Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Linki do instrukcji serwisowych Shimano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15611 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2012 - 21:45

Wklejam, bo znów miałem kilka pytań:

http://fish.shimano.com/publish/content/global_fish/en/us/in dex/customer_service0/reel_maintenance_instructions.html

#2 ONLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4965 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 23 marzec 2012 - 19:11

Witam, po wejściu na stronkę i otwarciu serwisu dla kołowrotków spiningowych http://fish.shimano.com/publish/content/global_fish/en/us/in dex/customer_service0/reel_maintenance_instructions.download .-mainParsys-000100-downloadFile.html/Maintenance%20Tips-%20 Spinning%20Reels%20(1%20page).pdf - natrafiłem na zdjecie poglądowe obrazujące coś co według mnie nie bardzo zdaje egzamin. Mianowicie wlewanie oliwki serwisowej przez port smarowniczy na przekładnie zebatą i pewnie nie tylko :unsure:
Z tego co wiem już nie jedna osoba (pewnie po zapoznaniu sie ze stroną) wykończyła swój kołowrotek, widziałem takich co od razu po zakupie nowego kołowrotka za pomocą tegoż portu wlewali całą zawartosc opakowania tej oliwki do środka:?
Co na ten temat powiecie HŁOPACY :mellow:

#3 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15611 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 marzec 2012 - 19:24

1 lub 2 krople doraźnie. Kropla na pewno szkody nie uczyni. Butelka na pewno tak. A 1/2 litra a tym bardziej 3/4 to już kaplica B)

Instrukcja do multików i okrąglaków są lepsze.

#4 ONLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4965 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 23 marzec 2012 - 19:32

Całkowicie sie zgadzam , a w szczególnosci gdy łowimy w temperaturach około 0 stopni i niedawno wymieniany był smar w kreciolku. To rzeczywiście doraznie może pomóc. Ale bez przesady z tym OIL :mellow: