Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

shimano curado i St.Croix


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   shogun

shogun

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • Lokalizacjalegnica

Napisano 15 grudzień 2006 - 11:04

Witam wszystkich i pozdrawiam
Jak wyżej. Święta tuż tuż więc sprawiłem sobie mały prezencik czyli wspomniany wyżej sprzęcik (curado 201 DPV oraz kijek St.Croix seri Premier PC 66 MHF2 cw. 10-28g). I przy próbie połączenia obu sprzęcików pojawił się mały problemik - ciężko multik włożyć w uchwyt kija. W zaczepy ucheytu stopka multi wchodzi na jakieś 3-4 milimetry. Zastanawiam się nad podpiłowaniem troszkę stopki shimano aby wchodziła głębiej w uchwyt, bo na razie obawiam się że kołowrotek może wyskoczyć z uczwytu.
Czy macie jakieś inne rozwiązanie które poprawiłoby pewność osadzenia multi w uchwycie kijka St.Croix.
Pozdrawiam

#2 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 15 grudzień 2006 - 11:18

shogun

Miałem podobny przypadek tyle, że w znacznie lżejszym zestawie. Scorpion 1001 dość ciężko i bardzo płytko wchodził w uchwyt st croix avid. Początkowo faktycznie stabilnośc kołowrotka była taka sobie. Ja poradziłem sobie w ten sposób, że poprostu mocniej dokręcam śrubę mocujacą kołowrotek. Narazie działa bez zarzutów, choć do wykrecenia multika potrzeba póżniej siły. Piłowanie stopki odradzam, ze względu, ze na 201 DPV masz gwarancję, a nigdy nie wiesz czy nie bedziesz z niej korzystał. Choc szlifowanie stopki multika napewno pomoże w montowaniu młynka na kiju.
pozd Jerzy

#3 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2291 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 15 grudzień 2006 - 13:36

witam ,
mam 3 wędki st. croix i dwa modele curado 201 i 101
no i jestem troszkę zdziwiony tym co piszecie bo nie miałem najmniejszych problemów z zamocowaniem multików. faktycznie uchwyty w wędkach st. croix wygadają na bardzo spasowane to znaczy po włożeniu multika dokręca się uchwyt tylko trochę co ma wpływ na wygląd ( nie wystający długi gwint ) ale kołowrotki siedzą b. pewnie.
pozdrawiam!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych