Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Delikatny zesatw castngowy ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:00

Decyzja już podjęta...biore team dragona hs200 oraz okume black rock do 35g

#22 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 19 czerwiec 2012 - 21:00

o odragonie sie nie wypowiem... nie znam konstrukcji wiec nie gadam. ACCURIST 501 to bardzo porządna maszynka. Co prawda daleko mu do pracy plutona, luny, ryogi czy conquesta ale nowego z ebaya mozna wciagnac za 150-180 $ z wysylka... na miekkim kiju pociagnie spokojnie 8-10g. poza tym to cudenko potrafi cholernie daleeeeeeeeeeko rzucac. U mnie w kompozycji z MARS CASTem i przyneta w postaci JAXON TRONTO / spoket falkfish 28g spokojnie leci na 70m...

cena 250 pln to juz troche przesada...



#23 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 19 czerwiec 2012 - 21:25

Miało być 350 max za cały zestaw, napisz gdzie kupiłeś w takiej cenie
Mało mnie tak wkurwia jak aroganckie pierdy na poczatek, jak chcesz jeszcze komuś pomóc.
A serio - jak wiesz lepiej od nas i mimo wszystkim podejmujesz decyzję o kupieniu sprzetu którego nikt nie poleca, to po kiego siusiaka głowę zawracasz?

#24 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 20 czerwiec 2012 - 14:04

to jak ci hs 200 strzeli[czego ci oczywiście nie życzę]to pamiętaj że masz gwarancję a nie forum.

#25 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 20 czerwiec 2012 - 15:17

Spokojnie koledzy , po prostu po waszych propozycjach prawie z krzesełka spadłem :lol: , myślałem że jak na początek to coś taniego się kupi i będzie git majonez a tu dupa :( Swój budżet powiększyłem do 600 zł max za kija i młynek i w tym muszę coś sobie wybrać :unsure: Macałem dzisiaj tego kijka okumę do 35g i jest to dość sztywny kij dlatego wezmę ten sam model tylko że o cw do 25g i długości 2,13 m :mellow: Czyli na multik zostanie mi 350-400 zł i mam nadzieje że mi teraz pomożecie , sytuacja jest prosta , więcej kasy nie mam na casting. A co do tego dragona to ma dość dobre opinie więc się wstępnie na niego zdecydwałem , ale może ściągnę coś z ebay'a :D

Mifek , o ten ci chodzi: http://www.ebay.co.uk/itm/QUANTUM-Accurist-2-501CX-LEFTY-Bai tcaster-Reel-BLUE-/360102105623?pt=UK_SportsLeisure_Fishing_ Reels_JN&hash=item53d7c21217#ht_1998wt_905 ?

#26 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 20 czerwiec 2012 - 16:38

td no nowość więc opinie są wstępne a koledzy polecają ci sprzęt testowany latami.

#27 OFFLINE   dekosz

dekosz

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 904 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 20 czerwiec 2012 - 16:54

Za 400 szukaj używanej citici 201 E, powinno wystarczyć. Wymienisz tulejki na łożysko i będzie prawie curado :D

#28 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 20 czerwiec 2012 - 19:13

Za 400 szukaj używanej citici 201 E, powinno wystarczyć. Wymienisz tulejki na łożysko i będzie prawie curado :D


oj zebys sie nie zdziwil...

proponowalbym wziasc do reki JEDNOCZESNIE jedno i drugie i... pozniej ew POMYSLEC nad sensem pisania takich textow


#29 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 20 czerwiec 2012 - 20:23

aj tam przesadzasz.ja mam jedno i drugie.oba rozbierałem na części i jakiejś wielkiej różnicy nie znalazłem.trwałością to raczej nie będą specjalnie odbiegały.

#30 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 20 czerwiec 2012 - 20:43

Mifek , o ten ci chodzi: http://www.ebay.co.uk/itm/QUANTUM-Accurist-2-501CX-LEFTY-Bai tcaster-Reel-BLUE-/360102105623?pt=UK_SportsLeisure_Fishing_ Reels_JN&hash=item53d7c21217#ht_1998wt_905 ?



mozna taniej

http://www.ebay.com/itm/NIB-Quantum-Accurist-AC501CX-Left-Ha nd-Baitcasting-Reel-Lefty-IRODIUM-RED-/380429198169?pt=LH_De faultDomain_0&hash=item589358e359

ew tu
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=21952&am p;unread=1&#msg_353136

#31 OFFLINE   dekosz

dekosz

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 904 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 20 czerwiec 2012 - 23:56

[quote]
Za 400 szukaj używanej citici 201 E, powinno wystarczyć. Wymienisz tulejki na łożysko i będzie prawie curado :D
[/quote]

oj zebys sie nie zdziwil...

proponowalbym wziasc do reki JEDNOCZESNIE jedno i drugie i... pozniej ew POMYSLEC nad sensem pisania takich textow

[/quote]


Używam jednego i drugiego. Citica ma przekręcone dwa sezony, a zielone curado cały jeden. Różnic praktycznie nie dostrzegam... W środku jest identycznie. Różnią się wizualnie, kolorem, uchwytami oraz gwiazdką hamulca i przełożeniem. W curado z tego co wyczytałem są jeszcze inne łożyska(jako zwykły użytkownik nie widzę różnicy). Różnic w kulturze pracy też nie dostrzegam :unsure:

Napisz jak możesz czym oba modele jeszcze się różnią, bo sam jestem ciekaw. Użytkowo i na pierwszy rzut oka nie widać wielkich różnic, ale może diabeł tkwi w szczegółach.

Pozdrawiam

#32 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 21 czerwiec 2012 - 09:24

hamulec odśrodkowy jest cały plastykowy,na końcu wałka napędowego jest tuleja także plastykowa.

#33 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 21 czerwiec 2012 - 16:55

A co sadzicie o Abu Revo dla kolegi? Za 120€ nowka sztuka.

http://www.ebay.de/itm/ABU-Garcia-Ambassadeur-REVO-STX-HS-LH -1156677-STX-HS-/350561134952?pt=DE_Sport_Angelsport_Angelro llen&hash=item519f126968#ht_1157wt_1163

#34 OFFLINE   jaaaras

jaaaras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaKazachstan

Napisano 22 czerwiec 2012 - 14:48

to jak ci hs 200 strzeli[czego ci oczywiście nie życzę]to pamiętaj że masz gwarancję a nie forum.

Nie rozumiem jednego. Ludzie słyszą jakąś nazwę od razu myślą że jest to super sprzęt i odwrotnie. Zamiast wziąć do ręki i połowić wolą wydawać opinie które są sprzeczne z realiami.
Ja łowie team dragonem już rok w Wiśle łowie nim na wszelkie możliwości i używam przynęt w przedziale od 5-50gr i nic się nie dzieje z tym multiplikatorem. Dalej działa równo i płynnie.
Konstrukcja tego multiplikatora pojawiła się nie tylko z logo smoka ale także u balzera, ITT i kilku innych. Ja go mogę polecić z szczerym sercem.


#35 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 22 czerwiec 2012 - 16:41

[quote]
to jak ci hs 200 strzeli[czego ci oczywiście nie życzę]to pamiętaj że masz gwarancję a nie forum.
[/quote]
Nie rozumiem jednego. Ludzie słyszą jakąś nazwę od razu myślą że jest to super sprzęt i odwrotnie. Zamiast wziąć do ręki i połowić wolą wydawać opinie które są sprzeczne z realiami.
Ja łowie team dragonem już rok w Wiśle łowie nim na wszelkie możliwości i używam przynęt w przedziale od 5-50gr i nic się nie dzieje z tym multiplikatorem. Dalej działa równo i płynnie.
Konstrukcja tego multiplikatora pojawiła się nie tylko z logo smoka ale także u balzera, ITT i kilku innych. Ja go mogę polecić z szczerym sercem.

[/quote]


Jarek dzięki :o ,, o taką opinie mi chodziło , teraz nie mam już żadnych obiekcji co do kupna multika td :D Już niedługo będzie mój B) B)

#36 OFFLINE   jaaaras

jaaaras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaKazachstan

Napisano 22 czerwiec 2012 - 17:25

Jarek dzięki :o ,, o taką opinie mi chodziło , teraz nie mam już żadnych obiekcji co do kupna multika td :D Już niedługo będzie mój B) B)

Nie masz czego się obawiać ta konstrukcja jest już znana w europie od 3-4 lat.
Przedziwne opinie pojawiły się na forum z multiplikatorem za 300zł nowym porównuje się multiplikatory które jak były nowe kosztowały dwa razy tyle. Może taką curado porównajmy z antresem DC czy daiwą steez-em. Taki sam sens będzie tego porównania.
A może porównajmy multiplikatory z przedziałów cenowych weźmy Team dragona, shimano caenan i daiwe lagune. Który z nich będzie lepszy?? Shimano ma lżejsza szuplkę ale jest plastik fantastik. Daiwa Laguna to samo (wiem bo mam) może lepiej sobie radzi w przedziale od 5-10 gr ale wątpie żeby shimano jak i daiwa wytrzyamały łowienie w nurcie na 10cm kopyto z główką 35gr. Z którym team dragon radzi sobie równie dobrze...

#37 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 22 czerwiec 2012 - 18:01

Jarek , pisałeś żę używasz przynęt w zakresie 5-20g czyli tak samo jak ja. Jakiego patyka używasz ? Ja roważam 2 opcje , albo okuma rock do 35g albo team dragon 2,3 m do 35g

#38 OFFLINE   jaaaras

jaaaras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaKazachstan

Napisano 22 czerwiec 2012 - 18:32

Mam go podpiętogo do Guide selecta Bustera

#39 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 22 czerwiec 2012 - 19:12

Uuu , to troche nie moja półka :unsure: Zostanie chyba na team dragonie do 35 Tylko zastanawiam sie czy 2,3m to nie za długi na casta ?

#40 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 22 czerwiec 2012 - 19:48

.


Użytkownik J_J edytował ten post 26 czerwiec 2014 - 19:42





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych