Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

kłusownictwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 15 marzec 2012 - 22:06

Witam
Zaczęły się nocne wyprawy sandaczowe :angry:
idąc z dzieckiem po 17 spotkałem dwóch mistrzów udających się w stronę Wisełki z dużą gumą :(
skończyło się na ostrej wymianie poglądów i próbie dodzwonienia się do PSR I POLICJI BEZSKUTECZNIE
DO PSR mam pecha nigdy nikt nie odbiera czy to w Warszawie,Pułtusku,
Siedlcach
jutro podjadę na rzeczną i pogadam co by jakieś wieczorne patrole puścili

#2 OFFLINE   damian22777

damian22777

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 16 marzec 2012 - 15:31

Nawet jakby przyjechali do ci mistrzowie mówiliby, że próbują złowić klenia/jazia/okonia, i niestety z tego co mi wiadomo psr/policja nie mogłaby nic im zrobić.

#3 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 17 marzec 2012 - 02:36

Kilka sezonow temu rozmawiałem z policjantem rzecznym. Przekonal mnie o tym ze ma w rece argumenty, gdy widzi niedozwolona przynete w danym okresie. Pamietam ze konkretnie mnie połozyl na lopatki, iz wystarczy mu spojrzec na zestaw i wali do sadu Grodzkiego z wygrana. Czy to kwiecien czy styczen..On .Nie potrzebuje zadnych swiadkow, tnie rowno.
Bardzo sympantyczny policjant. Namierzyl mnie noca dwukrotnie na nocnym wedkowaniu, czatujac z noktowizorem - a ja polujacy na szczzycie juz zapomnianych przez kłusoli glowkach.


#4 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 17 marzec 2012 - 06:22

Kilka sezonow temu rozmawiałem z policjantem rzecznym. Przekonal mnie o tym ze ma w rece argumenty, gdy widzi niedozwolona przynete w danym okresie


Nie ma takiego miasta, jak niedozwolona w danym okresie przynęta. Nawet jeśli do sądu grodzkiego sprawa trafi, to tylko ciemniak mógłby zostać ukarany. Jedynie instytucja biegłego sądowego w sprawach wędkarstwa mogłaby trochę pomóc. Ale trochę, bo wszystko się zmienia i przecież kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu niewielu się nawet śniło, ze jazia na spinning można..
Ale fajnie, że na swej drodze spotkałeś takiego oddanego jedynie słusznej sprawie policjanta :D

#5 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 18 marzec 2012 - 01:49

Miejmy nadzieje ze moze kiedys.... :wacko:

#6 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 19 marzec 2012 - 22:06

Na szkierach można szczupaka i inne drapieżniki łapać cały rok i nie robią problemów. Jak ktoś siedzi całą zimę i przekłada przynęty nie ma się co dziwić że chce poczuć rybę na kiju. Wiadomo w celach konsumpcyjnych zabronione ale czysto sportowych....


http://www.szkiery.com/

#7 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 20 marzec 2012 - 11:25

Na szkierach można szczupaka i inne drapieżniki łapać cały rok i nie robią problemów. Jak ktoś siedzi całą zimę i przekłada przynęty nie ma się co dziwić że chce poczuć rybę na kiju. Wiadomo w celach konsumpcyjnych zabronione ale czysto sportowych....


http://www.szkiery.com/


A w USA strzela się do karpi z łuku.
I ?



#8 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 20 marzec 2012 - 20:48

I... nie tylko B) Eh kiedyś ;)

#9 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 20 marzec 2012 - 21:12

A kiedyś do INDIAN z pistoletu. :mellow:

#10 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 20 marzec 2012 - 22:23

Na szkierach można szczupaka i inne drapieżniki łapać cały rok i nie robią problemów. Jak ktoś siedzi całą zimę i przekłada przynęty nie ma się co dziwić że chce poczuć rybę na kiju. Wiadomo w celach konsumpcyjnych zabronione ale czysto sportowych....


http://www.szkiery.com/

????o co kaman????


#11 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 20 marzec 2012 - 22:39

Obserwuje zycie uwaznie i powiem tak , tylko skuteczna propaganda moze cokolwiek zmienic w temacie klusownictwa , dziennikarze i kler to najlepsze zrodla tej propagandy , psr i policja po prostu nie da rady tak jak nie dawala rady do tej pory . Jest to glebsza mysl moja w tym temacie , ktorej to nie bede rozwijal .... bo sie moze i tak za daleko posunalem piszac ta mysl :wacko: :lol: i nic cholera nie pilem :unsure:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych