Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

temat wydzielony


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#1 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,534 posts
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Posted 05 June 2012 - 10:19

yyyyyyyy przepraszam a kto to jest Pan Sławek Szuszkiewicz ??

#2 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,500 posts
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Posted 05 June 2012 - 10:20

yyyyyyyy przepraszam a kto to jest Pan Sławek Szuszkiewicz ??

Mój znajomy ;)

#3 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15,988 posts

Posted 05 June 2012 - 10:22

To jest gość od cykadek,nawiasem mówiąc bardzo skutecznych.Woblery też działa.

#4 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,534 posts
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Posted 05 June 2012 - 10:27

od takich ??


od których ołów odpadł jeszcze zanim cykada wpadła do wody ??

Attached Files



#5 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,500 posts
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Posted 05 June 2012 - 10:41

od takich ??
.....................

od których ołów odpadł jeszcze zanim cykada wpadła do wody ??

Remik reklamacji nie przyjął? :huh:

#6 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,534 posts
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Posted 05 June 2012 - 10:46

Waldek na szczęście to nie moja cykada ze stajni tego pana ale jakoś płacić za coś co się w rekach rozpada duże pieniądze mi się nie uśmiecha

#7 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,500 posts
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Posted 05 June 2012 - 10:48

Waldek na szczęście to nie moja cykada ze stajni tego pana ale jakoś płacić za coś co się w rekach rozpada duże pieniądze mi się nie uśmiecha

Oczywista oczywistośc, jak mawia klasyk
:lol:

#8 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,453 posts
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Posted 05 June 2012 - 10:59

Waldek na szczęście to nie moja cykada ze stajni tego pana ale jakoś płacić za coś co się w rekach rozpada duże pieniądze mi się nie uśmiecha


Szpiegu ja łowie cykadami dość intensywnie i żadna mi się nie rozpadła, to chyba jakieś stare modele rozdawane w gratisie - już tego Pan Sławek nie robi i inaczej też mocuje ołów na przynętach. Łowią piękne ryby B)

Wpadki w tak dużych produkcjach zawsze się zdarzają, nie ma ideałów, każdy producent czasami się omyli, nikt nie jest doskonały.

#9 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,534 posts
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Posted 05 June 2012 - 11:10

[quote]
Waldek na szczęście to nie moja cykada ze stajni tego pana ale jakoś płacić za coś co się w rekach rozpada duże pieniądze mi się nie uśmiecha
[/quote]

Szpiegu ja łowie cykadami dość intensywnie i żadna mi się nie rozpadła, to chyba jakieś stare modele rozdawane w gratisie - już tego Pan Sławek nie robi i inaczej też mocuje ołów na przynętach. Łowią piękne ryby B)

Wpadki w tak dużych produkcjach zawsze się zdarzają, nie ma ideałów, każdy producent czasami się omyli, nikt nie jest doskonały.
[/quote]


nie wiem czy płacąc za cykadę okolo 16 zł plus przesyłka spełnia ona jeszcze wymogi gratisu a że łowne to wiem





ta np ma jakies 9 cm i okolo 20 gr zainspirowana smaczkową cykadą boleniowom

Attached Files

  • Attached File  cyk.jpg   114.98KB   791 downloads


#10 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,453 posts
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Posted 05 June 2012 - 11:14

Szpiegu nikogo nie chcę usprawiedliwiać, wpadki się każdemu zdarzają - nawet Tobie a to jest zdaje się cykadka 1-3g, pełna finezja. Widzę sposób mocowania wcześniejszy - z Twojego foto i wiem jak teraz producent mocuje ołów w zarówno w lekkich jak i tych większych - i jest to inny sposób.

PS aleś Ty specyficzny człowiek... pozdrowienia :D

#11 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15,988 posts

Posted 06 June 2012 - 09:27

....a jak byś miał to i tak nikt by się tym nie przejął.Krisu zapraszam na Bolki po powrocie,wczoraj taką miejscóweczkę znalazłem do rozpracowania.Co dwie głowy to nie jedna.Ciężki dojazd jedynie KTM dał radę ale z buta też nie jest tragicznie.Resztę masz na priv.Obowiązkowo weź ukleje RH!

#12 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11,308 posts
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Posted 06 June 2012 - 11:06

szpiegu & Tomy - wracamy do wątku... takie zabawy to na prv jak macie ochote...

#13 OFFLINE   sasza237

sasza237

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 posts
  • LokalizacjaZgorzelec

Posted 08 June 2012 - 04:02

Witam. Sądziłem, że to „poważniejsza” sprawa, a to „zwykły” wypadek przy pracy. Część moich cykad (wiercenie otworów i odlewanie) wykonuje moja Baba Jaga. Kupię jej hantle, aby poćwiczyła, bo za słabo wali młotkiem. Poza tym „nowy”, niby bardziej ekologiczny Domalux nie ma już tak rzadkiej konsystencji, jak poprzednik, albo choćby Hartzlack i nie wnika we wszystkie luki, przy okazji dodatkowo sklejając wszystko solidniej do kupy. W to jednak „rozpadniecie” się cykady w locie nie wierzę… Coś tu @śpiegu (pamiętasz?) ściemniasz… Ściemniasz, jak ruscy ze Smoleńskiem… Albo cykada walnęła skrzydłem i korpusem w brzozę, albo Ty (jak piszesz Pan o mnie, to zawsze pisz z dużej litery!) deklem w dąb…
Wracając do „innych” odjazdów (mniej odlotowych) np. woblerów na boki (skoki na boki to moja innego rodzaju specjalność „łowiecka” przy nadarzających się często okazjach), to moim skromnym zdaniem, nikt z Was nie ma racji. Ustawienie steru, obciążenie, kąty itp. bzdury, o których tak „naukowo” prawicie, to bzdety ciągle powtarzane przez wszystkich, którzy nie potrafią nadać woblerowi pożądanej i z góry założonej akcji… A ja, nie chwaląc się oczywiście, to potrafię od dwudziestu lat. Maciek to widział i wie… Robert D. także… Znam tyle akcji woblerów i nadałem im swoich nazw, co Eskimosi śniegowi. To nie kwestia techniki… To kwestia psychiki, filozofii i miłości…Moją MUZĄ i natchnieniem jest RYBA, a nie pieniądz… Na Jerkbaicie więcej byście dowiedzieli się NAPRAWDĘ pożytecznych rzeczy, gdybyście bardziej szanowali STARYCH… Jeśli tego nie zrobicie i w porę nie będziecie reagować na „zachowania” pyskaczy typu @śpiegu, to długo jeszcze pozostaniecie na „etapie przelewania lakieru z puszki do słoiczków”, co dla mnie wydawało się zawsze oznaką dowodu niskiego IQ i przesłanką zmiany hobby na np. lepienie bułeczek, albo ciosanie sztyli do łopat…
Z wędkarskim pozdrowieniem sasza237 vel Cykadass, czyli po prostu Sławek Szuszkiewicz (ale dla @śpiega PAN SZUSZKIEWICZ!), ha, ha…
:lol:

Attached Files


  • Wojtek B. and mtz25 like this

#14 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4,932 posts
  • LokalizacjaOlsztyn

Posted 08 June 2012 - 07:56

:lol:

#15 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 posts
  • LokalizacjaSłubice

Posted 08 June 2012 - 08:38

...to długo jeszcze pozostaniecie na „etapie przelewania lakieru z puszki do słoiczków”, co dla mnie wydawało się zawsze oznaką dowodu niskiego IQ...


Całe szczęście w tych postach nie udzielałem się, ale kiedyś robiłem sobie taki test IQ i nawet ciekawie wyszło: wynik 129, i coś po przecinku. Teraz niech sprawdza swoje wpisy, te osoby co się tam udzielały - masakra :lol:



Plissss - zacznijmy coś wnosić do wątku, a nie pisać o przypuszczeniach ,domysłach i obrażaniu innych.


PS. Jak ja się cieszę ze swojego IQ - może dlatego nie mam lakieru w słoikach i trzymam go w ciemnym pomieszczeniu.

#16 OFFLINE   prezes79

prezes79

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 posts
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Jarek

Posted 08 June 2012 - 09:19

Zazwyczaj się nie udzielam bo nie mam do napisania nic co wnosiłoby coś ciekawego do danego wątku. Niestety tym razem jest podobnie, ale odniosę się do tej wypowiedzi:

Na Jerkbaicie więcej byście dowiedzieli się NAPRAWDĘ pożytecznych rzeczy, gdybyście bardziej szanowali STARYCH…


Otóż uważam, że na Jerkbaicie dowiedzielibyśmy się więcej pożytecznych rzeczy , gdyby ktoś tą wiedzą chciał się z nami dzielić (min. również, a może przede wszystkim Ci STARZY).
Jedni tak właśnie robią (to zapewne miłośnicy tych RYB) inni założyli sobie tu wątki autorskie (może nawet komercyjne w celach reklamy i dzielą się ta wiedzą skromnie - to zapewne miłośnicy PIENIĄDZA). Rozumiem i szanuję jednych i drugich. Nie udzielam się na tym forum z powodów jakie opisałem powyżej, ale bacznie i z zainteresowaniem je śledzę i na miłość boską drodzy użytkownicy skupcie się bardziej na temacie wątków, pomocy, wymianie wiedzy i radości z tworzenia i łowienia, a nie róbcie NAM tu drugiego Smoleńska. Proszę. A i MODERATOR będzie miał zapewne mniej pracy.
Pozdrawiam

#17 OFFLINE   sasza237

sasza237

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 posts
  • LokalizacjaZgorzelec

Posted 09 June 2012 - 05:41

A niech to szlag… To ci Maciek… Nic mi nie powiedział… Teraz dopiero się dowiedziałem, dlaczego podpisuje swoje woblery liczbą 129… Zainspirowany IQ niejakiego mistrza spienionego rękodzieła zwanego JAZ… Tzn., że „średnia” Waszego „związku partnerskiego” z @ szpiegu, to 64.5...?
Nie jestem chowany „na podpuchach” i bardzo trudno jest czymkolwiek mi zaimponować, albo „przegadać”… Że się przechwalam? A co, może nie mam czym… Bo, pomimo niczym nie udowodnionej liczby, o „odjazdach” piszesz głupoty i moim zdaniem nic na ten temat nie wiesz…Takie bzdety JAZ, to możesz walić małolatom, albo blondynkom, z którymi się „testowałeś”… Wejdż do tej swojego ciemnego pomieszczenia, zapal światło, wyciąg flachę z kabury, weż kiszonego z półki, popatrz na te swoje „słoiczki”, łyknij z gwinta, wbij kły w ogórasa, jeszcze raz popatrz na „słoiczki” i pomyśl… Co zrobić, aby bez przelewania do słoiczków, lakier w puszce, pomimo „używania” zachował walory… Co zrobić ma biedny człowiek, aby całe życie być mądrym i nie zgłupieć z powodu nadmiaru mądrości… Po to jest flacha… Stabilizator…
Jeśli nie zgłupiejesz i mi nie „naubliżasz”, to Ci powiem… Przy okazji inni się dowiedzą… Na tym polega wymiana poglądów i myśli, JAZ, właśnie na tym… Ogóras jest po to, aby smród rozmowy nie dotarł w niepożądane miejsca… Katalizator…
A póżniej, być może, porozmawiamy o innych rzeczach… O „odjazdach na boki”, na przykład… I o innych sprawach… O pięknie wędkarstwa… O wielu wspaniałych sprawach, bez agresji, bez opluwania się nawzajem i udowadniania za wszelką cenę swojej nad innymi wyższości… Niech WODZOWIE wreszcie piją w ciszy i spokoju, a MŁODZI WOJOWNICY niech jedynie podają ogórki… Bo tylko do tego, na razie, mogą się przydać… Ich pora dopiero majaczy we mgle, w oddali… Kiedy mgła zniknie uzyskają prawo głosu i będą mogli opowiedzieć, co ciekawego mają STARSZYZNIE do przekazania…
Pomimo upływu wieków i zmian cywilizacyjnych, nic w międzyludzkich relacjach się nie zmieniło… Nic… Internet stworzył jedynie ferment i dał szansę grupkom tchórzy, maniaków, ignorantów do tworzenia bajeczek o własnej doskonałości… W ‘normalnych” warunkach kto by ich słuchał… A paszoł z wigwamu w pizdu rozpalać ognisko, polować na króliki, jeśli nie masz nic nowego na temat niedżwiedzia, pumy, albo nie wiesz, gdzie są teraz bizony...
I jeszcze jedno, na koniec… W „kwestii” woblerów jestem na etapie, w którym ta cudowna przynęta ma zupełnie inne cechy, niż „standardowe”… Jeden wobler i kilka typów akcji i głębokości schodzenia… To jest moje IQ, nie jakieś liczby, które innymi można kupić… A Wy pozwalacie jakiemuś oszołomowi pluć na moją biedną cykadę… Nieładnie, nieładnie… Be… Ha, ha…
Och Jerry, Jerry.., gdzie jesteś w tej chwili Przyjacielu… Chyba gryzą Ci dupę te przeklęte moskity… Ja ćmię szluga, głaszczę kotkę śpiącą na kolanach i myślę, myślę, myślę, ze wzrokiem wkutym w dal obłoków wolno szukających swojego miejsca na niebie... O sensie życia i śmierci, o Kwisie i Bobrze… O babach coraz rzadziej… Niedobrze, niedobrze…


#18 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,338 posts
  • LokalizacjaChicago

Posted 09 June 2012 - 06:04

och Slawku Ty Moj Mistrzu :mellow: ...siedze przed tym glupim komputerem i zastanawiam sie czemu jutro nie pojade w Labirynt...w moim chewy swieci sie swiatelko ze cos nie tak z silnikiem ...mi tez sie swieci -takie swiatelko- ...boje sie wiec pojechac ...moskito to pikus B)

#19 OFFLINE   Luka81

Luka81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 posts
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Szyszko

Posted 09 June 2012 - 07:43

Mistrzostwo świata :mellow:

#20 OFFLINE   J A Z

J A Z

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 815 posts
  • LokalizacjaSłubice

Posted 09 June 2012 - 09:42

...Niech WODZOWIE wreszcie piją w ciszy i spokoju, a MŁODZI WOJOWNICY niech jedynie podają ogórki... Bo tylko do tego, na razie, mogą się przydać… Ich pora dopiero majaczy we mgle, w oddali… Kiedy mgła zniknie uzyskają prawo głosu i będą mogli opowiedzieć, co ciekawego mają STARSZYZNIE do przekazania...


Komentarz = M A S A K R A !!!




Gorąca prośba do moderatorów:

Posty obrażające, poniżające Nas (dot.userów nie posiadający przed swoją nazwą MISZCZ) powinny być od razu kasowane - wiem, wiem moderator też chce pojechać na ryby, czego innym życzę.

Proponuje o usunięcie tych Naszych wpisów, bo nic dalej nie wnoszą , @Gruzin i inni (ja też) dalej niczego nowego się nie dowiedzieli. Jeżeli ktoś chce te ostatnie wpisy komentować, to lepiej niech nie pisze i nie dokłada następnych śmieci do tematu.
Często zastanawiam się, dlaczego tak się dzieje, dlaczego ktoś nie napisze takiej ilości znaków w konkretnym temacie, to była by jakaś wiedza, a często, gęsto czyta się obrażanie, przechwałki, jaki to ja kozak jestem. Panie Siusiek, tyle czasu straciłeś na obrażanie mnie i innych, a nie lepiej byłoby napisać tyle samo w temacie, przynajmniej inni dowiedzieliby się czegoś pożytecznego dla tego forum i może zmieniliby zdanie o tobie.
Z tego postu wyżej, wychodzi tylko jedno (znalezione gdzieś w sieci):


http://img96.imageshack.us/img96/4558/krljuliantwjkandydatnab.jpg