Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Strzeszcie się Fishing Mart


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 05 styczeń 2007 - 22:26

Johnny,
Myślałem, że tu jakiś skandal się szykuje a tu po prostu musisz się dogadać z Fishing-Martem. Zatelefonuj na pewno Tobie pomogą. Jestem pewien, że sprawę załatwisz.Pozdrawiam Remek



I ja gorąco polecam ten sposób załatwienia sprawy.Również kupuję w tym sklepie i nie miałem żadnych problemów.Za to przejechałem się na firmach kurierskich i to nie jeden raz. Z racji prowadzonej działalności otrzymuję często paczki kurierem.Wystarczy ,że paczka nie ma oznaczeń o kruchej zawartości i jest traktowana jak klocek drewna.Najcześciej przychodzi pognieciona.Wina jest tylko i wyłącznie kuriera bo nie uszanował cudzej własności.I raczej tu bym się dopatrywał sedna sprawy ale reklamuj sklep ten jest szanującą się firmą i myślę ,że rozwiążą z satysfakcjonującym dla Ciebie wynikiem problem.pozdrawiam zamki.


#22 OFFLINE   JohnnyJohn

JohnnyJohn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 styczeń 2007 - 11:13

Może macie rację...
Trzeba będzie zgłosić reklamację i spróbowa,ć załatwić to pokojowo ;).

Pozdro JJ@

#23 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 06 styczeń 2007 - 11:45

Również mogę wystawić pozytywną opinię o Fishing Mart.
Kupowałem u nich kilkakrotnie.
Prócz drobnicy typu: przynęty, przypony, żyłki, plecionki, agrafki, kotwice, głowki, itp., kupowałem również 2 wędziska.
O ile mnie pamięc nie myli, były to: Mystery Salmon i Millenium Wobler.
Były dobrze zapakowane i dotarły do mnie bez przeszkód.
Nie zauważyłem ani uszkodzeń, ani braków, w zamawianym asortymencie.
Jedna uwaga: przedpłatę robiłem wyłącznie, po pisemnym potwierdzeniu skompletowania zamówienia przez szefa.

#24 OFFLINE   gajda696

gajda696

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 06 styczeń 2007 - 23:53

ja kupywałem wedke z fishing-mart shimano technium i kołowrotek spro red i jestem zadowolony w maxa zamówiłem w czwartek a dostałem w poniedziałek! mam zanjomych wedkarzy co kupuja gumki,woblerki i inne przynety non stop i sa zadowoleni! moim zdaniem najlepszy sklep w sieci

#25 OFFLINE   maciekd07

maciekd07

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaGorzów Wielkopolski

Napisano 07 styczeń 2007 - 00:06

Zrobiłem kilka zakupów w Fishing-Mart. mojego HM kupiłem w poniedziałek a przyszedł do mnie w Środe. Dali mi na niego 15% rabatu. W razie problemów to sami do mnie dzwonili. Polecam, super sklep i bardzo dobrzy pracownicy. Jak dla mnie najlepszy w sieci.

#26 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 07 styczeń 2007 - 00:21

Myśle ,że sprawę można uznać za zamkniętą :D
JJ napisz jak wywiązali się z realizacji gwarancji.
pozdr.

#27 OFFLINE   Rivera

Rivera

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaTrepcza/Sanok - podkarpacie

Napisano 07 kwiecień 2007 - 00:39

Ja zamawiałem tam 2 razy i dzisiaj planuje trzeci;) Pierwsze zamówienie poszło sprawnie, ale kołowrotek się zepsuł bo to jakiś Bayron Sato 3000 GTX (nie polecam), to bardzo szybko załatwiłem z nimi tą sprawę. Drugie zamówienie już trochę gorzej bo dużo pierdułek zamawiałem to chyba w 2 przynętach kolorki pomylili, jeden twister miał urwany ogonek :lol:, no i pudełka jednego nie przysłali a drugie było rozwalone :wacko: No i adres źle wpisali i musiałem rowerem po paczkę jechać bo menda kurier powiedział że mi nie przywiezie, a ja stwierdziłem że mu nie dam zarobić i podjechałem sobie po paczkę. Cały zepsuty sprzęt firma natychmiast wymienia, bezproblemowo. Dzwonią w razie potrzeby. Polecam tą firmę bo można się z nimi dogadać i nie sprawiają kłopotów :D

#28 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 27 maj 2007 - 22:40

no ja też się przejechałem na Fishing-mart.
pisząc przez allegro, pan był miły i w ogóle, zależało mi na czasie (miałem tydzień do wyjazdu) powiedział, że spokojnie się wyrobimy.
tego samego dnia złożyłem zamówienie w sklepie. jakikolwiek kontakt i potwierdzenie otrzymałem po 2 dniach. dokonałem przelewu, potwierdziłem i prosiłem o szybką wysyłkę, z racji wyjazdu.
po czym dostałem odpowiedź, że potrzebują 3 dni na spakowanie towaru (!!!). na tym nie koniec...
dostałem paczkę (już po moim wyjeździe, minęło chyba 8 dni od zapłaty) za POBRANIEM!!! czyli tak jakbym miał zapłacić za towar dwu kronie. nie odebrałem paczki, listonosz zostawił ją na poczcie. Panowie z FM mówili, że przepraszają bardzo za pomyłkę i już przelewają moje pieniądze z powrotem. na przelew czekałem 4 dni, codziennie dzwoniąc i prosząc o przelew. Gość tłumaczył, że szef ma dużo roboty i nie ma czasu dokonać przelewu. Aha dostałem w przelewie 3 PLN mniej niż zapłaciłem (!!!), ale już nie miałem siły się kłócić. Do tego pudełka od woblerów były poobcinane, ale wszystko co zamawiałem na szczęście było :wacko:

#29 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 28 maj 2007 - 06:34

A ja kupuję nadal i nadal (odpukać w nie malowane :o ) nie mam problemów.
Raz, całkiem nie dawno, zdarzyło się, że zamówiłem coś, czego nie było akurat na sklepie.
Otrzymałem szybką informację, że towar jest spakowany ale z pominięciem tej właśnie pozycji i, że mam zapłacić kwotę pomniejszoną, o tą właśnie wartość.
W odpowiedzi napisałem, że poczekam na brakującą rzecz.
W efekcie jednak, zmieniłem pozycję, której nie mieli (thrilla) na inną i przesyłka znowu dotarła OK.
Generalnie jestem zadowolony z ich usług i szerokiej oferty asortymentowej, jakiej trudno szukać na moim zad..iu :mellow:
Przykład, proszę bardzo.
Nawet mieniący się największym, na Dolnym Śląsku, sklep wędkarski, nie ma takiego asortymentu głowek jigowych, woblerów, czy żyłek jaki kupię klikając w klawiaturę.

#30 OFFLINE   mako

mako

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 136 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 maj 2007 - 06:58

Witajcie.
Ja miałem i mam jedno zastrzeżenie.
Przedmioty które przychodzą od nich mają metki z niższymi cenami niż te za które kupuję w sklepie (różnice były dośc spore :angry:).
napisałem do nich że głupio tak (moim zdaniem nie dopatrzenie obsługi) bo choc powinni robic wrażenie ze sklep interenetowy jest tańszy od stacjonarnego...
oczywiście mam na myśli ceny w ich sklepie stacjonarnym i internetowym.
Napisałem do nich ,ale olali odpowiedź do mnie...
Choc uważam że powinni coś napisac chocby skłamac... <_<


#31 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 28 maj 2007 - 07:23

Dodam jeszcze jeden Ich minus :angry:
Jeżeli nie mają jakiegoś towaru to zamiast napisać ,że tego i tego już nie mają ,wysyłają towary podobne :wacko:
Np. zamiast woblera złotego pakują żółty,tonący zastępują pływającym :lol:
Może im to wsio rybka ale dla moich rybek ważne jest co im wrzucam do wody ;)

#32 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 28 maj 2007 - 14:39

A ja kupuję nadal i nadal (odpukać w nie malowane :o ) nie mam problemów.


Generalnie jestem zadowolony z ich usług i szerokiej oferty asortymentowej, jakiej trudno szukać na moim zad..iu :mellow:
Przykład, proszę bardzo.


A ja także mam dobre zdanie na temat tego sklepu. :D :D


#33 OFFLINE   klon

klon

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaPruszków/Piastów

Napisano 28 maj 2007 - 15:27

Dodam jeszcze jeden Ich minus :angry:
Jeżeli nie mają jakiegoś towaru to zamiast napisać ,że tego i tego już nie mają ,wysyłają towary podobne :wacko:
Np. zamiast woblera złotego pakują żółty,tonący zastępują pływającym :lol:
Może im to wsio rybka ale dla moich rybek ważne jest co im wrzucam do wody ;)

Niekoniecznie. Dzisiaj dostałem taką emalię:
Witam,
Panie Mirosławie niestety zamówiona wędka niestety nam się skończyła i z tego co sprawdziłem to już w naszej ofercie jej nie bedzie.
W związku z tym mam pytanie co robimy czy szukamy czegoś innego (tylko prosiłbym o informację do czego dokładnie potrzebuje Pan ten kijek, postaram się coś doradzić), czy mam kompletować resztę i wysłać bez wędki??

Proszę o informację.

Pozdrawiam Krystian Niemy
www.fishing-mart.com.pl
krystian@fishing-mart.com.pl

*** Największa oferta woblerów w sieci: Salmo, Rapala, Dorado ***



#34 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 28 maj 2007 - 16:31

Tez tak mialem kiedys...wyszlo im, to sie grzecznie zapytali co robic.


#35 OFFLINE   Ramay

Ramay

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • LokalizacjaAthlone, Ireland

Napisano 28 maj 2007 - 17:32

No ja niestety muszę też ponarzekać - o ile do tej pory nie miałem problemów i chyba 4 zamówienia były dobre to oststnie dwa są..... niezbyt. Paczki są niepełne- - czasem brakuje 20% zamówienia i pies z kulawą nogą nawet się nie pofatyguję zęby napisać tego i tego nie mamy, więc dostaję paczkę - mam zapłacić mniej i fianał, samemu sprawdzić co przyszło a co nie. Pierwsza felerna paczka byłą tłumaczona przez panią Wiolę że dopiero zaczeła pracować, więc nie wiedziała że powinna powiadomić że czegoś nie ma. Paczka miała dowalone na wierzch gumy z których to zmiękczacz wyciekł i zalał całą zawartość paczki.... No ale że wydaje się być pani Wiola osobą sympatyczną więc machnąłem ręką - wpadka każdemu się może zdarzyć. Ale niestety następna paczka była również niepełna, w dodatku zapakowana w wyjątkowo kiepski sposób więc wszystkie pudełka w środku pogniecione - kilkadziesiąt woblerów wciśniętych do pudełka jak po komórce :wacko:
Mocno się zastanawiam czy kupować tam dalej ale gdzie indziej znajdę salmiaki w takim wyborze??

#36 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 28 maj 2007 - 17:37

No ja niestety muszę też ponarzekać - o ile do tej pory nie miałem problemów i chyba 4 zamówienia były dobre to oststnie dwa są..... niezbyt. Paczki są niepełne- - czasem brakuje 20% zamówienia i pies z kulawą nogą nawet się nie pofatyguję zęby napisać tego i tego nie mamy, więc dostaję paczkę - mam zapłacić mniej i fianał, samemu sprawdzić co przyszło a co nie. Pierwsza felerna paczka byłą tłumaczona przez panią Wiolę że dopiero zaczeła pracować, więc nie wiedziała że powinna powiadomić że czegoś nie ma. Paczka miała dowalone na wierzch gumy z których to zmiękczacz wyciekł i zalał całą zawartość paczki.... No ale że wydaje się być pani Wiola osobą sympatyczną więc machnąłem ręką - wpadka każdemu się może zdarzyć. Ale niestety następna paczka była również niepełna, w dodatku zapakowana w wyjątkowo kiepski sposób więc wszystkie pudełka w środku pogniecione - kilkadziesiąt woblerów wciśniętych do pudełka jak po komórce :wacko:
Mocno się zastanawiam czy kupować tam dalej ale gdzie indziej znajdę salmiaki w takim wyborze??



A to pisałem ja - standerus, ale nie zauważyłem że forum jest zalogowane na Ramaya

#37 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 28 maj 2007 - 19:25

Kuba już Ci kiedyś mówiłem gdzie

#38 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 28 maj 2007 - 19:31

@klon,

dobrze ,że Ci inne wędki nie przysłali :lol:
To byłby szczyt amatorstwa :wacko:

#39 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 28 maj 2007 - 20:36

Cóz, zycie dopisalo ciag dalszy i musze zweryfikowac nieco opinie. Wlasnie dostalem kolejna przesylke, a w niej inna kolorystyke woblera Spro, niz zamawialem. Poprosilem o wyslanie mi tej, która zamówilem pierwotnie, czekam.
Wydaje mi sie, ze im logistyka zaczyna szwankowac, bo za duzi urosli.

#40 OFFLINE   klon

klon

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaPruszków/Piastów

Napisano 29 maj 2007 - 11:11

@klon,

dobrze ,że Ci inne wędki nie przysłali :lol:
To byłby szczyt amatorstwa :wacko:

To tani kijek dla młodego, żeby się przyzwyczajał do szanowania sprzętu.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych