Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19465 odpowiedzi w tym temacie

#11241 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 31 styczeń 2015 - 20:21

nie rozumiem ...

Na jb i w życiu szacunek do ludzi powinien być rzeczą świętą szczególnie jeśli się korzysta z pomocy tych ludzi. Wniosek z wypowiedzi Tomka jest taki, że niektuży maja tę świętość w d.....e więc trzeba najpierw ludzi "prześwietlić" potem przeprowadzić "segregację rasową" tzn oddzielić "ziarno od plew" i ewentualnie tylko "ziarenkom" pomagać. (żal d...e ściska)

Sorry Tomy za OT



#11242 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 31 styczeń 2015 - 23:45

Nowość.Mini Jazgarzyki.

 

Załączony plik  P1260126.JPG   82,27 KB   19 Ilość pobrańZałączony plik  P1260122.JPG   64,23 KB   16 Ilość pobrań

 


Użytkownik Tomy edytował ten post 01 luty 2015 - 00:09

  • jurkan i ezehiel lubią to

#11243 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 01 luty 2015 - 00:23

Dasz parametry mini jazgarzy

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

#11244 ONLINE   Zyga102

Zyga102

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 01 luty 2015 - 08:22

Na jb i w życiu szacunek do ludzi powinien być rzeczą świętą szczególnie jeśli się korzysta z pomocy tych ludzi. Wniosek z wypowiedzi Tomka jest taki, że niektuży maja tę świętość w d.....e więc trzeba najpierw ludzi "prześwietlić" potem przeprowadzić "segregację rasową" tzn oddzielić "ziarno od plew" i ewentualnie tylko "ziarenkom" pomagać. (żal d...e ściska)

Sorry Tomy za OT

 

Jurku, popieram Twój osąd absolutnie.


  • jurkan lubi to

#11245 OFFLINE   Rudy

Rudy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 71 postów
  • LokalizacjaKnurów

Napisano 01 luty 2015 - 09:58

Rozmowa nie ma sensu po co mieszać ten badziew. Tomy pamięta na pewno inne forum które już nie istnieje a padło z nadmiaru przewrażliwionych moderatorów. A była taka sielanka.

Zawsze oglądam kilka razy dziennie forum a to że mało piszę to wynik złych doświadczeń.

Tomku wracając do tematu Super rybki i niedościgniony design. Na fejsie już od dawna otrzymuję twoje nowości i innym też polecam . Pozdrawiam.



#11246 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 01 luty 2015 - 10:10

Tu akurat do moderacji/administracji nic nie mam.No tam to było  :D  faktycznie.Obiło mi się o uszy że admin z tamtego forum dostał ciężki w....ol. Żyje to to jeszcze?


Użytkownik Tomy edytował ten post 01 luty 2015 - 10:11


#11247 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 01 luty 2015 - 14:13

Dasz parametry mini jazgarzy

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

ok.5cm.Bardzo mały wobek.Waga nie wiem.około 6g.Praca-tylko do opadu ewentualnie wachlarz w rzece.Tak jak Okonki woblery raczej na własny użytek.Wymagają dużego wkładu pracy i cena wychodzi dość wysoka.Oczywiście jak się trafi "desperat"  i zapłaci to sprzedam.

Ja tego typu konstrukcjami łowię też w mocnym uciągu.Rzucam lekko pod prąd i jadę opad z wachlarzem,czasem obstukuje dno i efekty mam bardzo dobre ale nie kazdego można przekonać żeby się przestawił na takie łowienie.No to nie będę się przecież chlastał.Ten który spróbował i mimo braku przekonania próbował to po pierwszej rybie już zawsze wraca po woblery i często odrzuca typowe konstrukcje.Takie łowienie to nie jest mój pomysł.Podopatrzyłem  na you tube jak łowią w ten sposób na wędki SUL,XUL. 

Załączony plik  P1260096.JPG   74,06 KB   11 Ilość pobrańZałączony plik  P1260098.JPG   68,95 KB   11 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 01 luty 2015 - 14:32


#11248 OFFLINE   urasenty

urasenty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Daniel

Napisano 01 luty 2015 - 14:24

Tomy a będą jeszcze mrówy??



#11249 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 01 luty 2015 - 14:26

Tomy a będą jeszcze mrówy??

Mrówy będę zawsze  :) .



#11250 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 01 luty 2015 - 15:03

Raptor7BS-2015.

 

Załączony plik  P1260144.JPG   45,27 KB   10 Ilość pobrań


  • siwypike, Del Toro i jurkan lubią to

#11251 OFFLINE   Rudy

Rudy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 71 postów
  • LokalizacjaKnurów

Napisano 01 luty 2015 - 16:12

Tu akurat do moderacji/administracji nic nie mam.No tam to było  :D  faktycznie.Obiło mi się o uszy że admin z tamtego forum dostał ciężki w....ol. Żyje to to jeszcze?

Nie Borsuk podarował sobie na razie wskrzeszenie forum .



#11252 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 01 luty 2015 - 23:36

Nie Borsuk podarował sobie na razie wskrzeszenie forum .

i niech się tego trzyma  :lol:



#11253 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 01 luty 2015 - 23:43

Ladne te raptorki nowe. Tydzien mnie nid bylo, a tu prosze, ile sie dzieje. Do przodu:)

#11254 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 01 luty 2015 - 23:51

Ladne te raptorki nowe. Tydzien mnie nid bylo, a tu prosze, ile sie dzieje. Do przodu:)

Tak,dzisiaj zalałem formę z tym korpusem tylko część tylna mu lekko dźwignąłem do góry i dodałem ogon.Będą odlewane pierwsze gumy.Okonia też miałem robic pod slikon ale narazie nie wiem czym na tej gumie paski pomalować to odpuściłem.Będą za to Jagarze w silikonie-przynajmniej dwa rozmiary 5-7cm.Mniej więcej wiem coś mi świta jak je zrobić,jakich barwników użyć.


  • MarcinZet lubi to

#11255 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 02 luty 2015 - 00:00

Ladne te raptorki nowe. Tydzien mnie nid bylo, a tu prosze, ile sie dzieje. Do przodu:)

Jeszcze muszę Bazyllosowi i Tobie zrobić te okonki w wersji popper.Tylko to większa robota.Trzeba je poszerzyć przynamniej z przodu.Może Zelldo namówię ale teraz działa tyle wzorów że chyba się załamie. :) .Zdolny chłopak z jerków pod zębatego będziecie bardzo zadowoleni.Dzisiaj już były na testach.Zelldo je wodował ja już staruszek i szybko marznę  :D


Użytkownik Tomy edytował ten post 02 luty 2015 - 00:02

  • MarcinZet lubi to

#11256 OFFLINE   MarcinZet

MarcinZet

    GO BARBLESS!!!

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2749 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Zawora

Napisano 02 luty 2015 - 00:08

Jeszcze muszę Bazyllosowi i Tobie zrobić te okonki w wersji popper.Tylko to większa robota.Trzeba je poszerzyć przynamniej z przodu.Może Zelldo namówię ale teraz działa tyle wzorów że chyba się załamie. :) .Zdolny chłopak z jerków pod zębatego będziecie bardzo zadowoleni.Dzisiaj już były na testach.Zelldo je wodował ja już staruszek i szybko marznę  :D

No, to byłoby pięknie.

 

Mam nadzieję, że @Zelldo pamięta o mnie i innych lajtowych zwolennikach jerków - tak do 3/4oz poprosim...

 

Dawajcie Panowie, mało czasu już zostało do sezonu!!!!


  • Zelldo lubi to

#11257 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 02 luty 2015 - 00:15

No, to byłoby pięknie.

 

Mam nadzieję, że @Zelldo pamięta o mnie i innych lajtowych zwolennikach jerków - tak do 3/4oz poprosim...

 

Dawajcie Panowie, mało czasu już zostało do sezonu!!!!

3/4 oz to dziewiąteczka Ci siądzie.Miał być jeden kooperacyjny wabik ale tak jakoś nam razem po drodze że do strzału są już dwa a w planach następne.Odbitki ryb na tą chwilę to już wychodzą tak że lepiej się nie da.Mnóstwo mi to nerwów i kasy zeżarło ale w końcu wypracowałem metodę która daje idealną kopię ryby.Modyfikacje korpusu która jest konieczna do uzyskania naprawdę odjazdowej pracy jerka,Zelldo opanował bez problemowo.

Myślę że będzie dobrze.

Oczywiście nie byłbym sobą gdybym w spokoju działał.Po opanowaniu odbitek,żywic,mikrobalonów itd.wymyśliłem sobie że silikoooony będę robił.


Użytkownik Tomy edytował ten post 02 luty 2015 - 00:21

  • Del Toro i jurkan lubią to

#11258 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 02 luty 2015 - 00:16

Jaki będzie największy jerk w ofercie ?



#11259 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 02 luty 2015 - 00:23

Matt planujemy pstrąga 18cm ale nie mam gdzie takie szkuta kupić.Kwestia czasu.Odbitki wychodzą świetnie.Jaki Twoim zdaniem big bait byłby dobry.Bujo już nie pytam bo ten to by łowił na jerki 40sto centymetrowe :lol:  



#11260 OFFLINE   Maciek1

Maciek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 365 postów
  • LokalizacjaDublin

Napisano 02 luty 2015 - 00:38

Fajne te twoje cudeńka , a w temacie jerków myślę że 10 cm to minimum w okolicach 15 cm było by super , jak tylko coś w taki rozmiarze powstanie to pewnie na kilka bym się zapisał.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych