Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Discovery Travel&Living - program o łowieniu na łowisku "Piaseczno"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 styczeń 2007 - 15:01

Wielkie łowienie czyli zarzuć wędkę Polska/ Szczupak, pstrąg i karp
Z pomocą miejscowych przewodników Spencer Smith wyrusza na połowy szczupaków, pstrągów i karpi w jeziorach i strumieniach łowiska Piaseczno, na południe od Gdańska.
Program będzie emitowany w niedzielę 28.01 o godz.0.10 i w poniedziałek 29.01 o godzinie 12.10 i 18.10
Pozdrawiam,
P.


#2 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 24 styczeń 2007 - 15:03

.

#3 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 styczeń 2007 - 15:37

Eee tam.
Już kolejny program tego typu.
Co chwila zapraszają gości z zagranicy na polskie prywatne łowiska, które są cały czas zarybiane rybami z hodowli...
Czemu ma służyć taki program to nie wiem?
Bo przecież ani nie jest to promocja polskich łowisk, ani rybności naszych akwenów... :(



#4 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 24 styczeń 2007 - 15:46

racja
@rognis_oko
kiedyś zaprosili przedstawicieli shimano do polski na łowienie w Wisełce niestety nasi skośnoocy przyjaciele szybko ostygli z zapału :( mowiąc jak w tak pieknej i ogromnej rzece może byc tak słabo z rybami(mowili to przez pryzmat Padu Ebro i Wołgi,pewnie jak by pojechali na Piaseczno to myśleli by ,że Polska to raj wedkarski :unsure:,ale nie o to chyba chodzi by ściemniać turystom. :unsure:
pozdro hasior :D

#5 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 styczeń 2007 - 15:54

To taka ciekawostka. A czemu to ma służyć to nie wiem...Dla właścicieli Piaseczna jest to całkiem niezły deal i pewnie przyciągnie do nich troszkę turystów z zachodu.
Jak dewizowi wędkarze będą chcieli połowić w sąsiednich akwenach to się troszkę zdziwią


#6 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 24 styczeń 2007 - 16:07

w sumie filmik mozna oblukać,napewno reklama jest niezła dla właściciela wody :D,teraz to juz bedzie promocja kompleksowa :lol: no bo robione przez właściciela klejonki zareklamowano w WW lutowych 2007, :mellow:
,nie jeden wedkarz znudzony bezowocnym uganianiem sie za kropkowańcem zkorzystał z szansy złowienia piędziesiątaka na Piasecznie,
Swoja droga to powinni zrobic filmik o Sanie,przeca tam pogłowie rybek jest teraz spore ,dzieki chęciom ludzi dobrej woli :D napewno byłaby to lepsza(tj. bardziej dzika i dziewicza)wizytówka Polski :D
pozdro
hasior

#7 OFFLINE   Pepe

Pepe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów

Napisano 24 styczeń 2007 - 21:58

Panowie - toż to program nakrecony 2 lata temu z okładem!
Rognis - ty też masz sklerozę? Miałem przyjemność brać w nim udział podobnie jak kol. Mariusz Warda.
Jaki to miało cel? Oczywiscie dla nich promocję wędkarstwa w tzw. strawny sposób dla laików poprzez wykorzystanie osoby Spencera który wtedy był postacią nr 1 w UK (wygrał Big Brother'a). Dla mnie - przemyconą z trudem promocję Salmo oczywiście. Co prawda wycięli 90% z tego co miało być ale i tak widać przynety Salmo i nawet parę złowionych na nie ryb.

Jasne?

Pozdrawiam,
PP

#8 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 25 styczeń 2007 - 15:53

Ja bedę miał okazjię oblukac ten film pierwszy raz, nie wiedziałem ,że to juz taki leciwy film :lol:
:mellow: @Pepe przynety Salmo to już klasa sama w sobie, :)ferrari nie reklamuja a sie sprzedaje :lol: ,wiec jak ucieli czas to i tak spoko bedzie,do dobrych rzeczy ludzie sie przyzwyczajają :lol:
co do promocji wedkarstwa to ,ja osobiście wole promocjię wędkarstwa w bardziej dzikiej formie(cósik ala REX HUNT) :mellow: ,ale i tak dobrze,że nie zrobili filmu na jakimś hodowlanym kwadraciaku z karpiami :lol:
pozdro
hasior :D


#9 OFFLINE   JohnnyJohn

JohnnyJohn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 styczeń 2007 - 17:34

Oglądałem go. Na Piasecznie było nieźle.
Ale jak przyszło do łowienia w dzikiej rzece to się uśmiałem :D
Przewodnik zapewniał ,że złapie pstrążka a przez cały czas złapali jednego o długości ołówka :wacko:.
Czasem sobie myślę ,że mozna by było sprawdzić w ten sposób skuteczność zagranicznych gwiazd ,łowiących na najrybniejszych wodach- kazać im łowić w Polsce :lol: :lol:.
Nie sztuka złapać coś tam gdzie ryb jest zatrzęsienie lecz sztuką jest złapanie czegoś tam, gdzie prawie nic nie ma.

#10 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 styczeń 2007 - 20:43

@Pepe,

nie wiedziałem, że to ten program powtarzają. Myślałem, że to coś nowego... :lol:


@Johnny,

...Przewodnik zapewniał ,że złapie pstrążka...

- a tym przewodnikiem był nasz forumowy Rocky :D vel Mariusz Warda, znany pstrągarz i pogromca troci :mellow:




#11 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 25 styczeń 2007 - 21:47

Dokładnie tak było! :mellow: :mellow: :mellow: :lol:
niestety Wda na której liczyłem na pstrążki i wcześniej mnie nie zawodziła, została odłowiona prądem przed planowaną melioracją (czyt. zniszczeniem) o czym dowiedziałem sie parę dni przed nagraniem :wacko: .poza tym Spencer zachowywał sie tak że psrtągi uciekały z kilometra przy słonecznej pogodzie i niskiej czystej wodzie na Wietcisie(np wchodził do rzeki w najlepszych miejscówkach,gruntował sobie :mellow: ).Na Piasecznie i Wygoninie też było bardzo słabo jak na możliwości tych łowisk-niestety decydowała pogoda :wacko:
Nawiasem mówiąc jesli uważasz ze na piasecznie było nieźle to ja łowiąc obok na muche z Karolem Zacharczykiem złowiłem tyle pstragów ile Pepe ze Spencerem razem i to był słaby wynik na tamte czasy :lol:

#12 OFFLINE   orzech

orzech

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 26 styczeń 2007 - 14:56

Widziałem ten program. Jest powtarzany co jakiś czas.
Na Wygoninie była totalna klapa. To bardzo kapryśne jezioro mimo wielkiej ilości szczupaka. Latem i jesienią ciężko tam o wynik. Wiosna zdecydownie jest najlepsza.

Na Piasecznie już było lepiej, choć uważam, że zawsze muszkarze będą tam triumfować.
Prowadzący łowił też karpie na Unichowie. Z tego co pamiętam miał jedno branie po jakiejś dobie.

Coż, Polska to nie Kanada. Program tam realizowany był zdecydownie ciekawszy. Myślę, że i tak dobrze, że znane postacie na zachodzie w ogóle chcą do nas przyjeżdzać i kręcić tu cokolwiek i gdziekolwiek. Zawsze to jakaś promocja i pozytywny wizerunek.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych