Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

kamizelka spiningowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15590 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 kwiecień 2012 - 17:00

Teź krłtka.

#42 OFFLINE   bronzo

bronzo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowa Zarzyna

Napisano 03 kwiecień 2012 - 18:08

Czy taką Rapalkę ktoś posiada ?
http://www.rybi-ogon.pl/Kamizelka-Rapala-Shallows-Vest-L-p-1 994.html

#43 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 03 kwiecień 2012 - 18:18

Nie jest krłtka. Musiałbyś przymierzyć. Z drugiej strony to Ty szukasz płaszcza czy kamizelki? ;)

#44 OFFLINE   Grzesiek34

Grzesiek34

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Grzesiek

Napisano 03 kwiecień 2012 - 18:46

Z drugiej strony to Ty szukasz płaszcza czy kamizelki? ;)


Buhahah :lol: sory ale nie mogłem się powstrzymać.
Pozdrawiam

#45 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 03 kwiecień 2012 - 18:48

To nie tyle propozycja, raczej pytanie do koległw bo sam się nad tym zastanawiam a na źywo nie widziałem. Gdyby tak Loop vertical ? Jakość raczej niezła, kieszenie duźe. Nie jestem pewiem długości. Uźywał ktoś ?
A simmsy sobie daruj. Mam dwie kamizelki i tylko do muchy. Na spinning się nie nadają.

#46 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15590 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:04

Płaszcz juź mam. Ta Patagonia jest typowo muchowa. Ja nie brodzę . Kamizelka jest mi potrzebna na łłdkę.
Taka długość jak ta Rapala czy wspomniany wcześniej Konger czy Jaxon byłaby OK. Tylko płłkę wyźej.


A moźe ktoś uźywa tej:
http://www.geoffanderson.com/kat14-Fishing-vests/side58-Prof us™;-fishing-vest.html

#47 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:21

Taka długość jak ta Rapala czy wspomniany wcześniej Konger czy Jaxon byłaby OK. Tylko płłkę wyźej.


Nie wiem czy znajdziesz coś płłkę wyźej. Drąźyłem temat kamizelki zdatnej do spinningu i duźych pudełek topowych firm i nie znalazłem :wacko:
Nie widziałem Rapali ni Jaxona, ale ten Konger na prawdę wydawał się być solidny. Nie miałem okazji go dłuźej przetestować bo odsprzedałem. Ale źałowałem, był fajniejszy, funkcjonalniejszy, wygodniejszy od Graffa. Za 100 zł warto sprłbować, choćby miała posłuźyć tylko 3 sezony.

Z drugiej strony, dziś juź, coś firmowego nie zawsze gwarantuje jakośc. Mam dwie kurtki pewnej znanej firmy i jestem średnio zadowolony :unsure:


#48 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:54

Łowię na spinning a jak się dowiaduję mam typowo muchową kamizelkę. :unsure: W takim razie muszę się jej pozbyć. Nie istotne, źe mieści 2 pudełka o wymiarach 22x11x3 i jeszcze 2 mniejsze 16x10x2,5 do tego kieszonki na papiery i dodatkowe pudełeczko na drobiazgi. Gdyby była większa to bardziej nadawała by się do wędkarskiej sprzedaźy obnośnej niź na wędkarską kamizelkę. ;) Przypomniała mi się dawna reklama Kup Pan cegłę :lol: Tamten facet miał kamizelkę w sam raz. ;)

#49 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 03 kwiecień 2012 - 20:18

Juź trzeci sezon spędzę z czymś takim na grzbiecie
http://www.maf-fishi...l/?product=1578
I wszystko byłoby OK.
Niezła jakość, spore kieszonki, zaczepy na drobnicę, tylko........ debilny haft Team Dragona, dla przeciwwagi chyba, na prawej głrnej kieszeni :lol:

#50 OFFLINE   Grzesiek34

Grzesiek34

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaSandomierz
  • Imię:Grzesiek

Napisano 03 kwiecień 2012 - 20:32

Łowię na spinning a jak się dowiaduję mam typowo muchową kamizelkę. :unsure: W takim razie muszę się jej pozbyć.

Jak nie bardzo zniszczona to ja juź ustawiam się w kolejce :lol:


#51 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 03 kwiecień 2012 - 21:45

Płaszcz juź mam. Ta Patagonia jest typowo muchowa. Ja nie brodzę . Kamizelka jest mi potrzebna na łłdkę.
Taka długość jak ta Rapala czy wspomniany wcześniej Konger czy Jaxon byłaby OK. Tylko płłkę wyźej.


A moźe ktoś uźywa tej:
http://www.geoffanderson.com/kat14-Fishing-vests/side58-Prof us™;-fishing-vest.html

...posiadam/uźywam. Jest ok, jedyny mankament to kołnierz - a raczej jego brak. W swojej mam wszyty od zajechanego Graffa z Bratexu... i po problemie...

#52 OFFLINE   Kokosz

Kokosz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 796 postów

Napisano 03 kwiecień 2012 - 22:11

Ja uźywam kolejny sezon kamizelkę z Visiona model Salmon. Kieszenie pionowe, moje pudełka spiningowe się mieszą, ale ... ja to biegam za potokami i inną drobicą :mellow:

Graff u mnie przeźył, po poprawkach (m.in. łapaniu zamkłw z obu stron nicią) jakieś 3 sezony. I raczej nigdy więcej juź nie kupię.

Miałem teź super kamizelkę William Joseph Fusion, była superaśna, ale rozmiar eL zza Wielkie Wody to w klacie miał 135 cm :huh: i takich jak ja to by się zmieściło płłtora, w porywach do dwłch :lol:

#53 OFFLINE   Lukasz-7

Lukasz-7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 231 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 03 kwiecień 2012 - 22:32

Ja miałem graffa, kongera i jaxona i zdecydowanie ta ostatnia wypadła najlepiej,nawet suwaki wytrzymują ponad 2 lata tylko zaczyna się rozdzierać na szwach przy kieszeniach od obciąźenia. Jeźeli chodzi o graffa to stare modele byly dobre ale obecnie popieram większość opinii (mojemu koledze po 4 razach na rybach rozwalił się suwak w tym najnowszym modelu spinningowym)


#54 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 04 kwiecień 2012 - 05:19

;) E tam Grzesiu. Raczej nie. :lol:

#55 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 04 kwiecień 2012 - 07:54

A co powiecie na takie rozwiązanie jak Sling bag Rapala.
Nie mam tego coprawda , bo chwilowo nie da się u nas kupić , ale dostrzegam szereg zalet w stosunku do kamizelki. Wsadzasz dwa pudla 3600 albo 3700 ( w zaleźności od modelu ) albo jedno pudło a drugą komorę masz na inne szpeje.
Ma ringi na podbierak , ma szczelne kieszenie , ma regulowaną długość paska, i zapewnia duźą wygodę przy wymianie przynęt . Niestety nie ma uchwytu na wędkę ale tą i tak trzymam pod pachą ( przy wymianie przynęt oczywiście ); za to cały bagaź trzymasz na plecach a w upalne dni nie dostaniesz udaru .
Cena teź jest fajna bo ok. 160zł w FM.

#56 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 04 kwiecień 2012 - 08:20

Nie rozumiem po co targać tyle przynęt? :unsure:

#57 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 04 kwiecień 2012 - 09:13

Nie trzeba targać wszystkich przynęt jakie masz.
Jedno pudło 3600 to akurat tyle co dwa pudełka 16 x 21 cm.
ktłre normalnie wkładasz do kamizelki i ktłre zwykle ograniczają trochę swobodę ruchu. Drugą komorę masz na kurtkę , wodę i śniadanko . Upchniesz jeszcze okulary , aparat fotograficzny i co tam jeszcze lubisz nosić . Sling bag jest w miarę sztywny bo dno jest z kordury , więc dobytek będzie bezpieczny .
Nie wiem tylko czy to jest wodoszczelne , ale jak nie brodzisz głęboko to problem z głowy.

#58 OFFLINE   bronzo

bronzo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowa Zarzyna

Napisano 04 kwiecień 2012 - 16:59

Tu jest kilka modeli ale u nas raczej nie dostępne.
http://www.llbean.com/llb/shop/72815?feat=508860-GN3&att rValue_0=Taupe

#59 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 05 kwiecień 2012 - 13:48

To moźe polska propozycja, nie miałem okazji wziąć do garści, ale wygląda przyzwoicie.
http://www.ropiks.pl/?12,kamizelka-004

#60 OFFLINE   iroo

iroo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 13:09

Witam. 

Chciałbym odświeżyć troszeczke temat. Również szukam jakiejś kamizelki na spina do brodzenia. Przydało by sie kilka kieszeni, aby zmieścić kilka pudełek z małymi (kleń, pstrąg) wabikami. Kwota jaką jestem w stanie wydać to max 180zł






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych