Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pete Maina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 styczeń 2007 - 22:02

W końcu dotarł do mnie kijek - dwuczęściowy Pete Maina o c.w do 3 oz. Wygląda na megapałę W zestawie była końcówka z ciężarkami do wyważania wędki (z gwintem) Czy ktoś z Was mógłby mnie poinstruować w kwestii obchodzenia się z tym patentem? Będę wdzięczny za podpowiedź.
Pozdrawiam,
P.

#2 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 09 styczeń 2007 - 22:07

Ha ha widzę że odważnych przybywa, dla mnie kij jest wystarczająco ciężki i bez ciężarków, taka dorszówka totalna, ale do dużych fatso, skinnerów i innych takich wynalazków pasuje mi dobrze z 65lb plecionką. Taka finezja na codzień :mellow:

#3 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 styczeń 2007 - 22:17

Ja mam do niego Power Pro 40 Ibs nawiniętą na C4 6601. Myślę, że i tak to jest strasznie mocarny zestaw. A czy łowiłeś już na tego morskiego travelka? Jak wrażenia?
Pozdrawiam,
P.

#4 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 styczeń 2007 - 22:46

Czy mogę prosić o jakiegoś linka? Poszukuję czegoś mocarnego na molwy w Sognefjord...


#5 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 styczeń 2007 - 23:19

http://www.basspro.com/servlet/catalog.TextId?hvarTextId=442 95&hvarTarget=search&cmCat=SearchResults
ja mam wersję 2 częściową. Określenie tej wędki mianem dorszówy to przenośnia. Na dorsze i inne molwy lepszy będzie Ugly Stick lub jeszcze cięższa węda morska. Ja mam Ugly Sticka Tlack Tigera do linki max.50Ibs i pewnie by się nadał.
A przy okazji zauważyłem, że moja wędeczka podrożała o 10$ od świąt.
P.

#6 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 10 styczeń 2007 - 10:24

No morski travelek rewelacja, dawno nie byłem tak zadowolony z jakiejś wędki. Na niego ostatnio złapałem dużego szczupaka, wydaje się byc bardzo uniwersalną wędą - dobrze z niej lecą przynęty od ok 15g do 70 - czyli mniej więcej od percha 12 do dużego slidera. Moc wędki jest bardzo duża, spokojnie można sie nastawiać na większe ryby, choć pete maina to znowu nie jest (choć wyobraź sobie moją minę jak zobaczyłem na blanku c.w. 1-4oz :mellow: :lol: chyba coś sie im pomyliło z opisem blanku bo kij 4 oz na pewno nie ma). Spokojnie można tym kijem też potrolować, mimo że nie jest to konstrukcja do tego stworzona - da rade :lol:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych