Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery T.Świderski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2344 odpowiedzi w tym temacie

#581 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 08 styczeń 2014 - 23:02

Guciolucky jeszcze raz napisze ja niczego nie promuję ,i tu właśnie jest ból (bez uśmieszku) ,nie wiem o czym piszesz (Gander ) ,to mój wątek i o czym mam niby tu pisać ,no chyba właśnie o mojej pracy tak?Czy nie?

Napiszę jeszcze raz dużymi literami i z pogrubieniem:

LUDZIE RÓBCIE WOBLERY JAK SOBIE CHCECIE JA SOBIE ROBIĘ TAK ,JAK KTOŚ ZADAJE PYTANIE ODPOWIADAM A CZASEM JAKO ŻE TO FORUM O TYM CO ROBIĘ CHCIAŁBYM SOBIE Z KIMŚ O TYM POGADAĆ.


Użytkownik Kielo edytował ten post 08 styczeń 2014 - 23:02


#582 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • Twórcy
  • PipPipPipPip
  • 5157 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 08 styczeń 2014 - 23:05

Guciolucky jeszcze raz napisze ja niczego nie promuję ,i tu właśnie jest ból (bez uśmieszku) ,nie wiem o czym piszesz (Gander ) ,to mój wątek i o czym mam niby tu pisać ,no chyba właśnie o mojej pracy tak?Czy nie?

Napiszę jeszcze raz dużymi literami i z pogrubieniem:

LUDZIE RÓBCIE WOBLERY JAK SOBIE CHCECIE JA SOBIE ROBIĘ TAK ,JAK KTOŚ ZADAJE PYTANIE ODPOWIADAM A CZASEM JAKO ŻE TO FORUM O TYM CO ROBIĘ CHCIAŁBYM SOBIE Z KIMŚ O TYM POGADAĆ.

 

Ja sobie zdaję sprawę, że możesz nie wiedzieć o czym piszę i proszę się tym nie przejmować.



#583 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 08 styczeń 2014 - 23:08

A pro po twojej książki (bez uśmieszku)

Dwie duże firmy wypuściły na rynek woblery poruszające się po torze sinusoidy, jeśli postawić je w nurcie rzeki będą one generować "myki" - przez co rozumiem, że autor chciał określić pracę polegającą na "myszkowaniu".

 

Wężyk to nie myki ,myki to nie wężyk.

A z tą filozofią to już było obraźliwe (bez uśmieszku) ,tez mam bardziej zacząć bo i ja też się nie boję mogę pisać choć mam dzisiaj bardzo dobry humorek.


Użytkownik Kielo edytował ten post 08 styczeń 2014 - 23:12


#584 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2138 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 08 styczeń 2014 - 23:11

Dagon no cóż , trudno ale dzisiaj mi nie smutno (bez uśmieszku).Dagon ja niczego nie promuję i tu jest ból (bez uśmieszku).

Teraz jeszcze dwóch panów się powinno wypowiedzieć co lubią posty kolegów.

A no i My Master (bez uśmieszku).

Tomku - odpowiedz proszę na jedno pytanie:czy uważasz że ludzie budujący woblery tu w Polsce,czy gdzie indziej na świecie ,począwszy od zwykłych rękodzielników robiących w drewnie,poprzez tych robiących w piance/żywicy,a skończywszy na mniejszych lub większych producentach seryjnych/ masowych ,osiągali pracę swych dzieł przypadkowo ?Czy naprawdę tak uważasz?Bo ja odnoszę takie wrażenie ....niestety.A tak nie jest,bo dużo w życiu wobków miałem/widziałem w akcji.Zdarzały się gnioty,jak w każdej dziedzinie,ale ich już nie ma na rynku -na szczęście. Metoda "połówkowa" wcale nie jest głupia,jest nawet mądra,tak jak sam SS,jedyna wada tego wszystkiego,to właśnie przerośnięta ambicja "twórcy" tej metody i jednego z uczniów.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie ,a i Mistrza Pana Sławka Szuszkiewicza, pozdrów ode mnie .

p.s-przekaż również że ja mam nick @tofik,bo fafik(jak mnie nazywa) to zupełnie inna osoba,i szkoda żeby cierpiała z powodu naszego konfliktu. :)



#585 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 08 styczeń 2014 - 23:25

Tofik ja nie chcę i nie będę rozmawiał o SS ,i nie jestem żadnym uczniem i nie wiem nic o twoim konflikcie ,nie odnoś się do mnie jakbym to ja nazywał cię fafik ,ja też uważam że metoda połówkowa jest mądra i dlatego tak właśnie robię woblery.Staram się rozmawiać z ludźmi z którymi mogę jakoś konstruktywnie dyskutować lub czegoś się od nich nauczyć ,a to kogo lubię lub nie to moja prywatna sprawa.

Nie nie uważam i nigdy nie uważałem że twórcy woblerów jakąkolwiek metodą i z jakiegokolwiek materiału osiągneli coś przypadkiem.

Uważam np. że łatwiej jest uzyskać np. drobną pracę V i łatwiej ją powtórzyć metodą połówkową choć wolniej się wykonuje takiego woblera ,natomiast jeśli chodzi o myki czy wężyk nie wiem jak np. w piance można by było uzyskać taką pracę ,jeśli się da to bardzo fajnie ,nie wiem nie znam się.Może z żywicy by się dało.

Pisze to oczywiście z perspektywy robótek domowych a nie fabryk dużych firm.


Użytkownik Kielo edytował ten post 08 styczeń 2014 - 23:31


#586 OFFLINE   spidi

spidi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 363 postów
  • Lokalizacjaleńczester

Napisano 08 styczeń 2014 - 23:54

kielo ty to masz cierpliwość:))

 

do reszty ja tu czegoś nie rozumiem dlaczego tacy znawcy tematu prawie sami eksperci oglądali film dla początkujących wyrażnie jest napisane dla początkujących ( i nadodatek go nie zrozumieli):))



#587 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 08 styczeń 2014 - 23:59

Siedzę sobie maluje i odpisuje a w zasadzie dopowiadam na zmasowany atak nie wiedząc nawet dlaczego (bez uśmieszku hahaha może i wiem dla czego ).

Teraz ty spidi przejąłeś pałeczkę i ty będziesz odpowiadał hahaha tak to już jest na tym forum.


Użytkownik Kielo edytował ten post 09 styczeń 2014 - 00:01


#588 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2138 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 09 styczeń 2014 - 00:03

kielo ty to masz cierpliwość :))

 

do reszty ja tu czegoś nie rozumiem dlaczego tacy znawcy tematu prawie sami eksperci oglądali film dla początkujących wyrażnie jest napisane dla początkujących ( i nadodatek go nie zrozumieli) :))

Bo oglądali z nadzieją  że cuda zobaczą,a ch..ja zobaczyli :) Niet rewolucji ,czy nocnych polucji,po prostu sposób na wyważenie woblera-niestety :)


  • szpiegu i kubaS 1 lubią to

#589 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 09 styczeń 2014 - 00:06

Denerwujące co Tofik?A jak jeszcze kilka osób coś napisze bardziej z mojej strony to już cała noc będzie zarwana.



#590 OFFLINE   spidi

spidi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 363 postów
  • Lokalizacjaleńczester

Napisano 09 styczeń 2014 - 00:09

kielo myśle że się nie załamiesz opinią kilku ekspertów i nakręcisz film z malowaniem twoich woblerów dla początkujących :)))



#591 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 09 styczeń 2014 - 00:10

Nakręcę ale nie wiem kiedy bo mam urwanie głowy.W zasadzie malowanie farbami transparentnymi takie żeby już były ochy i achy jest proste.



#592 OFFLINE   spidi

spidi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 363 postów
  • Lokalizacjaleńczester

Napisano 09 styczeń 2014 - 00:28

Bo oglądali z nadzieją  że cuda zobaczą,a ch..ja zobaczyli :) Niet rewolucji ,czy nocnych polucji,po prostu sposób na wyważenie woblera-niestety :)

 

tofik weż się wyprostuj ,cuda będą w drugiej części



#593 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2138 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 09 styczeń 2014 - 07:05

Denerwujące co Tofik?A jak jeszcze kilka osób coś napisze bardziej z mojej strony to już cała noc będzie zarwana.

Kielo-cóż w tym denerwującego jest? Nie widzę tu żadnych stron,to jest forum , i każdy może mieć swoje własne zdanie :)



#594 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 09 styczeń 2014 - 10:03

Rzeczywiście masz rację jakoś tak mi się napisało.

Ale dziwne to forum.


Użytkownik Kielo edytował ten post 09 styczeń 2014 - 10:16


#595 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 09 styczeń 2014 - 10:23

Artech też tak myślę to nie to miejsce ,i mam następne pytanie ,w jakiej formie powinienem zadawać pytanie?

Dlaczego zachowuję się jak po praniu mózgu ,bo się pytam o pracę przynęt ,kurde ludzie to jest odpowiedni dział na takie właśnie pytania i przede wszystkim takie powinny być zadawane a nie ohy i ehy.

A o co niby miałbym się pytać kubaS1?Jle wobek kosztuje?Ile masz zdjęć z rybami wyjętymi na własne woblery?

Pytam się o pracę to mnie interesuje najbardziej a jeśli większość podziela twoje zdanie to może czas zmienić nazwę tego forum.

 

@Kielo, albo nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć co ludzie do Ciebie piszą.

Miałem kiedyś nieprzyjemność pracować z facetem, który zanim się przedstawił, to z wyciągniętym paluchem w stronę rozmówcy, z krzyczącym i okazującym swoją wyższość tonem pytał: A ty po jakiej szkole jesteś ?! Oczywiście każdą odpowiedź kwitował swoim idiotycznym i lekceważącym "pchyyy", choć sam żadnej wybitnej szkoły nie skończył i był najzwyklejszym inżynierem elektrykiem.

I tak ja odczytuję Twoje pytania: A twój wobler jaką ma pracę ?!  A na każdą odpowiedź jest "pchyy" 

 

 

Poznałbym w końcu człowieka tej wiary i grzecznie Cię przeprosił :)

Faktycznie to nie miejsce na to, przepraszam poniosło mnie...

 

Takie to trochę zaczepno - pouczające było z mojej strony. O tym, że znajomy z pracy jest Świadkiem Jehowy dowiedzieliśmy się przy śniadaniu, podczas rozmowy o wkurzających nas domokrążcach. Gdy ów znajomy odpowiedział dlaczego tak cicho siedzi i nic nie mówi ... nasze miny musiały być bezcenne :P



#596 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 09 styczeń 2014 - 10:48

Artech to źle odczytujesz moje pytanie ,przepraszam cię jeśli tak to wygląda ,nie chciałem żebyś tak to rozumiał ,to jest taki dział gdzie moim zdaniem praca woblera powinna stać ponad malowankiem.

Nie jestem wywyższającym się człowiekiem i dopiero zaczynam zabawę z woblerami ,nie chcę nikomu szkodzić ,może jakoś nieumiejętnie dobieram słowa że tak mnie rozumiesz/rozumiecie no nie wiem ,nigdy tego nie chciałem i nie chcę.



#597 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 09 styczeń 2014 - 11:02

Kiedyś po moich pytaniach odnośnie woblerów kolega Kielo poprosił mnie o telefon i zadzwonił do mnie naświetlając temat i oferując bezinteresowną pomoc jeśli sprecyzuje jaka dokładnie charakterystyka wobków mnie interesuje to wykona na próbę.

Uważam, że to życzliwa i uprzejma osoba, nie śledzę tego tematu non stop, ale nie sądzę, żeby miał zamiar się w jakikolwiek sposób wywyższać.

 

Forumowiczu zanim zaczniesz kogoś oceniać i po nim jechać może warto najpierw go poznać i szczerze porozmawiać, bo to forum nie jest miejscem na inwektywy.



#598 OFFLINE   atb69

atb69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 09 styczeń 2014 - 11:16

Tak czytam to i nie rozumiem o co chodzi, wątek nazywa się Woblery T.Świderski i w tym wątku powinienem i chciałem oglądać prace kolegi , a nie czytać jakieś wycieczki osobiste, konflikty itp. Wątek ostro zaśmiecony.

Gdzie jest moderator?

Chcecie pogadać to proponuje założyć inny wątek, albo wydzielić tą dyskusję.

 

sorry za ot



#599 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 09 styczeń 2014 - 11:20

Ja tylko się wypowiem co do świadków Jehowy.Mocna wiara i stosowana w praktyce nie tylko w kosciele a potem to już można co się chce.Spowiadanko i sprawa zamknięta.Wszystkie grupy remontowe,cokolwiek robię szukam fachowców wśród świadków Jehowy.Śmiało można klucze zostawić a kasa może leżeć na widoku.Nie ma co chować bo i nie ma takich obaw.Robota zawsze wykonana rzetelnie.To tyle.Osobiście mam stosunek negatywny zarówno do kościoła jak i do zborów ale dobrze że są.Dla ludzi słabych jest to czasem jedyny ratunek.Uważam że w Boga trzeba wierzyć,bo jest,bo tak się lepiej żyje ale do tego nie są potrzebne żadne kościoły,zbory,korany itd.

Kielo Ty się weź za jakieś fajne woblery bo bym coś pooglądał wreszcie.Ta cała zadyma to jak baby w maglu.Kompletnie nie wiem o co chodzi.Jak kury 

kokokookoookookokok  kokokookooo.


Użytkownik Tomy edytował ten post 09 styczeń 2014 - 11:23

  • Tomek1988, Karol Krause i Parf lubią to

#600 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 09 styczeń 2014 - 11:28

Tomy no odpowiadam kolegom na pytania i takie inne różne ,w swoim wątku i tyle ,jak moderator stwierdzi że trzeba usunąć to usunie albo sam poproszę o usunięcie jak stwierdzę że trzeba.

Wobaski się robią ,będzie coś bardzo ciekawego ,nie mój pomysł ale moje wykonanie.

Sobie siedzę ,pracuję i przy okazji piszę tutaj (bez uśmieszku).

Tomek88 zawsze i wszędzie chętnie pomogę ,każdemu jeśli tylko będę potrafił.


Użytkownik Kielo edytował ten post 09 styczeń 2014 - 11:43





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych