Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#1641 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 30 marzec 2012 - 23:10

Witam wszystkich.
Od kilku dni przeglądam ten wątek od początku. Widać ogromny postęp w malowaniu woblerów. Jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno jakości wykonania detali jak i perfekcyjnym malowaniem. To rękodzieło powinno być wystawiane w gablotce jako dzieło sztuki :D Skuteczność ich jest na pewno niepowtarzalna co widziałem na załączonych zdjęciach. Chylę czoła przed Tomy, jesteś absolutnie najlepszym producentem woblerów jakiego znam. Z niecierpliwością czekam na kolejne pomysły mistrzu :D

CIZES :huh: to chyba lekka przesada ale miło się to czyta :D


#1642 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 30 marzec 2012 - 23:30

Jedno jest pewne zajeb.... dobre woblery robisz i mam nadzieje ze tez dozyje takiej wprawy i perfekcji :D

#1643 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 31 marzec 2012 - 00:21

No przy baryłce można poszaleć z frezowaniem.Tym czasem męczę się z okoniem.Tak z grubsza wyskrobany i już dość na dziś bo znowu mnie świt zastanie :D


Tomku a co z tym okoniem ?

#1644 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 08:05

:D wylądował w tzw.pudle rozpaczy i porażek.Woblery rzeźbione są w planie ale sztuki pojedyncze,mam takie zamówienie na Mongolskie Tajmienie.Mają to być imitację ryb i szczura[nowe wyzwanie].Gryzoń musi być w futrze myślę że zastosuje do niego syntetyki. :D

#1645 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 09:27

Jaziówki ok.3cm waga 2,5g i 4g.Pierwszy model to pływający smużak,drugi tonący.Oba charakteryzują się mocną pracą i stabilnością w nurcie.


Załączone pliki



#1646 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 31 marzec 2012 - 11:51

Parę lat temu widziałem woblery które wróciły z wakacji w Mongoli istna masakra , Tajmenie wyrywały z nich całe stelaże zostawał druty z obciążeniem i kawałkami pomalowanej pianki a dodam ze były to głównie woblery najbardziej znanego Polskiego producenta na S.. słynące z wytrzymałości także nie lada wyzwanie przed tobą , ale kto inny miałby temu podołać jak nie mistrz Polskiego Lurebuilding nr 1 .
Często czytam twój wątek i mam wrażenie ze z tego cukru sypanego na twe wpisy cukrzycy mógł byś dostać ale jak tu nie chwalić zawsze coś nowego zawsze dopieszczone i wychuchane :D gratuluje talentu .

#1647 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 31 marzec 2012 - 21:21

Kiedys na necia znalazłem takie coś zapisałem bo mi sie spodobalo i myslalem zeby zrobic kiedys :

http://img221.imageshack.us/img221/2176/clipboard01gru.jpg

Tomku gdzie kupujesz oczy 3D ?? Twoje sa chyba lepszej jakości niż te co ja używam :D

#1648 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 06:35

Używam standardowych oczek.Szczurek fajny.Ostatnio mi się taki lokator w kuchni zadomowił,kupa wrzasku żebym coś z tym zrobił to mu nakroiłem sera i kiełbasy.Żyje ma się dobrze tylko tak się spasł że nie może z powrotem do rury wleźć i tak został.Żadne żywołapki nie zdają egzaminu.Pies na początku go tam próbował złapać ale teraz to chyba się skumplowali-może go tym serem i kiełbasą przekabacił.

#1649 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5835 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 01 kwiecień 2012 - 10:04

Używam standardowych oczek.Szczurek fajny.Ostatnio mi się taki lokator w kuchni zadomowił,kupa wrzasku żebym coś z tym zrobił to mu nakroiłem sera i kiełbasy.Żyje ma się dobrze tylko tak się spasł że nie może z powrotem do rury wleźć i tak został.Żadne żywołapki nie zdają egzaminu.Pies na początku go tam próbował złapać ale teraz to chyba się skumplowali-może go tym serem i kiełbasą przekabacił.


Tomy, widzę że byśmy się dogadali, ja miałem szczura, ale kupionego, dzikun to musi być coś. Kiedyś widziałem takiego oswojonego, ponoć wybrany z gniazda, potulny jak baranek i też nieźle podpasiony. Ja kiedyś dokarmiałem mysz która weszła do domu na zimę, też chyba nie narzekała bo miała świeże dostawy pod kryjówkę, niestety jak wyjechałem na studia dostała w łeb, ponoć była wielkości chomika :D
A jak żona gdzieś pojedzie to sobie sprawię takiego kolegę. B)
wujek

Załączone pliki



#1650 OFFLINE   damian22777

damian22777

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 10:36

Tomy, woblery pierwsza klasa.
W pierwszych stronach tematu wrzuciłeś zdjęcia jerków i woblerów na szczupaki a teraz o takich/podobnych do nich cicho- nie łowisz już tych ryb?

#1651 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 11:51

No nie da się robić wszystkiego.Szczupaków po za tym nie łowię.Boleń to mój gatunek.no czasem Jaź/Kleń.Kocham tą rybę i rzeki tylko rzeki.Tam mi się inaczej oddycha.

#1652 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 12:49

Raptor5 5cm waga ok.8gram.Praca Boleniowa drgająca,bardzo stabilne i lotne.Gotowe wstawię za ok.tydzień.

Załączone pliki



#1653 OFFLINE   Wędkarz87

Wędkarz87

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1347 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 19:08

Przepiękne :D

#1654 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:30

Ta seria będzie w rozmiarach 5cm,6cm i może 7cm

#1655 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:36

Taka 5-teczka będzie świetna na letnie bolki :D

#1656 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:46

5tki już połowiły w 2011r ale były z jedną kotwą.Teraz mają dwie przez co lepiej chodzą,stabilne na maxa.Po za tym w zeszłym roku miałem na ten wzorek Jazia który był gabarytów dobrego Bolenia,myślę że przy obecnym uzbrojeniu byłyby jego fotki a tak pomachał mi ogonem na pożegnanie.Trochę mojej winy też w tym było bo z przekonaniem że jest to Bolek pod 70 holowałem na luzie,jednak pod brzegiem jak zobaczyłem czerwone płetwy wcięło mnie dosłownie i zamurowało.To wystarczyło Jaśkowi żeby złapać drugi oddech,parę gejzerów i po ptokach.

#1657 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:50

Mądry Polak po szkodzie :wacko: , ja coraz mocniej myślę o jakimś stadku twoich boleniowców :mellow:

#1658 OFFLINE   sol321

sol321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S.

Napisano 01 kwiecień 2012 - 22:01

Tomy a ja to coraz bardziej myślę o wybraniu sie z Tobą na rybki i przewertowaniu twoich pudełek.

To co Ty wyczyniasz z tymi drewienkami, farbkami innymi komponentami to jest miazga. Woblerki na początku tego cholernie długiego wątku były zajebiste, a teraz to już nie wiem co powiedzieć. Napisał bym że są idealne, a za 2 miesiące zrobisz jeszcze lepsze i co wtedy ? :mellow:

Masz do tego rękę Gratuluję !

#1659 OFFLINE   obcy91

obcy91

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1649 postów
  • LokalizacjaŻabno
  • Imię:Marek

Napisano 02 kwiecień 2012 - 06:40

Ja jestem ciekaw ich pracy :D szczerze nie uśmiecha mi się przeglądanie tych kilkudziesięciu stron.
Jak masz lub był zamieszczony filmik poprosiłbym :D

#1660 OFFLINE   nowwwak

nowwwak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaTomaszkowice/Kraków
  • Imię:Paweł

Napisano 02 kwiecień 2012 - 08:05

Ja jestem ciekaw ich pracy :D szczerze nie uśmiecha mi się przeglądanie tych kilkudziesięciu stron.
Jak masz lub był zamieszczony filmik poprosiłbym :D


A ja lubię sobie grzebać w tym wątku, nawet po kilkadziesiąt stron czasami;)

Co do myszki, tej kilka postów wyżej, to wobek Oleixa, który też ma tu swoją galeryjkę, a przynety robi również znakomite.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych