Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19461 odpowiedzi w tym temacie

#7621 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 13 luty 2014 - 10:02

A co Ty jeszcze chcesz naświetlać ?

Tu już chyba wsio widać ...



#7622 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 13 luty 2014 - 12:17

W realu dużo lepiej to wygląda.Fotki na stronę zrobię nad wodą.



#7623 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 13 luty 2014 - 14:01

Leviathan11.

Załączony plik  P1160879.JPG   54,69 KB   10 Ilość pobrańZałączony plik  P1160880.JPG   62,06 KB   10 Ilość pobrań

 

 


  • joker i Przemek lubią to

#7624 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 13 luty 2014 - 14:22

W realu dużo lepiej to wygląda.Fotki na stronę zrobię nad wodą.

Najlepiej to i tak wygląda w pysku ryby. My w tym roku porobimy eksperymentów z fotami .

Celem jest i tak nakręcenie brania na bez stera ,mamy taki moment ,ale widać tylko wir po  zasysającej rapie.

A chcemy żeby to wyszło super ,więc trochę kombinowania będzie.

Pewnie najlepiej będzie to widać przy sporej przynęcie jak ZZRap 85 BS jerk.

Za każdym razem branie na bez stera spod samej powierzchni jest widowiskowe,więc powinno to wyjść fajowo.



#7625 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 13 luty 2014 - 16:05

 

Pewnie najlepiej będzie to widać przy sporej przynęcie jak ZZRap 85 BS jerk.

 

To ja robię coś takiego??? :huh: Ja pieprze róbcie chłopy jakieś archiwum bo to różnie może być.

Mrówa Jumbo-smużak 3,5cm waga 5gram lata wściekle a do tego pływający.

Załączony plik  P1160882.JPG   63,27 KB   8 Ilość pobrańZałączony plik  P1160884.JPG   65,92 KB   8 Ilość pobrań


  • Ricci lubi to

#7626 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 13 luty 2014 - 16:46

To ja robię coś takiego??? :huh: Ja pieprze róbcie chłopy jakieś archiwum bo to różnie może być.

(...)

Archiwum "X"

:D  :D  :D  :D  :D



#7627 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 13 luty 2014 - 18:31

Raptor8BS L.C. po pierwszych kolorkach.

Załączony plik  P1160900.JPG   63,99 KB   15 Ilość pobrań

 

 

 


  • Przemek i Krystekwolf lubią to

#7628 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 13 luty 2014 - 18:57

To ja robię coś takiego??? :huh: Ja pieprze róbcie chłopy jakieś archiwum bo to różnie może być.

(...)

Tomek co Ty kombinujesz , stosunkowo niedawno czytałem ten wątek od dechy do dechy i widzę ,że od tygodnia następuje w Tobie jakaś przemiana. R8BS L.C. już full real to co będzie na finiszu?


Użytkownik jurkan edytował ten post 13 luty 2014 - 19:00


#7629 OFFLINE   kmb

kmb

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaOtwock
  • Imię:Krystian

Napisano 13 luty 2014 - 20:57

Właśnie ostatnio zastanawiałem się czy ty Tomy pamiętasz te wszystkie typy i nazwy woblerów które zrobiłeś. Ale fajnie byłoby zebrać Twoje dotychczasowe produkcje w jedną całość w taki powiedzmy "katalog". Ja akurat nie ogarniam tych wszystkich nazw chociaż wątek śledzę od dłuższego czasu, bardziej tak na wygląd się domyślam :unsure:



#7630 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 14 luty 2014 - 05:48

Może miało by to sens.Fakt zrobiłem sporo różnych konstrukcji.Dużo jest też jednorazowych krótkich serii do których nie wracam.Teraz głównym celem jest ZZ"Rap75 wobler boleniowy [odbitka z Uklejki] który mnie sponiewierał ale w końcu wyszło to co chciałem i na nim nauczyłem się jak i co.Następne-większy i mniejszy model-pójdą już dużo łatwiej i bez stresu.Głownie tym się zajmę w 2014.Potem co sezon będzie wypuszczany następny nowy wzorek.Sumując-mniej modeli ale w większej ilości,jeszcze bardziej wypasione i drożej.Ceny nie będą z kosmosu :) .Woblery dostaną opakowania,uzbrojenie z najwyższej półki i film poglądowy z połowu Bolenii na nie.

A!jeszcze bym zapomniał.Wszystkie moje woblery Boleniowe będzie można obsłużyć 1wędką [no chyba że ktoś jest "cudok" to 10patyków będzie dla niego mało]  która będzie dostępna  w wersji-castingowej.Na jakim blanku będą w/w kije jeszcze nie wiem.Muszę to dokładnie przemyśleć.pomacać,połowić i wtedy padnie albo na blanki FA albo na X-Zogę. 


Użytkownik Tomy edytował ten post 14 luty 2014 - 06:59

  • Ricci lubi to

#7631 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 14 luty 2014 - 10:12

Ćwiczę sobie malowanie Okonka.

Załączony plik  P1160903.JPG   58,51 KB   12 Ilość pobrań


  • woblery z Bielska lubi to

#7632 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 14 luty 2014 - 12:44

To ja robię coś takiego??? :huh: Ja pieprze róbcie chłopy jakieś archiwum bo to różnie może być.

Ja to mam nawet takie konstrukcje od Ciebie że sam nie ogarniam.

 

Nie tak dawno podczas testowania ;) nowych konstrukcji od Ciebie znalazłem dwa nowe ,stare :P Levki B) .

 Konstrukcja ani rozmiar nie był pokazany na forum :ph34r: i nie oddam ich za boga .A to nie wszystko co mam pod stołem B)

Wprawdzie są tylko dwa ,ale nie chcę ich rozpowszechniać :ph34r: ,jak pozbędę się jednego w nieoczekiwany sposób :wacko:  ,to będę kombinował i Cię molestował.

 

Raptor8BS L.C. po pierwszych kolorkach.

attachicon.gifP1160900.JPG

A z tymi co chcesz jeszcze robić ?

Wyglądają konkret .

Tom powiedz... dałbyś radę zrobić takiego pływaka jak te i w takim designie ?

Patrzyłem na te monitory i albo oczo....albo jak bombki z choinki wyglądają ,nic ciekawego.



#7633 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 14 luty 2014 - 12:58

Monitory toną.Można zrobić pływaka jak np.Sammy ale praca oryginału dla mnie jest dziwna.Może na wodzie stojącej to to można poprowadzić jak na filmie ale w nurcie to jest kaplica nie mówiąc o lotności która jest tragiczna a z casta  to już całkiem.

ZZ"Rap85 ma kształt monitora ale jest dużo cięższy mimo to łatwo go poprowadzić przy powierzchni.ZZ'Rap65 to samo a wyprawia przy podbiciu cuda.Zastanawiam się czy aby nie za mocno odbija-Bolki mogą mieć problem z wycelowaniem :)


Użytkownik Tomy edytował ten post 14 luty 2014 - 13:00


#7634 OFFLINE   szyspinek17

szyspinek17

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Szymon
  • Nazwisko:Kabaciński

Napisano 14 luty 2014 - 13:17

Malowanie okonka kapitalne !!!!!



#7635 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 14 luty 2014 - 13:22

Monitory toną.Można zrobić pływaka jak np.Sammy ale praca oryginału dla mnie jest dziwna.Może na wodzie stojącej to to można poprowadzić jak na filmie ale w nurcie to jest kaplica nie mówiąc o lotności która jest tragiczna a z casta  to już całkiem.

ZZ"Rap85 ma kształt monitora ale jest dużo cięższy mimo to łatwo go poprowadzić przy powierzchni.ZZ'Rap65 to samo a wyprawia przy podbiciu cuda.Zastanawiam się czy aby nie za mocno odbija-Bolki mogą mieć problem z wycelowaniem :)

Tomek ,tseba :P łowić z łajby :D  i wtedy daleko zucać nie tseba :lol: :lol:

Jak te bananki dolecą do nas to my sobie ustawimy je na bolki :D my z nimi mamy specjalne układy.Jak nie mogą trafić to się spotykamy i dogrywamy jak im lepiej :ph34r: B)

Żebyśmy wszyscy byli choć trochę zadowoleni ,oni wracają do wody, a my mamy uciechę ,dobry układ nie ? :P :D :lol: :lol: :lol:

Lubię wariatami łowić ,a ten ZZ Rap 85 faktycznie łatwo wychodzi do powierzchni .Zobaczymy jak w niego będą trafiały,no i jego przewaga jest  ,oczywiście dla mnie , to że tonie właśnie.No po testujemy je w tym roku :) ,konkretnie ...

Ps.opancerzaj banany i dawaj ,bo czekamy na nie .


Użytkownik Krystekwolf edytował ten post 14 luty 2014 - 15:37


#7636 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 14 luty 2014 - 15:21

Tomy,

ten okoń wygląda jak zdechlak(był żywy) na wielkanocnym koronkowym obrusie. 100% natural tylko dla czego w sepii jak na nagrobkowe foto ?



#7637 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 14 luty 2014 - 15:52

W sepii bo to ćwiczenia i kolorki w sumie dobre ale to jeszcze nie to.Musi być jak żywy.



#7638 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 14 luty 2014 - 16:52

Tomek jak możesz do dorzuć ZZ65 do mojej paczki i podaj oprocentowanie kredytu na 6 m-cy :D  :)  B)

W temacie okonia wychodzi jak zwykle " muszę poprawić naturę bo okonia to stworzyła niezbyt pięknego" :lol:  :lol:  :lol:



#7639 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 14 luty 2014 - 19:13

Tomek ,tseba :P łowić z łajby :D  i wtedy daleko zucać nie tseba :lol: :lol:

Jak te bananki dolecą do nas to my sobie ustawimy je na bolki :D my z nimi mamy specjalne układy.Jak nie mogą trafić to się spotykamy i dogrywamy jak im lepiej :ph34r: B)

Żebyśmy wszyscy byli choć trochę zadowoleni ,oni wracają do wody, a my mamy uciechę ,dobry układ nie ? :P :D :lol: :lol: :lol:

Lubię wariatami łowić ,a ten ZZ Rap 85 faktycznie łatwo wychodzi do powierzchni .Zobaczymy jak w niego będą trafiały,no i jego przewaga jest  ,oczywiście dla mnie , to że tonie właśnie.No po testujemy je w tym roku :) ,konkretnie ...

Ps.opancerzaj banany i dawaj ,bo czekamy na nie .

Banany to jeszcze tydzień pracy nad nimi.Opalizacja i malowanie już jest.Dzisiaj maluje oczy.Tak z 3-4 razy bezbarwny i gotowe.5sztuk na Płock odłożone.Robię w nocy bo psa mam chorego,ma już swoje lata moje oczko w głowie.Żona przyjedzie to mnie zmieni.

Tomek jak możesz do dorzuć ZZ65 do mojej paczki i podaj oprocentowanie kredytu na 6 m-cy :D  :)  B)

W temacie okonia wychodzi jak zwykle " muszę poprawić naturę bo okonia to stworzyła niezbyt pięknego" :lol:  :lol:  :lol:

Ok.



#7640 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 15 luty 2014 - 07:58

Banany to jeszcze tydzień pracy nad nimi.Opalizacja i malowanie już jest.Dzisiaj maluje oczy.Tak z 3-4 razy bezbarwny i gotowe.5sztuk na Płock odłożone.Robię w nocy bo psa mam chorego,ma już swoje lata moje oczko w głowie.Żona przyjedzie to mnie zmieni.

Ok.

Tomy, teraz rozumiem ,co się dzieje ja też mam oczko w głowie (york 3lata-kochany cudak).Dbaj o członka rodziny, trzymam kciuki za pupila.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych