylal? ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych