Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19461 odpowiedzi w tym temacie

#7321 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:41

Bardzo fajnie .

Ten ZZ rap 85 design-ersko wyszedł konkret.Dołóż z jednego do paczki.Oczywiście ten 85 praca jak tych co mam?



#7322 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:45

Tomy jaka pracę ma ten ZZ rap?
Zajefajne malowanie.

Ten 85 .To tak przy ściąganiu dość mocno zamiata przechodzi w wężową pracę,opad mocne lusterkowanie,podbicie=odejście w bok.

 

Bardzo fajnie .

Ten ZZ rap 85 design-ersko wyszedł konkret.Dołóż z jednego do paczki.Oczywiście ten 85 praca jak tych co mam?

Ich praca jest bez zmian.



#7323 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:46

Krystek od jakiegoś czasu męczy mnie jedno zajebiscie trudne pytanie ;) czy Ty jesteś jakimś madafaka milionerem? W każdym wątku jak sie pojawi coś uklejo podobnego to bierzesz pełnymi garściami. Ile Ty masz wobkow stary? ;)

#7324 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:49

Miodnie więc ,dołóż dwa do paczki.

Dziękuję.



#7325 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:50

Kryst to HitMan a jak wiadomo jest to zajęcie dość intratne. :ph34r:  


Użytkownik Tomy edytował ten post 21 styczeń 2014 - 22:55


#7326 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:57

Krystek od jakiegoś czasu męczy mnie jedno zajebiscie trudne pytanie ;) czy Ty jesteś jakimś madafaka milionerem? W każdym wątku jak sie pojawi coś uklejo podobnego to bierzesz pełnymi garściami. Ile Ty masz wobkow stary? ;)

<br />Ech moja pani do mnie tez tak mówi jak robie, kolejny przelew...... To się nazywa pasją ;-)

#7327 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:58

Krystek od jakiegoś czasu męczy mnie jedno zajebiscie trudne pytanie ;) czy Ty jesteś jakimś madafaka milionerem? W każdym wątku jak sie pojawi coś uklejo podobnego to bierzesz pełnymi garściami. Ile Ty masz wobkow stary? ;)

Ja milionerem no weż...

Czy pełnymi garściami...jak coś mi pasuje i moim rybom to biorę.Trochę tego mam ,kilkadziesiąt różnych wzorów o różnej pracy,wiesz przydaje się.

Boleniowych z półtora tysiaka ,lubię te ryby zaskakiwać Melek.

Braciak i dwaj kumple wiedzą ile tego jest ,ale oczywiście to nie świadczy o tym że jak się ma przynęt w bród to to samo łowi,wiesz o tym dobrze ...

Bolki łowię na 50km odcinku rzeki i paru jeziorach,różnorodność designu ;) a przede wszystkim pracy przydaje się .



#7328 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:13

Kryst to HitMan a jak wiadomo jest to zajęcie dość intratne. :ph34r:  

Żartowniś ;) :ph34r:

 

<br />Ech moja pani do mnie tez tak mówi jak robie, kolejny przelew...... To się nazywa pasją ;-)

W moim przypadku bolenioza to choroba -nieuleczalna .

 

 

 

Melek ,jak nie masz czym łowić to Ci podeślę parę ;) sztuk :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:



#7329 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:16

Widziałem juz gdzieś wcześniej ta liczbę 1,5k. Szok. Licząc średnio 15zl/szt to bedzie 22tys zlociszy ;)

Nigdy nie zlowilem bolenia to nie wiem jak jest ciężko, ale przypuszczam ze jest. To nie szczupak ze pierdyknie na cokolwiek.

Właśnie sobie przypomniałem ze jakieś 2 lata temu zrobiłem zakład z żona ze zlapie szczupaka na lemura - maskotke która mamy w aucie. Będę musiał sie za to zabrać na wiosnę. Lekko go dociazyc, uzbroić i jazda ;) dobry filmik będzie... :P

#7330 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:23

O ho...ra nie pisz głośno bo ja mam głoda a na to nawet niemiarowy szczupak nie palnie. :lol::lol:

Użytkownik Sebo0707 edytował ten post 21 styczeń 2014 - 23:25


#7331 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:25

..a ja sobie jadę jutro ponaparzać z Berylka.Muszę się zrelaksować.



#7332 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:28

Głoda też mam. Ale głód to waga piorkowa. Lemur jest z 5 razy większy. Jak nasiaknie może ważyć konkretnie. Będę musiał zabrać kij do 100g minimum :)

#7333 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:30

Melek ,boleń jak większość rybek drapieżnych ,jak ostro żre to pakuje we wszystko ,ale to teraz się rzadko zdarza ,całe szczęście bo już by ich nie było.

Przyjedż do Polski to sobie złowisz bolka, tu są na pewno :) a nie gdzieś po świecie latasz ;)

Też kiedyś jeżdziłem po świecie troszkę ,ale to Bliski wschód i Bałkany trochę Afryka i takie tam ,nic ciekawego ;)

Zrobiliśmy zamieszanie u Tomka zaraz nas opierdzieli ,przepraszam Tomek za te wywody.

Zdrówka ,wszystkim chorym  ;)  :D  na boleniozę B)



#7334 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:32

Głoda też mam. Ale głód to waga piorkowa. Lemur jest z 5 razy większy. Jak nasiaknie może ważyć konkretnie. Będę musiał zabrać kij do 100g minimum :)

<br />Oj tam podeślę głoda do Tomka tu i tam opalizacje doda obciążenie i będzie nowy łowny wzór Lewiatana :lol::lol::P

Użytkownik Sebo0707 edytował ten post 21 styczeń 2014 - 23:34


#7335 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:39

Melek ,boleń jak większość rybek drapieżnych ,jak ostro żre to pakuje we wszystko ,ale to teraz się rzadko zdarza ,całe szczęście bo już by ich nie było.<br />Przyjedż do Polski to sobie złowisz bolka, tu są na pewno :) a nie gdzieś po świecie latasz ;)<br />Też kiedyś jeżdziłem po świecie troszkę ,ale to Bliski wschód i Bałkany trochę Afryka i takie tam ,nic ciekawego ;)<br />Zrobiliśmy zamieszanie u Tomka zaraz nas opierdzieli ,przepraszam Tomek za te wywody.<br />Zdrówka ,wszystkim chorym ;) :D na boleniozę B)

<br /><br />Oj tam czasem trzeba odskoczni bo temat stał by się zbyt monotonny tematycznie ;)

#7336 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:51

Melek ,boleń jak większość rybek drapieżnych ,jak ostro żre to pakuje we wszystko ,ale to teraz się rzadko zdarza ,całe szczęście bo już by ich nie było.
Przyjedż do Polski to sobie złowisz bolka, tu są na pewno :)


Uwielbiam te dni gdy szczupaki walą jak szalone. Niestety często takie dni spędzam w robocie i tylko dostaje telefony które mi podnoszą ciśnienie. W najlepszy dzień zlowilismy 5 meterkow na łodzi. Znaleźliśmy ryby późno, 11 ryb wyjetych z czego 5 metrowcow jedna 88 i reszta 92-97... Do tego straciłem w zielskach 3 ryby 105+. Po 1,5-2h takiej ostrej jazdy kumpel stwierdza ze obiecał żonie ze wróci szybciej do domu.... i kończymy.... Dwa ost rzuty na miejscowce i 2 ryby po 102cm... Kuzwa nie wierzyłem ze on chce jechać... Takie momenty są nawet rozwodu warte :D

Krystek to zaproszenie na bolki czy mi sie wyfaje? ;>

#7337 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 08:58

Hooligans.

Załączony plik  P1160321.JPG   44,81 KB   41 Ilość pobrań

 



#7338 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 22 styczeń 2014 - 10:51

Hooligans.

attachicon.gifP1160321.JPG

 

Mega fajnie wyglądają



#7339 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 11:28

Uwielbiam te dni gdy szczupaki walą jak szalone. Niestety często takie dni spędzam w robocie i tylko dostaje telefony które mi podnoszą ciśnienie. W najlepszy dzień zlowilismy 5 meterkow na łodzi. Znaleźliśmy ryby późno, 11 ryb wyjetych z czego 5 metrowcow jedna 88 i reszta 92-97... Do tego straciłem w zielskach 3 ryby 105+. Po 1,5-2h takiej ostrej jazdy kumpel stwierdza ze obiecał żonie ze wróci szybciej do domu.... i kończymy.... Dwa ost rzuty na miejscowce i 2 ryby po 102cm... Kuzwa nie wierzyłem ze on chce jechać... Takie momenty są nawet rozwodu warte :D

Krystek to zaproszenie na bolki czy mi sie wyfaje? ;>

Melek ,jak myślisz że będziesz łowił bolki  takiej wielkości i ilości w Polsce co w Ireland  szczupce to :lol: :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Dobra żarcik.

Co do szału zerowania ,jak łowię i się zaczyna szał ,rzadko ale bywa to zona może zapomnieć o mnie .To jest jedyna rzecz (żerowanie bolków) dzięki której nie jestem wstanie dotrzymać słowa .Śrubki mi się odkręcają ;) ,oliwa wylewa :D  i nic więcej nie istnieje :ph34r:

Melek , ja bolków nie potrafię łowić ;) ,tylko czasem próbuję :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Tom ,mam parę Holligansów ,wytargałem na nie na wiosnę w zeszłym roku masę klenio jazi ,tyle że do 40cm z pod łódek w porcie u nas...

Braciak mnie musiał siłą zabierać żeby w końcu z  portu wypłynąć :)


Użytkownik Krystekwolf edytował ten post 22 styczeń 2014 - 11:32


#7340 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 22 styczeń 2014 - 15:47

Co do szału zerowania ,jak łowię i się zaczyna szał ,rzadko ale bywa to zona może zapomnieć o mnie .To jest jedyna rzecz (żerowanie bolków) dzięki której nie jestem wstanie dotrzymać słowa .Śrubki mi się odkręcają ;) ,oliwa wylewa :D i nic więcej nie istnieje :ph34r:


Haha skąd ją to znam :D wypadki ciezarowek, zepsuty silnik i 3h wioslowania pod wiatr i później symulowane zakwasy. Pewnie znalazło by sie jeszcze kilka takich zdarzeń losowych ;)

Melek , ja bolków nie potrafię łowić ;) ,tylko czasem próbuję :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ja też nie potrafię hahaha. To popróbujemy razem one day ;p




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych