Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tanie woblery na allegro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 29 styczeń 2007 - 20:46

Moze jest ktos chetny? :huh: http://allegro.pl/item161941710_tylko_dla_orlow_hand_made_w_ wydaniu_super_.html

#2 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1188 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 29 styczeń 2007 - 21:27

Szkoda że nie ma z nami pikemana on wziłby ich nawet setke :D warunek to zejście wobka bez dociążenia na 15 metrów ,mówi i ma :mellow:.W takim przypadku kasa nie gra roli . :lol:


#3 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2007 - 21:27

Cena z kosmosu...Woblery Z.Wąchały są świetne i nigdy nie były tanie. Może warto zadzwonić bezpośrednio do producenta i zapytać o cenę??
http://www.wedka.pl/...ala/default.asp
Pozdrawiam,
P.

#4 OFFLINE   FISH

FISH

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 619 postów
  • LokalizacjaWłodawa

Napisano 29 styczeń 2007 - 23:03

Myślę że są warte swojej ceny, piankowa woblerowa wydmuszka kosztuje 20-40 zł a tu mamy wyrób rzemieśniczy który wytycza nowe standarty.Piękna linia.Jestem pełen podziwu i zrobię sobie coś podobnego. ;)

#5 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 30 styczeń 2007 - 00:06

moze poprostu mialo byc 17 a przez przypadek sie wklepalo 170 :D

#6 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 30 styczeń 2007 - 06:05

To jest chyba próba pobicia rekordu Guinnessa w kategorii, „ile można wydusić za jednego woblera” :o Chyba, że w tej cenie dorzucają rybną wodę, to zwracam honor. Jakoś nie rzucił mi się w oczy natłok doniesień o złowieniu rekordowych ryb na te woblery. Może pora zejść na ziemię, zwiększyć produkcje i urealnić cenę?

#7 OFFLINE   Radzio

Radzio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 30 styczeń 2007 - 07:49

Na początku chciałbym się przywitać jako nowy i świeżak na tej ciekawej stronie.
Co do tematu to nabyłem dwa modele pstrągowe Morel Team (imitacja głowacza i śliza oklejana naturalną skórką rybią). Pracują pięknie ale na razie zakładam je w poznanych wcześniej, wybitnie niezaczepowych miejscach B).

#8 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 30 styczeń 2007 - 08:01

Jak oklejają rybią skórą woblery, to może niech jednak nie zwiększają produkcji <_<

#9 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 30 styczeń 2007 - 08:16

ja jakbym miał rzucić 170 zł na koncu kija to chyba tylko na łańcuchu :lol:

#10 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 30 styczeń 2007 - 08:30

:lol: ... i najlepiej w domu :lol:

#11 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 30 styczeń 2007 - 09:07

...i do tego bez kotwic :mellow:

#12 OFFLINE   w.d.wobler

w.d.wobler

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisano 30 styczeń 2007 - 09:24

...


Użytkownik w.d.wobler edytował ten post 21 styczeń 2014 - 11:08


#13 ONLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 styczeń 2007 - 09:34

Cene ustala rynek. Bedzie ona taka jak klienci beda chcieli placic. Ja tylko mam nadzieje, ze przy tak wysokiej cenie zostala poprawiona powtarzalnosc tych woblerów ponieważ było sporo doniesień od wędkarzy, również na tej stronie, że dwa identyczne modele tegoż producenta potrafią bardzo różnie zachowywać się w wodzie. A w skrajnych przypadkach nie zachowywac.

@Radzio,
witaj na forum. Życzę miłego korzystania.

#14 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 styczeń 2007 - 09:49

Mialem nieprzyjemnosc nabyc w swoim czasie wobler Z.Wachaly(koszt 60zl, wiec pewnie mniejszy brat). Moje spostrzezenia: powloka lakiernicza za cienka, juz po 3cim czy 4tym niewielkim szczupaczku wobler zaczal byc...tonacy. Po jakichs 2 tygodniach uzywania wypadl ster...(obserwacje pracy 2szt woblerow)
Kotwice trzeba bylo wymienic od razu, byly jakosci...podstawowej.

Taki sam wobler kupil Kuba i tez go odlozyl ad acta.

Istnieje strona internetowa, gdzie wnieboglosy chwalone sa te woblery. Napisalem i po paru m-cach byl nawet skutek.. :lol:.. .czesc postow zniknela, link do watku zmienil m-ce i pokazala sie wypowiedz kogos, zdaje sie wlasnie z Morell-team.

Aktualnie wobler, a raczej to co z niego zostalo, lezy w sklepie Jerk i czeka...

A szkoda, woblery byly od strony pomyslu dobre.

Ktos napisal, ze plastik nie ma duszy. Byc moze, ale odpowiedni ma pewne zalety.
Gdyby taki wobler zrobic z wysokoudarowego tworzywa z pewnoscia rozchodzilby sie, jak cieple buleczki. Co prawda trudno byloby wytlumaczyc cene powyzej 50$ ale to nie moj problem...

Gumo

#15 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3550 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 30 styczeń 2007 - 13:24

Ja swoje doświadczenia z 'Wąchałami' zakończyłem sprzedając posiadane woblery jego produkcji ponad rok temu :unsure:
Nie sprawdziłem tego, o czym pisał Gumo, bo nic na nie nie złowiłem :lol: Za to tylko ja wiem, ile czasu poświęciłem na ich ustawianie...
Chociaż, z drugiej strony, znam takich, którzy na ZZ-cie mieli na nie wyniki (zarówno sumy, jak i sandacze czy szczupaki). Aczkolwiek, obaj zgodnie twierdzili, że z kilku lub kilkunastu egzemplarzy łowny był z reguły jeden... Taki urok woblerów 'z duszą' w stos. do tych wykonywanych z formy...

#16 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 30 styczeń 2007 - 13:35

Jakoś nie rzucił mi się w oczy natłok doniesień o złowieniu rekordowych ryb na te woblery


@Robert,

Bo mało kto je kupuje właśnie ze względu na ceny. Sam wolę za te 170 zł nakupić Salmiaków i będe łowił tak samo albo i lepiej. Większość zależy od wędkarza, nie tylko od przynęty.

Pozdr.

Salmo

#17 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 styczeń 2007 - 13:46

A propos ustawiania..jako, ze trafilem wobler lowny, chcialem go poprawic tj. dostosowac do lowienia...
Okazalo sie to dosc trudne w warunkach polowych bo w ster wchodzi czesciowo drut, ktory nieznacznie naciskajac na niego wypacza jego ustawienie. Po wyschnieciu, doszlifowywanie steru jest zajeciem bardzo pasjonujacym.. :lol: ...do tego stopnia, ze do polakierowania juz nie doszedlem....
Do ustabilizowania uzywalem dwoch imadel jednoczesnie, a jednak wystapila nieznaczna asymetria, ktora juz dyskwalifikowala wobler, powodujac jego wyplywanie...
Ale rzeczywiscie, jak ktos lubi wyzwania to takie woblery z dusza powinny go w pelni zadowolic. Zawsze jest cos do poprawienia, sprawdzac sie mozna czesto, nie to co te bezduszne plastikowe wydmuszki...
Gorzej jest np. w razie, jak jest limit w bagazu a cacek tych nie mozna zabrac 20tu szt w jednym wariancie(wariantow jest z reguly kilka)
Jeszzce lepszy w te klocki jest, tym razem, seryjny wobler Dorado Invader. Po stuknieciu kilkukrotnym np. w drzewo odpada ster, razem z czescia glowowa nad nim.
Gumo

#18 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 30 styczeń 2007 - 14:23

Sa tez tansze :o http://allegro.pl/search.php?string=tylko+dla+or%C5%82%C3%B3 w&country=1&category=3919

#19 OFFLINE   Jarokowal

Jarokowal

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 184 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 styczeń 2007 - 14:33

A ja za tego nic nie płaciłem :mellow:

Załączone pliki

  • Załączony plik  wob.jpg   18,32 KB   417 Ilość pobrań


#20 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 30 styczeń 2007 - 14:49

ja tam wole robić sam wobki,wtedy wiem co chę mieć,jak ma wygladać,jak pracowac itp.a oklejanie skórą to jak dla mnie tp przesada,zabijać np.7-10cm rybki,żeby okleić wobka, <_<
znam lepsze i mniej inwazyjne dla środowiska sposoby.
pozdro
hasior :D