Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Coronavirus 2019-nCoV


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1400 odpowiedzi w tym temacie

#721 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1430 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 10 marzec 2020 - 22:07

Zapomnieliście, że w Iranie rolę wszelkiej maści ekspertów i doradców(po Rosjanach) wcielili się Chińczycy. Do tego wymiana studencka i bratnia pomoc uciśnionym ludom.


  • Guzu lubi to

#722 OFFLINE   SUONE

SUONE

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaTST
  • Imię:Grzegorz

Napisano 10 marzec 2020 - 22:09

nie ma co rzucac, za pozno ;)

Dokładnie po 25 latach  dni nie mają znaczenia . 



#723 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 10 marzec 2020 - 22:17

Zastanawia mnie czy osoby które przechodzą wirusa bardzo ciężko lub zaliczają zgon, kiedykolwiek przyjmowały szczepionki przeciwko grypie.
Zastanawia mnie to ponieważ zauważyłem, że ludzie znani mi osobiście, którzy szczepili się w przeszłości, bardzo ciężko przechodzą zwykłą grypę, wręcz "zdychają"
  • Riqelme lubi to

#724 OFFLINE   ~30

~30

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 346 postów
  • LokalizacjaŻelechów
  • Imię:Łukasz

Napisano 10 marzec 2020 - 22:26

Może trochę rzeczowej wiedzy o temacie...

 



#725 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2138 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 10 marzec 2020 - 22:27

Zastanawia mnie czy osoby które przechodzą wirusa bardzo ciężko lub zaliczają zgon, kiedykolwiek przyjmowały szczepionki przeciwko grypie.
Zastanawia mnie to ponieważ zauważyłem, że ludzie znani mi osobiście, którzy szczepili się w przeszłości, bardzo ciężko przechodzą zwykłą grypę, wręcz "zdychają"

Dwa razy ,kiedy pracowałem w wielkim koncernie produkujacym samochody,przymuszono mnie/nas do tych szczepionek przeciw grypie....minęło,jak dobrze liczę 13lat,w życiu tak ciężko nie znosiłem przeziębień itp.jak w tamtych dwóch latach.
  • Riqelme i S.N. lubią to

#726 OFFLINE   ISAR

ISAR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaDaleki Zachód
  • Imię:Norbert
  • Nazwisko:lekarskie

Napisano 10 marzec 2020 - 23:03

Zastanawia mnie czy osoby które przechodzą wirusa bardzo ciężko lub zaliczają zgon, kiedykolwiek przyjmowały szczepionki przeciwko grypie.
Zastanawia mnie to ponieważ zauważyłem, że ludzie znani mi osobiście, którzy szczepili się w przeszłości, bardzo ciężko przechodzą zwykłą grypę, wręcz "zdychają"

 

Corona virus nie ma nic wspolnego z virusem grypy.

Wczesniejsze szczepienia nie maja zadnego znaczenia czy tez  zwiazku z przebiegiem choroby.


  • Woytec lubi to

#727 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4643 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 10 marzec 2020 - 23:04

Izrael , w leczeniu innej współczesnej "zarazy" już zadziwił świat .Ciekawe jak sobie poradzą z Corona.

 

https://www.fronda.p...raka,69081.html

 

Ciekawe, że nie dzielą się tą wiedzą sami oczekując wszystkiego najlepszego ...

 

Zapomnieliście, że w Iranie rolę wszelkiej maści ekspertów i doradców(po Rosjanach) wcielili się Chińczycy. Do tego wymiana studencka i bratnia pomoc uciśnionym ludom.

 

To akurat dobra wiadomość dla Iranu bo jeśli potraktują ich jako partnera to zrobią dokładnie to co zrobili u siebie ... A w porównaniu do nich wypadamy blado. Alle ..., alle czyżby korona stany wszelakiego zjednoczenia pod flagą iniejszą omijała czy tylko mnie się zdaje ... ;)
 


Użytkownik Sławek Nikt edytował ten post 10 marzec 2020 - 23:40


#728 OFFLINE   tombrajder

tombrajder

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:B.

Napisano 10 marzec 2020 - 23:21

Zastanawia mnie czy osoby które przechodzą wirusa bardzo ciężko lub zaliczają zgon, kiedykolwiek przyjmowały szczepionki przeciwko grypie.
Zastanawia mnie to ponieważ zauważyłem, że ludzie znani mi osobiście, którzy szczepili się w przeszłości, bardzo ciężko przechodzą zwykłą grypę, wręcz "zdychają"

Nie ma większego znaczenia czy kiedyś w przeszłości ktoś szczepił się na grypę dla przechorowania grypy z danego sezonu- wirus grypy ciągle mutuje i nie ma jednej, wiecznej szczepionki na grypę ( tak jak w przypadku np. różyczki czy świnki). Co sezon jest przygotowywana nowa szczepionka na szczep, który potencjalnie wywoła epidemię w tym sezonie. Niektórzy twierdzą, że regularne szczepienia mogą złagodzić przebieg grypy nawet jeśli akurat na ten szczep nie byliśmy szczepieni (mimo wszystko jest to ten sam wirus choć nie taki sam).

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

#729 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 10 marzec 2020 - 23:24

Jak nikt nie zachoruje to cały świat uda się na pielgrzymkę.

#730 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4643 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 10 marzec 2020 - 23:24

Tomek to wcale nie było śmieszne. Ale zawsze możesz się rajdnąć do ściany płaczu, której korona się nie ima. Tam też nikt nic nie odwołuje.


Użytkownik Sławek Nikt edytował ten post 10 marzec 2020 - 23:25

  • gulf i coma lubią to

#731 OFFLINE   tombrajder

tombrajder

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:B.

Napisano 10 marzec 2020 - 23:29

Dwa razy ,kiedy pracowałem w wielkim koncernie produkujacym samochody,przymuszono mnie/nas do tych szczepionek przeciw grypie....minęło,jak dobrze liczę 13lat,w życiu tak ciężko nie znosiłem przeziębień itp.jak w tamtych dwóch latach.

Ale może dzięki tym szczepieniom nie przeszedłeś kuracji respiratorem z powodu ciężkiego, grypowego zapalenia płuc albo nie skończyłeś na liście oczekujących na przeszczep serca z powodu kardiomiopatii poinfekcyjnej. Może miałeś tylko małego pecha i złapałeś inną wirusową infekcje...
Niby koronawirus zabija tylko starszych i schorowanych, a w ostatnich latach
poznałem kilka przypadków młodych ludzi, którzy zginęli (albo niewiele brakowało) z powodu grypy. Żaden z nich się nie szczepił...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  • Bartek_C lubi to

#732 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2247 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 10 marzec 2020 - 23:39

Iran to bilans energetyczny Chin.
Jakby patrzeć po diasporze chińskiej, to gdzie indziej powinna być epidemia....



#733 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4643 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 10 marzec 2020 - 23:42

Iran to bilans energetyczny Chin.
Jakby patrzeć po diasporze chińskiej, to gdzie indziej powinna być epidemia....

 

Może ze złej strony patrzysz ... Tak sobie mniemanologicznie teoretyzuję na dobranoc bo jak wiadomo wszystkim kij ma końców wiele  ;)


Użytkownik Sławek Nikt edytował ten post 10 marzec 2020 - 23:48


#734 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2138 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 10 marzec 2020 - 23:58

Ale może dzięki tym szczepieniom nie przeszedłeś kuracji respiratorem z powodu ciężkiego, grypowego zapalenia płuc albo nie skończyłeś na liście oczekujących na przeszczep serca z powodu kardiomiopatii poinfekcyjnej. Może miałeś tylko małego pecha i złapałeś inną wirusową infekcje...
Niby koronawirus zabija tylko starszych i schorowanych, a w ostatnich latach
poznałem kilka przypadków młodych ludzi, którzy zginęli (albo niewiele brakowało) z powodu grypy. Żaden z nich się nie szczepił...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Czyli ,mam rozumieć że dwadzieścia kilka lat przed szczepieniem i 13 po szczepieniu nie miałem już tego " małego pecha " ? Sam w rodzinie mam przypadki ludzi którzy nie wyleczyli grypy ,bo np.cieszyli się wolnym na L4 zamiast leżeć itp. Ja akurat zawsze przestrzegałem zaleceń lekarzy, tyle że w moim przypadku to zaledwie raz przed szczepieniem i raz kilka lat po okresie szczepień...Ja mam wątpliwości co do tych szczepień-nic więcej.

#735 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 11 marzec 2020 - 08:06

Turcja skupiona na szturmowaniu greckiej granicy. Nie ma czasu na jakieś tam testy.

Mało zachorowań na Tajwanie i w Tajlandii.

 

 

No i Turcja dołączyła. https://www.worldome...irus/#countries Jak dojdzie do epidemii u tej chordy atakującej grecką granicę to może być bardzo ciekawie.



#736 OFFLINE   tombrajder

tombrajder

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:B.

Napisano 11 marzec 2020 - 08:08

Czyli ,mam rozumieć że dwadzieścia kilka lat przed szczepieniem i 13 po szczepieniu nie miałem już tego " małego pecha " ? Sam w rodzinie mam przypadki ludzi którzy nie wyleczyli grypy ,bo np.cieszyli się wolnym na L4 zamiast leżeć itp. Ja akurat zawsze przestrzegałem zaleceń lekarzy, tyle że w moim przypadku to zaledwie raz przed szczepieniem i raz kilka lat po okresie szczepień...Ja mam wątpliwości co do tych szczepień-nic więcej.

Nie do końca rozumiem co chciałeś przekazać w ostatnim poście. Ja tylko wskazuje nieprawdziwe przekonania. Ludzie oczekują, że jak zaszczepią się przeciw grypie to przez cały sezon na nic nie zachorują albo każdą infekcje przejdą łagodnie. A jak tak się nie stanie to szczepionka beznadziejna...
Niesamowite jest to, że większość olewa szczepionkę przeciw grypie ale jakby rzucili do aptek szczepionkę przeciw koronawirusowi, nawet gdyby do końca nie była jeszcze sprawdzona pod kątem bezpieczeństwa, to ludzie by się traktowali, żeby ją zdobyć.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  • DeepRunner i Bander lubią to

#737 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 11 marzec 2020 - 08:27

No i Turcja dołączyła. https://www.worldome...irus/#countries Jak dojdzie do epidemii u tej chordy atakującej grecką granicę to może być bardzo ciekawie.


Faktycznie. Może czytają jerkbait i doszli do wniosku, że jednak trzeba coś zgłosić
;)

A jeśli ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia odnośnie rzetelności zgłoszeń napływających z różnych części globu :
Stan na 11 marca rano.

Turcja 1
Ukraina 1
Filipiny 33
Wietnam 35
...
San Marino 62
...
Szwajcaria 497.

Miłego dnia!
  • Bułka lubi to

#738 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1972 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 11 marzec 2020 - 08:32

Rosja 0


  • Guzu lubi to

#739 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 11 marzec 2020 - 08:36

Rosja 0


Jak widać wystarczyło zdelegalizować i nie ma tematu.
Mądrego mają wodza.
  • fish28, ezehiel i Sayonara lubią to

#740 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 798 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 11 marzec 2020 - 09:25

Rosja co najmniej 20 przypadków...

https://tvn24.pl/swi...ywateli-4329935






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych