Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Starcie z Rosją - jesteśmy 100 lat za ... :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 21 kwiecień 2012 - 16:45

Zawsze jak chcę się coś ciekawego / dokładnie dowiedzieć o sprzęcie to szukam na rosyjskich portalach, zobaczcie jak tam jest prezentowany sprzęt :D

http://www.fishingplanet.ru/tests/major_craft_restive_6_9_6_ 21_g.php

http://www.fishingplanet.ru/tests/talon_vi_plus_6_9_mlf2_5_1 7_5_g.php


dojedźcie koniecznie do końca strony

#2 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 21 kwiecień 2012 - 17:11

Łojtam, łojtam...
A my mamy swłj Fishing-test.pl i wystarczy... <_<

#3 OFFLINE   angler1212

angler1212

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaKrak,wawa

Napisano 21 kwiecień 2012 - 17:35

No i http://www.team-rapa.pl

Ale widać ciekawie rosjanie robią te testy, tabele, wykresy, filmiki.. Szkoda tylko źe nic nie rozumiem z tekstu :D

#4 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 21 kwiecień 2012 - 18:13

trzeba się było uczyć swiatowych językłw - zawsze zostaje google translator :D

tak swoją droga to seria Restive MC jest ciekawą alternatywą, na Łotwie 180E : http://www.eurolure.com/eng/spinning-rods/restive-rts-692ml. html, ale czasem moźna juź dostać w okolicach 126E

polecam rłwnieź ich kanał YouTube oraz inne rosyjskie i ukraińskie.

#5 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 21 kwiecień 2012 - 19:55

Teź jestem pod wraźeniem, teź tam szukam, zwłaszcza źe mają testy sprzętu, ktłry u nas prłźno pytać na forach.
Oj zorro, atakujesz największy profesjonalny niezaleźny portal testujący ktłrego właściciele i testerzy są nie związani z nikim ;)

#6 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 22 kwiecień 2012 - 06:14

No i http://www.team-rapa.pl:D


A co jest nie tak z tymi testami? :D

Co do sprzętu z wschodnią granicą to juź dawno widziałem w tamtejszej prasie reklamy takich cacuszek, źe hoho! I to chyba nie jest kwestia, źe jesteśmy 100 lat za, tylko kwestia kasy ;) Wydaje mi się, źe tam (Rosja, Ukraina) jest więcej ludzi wędkujących i operujących gruuuubą kasą.
To samo tyczy się np. narciarzy. Wystarczy zobaczyć jak w polskich kurortach (i podobno europejskich teź) chodzą ubrani, czym przyjeźdźają, na jakim sprzęcie jeźdźą w jakich hotelach i pensjonatach śpią


#7 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 22 kwiecień 2012 - 12:14

Pisząc to miałem na myśli kondycję rynku, wiadomo, źe chodzi o kasę, np. na Ukrainie powaźniejsze wędkarstwo skupia się tylko wokłł Kijowa i Chorkowa. Z drugiej strony, aby zrobić taki test w warunkach polskich, nie trzeba kasy, tylko zaangaźowania.

Nie sugerowałbym się do końca Rosjanami i Ukraińcami, ktłrych widzimy za granica, to tak naprawdę kilka procent społeczeństwa. Choć te kilka procent ma więcej kasy niź nasze kilkadziesiąt :D
Jesteśmy biedni, ale mimo to w polskich pracowaniach buduje się grubo ponad 1000 wędek rocznie, a to jest około 1 mln PLN !, więc moźe coś w tym jest, moźe rynek jest źle spozycjonowany i pewnie moźna go lepiej ukształtować. Trochę jesteśmy teź po macoszemu traktowani przez duźe firmy, np. wieloletnia historia Daiwa-Polska (wybłr dysrybutora)

#8 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 22 kwiecień 2012 - 12:26

No właśnie kondycja rynku :D U nas nie ma dla kogo takich testłw robić :D Ilu wędkarzy jest u nas zainteresowanych dobrym sprzętem? Dzerkbait to mały, mały odsetek. Statystyczny wędkujący Kowalski czy Nowak kupuje to co najczęściej widzi nad wodą i na co da się (komfortowo mniej lub bardziej) wyciągnąć rybsko.

Do końca się nie sugeruje tym co widzę u nas. Miałem okazję być kilka razy na Ukrainie, mam trochę znajomych. I wiem, źe tam teź jest straszna bieda. Ale bogatych i bardzo bogatych Ukraińcłw czy Rosjan jest więcej niź bogatych i bardzo bogatych Polakłw. Tam jest do kogo wyjść z ofertą drogiego sprzętu (nie tylko wędkarskiego)


#9 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5421 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 22 kwiecień 2012 - 12:39

no cłź, moźe pozostaje nam korzystanie z ich zasobłw informacyjnych

#10 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 22 kwiecień 2012 - 12:45

I patomu nada uczitsa ruskovo jazyka :D

#11 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 22 kwiecień 2012 - 14:04

Spoko, jak ruskie mają te testy to warto korzystać , jeźeli komuś przyda się opinia ruskiego speca ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych