Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zgryz z Nikonem -PILNE!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   lipion

lipion

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaDorset

Napisano 09 maj 2012 - 22:28

Pomocy!Mam okazję nabyć w okazyjnej cenie (identycznej) Nikona Coolpixa L120 i L310... no i który wybrać?????? Na aparatach znam się jak świnia na południu,do tej pory najważniejsze dla mnie było żeby aparat był mały i robił jakieś zdjęcia, aż tu nagle Nikon! :huh: i to dwa od razu :wacko: Oprócz jakości zdjęć ofkors, ważną sprawą jest dla mnie jak najszybsza możliwość ,,pstryknięcia kolejnego zdjęcia. Do tej pory miałem Kodaka Easy Share C913 i właściwie mi wystarczał, ale szlag mnie trafiał za każdym razem, kiedy ,,pstryknąłem i natychmiast chciałem pstryknąć znów-a tu dupa, wieki mijały zanim aparat był gotowy na następne pstryknięcie :wacko: Dlatego teraz chciałbym, żeby tak przy okazji fajniejszych zdjęć, troszkę jeszcze był mniej mułowaty, mój następny aparat :mellow:
Wielkie dzięki za wszelkie sugestie :unsure:

#2 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 czerwiec 2012 - 13:43

Najszybsza z mozliwych jest lustrzanka. Rzucilem okiem na te modele - optycznie nie roznia sie od malych lusterek poza brakiem wymiennej optyki...
Trudno mi powiedziec czy warto, jak ja analizowalem co kupic zwrocilem uwage (m.in) na rozmiary matryc, ktore odpowiadaja za wiernosc odwzorowania.
Wyszlo mi, ze dajmy na to matryczka 5/5mm z 15 mpix to nie tedy droga i kupilem lustrzanke bez wypasu.

Gumo

#3 OFFLINE   lipion

lipion

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaDorset

Napisano 22 czerwiec 2012 - 19:37

Gumo dzięki za odzew :)Niestety już po wszystkim. Oferta była bardzo limitowana i czasowo i rodzajowo. Za to cena śmieszna :D
Wybrałem L120 bo ma superwyraźny wyświetlacz i złącze HDMI, reszta parametrów praktycznie taka sama. Dzięki raz jeszcze :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych