Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Szwecja - szukam ekipy (lub Irlandia)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1892 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 kwiecień 2012 - 20:05

Nieco późno (ale jednak) nabrałem ochoty na wyjazd do Szwecji na mega szczupaczki - a jak się uda to i pstrągi podhaczymy.

Proponowany termin 26.05 - 03.06.2012.
Miejsce do ustalenia - zależnie od liczby osób, dostępności itd. - wszystko otwarte i do ustalenia.

Czy są chętni?
Proszę tylko o poważne deklaracje.

#2 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1892 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 kwiecień 2012 - 09:56

Dzięki - proszę o więcej info na priv

#3 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 10:29

Baza wędkarska nad J.Boren połd.Szwecja to: dom drewniany dwupoziomowy każdy z poziomów na szesć osób z osobnym wc, prysznicem, urządzoną kuchnią, ogrzewaniem, TV....,natomiast zaplecze wędkarskie to łodzie szwedzkie f-y Crescent mod. Flexi 470 rejestrowane na (7!)osób, my pływamy max po 3-y osoby, silniki czterosuwowe 15KM, do pomostu jest około 40-50m. Wyprawa grupowa tzn. kompleksowa(wszystko wliczone) z przewodnikiem to koszt około 2600-3000zł w zależności od ilości uczestników, wyjazd indywidualny to 1380zł przy 6-u uczestnikach i 2 łodzie z silnikami, ubezpieczenie i licencja wędkarska. Na stronie WŚ w zakładce filmy są dwa pt. Jezioro Boren i Rekordowe szczupaki. Na necie sporo pozytywnych opisów, mieszkańcy tego regionu uważają je za najlepsze łowisko szczupaka w całej Szwecji.Pozdrawiam M.

#4 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 kwiecień 2012 - 10:38

najlepsze łowisko szczupaka w całej Szwecji.


Najlepsze łowisko szczupaka to takie, którego nie znajdziesz w żadnej ofercie... Szwecja nie jest wyjątkiem.


#5 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 17:53

Masz racje, ale miałem na myśli łowiska odkryte,sprawdzone,zaopiniowane. Przecież nikt nie wie co jutro, czy za rok Ty czy ktoś inny odkryje, może lepsze??? Pozdrawiam M.

#6 OFFLINE   zanderka

zanderka

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:33

Witam.
Na 90% będzie wolne miejsce na wyjazd do środkowej Szwecji, jez. Foxen (i Stora Le). 25.05 - 3.06 (z podróżą czyli tydzień tam). Koszt ok. 2900 zł (wszystko: z podróżą busem, promem, wyżywieniem, licencjami, łodziami, domem).
Jeszcze tam nie byliśmy, ale może być interesująco.

Jeśli jesteś zainteresowany, proszę o pilne info.

Pozdrawiam.

#7 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 29 kwiecień 2012 - 09:28

Gratuluję wyniku! 116cm to już bardzo poważna ryba. Duża liczba „dziewięćdziesiątek” też robi wrażenie. Znam szczupaki z Boren i wiem, że przeciętna „dziewięćdziesiątka” wygląda lepiej niż niejedna „metrówka” z typowego szwedzkiego oligotrofu. Zastanawia mnie tylko relatywnie bardzo mała liczba ryb 100+. Podobne spostrzeżenia mieli koledzy, którzy ćwiczyli Boren zeszłej wiosny. Czy w czasie waszego pobytu była duża presja?

#8 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 29 kwiecień 2012 - 10:10

Witam o ilości naszych łodzi już pisałem,w weekend pływało może ze trzy inne łódki i to wszystko. Jeśli chodzi o 1m+ w wymiarach naszych zdobyczy to tylko dopisze że np. ja miałem jeszcze co najmniej trzy sztuki ryb przewyższające ten wymiar i każdy uczestnik o podobnych spotkaniach meldował, ale wiadomo że po pierwsze trudno o ryby o tych wymiarach i w Szwecji czy gdzie indziej, a poza tym hol wygląda też inaczej takiego krokodyla. Pozdrawiam M.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych