Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

HMGlures & ZOZOBaits


  • Please log in to reply
1034 replies to this topic

#101 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 posts
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Posted 08 August 2013 - 18:46

oj u mnie tez tak harcuja heheh mialem ostatnio fajnego klenia wystrzelil z plycizny ale nie trafil hheeh zawinal sie na glebsza wode i tyle go widzialem  co do nazwy heheh no paczki na bank rybom beda smakoway :-) paczki z piekarni sa brzydkie a twoje kolorowe ladne heheh zeklbym smakowo wygladaja :-)



#102 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 846 posts
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Posted 08 August 2013 - 21:02

No i przez pączka kolejny piórnik zapodać trza będzie, chyba zamówię mega duży bo bardzo lubię takie wobki. Na moją opaskę idealne. Malowania Pawle standardowe czy coś specjalnego przygotowałeś? Szykować jakieś extra kolorki? :)  :) :)  :)  



#103 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1,558 posts
  • Imię:Paweł

Posted 08 August 2013 - 22:00

Plany jak zwykle są ambitne zobaczymy jak będzie :) tym razem będą skrzela, będą płetwy nawet na 2cm wobkach wsio malowane przez szablony.

 

No jak nic musisz kupować drugi piórniczek Marcinie, jak pączki się sprawdzą poleci do Ciebie paczucha nie tylko z pączkami :)


Edited by gajosik, 08 August 2013 - 22:03.


#104 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 846 posts
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Posted 08 August 2013 - 22:08

Gitara, ja po ogarnięciu małego problemu z nogą, przygotuje pakiecik dla ciebie o którym niedawno rozmawialiśmy



#105 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1,558 posts
  • Imię:Paweł

Posted 12 August 2013 - 15:17

 Niestety dzisiejszy dzień był pechowy, mój kompresor charknął huknął i umarł :( Trzeba będzie rozebrać może uda się naprawić, a jak nie to nowy wydatek się szykuje.

 

 

Już wstępnie pomalowany, dojdą jeszcze skrzela i płetwy no i oczka coby wobek wiedział gdzie ma płynąć :) Jak przywrócę kompresor do życia.

 

 

935b30884e960647med.jpg



#106 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 posts
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Posted 13 August 2013 - 15:44

Paweł doszly dzis twoje sumowki super robota podobaja mi sie moze w tym tyg uda mi sie sprawdzis na wasatych :-) tak czy siak dobra robota:-) 



#107 OFFLINE   siatkaz

siatkaz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 766 posts
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Matyjasek

Posted 13 August 2013 - 21:59

No ja też dziś sumówki do testów od Pawła przyjąłem.  Problem w tym że tester ze mnie marny a dodatkowo jeszcze w tym roku na Wisełce za wąsem nie pływałem. Teraz będzie motywacja.

Tester siaki i owaki ale malowanko wobków pierwyj sort. Pracę mam nadzieję ze już na dniach sprawdzę. 



#108 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1,558 posts
  • Imię:Paweł

Posted 20 August 2013 - 12:56

Już schną pączki i nowe bananki 3cm, jeszcze nie dokończone ale na dniach dostaną stery i kotwiczki.


Edited by gajosik, 20 February 2023 - 19:53.


#109 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 posts
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Posted 20 August 2013 - 16:46

No ja juz sobie ta opalizacje wyobrazam heeheh Marcin wie co dobre hehh wobki lux.. paczka bardzo bym widzial u siebie w pudle :-) wiec jak bedziesz mi cos posylal to wrzuc jednego..... duze wersje twoje mam plywaja i wygladaja elegancko hhehe a ciekaw jestem maluszka :-)  


  • RUDI75 likes this

#110 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1,558 posts
  • Imię:Paweł

Posted 20 August 2013 - 21:51

Nie ma problemu, to poczekam z wysyłką i dorzucę od razu pączki :)



#111 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 posts
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Posted 21 August 2013 - 13:23

 spoko super bedzie od razu pobawie sie z paczkami heheh 



#112 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 posts
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Posted 22 August 2013 - 19:44

Paweł doszly wobki bardzo fajowe :-) paczki bajka heheh malowanie klasa ,najbardziej wpadl mi w oko ten paczek z zielona opalizacja Marcin juz mi cos takiego szykuje bo miodzio kolorek :-) w wekendzik wyskocze na male testy .... odezwe sie w temacie :-) oczywiscie dzieki i pozdrowionka


Edited by bielik, 22 August 2013 - 19:44.


#113 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1,558 posts
  • Imię:Paweł

Posted 23 August 2013 - 18:10

Dzięki Kamil :) no czekam na małą relację z testów:)

 

A tu garść bananków 3cm wsio wolnotonące

 

7e154d54782e8f2cmed.jpg



#114 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 posts
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Posted 23 August 2013 - 20:42

bylem dzis na malych testach powiem ci ze paczki fajowe pod wzgledem i jesli chodzi o prace to rowniez jestem zadowolony troche bym tylko poprawil ster zebyt glebiej schodzil bo ten idealnie smuzy a ja wole jak schodzi ciutke glebiej ja sam go stuninguje troche heheh bananki lux... okonka dostal ten maluszek z jajcami zielonkawy :-) ogolnie woby pracuja elegancko  maja juz zakwaterowanie u mnie w pudle hehhe pozdrowki malowanie miod malina 



#115 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1,558 posts
  • Imię:Paweł

Posted 25 August 2013 - 20:48

.


Edited by gajosik, 20 February 2023 - 19:53.

  • fasolus Hand Made likes this

#116 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1,558 posts
  • Imię:Paweł

Posted 05 September 2013 - 18:03

Banan w nowych barwach bojowych. Czarne pasy opalizują jeszcze na zielono,szkoda że nie widać tego na fotkach.

 

80b4cbc7be21f0famed.jpg

 

85576ed6dcf4aa37med.jpg

 

3ddfafcd64a2bbbemed.jpg


  • Zwierzu likes this

#117 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 posts
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Posted 05 September 2013 - 22:48

No barwy jak naibardziej kleniowe opalizacje sobie wyobrazam znajac lakiery Marcina na bank jest zaje..fajna :-) sam tez mam problem z uchwyceniem tego hehheh 


  • RUDI75 likes this

#118 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 846 posts
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Posted 06 September 2013 - 09:21

Pawle, nowy styl malowania wobków który od jakiegoś czasu nam tu pokazujesz jest przekozacki. Wszyscy wędkarze są po trochu wzrokowcami i przynęty wykonane ładnie, czysto i do tego w malowaniach które wymiatają na pewno wywołają uśmiech u nie jednego :D . Ja tak mam za każdym razem jak otwieram paczkę od Ciebie. O łowności Twoich wobków nie piszę bo jest nie podważalna.

 

Panie Bielik :D , choćby lakier byłby i z kosmosu ;) ,na źle i brzydko wykonanym wobku straciłby swój urok. Ja staram się dobrać wam tak kolory aby odpowiadały waszym technikom malowania jak i wobkom które wykonujecie, reszta w waszych rękach.

 

Cieszę się że jesteście zadowoleni z lakierów które dla was dobieram :) .



#119 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 posts
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Posted 06 September 2013 - 23:36

Pawle, nowy styl malowania wobków który od jakiegoś czasu nam tu pokazujesz jest przekozacki. Wszyscy wędkarze są po trochu wzrokowcami i przynęty wykonane ładnie, czysto i do tego w malowaniach które wymiatają na pewno wywołają uśmiech u nie jednego :D . Ja tak mam za każdym razem jak otwieram paczkę od Ciebie. O łowności Twoich wobków nie piszę bo jest nie podważalna.

 

Panie Bielik :D , choćby lakier byłby i z kosmosu ;) ,na źle i brzydko wykonanym wobku straciłby swój urok. Ja staram się dobrać wam tak kolory aby odpowiadały waszym technikom malowania jak i wobkom które wykonujecie, reszta w waszych rękach.

 

Cieszę się że jesteście zadowoleni z lakierów które dla was dobieram :) .

i o to chodzi Marcinie wszak ty jestes fachowcem od doboru lakierow my tylko skromnie je uzytkujemy no ja chyba najskromniej heheh niebawem sam dla siebie bedziesz musial pakiecik stworzyc heheh swoja droga jakis kosmiczny kolorek by sie przydal heheh



#120 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 846 posts
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Posted 08 September 2013 - 13:33

Kosmiczny powiadasz hmm.........., nie ma problemu coś się załatwi :D :D :D .