Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ktory multiplikator niskoprofilowy wybrac ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 03 maj 2012 - 09:35

Przegladam oferte mulitkow niskoprofilowych na polskim rynku i tak czytam i nie moge sie zdecydowac:

Pierwszy multiplikator niskoprofilowy Dragona. Reprezentuje najwyższy obecnie poziom techniczny w tej grupie kołowrotków spinningowych. Bardzo nowoczesna konstrukcja o dużej sprawności, jest lekki, mocny i niesamowicie trwały. Pełna optymalizacja wszystkich elementów składowych. Technologia oparta o wykorzystanie systemów CNC (Computer Numerical Control) sprzężonych z zespołem specjalnie zaprojektowanych obrabiarek, tłoczni oraz montowni.

alternatywa bylby ten :

Multiplikator niskoprofilowy, reprezentujący najwyższy obecnie poziom techniczny w tej grupie kołowrotków spinningowych. Nowoczesna konstrukcja, w której szeroko wykorzystano własności ultralekkiego stopu aluminium (Alumalite). Kołowrotek lekki, mocny i niesamowicie trwały. Pełna optymalizacja wszystkich elementów składowych. Technologia oparta o wykorzystanie systemów CNC (Computer Numerical Control) sprzężonych z zespołem specjalnie zaprojektowanych obrabiarek, tłoczni oraz montowni.

Jeszcze inna wersja byloby odlozyc troche kasy i kupic ten (jest w sklepie online zdecydowanie drozszy niz dwa poprzednie). Opis mnie przekonuje :

Multiplikator niskoprofilowy, reprezentujący najwyższy obecnie poziom techniczny w tej grupie kołowrotków spinningowych. Nowoczesna konstrukcja, w której szeroko wykorzystano własności ultralekkiego stopu aluminium (Alumalite). Kołowrotek lekki, mocny i niesamowicie trwały. Pełna optymalizacja wszystkich elementów składowych. Technologia oparta o wykorzystanie systemów CNC (Computer Numerical Control) sprzężonych z zespołem specjalnie zaprojektowanych obrabiarek, tłoczni oraz montowni.
Aluminiowa obudowa typu Monoblock (stop AlumiLite), połączona z grafitowymi osłonami bocznymi, niska masa całkowita (184 g).




:unsure: No i nie wiem co wybrac... :unsure:

Guzu


  • Alexspin lubi to

#2 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 03 maj 2012 - 13:30

Cieszy najwyzsza na świecie jakość sprzętu naszego rodzimego importera wagonowego :mellow: Myślę ze najlepszy wybór to:



















Abu, Daiwa, Shimano, kolejność alfabetyczna.

#3 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 03 maj 2012 - 13:40

Guzu ale do czego?

Może Abu Revo STX - z ebaya DE kupiłem za 553zł z wysyłką.

#4 OFFLINE   darsio

darsio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 231 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Darek

Napisano 03 maj 2012 - 13:44

po co przepłacać??

Guzu ale do czego?

Może Abu Revo STX - z ebaya DE kupiłem za 553zł z wysyłką.

:mellow: :mellow: :mellow:

#5 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 03 maj 2012 - 13:46

To ja już przed maturą chyba mózg mam zagrzany - temat jest na łacha czy co Embarassed

#6 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4436 postów

Napisano 03 maj 2012 - 14:34

Ja bym sugerowal z kolei stara, poczciwa katiuche. Od 2o paru gram latalo juz niezle, tanie, proste w obsludze i co najwazniejsze sprawdzone w bojach. Jeno na sumy nie polecam,jak sie bestia rozpedzi to lapska moze pourywac :D :D :D Mi wprawdzie wybilo dwa palce ale slyszalem o gorszych przypadkach :D

Piekny opis marketingowy zaden problem :D Cos ci moge wyyslec :D

Bujo

#7 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 09 maj 2012 - 12:07

Guzu, faktycznie też brałbym ten trzeci, ma najbardziej rzetelny opis. Cena... no cóż, sam wiesz, sprzęt na lata.
  • Alexspin lubi to

#8 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 09 maj 2012 - 14:35

Panowie,

Prosze traktowac jako zart a przede wszystkim jako impuls do refleksji nad bajera jaka wciskaja nam - wedkarzom, sprzedawcy i dystrybutorzy sprzetu zabawek.

Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam i przepraszam jesli ktos wzial watek na powaznie

Guzu


  • Alexspin lubi to

#9 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 10 maj 2012 - 08:57

Guzu, mam nadzieję, że mojej wypowiedzi nie wziąłeś na poważnie :lol:
  • Alexspin lubi to

#10 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 10 maj 2012 - 19:09

A widzisz - ja coś wyczuwałem szyderę, ale nie myślałem do końca, że to coś z jajem :blush::blush:Embarassed

#11 OFFLINE   HM_62_Pike

HM_62_Pike

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 11 maj 2012 - 15:51

Ja kupiłem jeden z tych kołowrotków i łowię nim ryby. Ostatnio złowiłem wczoraj. Ale ja to w ogóle jestem jakiś dziwny: wezmę byle jaką kartkę, tani ołówek i napiszę tekst bez błędów. Inny musi mieć drogi komputer z Wordem, by napisać byle co, a i tak walnie w pierwszym zdaniu dwa byki. W pierwszym - dwa!
Takie skrzywienie - niby dwa różne porządki, a analogia. :lol: B)

#12 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 11 maj 2012 - 16:04

Ja kupiłem jeden z tych kołowrotków i łowię nim ryby. Ostatnio złowiłem wczoraj. Ale ja to w ogóle jestem jakiś dziwny: wezmę byle jaką kartkę, tani ołówek i napiszę tekst bez błędów. Inny musi mieć drogi komputer z Wordem, by napisać byle co, a i tak walnie w pierwszym zdaniu dwa byki. W pierwszym - dwa!
Takie skrzywienie - niby dwa różne porządki, a analogia. :lol: B)


To mi teraz Kiler zaimponowales B)
  • Alexspin lubi to

#13 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 12 maj 2012 - 08:23

Mi kórde tesz zaimpąnował.
  • Alexspin lubi to

#14 OFFLINE   killer

killer

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • Lokalizacjałódz

Napisano 14 maj 2012 - 18:44

To mi teraz Kiler zaimponowales B)

:huh:
Kurcze, mieszka sobie w Hiszpanii, czyta Lorcę w oryginale, na każdym kroku czuje ducha Goyi, a Tomek się nabija, jak z jakiego byle Polaczka z kompleksami, nie- Europejczyka.

#15 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 14 maj 2012 - 20:29

[quote]
To mi teraz Kiler zaimponowales B)
[/quote]
:huh:
Kurcze, mieszka sobie w Hiszpanii, czyta Lorcę w oryginale, na każdym kroku czuje ducha Goyi, a Tomek się nabija, jak z jakiego byle Polaczka z kompleksami, nie- Europejczyka.
[/quote]

W miescie Lodzi nie mozna poczytac Lorci w oryginale ? czy to bardziej kwestia (nie)znajomosci jezyka ?

Co ma za znaczenie gdzie kto mieszka ? Kompleksy ?

A nabijac to sie trzeba umiec, bo na razie to sie mozna co najwyzej osmieszyc przed milionami sluchaczy :D






#16 OFFLINE   killer

killer

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 40 postów
  • Lokalizacjałódz

Napisano 15 maj 2012 - 04:30

to sie trzeba umiec

Po prostu rzuca na kolana. Ktoś kto tak włada polszczyzną w życiu nie słyszał o kimś takim jak Lorca, za to zna wszystkie bary piwne w okolicy i wydaje mu się, że się trzeba umieć nabijać z niedrogich kołowrotków - bo przecież nie z ignorancji :D
I tyle. HM 62 Pike nie ciągnie wątku, to co ja będę tłumaczył komuś, komu na 6 ryb spada 5, że może ma za dobre kołowrotki, bo przecież nie zerowe umiejętności.... :lol:

#17 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 15 maj 2012 - 06:11

Wysłałem do admina (nie wiem czy sprawa trafi do Guza i nie jest to dla mnie istotne) prośbę o usunięcie postu powyżej - post killera. Jest poniżej krytyki i nie życzę sobie czytać takich zaczepek na tym forum, na żadnym innym zresztą też.

#18 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 15 maj 2012 - 06:49

[quote]
to sie trzeba umiec
[/quote]
Po prostu rzuca na kolana. Ktoś kto tak włada polszczyzną w życiu nie słyszał o kimś takim jak Lorca, za to zna wszystkie bary piwne w okolicy i wydaje mu się, że się trzeba umieć nabijać z niedrogich kołowrotków - bo przecież nie z ignorancji :D
I tyle. HM 62 Pike nie ciągnie wątku, to co ja będę tłumaczył komuś, komu na 6 ryb spada 5, że może ma za dobre kołowrotki, bo przecież nie zerowe umiejętności.... :lol:
[/quote]
:wacko: :wacko: B)

#19 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18593 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 maj 2012 - 07:43

Panowie, wyluzujcie - miał być żart, a zaczynacie się sobie rzucać do gardeł :unsure:
  • Alexspin lubi to