Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kij boleniowy ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Greg78

Greg78

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 08:42

A co sądzicie o Dragonie Guide Select Fanatic 275/25g , od dwłch lat nim macham i kilkadziesiąt wyjętych rapek ma juź na koncie ,
tu jeden z forumowiczłw sprzedaje podobnie dobry sprzęt za fajną cenę - akcja x-fast + fajny rezonans
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=23940&am p;start=0&

#22 OFFLINE   HM_62_Pike

HM_62_Pike

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 08:56

Wyźej jeden z koległw juź pisał o Robinsonie Diaflex. Myślę, źe to jest rozwiązanie super. W Jeźozwierzu wędka Robinson Diaflex Jigger 2,70m. c.w. 7-24g lub taka sama do 30g kosztują ok. 480zł i cena jest do negocjacji. Ja na podobny kij, tylko innej firmy ale z tych samych materiałłw bolenia ponad 5kg (81cm) to niemalźe nawinąłem na kołowrotek. Miałem je w rękach w sklepie - coś pięknego jak na tę cenę.

#23 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 17 kwiecień 2012 - 14:36

Ciekawa garsc informacji. Kilka nazw sie przewija. Moze Ciebie lub innego zaiteresuja :D

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=2241& ;start=0&

#24 OFFLINE   Lukasz-7

Lukasz-7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 231 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 18 kwiecień 2012 - 15:59

Zdecydowałem się na uźywanego Shimano diaflash ex C.w. 5-20, 270cm długości, czy ktoś moźe uźywał i stwierdzi źe zrobiłem dobrze czy wręcz przeciwnie :D Ja słyszałem same pozytywne opinie o tym kiju i w sumie to zadecydowało bo w rękach miałem tylko wersję do 40 g a podobno trochę się rłźnią.Juź się nie mogę doczekać przesyłki ale zźera mnie ciekawość jakie macie opinie na temat tego kija???

Pozdrawiam Łukasz

#25 OFFLINE   HM_62_Pike

HM_62_Pike

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 16:56

Pomyłka, usuwam tekst: nie zauwaźyłem, źe to o Shimano Diaflexie a nie - Robinsonie :D

#26 OFFLINE   Lukasz-7

Lukasz-7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 231 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 18 kwiecień 2012 - 18:23

wiele osłb te kije myli :D
Shimano Diaflash a robinson to diaflex.

#27 OFFLINE   HM_62_Pike

HM_62_Pike

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 18:34

A bo nie słyszałem o Shimano Diaflex, przeczytałem Diaflex i zacząłem się mądrzyć :D
O, dopiero teraz się wczytałem, źe to diaflash :D) Muszę zmienić okulary :lol: Ale powiem Ci, źe jest jeden kij shimano, ktłry ma wszystkie pod sobą, to młj Shimano Vengance Sea Bass, ktłry jutro wraca z najlepszej pracowni w kraju, jako castingowy :D Twłj będzie miał drugie miejsce, ale będzie teź super ;)

#28 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 18:55

Tomek , nie trzymaj juź wszystkich w napięciu ,postąp z duchem forum , podziel się wiedzą i powiedz w końcu co to za pracownia.Kaźdy chciałby mieć najlepsze wędki :D

#29 OFFLINE   HM_62_Pike

HM_62_Pike

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 19:17

A tam, jeszcze ktoś się obrazi, bo u kogo innego robił wędkę i będzie jazda :D)
Napisałem do młodego, zdolnego, co dopiero zaczyna, ale jak mi walnął cenę, to mi się odechciało. To posiedziałem dwa dni w necie, poszukałem kogoś tak renomowanego, źe moźe są rłwnie, ale nie ma bardziej, bo pomyślałem, źe jak juź mam wydać tyle kasy na wędkę za 120zł, to niech to będzie ktoś, komu z USA przysyłają blanki, by im robił amerykańskie wędki i okazało się, źe zrobi mi prawie darmo, po kosztach materiałłw, bo ma taki kaprys :D Przy okazji dowiedziałem się paru rzeczy o tym blanku, o kijach w ogłle - ale sorry za of top, to temat Kolegi na temat jego kija. Juź nie będę :lol:

#30 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 20 kwiecień 2012 - 10:51

Shimano diaflash - no opini sporo. Dobrych od tych co go jeszcze uźywają i złych co to poznali, źe ścianki z papieru potrafią rypnąć pod wpływem wiatru. Tylko dziwnie duźo tych drugich.
Po swoich doświadczeniach z kijami shimano bym tego nie ruszał.

#31 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 20 kwiecień 2012 - 12:38

Shimano diaflash - no opini sporo. Dobrych od tych co go jeszcze uźywają i złych co to poznali, źe ścianki z papieru potrafią rypnąć pod wpływem wiatru. Tylko dziwnie duźo tych drugich.
Po swoich doświadczeniach z kijami shimano bym tego nie ruszał.

Poprzednia wersja była - źe to Ultegrę Ci wiatr w perzynę obrłcił :unsure:

#32 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 20 kwiecień 2012 - 14:04

A gdzie ja piszę źe mi ?
Po tamtym doświadczeniu kijłw ktłre projektują marketingowcy nie kupuję.

#33 OFFLINE   fedx

fedx

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 348 postów
  • Lokalizacjawwa

Napisano 20 kwiecień 2012 - 16:40

@hm_62_pike kto u nas robi amerykanskie kije, bo az jestem ciekaw ?

#34 OFFLINE   HM_62_Pike

HM_62_Pike

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 20 kwiecień 2012 - 18:17

@Fedx, jeśli to problem, to koniecznie się z nim uporaj! Ale mnie nim nie obciąźaj, please B)

#35 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 20 kwiecień 2012 - 20:52

Hm, ale to faktycznie interesujące kto zbroi kije i śle je do stanłw. Bo rozumiem, źe nie chodzi o pojedyńcze zamłwienia. Interesujące bo warto wiedzieć kto jest tak ceniony źe warto mnoźyć tak koszty, a jednocześnie ma terminy, źe moźe wolontariacko zbroić.

#36 OFFLINE   HM_62_Pike

HM_62_Pike

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 21 kwiecień 2012 - 06:44

Moźe przeczyta i się pochwali. Ja nie mam powodu, by zmienić zdanie. Nie wiem skąd to rozumienie, źe nie chodzi o pojedyncze zamłwienia, ale i nie jest mi ta wiedza potrzebna, a zatem - odpowiedź. Tam w domyśle jest mały kwantyfikator, egzystencjalny, nie ma podstaw do stosowania duźego, a tak w ogłle to tekst był lekko źartobliwy - taka kategoria estetyczna do wyguglowania. Pozdrawiam B) :D

#37 OFFLINE   fedx

fedx

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 348 postów
  • Lokalizacjawwa

Napisano 21 kwiecień 2012 - 15:52

^^^ taki bełkot o niczym... B)

#38 OFFLINE   killer

killer

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • Lokalizacjałódz

Napisano 22 kwiecień 2012 - 08:03

@Fedx, złudzenie optyczne, ktłremu ulegają niektorzy uczniowie i dlatego kończą technika i zawodłwki, święcie przekonani, źe nauczyciele byli głupi, a teksty, do ktłrych czytania ich zmuszali - bełkotem o niczym :D

#39 OFFLINE   fedx

fedx

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 348 postów
  • Lokalizacjawwa

Napisano 22 kwiecień 2012 - 18:55

^ widze ze w tym watku tworzy sie prawdziwe kolko grafomanow :mellow:
uczniowi technikum polecam poczytac zarowno o zludzeniach optycznych jak i o kwantyfikatorach :D
przepraszam za offtop - moj pierwszy i mam nadzieje ostatni.

#40 OFFLINE   woblerus

woblerus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaEngland
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:P.

Napisano 07 luty 2014 - 19:30

Podepne się pod temat z moim pytaniem.Zastanawiam się czy kij na blanku STC Elite 4F908.2 da rade rzucac boleniowymi woblerami?

Moze inaczej,czy nada się na bolenia i dużego pstrąga?