Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Strike Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 styczeń 2007 - 12:05

Przygotowania do sezonu 2007 idą pełną parą. W ich toku uzupełniam zawartość moich pudełek z przynętami. Biegając po sklepach natrafiłem na woblery nawej jak dla mnie marki Strike Pro. Wzory, kolory oraz technologia produkcji ma wiele wspólnego z Yu-zuri/Duel, Kamatsu itp. Ceny są póki co bardzo konkurencyjne.
Czy macie jakiekolwiek doświadczenia z tymi przynętami?
http://www.strikepro.com/MINNOW.htm
Część oferty do kupienia w:
http://www.wobek.pl/...-44_21_109.html
Pozdrawiam,
P.

#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 27 styczeń 2007 - 13:42

Może ZEWU się wypowie

ja, przynajmniej jak na razie słyszałem wiele dobrego o tych cukiereczkach. Dobrze wykonane, nieźle latają, parametry też bardzo rozsądne no i cena... Szkoda tylko, że FLEXX jest niedostepny w polsce :(

#3 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 27 styczeń 2007 - 13:44

ja tam chyba nawet cos złowiłem na strike PRo, faktycznie jest ja mówi mifek dobrze lataja. pamiętam, ze mój SP bardzo mocno machal ogonem, niestety póżniej go urwałem :( :(


#4 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 styczeń 2007 - 14:04

To ja się skuszę na kilka sztuk. A swoją drogą nie mogę znaleźć informacji, kto jest importerem tych przynęt w Polsce. Chyba trzeba napisać @ do centrali. A jak już znajdziemy importera to poprosimy go grzecznie, żeby sprowadził konkretne modele.
P.

#5 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 styczeń 2007 - 14:50

W mojej betonowej wsi w sklepie Kakadu (C.H. Arkadia) widziałem Flexxa.
Znalazłem też ciekawą stronkę z ofertą europejską Strike Pro - są w niej nawet Jerki :D
http://www.strikepro.se/products.htm
Pozdrawiam,
P.

#6 OFFLINE   zewu

zewu

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 359 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 styczeń 2007 - 16:20

Z ofertą wobków Strike Pro zetknałem się po raz pierwszy się w zeszłym roku. Ceny u importera zniechęcały jednak do dystrybucji tych przynęt w sieci. Kupiłem jedynie pojedyncze sztuki do testów (małe modele). Obecne ceny są o wiele bardziej atrakcyjne i mam nadzieję, że nie będą obowiązywały jedynie do wyczerpania zapasów (w tej chwili u importera zostały jedynie niedobitki). Czekam z niecierpliwością na nową dostawę, bo w tym segmencie cenowym (między polskim hand made, a Storm) jest to marka, na którą warto zwrócić uwagę.

Woblery są produkowane na Tajwanie. Jeśli chodzi o sposób i jakość wykonania przypominają znane Wam już zapewne wyroby Kamatsu. Są chyba nawet staranniej wykonane. Posiadają też wspólną cechę z Kamatsu- co chwalą użytkownicy obydwu marek-solidnie osadzone w korpusie stery.
Woblery mają spore wzięcie wśród spinningistów, którzy spotkali się z nimi podczas zagranicznych wojaży. Największym uznaniem cieszą się wobki głęboko nurkujące (do 7 i 9 m.) Sprawdzały się podczas trollingu w Skandynawii.

Warto zerknąć na podaną stronę europejską. Co prawda, nazwy woblerów będą różniły się od tych ze stron azjatyckich czy domeny światowej (którymi operuje importer oraz ja w sklepie), co powoduje pewne zamieszanie, ale warto zwrócić uwagę na jerki. To co zobaczyłem na filmikach zrobiło na mnie spore wrażenie. Podobać się także musi zbrojenie w kotwice Ownera. Niestety, ze sprowadzeniem tych jerków do kraju może być problem. Producent stawia wysoko poprzeczkę z ilością zamawianych sztuk. Będę jeszcze rozmawiał na ten temat z importerem. Myślę, że mogłoby to być świetne uzupełnienie jerkowego pudła.

BTW 'na dniach' wprowadzę do oferty następne modele Strike Pro.


----
zewu
sklep wędkarski

#7 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 27 styczeń 2007 - 17:31

W mojej betonowej wsi w sklepie Kakadu (C.H. Arkadia) widziałem Flexxa.
Znalazłem też ciekawą stronkę z ofertą europejską Strike Pro - są w niej nawet Jerki :D
http://www.strikepro.se/products.htm
Pozdrawiam,
P.



Explorer a mozesz cos blizej na temat flexx powiedziec. pamietasz moze cene?? moze bym sie kurka skusil :mellow:

#8 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 styczeń 2007 - 18:29

Nie pamiętam ceny Flexxa, ale jak będę w okolicy to wpadnę i dam Ci znać. Może nawet jutro mnie żona zaciągnie na jakieś wyprzedaże
P.

#9 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 27 styczeń 2007 - 19:01

No, no te nano przypominają troche TINY Salmo, a tak poza tym dość ciekawe te wobki

#10 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 styczeń 2007 - 20:28

Cześć,
Mój znajomy z Holandii łowi wiele dużych szczupaków właśnie na jerki oraz woblery Strike Pro (trollingując). W swojej kolekcji mam tylko jerki buster jerk - woblerów brak. Jeszcze na nie nie łowiłem ale tą wiosną :D na pewno je pomęczę.

Pozdrawiam
Remek

#11 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 28 styczeń 2007 - 00:07

ja osobiscie nie lubie tych wyrobow .. ale lowne sa .. w szwecji :mellow:

#12 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 styczeń 2007 - 17:33

[quote]
W mojej betonowej wsi w sklepie Kakadu (C.H. Arkadia) widziałem Flexxa.
Znalazłem też ciekawą stronkę z ofertą europejską Strike Pro - są w niej nawet Jerki :D
http://www.strikepro.se/products.htm
Pozdrawiam,
P.
[/quote]


Explorer a mozesz cos blizej na temat flexx powiedziec. pamietasz moze cene?? moze bym sie kurka skusil :mellow:
[/quote]

Jednak to nie było przywidzenie. W Kakadu w C.H. Arkadia są Flexxy za 32,50 PLN.
Pozdrawiam,
P.

#13 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 28 styczeń 2007 - 17:51

Dzięki za fatyge!

przyglądałeś się im może ciut blizej? jak to to wyglada?

#14 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 styczeń 2007 - 18:06

Nie miałem w ręku samej przynęty, ale jest całkiem spore i wygląda na porządne. Należałoby spróbować jak zareagują na tą przynętę polskie ryby. Prace Flexxa możesz zobaczyć na europejskiej stronie Strike Pro (przy każdej pzynęcie jest link do video z basenu testowego)
Pozdrawiam,
P.

#15 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 28 styczeń 2007 - 18:15

Swietnie plywają w tym basenie do zludzenia prawdziwa ryba :D

#16 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 28 styczeń 2007 - 21:43

Trout ale one sie umywaja do twich.Szwedzka precyzja w chinskich fabrykach.Fantastik plastik. :D

#17 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 29 styczeń 2007 - 06:14

strike pro jest i byl zawsze azjatycki, ze szwecji pochodza tylko buster jerki, miejsce produkcji to prawdopodobnie tez azja :D

#18 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2007 - 10:27

I co z tego? Np. taki Manns...US od kolebki...
Teraz tluka nie pamietam gdzie?
Po ostatniej dostawie z samego zrodla, dosc duzy odsetek mial widoczne braki: w jednym odkrylem wyplywanie (cos z obciazeniem), w jednym zamontowano odwrotnie zaczep do linki (dla mnie szok - to oznacza ze brak kontroli), w 3cim zamontowano mniejsze kotwice, ktore we wszystkich sa delikatnie mowiac...dosc slabe, jak na typ przynety.
W reszcie woblerow, ktore kupowalem, widnieja nalepki:Mexico, Estonia, Vietnam, China.
Na zadnym z wyrobow znanych firm nie widnieje juz made in USA.

Byc moze tez, wytworca celowo wysyla do Europy wschodniej odpad, bo tam jeszzce biale niedzwiedzie po ulicach chodza, a frajerzy i tak sie nie poznaja, ze cos jest nie tak.

Trzeba bedzie jeszzce wielu lat, zeby to zjawisko odwrocic...
Gumo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych