Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery T.Świderski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2344 odpowiedzi w tym temacie

#461 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 16 listopad 2013 - 21:36

Wygląda jak prawdziwa skóra, świetne malowanie

 

n3uj.jpg

Ten wobek jest malowany ?  :o  :blink: Wygląda jak skrórka 



#462 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 listopad 2013 - 22:32

Malowany malowany :-)

Parf napiszę na priv.



#463 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 17 listopad 2013 - 13:01

Odpowiadając na zapytania ludzi jakie woblery robię o jakiej pracy i czy mogę wykonać dane malowanie odpowiadam:

Pracę woblera każdy może wybrać sobie sam ,OPISUJE CZY MÓWI MI PRZEZ TELEFON LUB WYSYŁA WOBLERA KTÓRY MA JEGO ULUBIONĄ PRACĘ A JA GO KOPIUJĘ :-) MALOWANIE TEŻ JAK NAJBARDZIEJ MOŻNA SOBIE WYBRAĆ ,OPISAĆ POKAZAĆ NA ZDJĘCIU.



#464 ONLINE   bobesku

bobesku

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2603 postów
  • LokalizacjaWarta

Napisano 17 listopad 2013 - 13:46

Jesteś pewien??Skopiujesz najlepsze boleniówki w kraju?? Nie zrobisz nawet podobnej (chyba ,że z wyglądu)

Sami twórcy robią np serię po 100-150 sztuk i wybierają z tego ze dwie najlepsze i na nie łowią..zaznaczam,że oni całe życie łowią bolenie i widzą takie rzeczy we woblerku o których nie masz pojęcia (ja też nie)


Użytkownik bobesku edytował ten post 17 listopad 2013 - 13:48

  • krzychun i Krystekwolf lubią to

#465 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 17 listopad 2013 - 17:29

Tak Bobi :-) nie mam pojęcie bo nigdy nie robiłem boleniówek i nie zamierzam na razie ,tak samo nie wezmę się za jerki.



#466 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 listopad 2013 - 17:35

Jakich woblerów dotyczy Twoja oferta?

To nie jest jakiś atak, ale napisałeś w taki sposób, że odniosłem wrażenie iż kopiujesz wszystko.

Czy w ofercie są również woblery DR i SDR? Chodzi tu o pracę plus określoną głębokość schodzenia woblera.



#467 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 17 listopad 2013 - 19:48

Dagon rozumiem że to nie jest atak ,zależy mi na tym żeby właśnie ludzie zadawali takie pytania ,bardzo mi na tym zależy :-).

Chodzi tu o pracę ,tonący/pływający ,głębokość schodzenia i malowanie chodzi o wszystko :-).

Niech każdy kto chce o coś zapytać pisze :-) podkreślę jedynie że ja nie jestem jakaś firma produkująca woblery ,to moje hobby i tyle :-) ,oferta to szumnie powiedziane ,chcę tylko napisać że nikt nie musi kupować kota w worku :-).

DR i SDR nie ,nigdy nie robiłem bo nie miałem takiej potrzeby ,a na ile miałby schodzić wobek bo głębokość schodzenia DR można uzyskać w inny sposób niż wysunięte troszkę przednie oczko.



#468 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 listopad 2013 - 20:04

DR i SDR podałem jako przykład.

Przykład tego do jakiego nieporozumienia może dojść gdy napisze się coś takiego

...OPISUJE CZY MÓWI MI PRZEZ TELEFON LUB WYSYŁA WOBLERA KTÓRY MA JEGO ULUBIONĄ PRACĘ A JA GO KOPIUJĘ :-) MALOWANIE TEŻ JAK NAJBARDZIEJ MOŻNA SOBIE WYBRAĆ ,OPISAĆ POKAZAĆ NA ZDJĘCIU.

Zaraz znajdzie się ktoś kto zapyta o sumowe baryłki, małe smużaczki, woblery bezsterowe, stick baity, poppery czy też długie, płytko pracujące woblery sandaczowe.

Opcji jest od groma i ciut, ciut. A zachęcasz - przyślijcie, ja zrobię. ;)

Pytanie, może niewygodne brzmi. Jakie tak naprawdę woblery z tych wymienionych i nie tylko jesteś w stanie zrobić.

Ja pytam wyłącznie z ciekawości.

Nie było nigdy podobnej oferty na forum, stąd drążenie tematu. :)



#469 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 17 listopad 2013 - 20:21

No pytaj :-)

Między 2 a 7 cm bo takie chcę jak na razie robić schodzące od 0 do 2m ,pływające ,tonące hahahaah i fruwające hahaha.

Oferty nie było bo czasu dużo potrzeba ale przecież Wobler129 jak by chciał to zrobi ci wszystko :-).

A z tym kopiowaniem to tak napisałem bo często człowiek nie jest w stanie opisać pracy jaką chce stąd wysyłka woblera :-).


Użytkownik Kielo edytował ten post 17 listopad 2013 - 20:25


#470 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 listopad 2013 - 20:37

...Między 2 a 7 cm bo takie chcę jak na razie robić schodzące od 0 do 2m ,pływające ,tonące ...

No, to już jest jakiś punkt zaczepienia.

Połamania nożyka (?) ;)

Nie wiem?

Tak się woblerostrugaczom powodzenia życzy?

:)



#471 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 17 listopad 2013 - 20:40

 

Połamania nożyka (?) ;)

 

Tak się woblerostrugaczom powodzenia życzy?

:)

 

Może "zacięcia" ;)


  • Dagon lubi to

#472 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 listopad 2013 - 20:46

Może "zacięcia" ;)

Lub po Januszowemu - niech Ci listwa często trzeszczy. :) 


  • woblery z Bielska lubi to

#473 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 17 listopad 2013 - 20:50

Joker ty wiesz co ,bo się zimno robi :-)



#474 OFFLINE   bigrafi

bigrafi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1553 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 10:35

Odpowiadając na zapytania ludzi jakie woblery robię o jakiej pracy i czy mogę wykonać dane malowanie odpowiadam:

Pracę woblera każdy może wybrać sobie sam ,OPISUJE CZY MÓWI MI PRZEZ TELEFON LUB WYSYŁA WOBLERA KTÓRY MA JEGO ULUBIONĄ PRACĘ A JA GO KOPIUJĘ :-) MALOWANIE TEŻ JAK NAJBARDZIEJ MOŻNA SOBIE WYBRAĆ ,OPISAĆ POKAZAĆ NA ZDJĘCIU.

 

Tomek - szanuję Cię za malowanie, ale piszesz totalne bzdury. Masz za małe doświadczenie, aby skopiować każdą pracę woblera. Jeśli to potrafisz - to jesteś geniuszem :) Praca woblera uzależniona jest od wielu czynników (wielkość, proporcje, umiejscowienie obciążenia, położenie steru, czy ma stelaż czy wkręty, a nawet od ilości warstw farb i lakieru). Więc nie jesteś w stanie skopiować woblera, możesz uzyskać najwyżej podobną pracę.  ;)

PS nie wiem czy ktokolwiek z lurebuilderów na świecie mógł się popisać taką wiedzą.


Użytkownik bigrafi edytował ten post 18 listopad 2013 - 10:36


#475 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 18 listopad 2013 - 10:59

Rafał nie chodzi mi o dokładną kopię :-) że sobie pójdziesz i przez lupę będziesz się nad wodą dokładnie przyglądął czy jeden czasem bardziej od drugiego nie myknie ogonkiem ,czy może pierwszy lusterkuje troszkę mocniej ,nie o to chodzi :-).

Po prostu jak chcesz to wykonam dla ciebie woblery o danej pracy jaką opiszesz ,proszę nie łapcie mnie za słówka ,nie bierzcie wszystkiego dosłownie bo nie o to chodzi.

Rafale bardzo dokładnie mogę skopiować pracę woblera ( nie chcę jej kopiować ale czasem tylko tak ktoś może wytłumaczyć o co mu chodzi)i zapewniam cię że wiem od czego to jest uzależnione :-) ale nie tylko ja to wiem ,jest jeszcze kilka osób o których ja wiem że mogą zrobić ci woblera na zamówienie.

Kiedyś pisałeś żeby dać znać jak będę coś robił :-) pisz na priv co potrzebujesz ,albo nawet po prostu po to żeby się przekonać ,ja nie widzę w tym niczego dziwnego żeby wykonać woblera o danej pracy :-).

Mało tego jak chcesz to mogę ci wszystko wyjaśnić bo to nie żadna tajemnica ,było opisywane :-).

Postanowiłem jeszcze raz opisać metodę robienia woblera z dwóch połówek ,z naciskiem na to jakie daje możliwości z tym że będzie to filmik ,jakoś w tygodniu wezmę się za to bo widzę że wiele osób nie zrozumiało wcześniejszych opisów w innym wątku ,a to naprawdę proste ,wiele ułatwiajace i dające duże możliwości w zasadzie prawie nie ograniczone z ogromem wiedzy jeszcze nie odkrytej ,oczywiście wszystko to dla ludzi eksperymentujących nad rzeką nie w wannie.


Użytkownik Kielo edytował ten post 18 listopad 2013 - 11:14


#476 ONLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • Twórcy
  • PipPipPipPip
  • 5157 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 18 listopad 2013 - 19:56

 

Sami twórcy robią np serię po 100-150 sztuk i wybierają z tego ze dwie najlepsze i na nie łowią..zaznaczam,że oni całe życie łowią bolenie i widzą takie rzeczy we woblerku o których nie masz pojęcia (ja też nie)

 

Kto tak robi? Nigdy nie słyszałem o takim fachmanie? Kiedyś czytałem o takim podejściu w Wędkarzu Polskim ale nie brałem tego na poważnie.



#477 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 18 listopad 2013 - 20:07

Ja tam nie wiem kto co i z ilu wybiera :-):-0:-) ja wiem że chcę robić dla ludzi wobki na zmówienie :-) u mnie myki na boczki w standardzie hahaha.



#478 ONLINE   bobesku

bobesku

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2603 postów
  • LokalizacjaWarta

Napisano 18 listopad 2013 - 20:16

Kto tak robi? Nigdy nie słyszałem o takim fachmanie? Kiedyś czytałem o takim podejściu w Wędkarzu Polskim ale nie brałem tego na poważnie.

Głównie nazwiska znane ze sportu wędkarskiego (oczywiście nie każdy,nie wszyscy)-....Robią całe wiadro np boleniówek i wybierają 2-3 sztuki na które łowią na zawodach.

Potem taki wobler jak zaczyna wygrywać zawody to są chętni na kupno po kilkaset złotych..oczywiście nikt normalny takiej perełki nie sprzeda..Dotyczy to nie tylko boleniówek,ale te są najcenniejsze :lol:  Potem tajne i chowane po gaciach :P



#479 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 18 listopad 2013 - 20:35

No to tak właśnie było i jest z woblerami ,które maja dziwne zachowania ,myki/odjazdy ,wężyki ,kazdy kto robi woblery na pewno czasem takie wystrugał a ja ci Bobi mogę zrobić o tak o O hahahah po Siedlecku :-).


Użytkownik Kielo edytował ten post 18 listopad 2013 - 20:37


#480 ONLINE   bobesku

bobesku

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2603 postów
  • LokalizacjaWarta

Napisano 18 listopad 2013 - 20:40

Ja chce takiego który będzie ze mną rozmawiał i mnie pocieszał jak nie będzie brało :lol:


  • Ubik i woblery z Bielska lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych