Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

najtansze echo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3416 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 08 czerwiec 2012 - 09:49

witam. zastanawiam sie czy nei kupic jakiegos najprostszego echa do kajaka i zamontowac na stale (nie musi pokazywac ryb wystarczy glebokosc na upartego chyba i textowe by wystarczylo pokazujace tylko glebokosc.
czy lucky (te z zoltym plywakiem na kablu - sa na allegro) do czegos sie nadaja czy bedzie po zawodach w miesiac?
myslalem tez nad fishing buddy humminbirda.

#2 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 08 czerwiec 2012 - 19:21

ten pływak to lipa.testowałem i odradzam.kup najtańsze tradycyjna echo z przetwornikiem.może garmin.

#3 OFFLINE   Hector

Hector

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • LokalizacjaKamion

Napisano 14 czerwiec 2012 - 20:48

Witam używałem kiedyś takiego cudaka z pływakiem (marki nie pamiętam)za jakieś 180zł . Kiedy stałem w miejscu głębokość pokazywała w miarę dokładnie (w porównaniu z jakimś iglem) różnica przy 10m była +- 0,2m. Ale jak już płynąłem rosło do 2-3 m wtedy jeszcze na wiosełkach więc prędkość nie powalała. Pomogło trochę zamontowanie uchwytu.Ustrojstwo używa mój brat i nie marudzi wyjście z 6 na 3 metry widzi ale góreczki około 30 cm wysokości jej umykają.
Proponowałbym jednak kupić coś lepszego


#4 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3416 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 14 czerwiec 2012 - 20:55

no wiesz mialem zamiar cos na stale do kajaka zamontowac (na lodce mam 597ci) stad szukam jak najtaniej. az zaluje, ze cude300 sprzedalem rok temu... (mialem wersje portable na paluszki).

#5 OFFLINE   Hector

Hector

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • LokalizacjaKamion

Napisano 14 czerwiec 2012 - 21:09

kolega chciał sprzedać lowrance x51 za coś około 450 nowe jak coś to mogę zapytać

#6 OFFLINE   Hector

Hector

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • LokalizacjaKamion

Napisano 14 czerwiec 2012 - 21:11

albo to było x52 nie jestem pewny

#7 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3416 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 14 czerwiec 2012 - 21:11

szukam czegos za max polowe tej ceny, ale nie pali mi sie. tutaj uzywki chodza chyba taniej.

#8 OFFLINE   Hector

Hector

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • LokalizacjaKamion

Napisano 14 czerwiec 2012 - 21:14

na pewno coś da się ustrzelić :mellow:

#9 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3416 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 16 październik 2012 - 23:05

kiepsko z tym strzelaniem nawet jak znajde uzywke to za 90 euro (nowa 120 ;) czy jakas z tych tanich (garmin 100, cuda jakas etc) jest stanowczo lepsza w pokazywaniu rodzaju dna?

#10 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15590 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 październik 2012 - 23:26

Na m.pl miałeś Eagle 480 za 550,00. Ale juz chyba poszło. Podobno 3 -letnie co słuzy przetwornikowi.

#11 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3416 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 17 październik 2012 - 10:02

na alledrogo wlasnie widze jakas cude za ponizej 300. chce cos fizycznie niewielkie z malym przetwornikiem milo ponizej 100 euro z wysylka do irl. Jak juz powiedzialem ma dzialac na kajaku a kajaka uzywam tylko na malych jeziorkach w srodku lasu - max glebokosc 15-20m ryb si enie spodziewam na wyswietlaczu. jedyne co chce to rodzaj dna i glebokosc + ew zatopione drzewo.

#12 OFFLINE   paawelek83

paawelek83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1300 postów
  • LokalizacjaOżarów Mazowiecki

Napisano 17 październik 2012 - 11:36

kup jakąś używkę np humminbird piranha 150 albo coś z tej serii
powinieneś wyłapać jak poszukasz w cence 200-300pln jeśli ci się nie spieszy

#13 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3416 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 17 październik 2012 - 21:19

no ta na allegro cuda 168 juz kosztuje dobrze ponad 200pln jak dodam do tego wysylke do irl to wyjdzie lekko kolo 300(no licytacja nieskonczona) za niewiele wiecej kupie nowke w usa i chyba tak zrobie.

#14 OFFLINE   Tomek_Man

Tomek_Man

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaTychy

Napisano 20 październik 2012 - 12:43

Na m.pl miałeś Eagle 480 za 550,00. Ale juz chyba poszło. Podobno 3 -letnie co słuzy przetwornikowi.


juz poszlo :)

#15 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3416 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 22 październik 2012 - 15:22

ps bawilem sie "lucky fish" cy jakmutam (wersja bezprzewodowa). na wodzie po kolana pokazuje 1.2m, holowalem kolege na pontonie 2m kajakiem(koledze sie wioslowac nie chcialo ;) i przy takiej predkosci (no raczej "wolnosci") echo juz gubilo dno... Co ciekawe na glebszej wodzie (tak 5-15m) pokazywalo pixoko czego sie spodziewalem (znaczy glebokosci jakie +-2m szacowalem opuszczajac pionowo gume na dno) wiec na upartego dla karpiarza czy innego gruntowca moze i by oblecialo.

#16 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3416 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 14 styczeń 2013 - 23:01

kupilem eagla cude 128 za 60 euro. Wiec mysle, ze w cenie dobrej (stan 4+) i pytanie do osob, ktore faktycznie bawily sie w mocowanie przetwornika w srodku kadluba - czy ktokolwiek uzywal tych patentow bez mocowania przetwornika na stale i moglby sie podzielic jakimis uwagami praktycznymi? chce miec echo przenosne - jak to wkleje do kajaka to bede musial 3cie kupie (ine na lodce na stale) a nei mam zamiaru tak szalec. Myslalem o przyklejeniu do dna jakiegos uchwytu do ktorego moge wsadzic przetwornik tak by idelanie dotykal dna - pozniej calosc zamknac w jakims pojemniku przyklejonym do dna i wypelnic woda, ale anim zaczne smarowac zywica po calym kajaku chcialbym sie dowiedziec czy ktos to faktycznie robil? Ps moze ma ktos przetwornik do cudy na zbyciu? na ebayu chore ceny echosonde taniej kupisz jak sam przetwornik...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych